Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • M&Ms Ekspertka

Wysłany: 5 lipca 2016, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny, tak czytam na forach różne rzeczy i wydaje mi się, że jeszcze nie ma się co cieszyć, bo beta 6,7 to strasznie niski wynik... aż się zestresowałam... Jednak pośpiech przy testowaniu nie jest wskazany - trzeba było poczekać kilka dni i byłoby wszystko jasne...

Tak czy siak jutro powtórzę, ale chyba umrę ze strachu czekając na wyniki...

f2w343r82gqzimgw.png
  • anuschka Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2016, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, nie stresuj się! 10 dpo jest bardzo wcześnie i beta może być taka niska. :* który to cykl starań? :)

Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • marzymisie Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2016, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms, ja czytając różne "pierdolety" w necie byłam bliska pisania testamentu.
    Tak więc proszę Cię, nie czytaj za dużo. Stres Wam nie służy. Po co Ci to? Może miałaś troszke pozniej owulacje, zrobiłaś bete dość szybko a każdy organizm jest inny więc nie możesz porównywać swoich wyników do innych.

• M&Ms Ekspertka

Wysłany: 5 lipca 2016, 11:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuschka wrote:
    Spokojnie, nie stresuj się! 10 dpo jest bardzo wcześnie i beta może być taka niska. :* który to cykl starań? :)

Tak naprawdę to 26... tzn, wiadomo, na początku po prostu bez zabezpieczenia ale też bez ciśnienia było. Dopiero tak po roku zaczęliśmy chodzić do lekarzy i tak kolejny rok zleciał... Tym trudniej jest mi uwierzyć w to co się dzieje - do tej pory jeszcze nigdy nie miałam podstaw żeby bete robić a w tym cyklu od początku jest inaczej...

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Postaram się spokojnie doczekać do jutra i powtórzę bete.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 11:11

f2w343r82gqzimgw.png
  • marzymisie Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2016, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle co Cię skłoniło do bety? Czułas sie inaczej? Jakieś objawy?

• M&Ms Ekspertka

Wysłany: 5 lipca 2016, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Miewam takie zawroty głowy, ciągle chce mi się spać i sypiam popołudniami (a zaznaczę, że nigdy, przenigdy nie zdarzało mi się spać popołudniami). No i ciągle od owulacji miałam taki ucisk w dole brzucha. Teraz się uspokoiło ale piersi nabrzmiały i trochę pobolewają... No nic - pożyjemy zobaczymy.

aaaa, i zbyt często biegam do toalety...

A ty marzymisie masz jakieś objawy? bo podejrzewam pytanie z podtekstem ;) :*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 11:16

f2w343r82gqzimgw.png
  • marzymisie Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2016, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oczywiście że z podtekstem. ;) Jak każda staraczka łudze się po cichu. :)
    U mnie ogólnie cały czas wyższa temperatura i mam nadzieję że tak pozostanie. Do tego te wczorajsze uczucie gorąca i podwyższona temp,bieganie do toalety. Ja zawsze mogłam długo wytrzymać z siuśkami i zawsze wolałam je dowieźć do domu bo nie znosze obcych toalet. Jestem przerażliwiona na tym punkcie. Wczoraj siedzę w pracy, chce mi się siusiu więc lecę, minęła godzina i musze znów lecieć. Ledwo coś zrobiłam w pracy i czuje ze znów musze i tak średnio co 40-60 min i aż sama do siebie mowie w myślach -kurde, co jest? Zaczęłam analizować co piłam od rana i wcale nie dużo. Nie więcej niż zawsze. Taka częstotliwość do tej portu była mi obca. W ciagu pracy 2-3 razy. Wczoraj chyba z 10.
    Dziś czuję się bardzo zmęczona i osłabiona. Ledwo mnie nogi niosą. No i chyba wygladam źle i widać to zmęczenie bo juz trzy osoby dziś mnie pytały czy wszystko w porządku.
    Poranna temp 36.97. Nigdy tak wysokiej nie odnotowałam. W żadnym cyklu.

• M&Ms Ekspertka

Wysłany: 5 lipca 2016, 11:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko to dobrze rokuje ;) Mam nadzieję, że szybciutko się wyjaśni oczywiście na zielono :) ale nie rób sobie tego co ja sobie zrobiłam czyli za szybkich działań, bo potem się człowiek tylko niepotrzebnie denerwuje...

f2w343r82gqzimgw.png
  • marzymisie Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2016, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie. Jakoś nie ciągnie mnie na bete. Najwcześniej zatestuje 12dpo czyli w niedziele.
    Staram sie Nie nakręcić. Zresztą czasami czuje się tak zmęczona że nawet o tym nie myślę bo nie mam siły.

• M&Ms Ekspertka

Wysłany: 5 lipca 2016, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co, pocieszające jest to, że martwiłam się że niespecjalnie dzieje się coś z piersiami. A dzisiaj tak mnie bolą i swędzą na przemian, że chyba coś jest na rzeczy. No i znów mnie spanie dopadło - siedzę w pracy i ziewam... Może jednak jest dla mnie nadzieja :)

f2w343r82gqzimgw.png
  • marzymisie Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2016, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    eMeneMsie, Ty głuptasie !
    Nadzieja? Kobito, beta potwierdziła. Proszę przyjąć do wiadomości, że jest Pani w ciąży hi hi ;)
    I ziewać do woli :) a co!

• M&Ms Ekspertka

Wysłany: 5 lipca 2016, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    eMeneMsie, Ty głuptasie !
    Nadzieja? Kobito, beta potwierdziła. Proszę przyjąć do wiadomości, że jest Pani w ciąży hi hi ;)
    I ziewać do woli :) a co!

Dzięki marzymisiu :) czasem potrzeba takiej dobrej duszyczki, która podniesie na duchu... Ja już chyba skazałam się na porażkę przez tak długi czas starań i teraz ciężko mi uwierzyć, że może być inaczej... ale już sie rozchmurzam - o ile nie zasnę :P

I pamiętaj że na Ciebie też przyjdzie pora ;) tylko ona przychodzi jak sama chce, czasami trzeba po prostu zaczekać :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 13:37

f2w343r82gqzimgw.png
  • Chava Przyjaciółka

Wysłany: 5 lipca 2016, 16:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziś trafiłam na to forum szukając info na temat inseminacji, gdzyż lekarz zasugerował...

• MissHania Koleżanka

Wysłany: 5 lipca 2016, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Chava! Czemu tak lekarz sugeruje?

M&Ms!!! To normalne, że sie stresujesz skoro tyle czekałaś, ale pamiętaj że stres szkodzi! Beta jasno wskazuje na ciąże, zrelaksuj sie, uśmiechnij sie i myśl pozytywnie. Marzymisie ma racje ciesz sie i oszczędzaj! Twoja historia jest bardzo podbudowujaca dla innych dziewczyn :-) trzymam kciuki

• Demsik Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2016, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy chava;) ja próbuję przez okres wakacyjny jeszcze naturalnie przy monitoringu ale we wrześniu inseminacja, a tak miała być już w czerwcu, a ile się staracie?

M&Ms- bo cię kurde zjem!!!!!!fliudy ciążowe tu nam słać i się nie zamartwiać bo przyjade i zadek skopie!!!!!;)))

Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Chava Przyjaciółka

Wysłany: 5 lipca 2016, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania wrote:
    Cześć Chava! Czemu tak lekarz sugeruje?

Czas mnie goni. Zmierzam w kierunku przedwczesnej menopauzy.

• Demsik Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2016, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jak najbardziej trzeba działać!;)

Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • marzymisie Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2016, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava, a skąd ta diagnoza? Robiłaś AMH ?

• M&Ms Ekspertka

Wysłany: 5 lipca 2016, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście super! Czytam Was i uśmiech mi sie ma twarzy maluje :) jest ok. Zajmuje sie bratankami dzisiaj wiec nie mam czasu myślec ;)

Wam tez sie uda! Trzeba próbować i sie nie poddawać. Mam nadzieje ze wiecie ze trzymam kciuki za każda z was!!! <3

f2w343r82gqzimgw.png
  • justi90 Przyjaciółka

Wysłany: 5 lipca 2016, 22:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi się w końcu udać!!! Najlepiej jak najszybciej haha
    Ja też za Was trzymam kciuki i za Ciebie M&Ms, za przyrost bety !!!!

justi
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego