X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Wyderka28 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za pocieszenie ;) Znalazlam prywatnego polskiego lekarza, ktory zrobi mi bete we wtorek po przylocie. Wyniki sroda, czwartek.

  • MMagdalena Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim Postanowiłam do Was dołączyć, by dzielić się smutkami i radościami starań. Wokół mnie same aktualne albo przyszłe mamy, brakuje towarzystwa tych, które wciąż się starają, stąd pomysł na dołączenie do Was. Staram się z mężem dopiero 3 miesiące, wiem, że to krótko, ale psychika powoli zaczyna zawodzić. Zwłaszcza, że w pierwszym cyklu w dni płodne wypadła mi choroba, w drugim cyklu dostałam w dzień owulacji jednodniowej wysokiej gorączki (?!) i tak ciągle coś, aż się boję, co mnie czeka w tym cyklu. Co najmniej tak, jakby nie było mi pisane zajść w ciążę, jak coś niedobrego się dzieje, to zawsze w dni płodne. Mąż twierdzi, że to psychika:) mam nadzieję, że wspólnie z Wami łatwiej będzie znosić trud starań:)

    MMagdalena
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesć Magdalena, pewnie, razem nam bedzie raźniej. Ja staram się ponad 4 lata i mam inne podejscie juz. na poczatku nie bylo latwo i tez przykro mi bylo ze sie nie udaje bo myslalam ze jak sie chce to to kwestia 3 miesiecy, a tu rok mijal potem dwa no i sie nie udaje. A według lekarzy wszystko jest w porzadku.

  • Mańcioch Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, można dołączyć? :)

    566ea11743.png
    1f6d89a27a.png
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMagdalena - najgorzej to się wkręcać w swoje pragnienie... Naprawdę to w niczym nie pomaga. Ja staram się już 2 lata i teraz dopiero trochę odpuszczam i się tak nie wkręcam, tylko podchodzę do tematu zadaniowo: mierzę temp, obserwuje ciało no i cały czas oczywiście próbujemy. Może i nam się kiedyś uda, ale myślę, że zawsze trzeba mieć plan awaryjny. U mnie przez moment było tak, że o niczym innym nie potrafiłam myśleć i wtedy czas przecieka przez palce a i tak efektu nie ma... Wszyscy powtarzają "nie myśl o tym", ale jak tu nie myśleć???

    gosia89 - właśnie podglądnełam Twój wykres i objawy wyglądają obiecująco :) robiłaś już test?

    f2w343r82gqzimgw.png
  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja powoli nie mogę się doczekać przyszłego weekendu

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verka wrote:
    Hej :)
    Ja powoli nie mogę się doczekać przyszłego weekendu

    Verka - trzymam mocno kciuki!! :)

    f2w343r82gqzimgw.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:42

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) witam nowe dziewczyny:)

    Ja właśnie wczoraj odnotowałam dwie kreseczki na teście owulacyjnym i wieczorem bardzo mocno bolał mnie prawy jajnik. Szkoda ,że z mierzeniem temperatury w tym miesiącu jest u mnie tak słabo, bo miałabym dodatkowe potwierdzenie owulacji.

    justi
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejjjj sprawdziłam temperaturę dzis rano o stałej porze i wzrosła. A teraz patrze i jest plamienie wiec zaraz bedzie okres... Jak to mozliwe? Zastanawiam sie czy ta temp podwyższona noe jest przez duphaston choć mowia ze nie ma wpływu. Bałam sie tez odłożyć duphaston w 25dc bo bałam sie ze moze jeszcze nie wskazuje ciąży. Wczoraj temp spadła, dzis znowu wzrosła a przedwczoraj test negatywny. Nie wiem co sue dzieje... Czy to ten duphaston?

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się na duphastonie więc nie poradzę,ale jak tempka wzrosła to może @ się nie rozwinie. Niektóre dziewczyny mają plamienia na początku ciąży. Życzę Ci żeby te plamienia nie były początkiem @ i żeby się udało.

    justi
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:42

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania - a jak długo zwykle trwa Twój cykl? Kiedy masz przewidywany termin @ ?

    A ja od rana wmawiam sobie objawy... Straszne to jest jak kobiety potrafią się wkręcić... Jak to dobrze byłoby potrafić to wyłączyć i nie myśleć o tym zupełnie - przypomnieć sobie za 2 tyg, że chyba @ miała przyjść a jej nie ma... ;)
    Lekko swędzą mnie piersi, boli mnie podbrzusze - tak jakby trochę było nabrzmiałe - no i dla mnie to już objaw... A dopiero 3 dni po owu... :(

    f2w343r82gqzimgw.png
  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu tez zdecydowanie za duzo mysle

    Hania wlasnie kiedy masz termin @?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2016, 14:18

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialabym do was dolaczyc.to moj pierwszy cykl z ovu i mierzeniem temperatury.mam synka 6-letniego i do tej pory nic.jestem po hsg- prawa strona niedrozna, badania hormonow w normie, badania meza idealne. W czerwcu mielismy zaplanowana iui ale chcemy przez wakacje probowac sami a we wrzesniu juz sie zdecydujemy.testuje w okolicach 4 lipca

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms wrote:
    MissHania - a jak długo zwykle trwa Twój cykl? Kiedy masz przewidywany termin @ ?

    A ja od rana wmawiam sobie objawy... Straszne to jest jak kobiety potrafią się wkręcić... Jak to dobrze byłoby potrafić to wyłączyć i nie myśleć o tym zupełnie - przypomnieć sobie za 2 tyg, że chyba @ miała przyjść a jej nie ma... ;)
    Lekko swędzą mnie piersi, boli mnie podbrzusze - tak jakby trochę było nabrzmiałe - no i dla mnie to już objaw... A dopiero 3 dni po owu... :(
    To jest właśnie najgorsze wmawianie sobie objawów.. Dziś też wydawało mi się że mam jakieś piersi wrażliwe bo mnie stanik obcieral i bolalo, ale nie wiem to chyba kolejny mój wymysl

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Chcialabym do was dolaczyc.to moj pierwszy cykl z ovu i mierzeniem temperatury.mam synka 6-letniego i do tej pory nic.jestem po hsg- prawa strona niedrozna, badania hormonow w normie, badania meza idealne. W czerwcu mielismy zaplanowana iui ale chcemy przez wakacje probowac sami a we wrzesniu juz sie zdecydujemy.testuje w okolicach 4 lipca

    To pewnie będziemy testować razem, bo ja na 100% nie wytrzymam do planowanej @ ... ;)

    f2w343r82gqzimgw.png
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.

    Właśnie odebrałam wyniki bety 118mIU/ml. :-))
    Umówiłam się do lekarza, żeby zobaczyć czy wszystko jest w porządku :-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super m@rtynka wielkie gratulacje a ktory to dzien cyklu?i ile po owu?

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Demiski 30 dzień cyklu, 17 dni po owulacji.

    17u93e5ep5g57u5f.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ