Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 14 marca 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A gdzie pracujesz? :)
    Ja się czaję na majówkę :D ale to może być gorący okres w pracy :D teraz też się dużo dzieje a wiem że by mi się przydało...
    Niestety w Banku :( ja tez bym chciała majówkę ale może być ciężko :)

    Dzisiaj odebrałam wyniki i progesteron w 22 dniu cyklu 44 nmol/l czy to dobrze czy źle ?

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 marca 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolne na majówkę to ciężki temat :p

    martusia a podaj normy :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 14 marca 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Wolne na majówkę to ciężki temat :p

    martusia a podaj normy :)

    Faza folikularna 0,6 - 4,7
    faza owulacyjna 2,4 -9,4
    Faza lutealna 5,3 - 86
    Postmenopauza 0,3-2,5

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 marca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że z takim wynikiem owulacja powinna być :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 14 marca 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Wydaje mi się, że z takim wynikiem owulacja powinna być :)

    Oby owocna :) 6dni do @

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 marca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby @ nie przyszła :)

    mar1tusia lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 14 marca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do tej pory nie mierzyłam, ale po @ zacznę. owulacji zawsze towarzyszą tę same objawy, robiłam sobie jedynie testy, które pokrywały się z moimi odczuciami. widzę jednak, że większość z Was mierzy i ma dzięki temu więcej informacji o sobie.

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 14 marca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zaczne mierzyc temp. Jak przyjdzie @. Na razie licze na cud i ze ta wstretna @ sie nie pojawi !

    madzikow lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 14 marca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar1tusia mocno trzymam kciuki!

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 15 marca 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar1tusia niech nie przychodzi zagadałam o temp właśnie pod kątem owu, kiedy była :) 5dni to już niedlugo choć wiem że te dbi się dłużą strasznie :D
    U nas pomalutku zaczynają się plodne i za tydzień jakos też zacznę odliczanie :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 15 marca 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja za was trzymam kciuki :)

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 15 marca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama, ale się cieszę że możecie już działać :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 15 marca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka ja też :) Jak sie okazuje tak czas zatrzymania niepewności co będzie generował mnóstwo niepotrzebnego stresu. A teraz... wniosek czeka już w banku, my się bawimybi czekamy na owu, w pracy też przestałam się tak spinać.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • magdzi Ekspertka
    Postów: 173 83

    Wysłany: 16 marca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M daj znać jak już będziesz po USG, bo to chyba dzisiaj...

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0adheyq10q.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 16 marca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Lola czekamy na wiadomości od Ciebie :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 16 marca 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka Ty chyba też miałaś jakoś teraz mieć wizytę, dobrze kojarzę?

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak! :) Jadę jutro i mam już stresa jak stąd do Krakowa :p

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 16 marca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyżbyś z nad morza była? :D
    Fajnie że przyjmują w sb :) Nie ma się co bać, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. A jak nie to niech nakieruje we właściwym kierunku :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 16 marca 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ;D Z Lubelszczyzny :) Chociaż kiedyś faktycznie bardzo blisko morza mieszkałam :)

    Przyjmują, bo to prywatna klinika :)
    Marzę o tym, żeby się okazało, że mam naturalne owulacje, bo na stymulację nie wyrażę zgody :/

    Jak starania Wam idą? :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 16 marca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to rzeczywiście i tak do Krakowa masz kawałek :D
    Trzymam kciuki za Twoją owulację :) a stymulacja aż taka zła?
    U nas śmieję się z męża, bo tak to zazwyczaj on mnie męczy o <3 a teraz... mi stres puścił, nie ma uważania można korzystać to częściej ja go ganiam :D
    A o dziwo mały nam ostatnio rano śpi tak o pół godzinki dłużej niż my więc jest czas :D Bo zazwyczaj on nas budził, a przy biegającym dziecku koło nas nic byśmy nie zrobili :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ