X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 4 lipca 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana M&Ms, powinnaś poczekać jeszcze troszkę i powtórzyć. Tez nie należę do cierpliwych i zdarzało mi się robić tak wcześnie testy ALE czy robiłam wcześniej czy też później to nigdy nie ujrzałam nawet cienia drugiej kreski więc może coś być na rzeczy. Teraz tylko cierpliwości i nie denerwuj się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2016, 08:36

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 4 lipca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba pójdę dzisiaj zbadac beta hcg, czytałam, że wychodzi już po 7 dpo. A ja naprawdę wolę wiedzieć, bo urojenia są najgorsze... ;)

    f2w343r82gqzimgw.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dawaj do labo :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 4 lipca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy.
    Kciuki :)

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms
    Czekamy z niecierpliwością i oczywsxie trzymam kciuki ✊:-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno dam Wam znać jak coś się więcej dowiem, ale niestety nie wiem kiedy uda mi się pojechać do labo ;)

    f2w343r82gqzimgw.png
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 4 lipca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam oddać krew. około 22 wszystko będzie jasne - nareszcie skończy się ta niepewność... przynajmniej na miesiąc ;)

    f2w343r82gqzimgw.png
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 4 lipca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms wrote:
    chyba pójdę dzisiaj zbadac beta hcg, czytałam, że wychodzi już po 7 dpo. A ja naprawdę wolę wiedzieć, bo urojenia są najgorsze... ;)
    Ja dziś też testowałam jest 12 dp i również cień cienia,tak że pod odpowiednim kątem widać dopiero coś. normalnie to już powinnam dostać okres a tu nic tylko jajnik po stronie owu bardzo dziś boli ale tak dziwnie jak by mi tam coś przeszkadzało.. Noi też nie wiem czy sobie nie wkręcam tej kreski. A co najlepsze wiem ze może to i głupie ale zrobiłam test owu i tam normalnie widoczna druga kreska

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy to prawda ale gdzieś na forum czytałam, że czasami testy owulacyjne działają trochę jak testy ciążowe :D więc mocno trzymam kciuki za Ciebie misia_ :) a bete też robiłaś czy tylko zwykły test?

    f2w343r82gqzimgw.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matuchno kochana, ale nam się narobi wisienek lipcowych;)))na kompot wystarczy;)bardzo się cieszę, bo ja lubię wisienki;)
    czekam do 22 na pomyslne wieści;)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms wrote:
    nie wiem czy to prawda ale gdzieś na forum czytałam, że czasami testy owulacyjne działają trochę jak testy ciążowe :D więc mocno trzymam kciuki za Ciebie misia_ :) a bete też robiłaś czy tylko zwykły test?
    Robiłam tylko test ale powiem szczerze,że wcale mi się nie chce go powtarzać.. Na betę też nie chcę iść wolałabym żeby okres mi się z kilka dni spóźnił i dopiero wtedy testować niż robić te testy i się stresować czy widać czy nie i chyba jutro testowanie odpuszczę, Poczekam a nóż @ przyjdzie

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak beta ;)

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • Zosia32 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :-)

    Trzymam mocno kciuki za wasze testowanie i pozytywne testy :-) Też słyszałam,że pozytywny test owu może pokazać ciążę ,sama teraz jechałam na testach owu bo nie chciało mi się iść do apteki ,niestety wychodziły negatywne i w ciąży jednak nie jestem ,za to jestem na końcówce @@@@ .Biorę ten costagnus i wiesiołek ,a jutro chyba już zacznę mierzyć temp.i robić okłady borowinowe.

    Trzeba wierzyć ....
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Dziewczyny czyżbym wyczuwała nowe groszki???? :)))))

    M&Ms trzymam kciuki! daj znac co z beta !!

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms trzymam kciuki! <3 Dziewczyny czytam Was, ale jestem u rodziców i mało mam czasu na internet. Dziś byłam na drugiej becie i ładnie przyrosła. Z objawów to tylko zaczynają boleć mnie piersi i mam baaardzo dużo śluzu i cały czas myślę że to @.. <3

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niech ci bedzie mokro ile chce,byleby fasolce dobrze bylo :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki
    mam pytanko z powodu niedoboru hormonów miałam bardzo cienkie endometrium 3mm w zeszłym cyklu z clo błona 5mm, ale już w kolejnym cyklu z clo w okresie okołoowulacyjnym miała 12mm. Nie wiem co wpłynęło na wzrost (piłam wino czerwone i jadłam migdały) ale w każdym razie mam pytanie. Otórz jak miałąm tą cienką błonę i wywoływany okres no to był słabiutki nie leciało mocno no wiadomo bo nic prawie nie było, ale teraz...myslałam, że skoro błona tak podrosła to i okres będzie obfity niestety prawie żadnej różnicy. Nie był obfitszy...może wiecie dlaczego tak się dzieje?

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy to zależy od grubości endometrium tylko ile nabłonka się złuszcza...może taka twoja uroda, że miesiączki masz skąpe?

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    nie wiem czy to zależy od grubości endometrium tylko ile nabłonka się złuszcza...może taka twoja uroda, że miesiączki masz skąpe?
    Od dwóch lat nie miałąm w ogóle miesiączek (tabletki anty odchudzanie stres i wysiłek w pracy to chyba były przyczyny) miałąm okres wywoływany luteiną i duphastonem i nic nie było zero okresu. A teraz jak ta błona ruszyła myślałam, że będzie jak u normalnych kobiet..

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki moze potrzeba czasu z lekami zeby wróciły normalnie obfite miesiączki? Sama piszesz, że jeszcze niedawno w ogóle nie miałaś, wiec dobrze, że endometrium rośnie i pewnie wymaga to czasu.

    A dla zainteresowanych - Oeparol Femina w Superpharm jedt obecnie w promocji za 14,99 za 60 kapsułek :-)

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ