X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny, tak czytam na forach różne rzeczy i wydaje mi się, że jeszcze nie ma się co cieszyć, bo beta 6,7 to strasznie niski wynik... aż się zestresowałam... Jednak pośpiech przy testowaniu nie jest wskazany - trzeba było poczekać kilka dni i byłoby wszystko jasne...

    Tak czy siak jutro powtórzę, ale chyba umrę ze strachu czekając na wyniki...

    f2w343r82gqzimgw.png
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, nie stresuj się! 10 dpo jest bardzo wcześnie i beta może być taka niska. :* który to cykl starań? :)

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms, ja czytając różne "pierdolety" w necie byłam bliska pisania testamentu.
    Tak więc proszę Cię, nie czytaj za dużo. Stres Wam nie służy. Po co Ci to? Może miałaś troszke pozniej owulacje, zrobiłaś bete dość szybko a każdy organizm jest inny więc nie możesz porównywać swoich wyników do innych.

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuschka wrote:
    Spokojnie, nie stresuj się! 10 dpo jest bardzo wcześnie i beta może być taka niska. :* który to cykl starań? :)

    Tak naprawdę to 26... tzn, wiadomo, na początku po prostu bez zabezpieczenia ale też bez ciśnienia było. Dopiero tak po roku zaczęliśmy chodzić do lekarzy i tak kolejny rok zleciał... Tym trudniej jest mi uwierzyć w to co się dzieje - do tej pory jeszcze nigdy nie miałam podstaw żeby bete robić a w tym cyklu od początku jest inaczej...

    Dzięki dziewczyny za wsparcie. Postaram się spokojnie doczekać do jutra i powtórzę bete.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 11:11

    f2w343r82gqzimgw.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle co Cię skłoniło do bety? Czułas sie inaczej? Jakieś objawy?

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Miewam takie zawroty głowy, ciągle chce mi się spać i sypiam popołudniami (a zaznaczę, że nigdy, przenigdy nie zdarzało mi się spać popołudniami). No i ciągle od owulacji miałam taki ucisk w dole brzucha. Teraz się uspokoiło ale piersi nabrzmiały i trochę pobolewają... No nic - pożyjemy zobaczymy.

    aaaa, i zbyt często biegam do toalety...

    A ty marzymisie masz jakieś objawy? bo podejrzewam pytanie z podtekstem ;) :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 11:16

    f2w343r82gqzimgw.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oczywiście że z podtekstem. ;) Jak każda staraczka łudze się po cichu. :)
    U mnie ogólnie cały czas wyższa temperatura i mam nadzieję że tak pozostanie. Do tego te wczorajsze uczucie gorąca i podwyższona temp,bieganie do toalety. Ja zawsze mogłam długo wytrzymać z siuśkami i zawsze wolałam je dowieźć do domu bo nie znosze obcych toalet. Jestem przerażliwiona na tym punkcie. Wczoraj siedzę w pracy, chce mi się siusiu więc lecę, minęła godzina i musze znów lecieć. Ledwo coś zrobiłam w pracy i czuje ze znów musze i tak średnio co 40-60 min i aż sama do siebie mowie w myślach -kurde, co jest? Zaczęłam analizować co piłam od rana i wcale nie dużo. Nie więcej niż zawsze. Taka częstotliwość do tej portu była mi obca. W ciagu pracy 2-3 razy. Wczoraj chyba z 10.
    Dziś czuję się bardzo zmęczona i osłabiona. Ledwo mnie nogi niosą. No i chyba wygladam źle i widać to zmęczenie bo juz trzy osoby dziś mnie pytały czy wszystko w porządku.
    Poranna temp 36.97. Nigdy tak wysokiej nie odnotowałam. W żadnym cyklu.

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko to dobrze rokuje ;) Mam nadzieję, że szybciutko się wyjaśni oczywiście na zielono :) ale nie rób sobie tego co ja sobie zrobiłam czyli za szybkich działań, bo potem się człowiek tylko niepotrzebnie denerwuje...

    f2w343r82gqzimgw.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie. Jakoś nie ciągnie mnie na bete. Najwcześniej zatestuje 12dpo czyli w niedziele.
    Staram sie Nie nakręcić. Zresztą czasami czuje się tak zmęczona że nawet o tym nie myślę bo nie mam siły.

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 5 lipca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co, pocieszające jest to, że martwiłam się że niespecjalnie dzieje się coś z piersiami. A dzisiaj tak mnie bolą i swędzą na przemian, że chyba coś jest na rzeczy. No i znów mnie spanie dopadło - siedzę w pracy i ziewam... Może jednak jest dla mnie nadzieja :)

    f2w343r82gqzimgw.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eMeneMsie, Ty głuptasie !
    Nadzieja? Kobito, beta potwierdziła. Proszę przyjąć do wiadomości, że jest Pani w ciąży hi hi ;)
    I ziewać do woli :) a co!

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    eMeneMsie, Ty głuptasie !
    Nadzieja? Kobito, beta potwierdziła. Proszę przyjąć do wiadomości, że jest Pani w ciąży hi hi ;)
    I ziewać do woli :) a co!

    Dzięki marzymisiu :) czasem potrzeba takiej dobrej duszyczki, która podniesie na duchu... Ja już chyba skazałam się na porażkę przez tak długi czas starań i teraz ciężko mi uwierzyć, że może być inaczej... ale już sie rozchmurzam - o ile nie zasnę :P

    I pamiętaj że na Ciebie też przyjdzie pora ;) tylko ona przychodzi jak sama chce, czasami trzeba po prostu zaczekać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 13:37

    f2w343r82gqzimgw.png
  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 5 lipca 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziś trafiłam na to forum szukając info na temat inseminacji, gdzyż lekarz zasugerował...

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 5 lipca 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Chava! Czemu tak lekarz sugeruje?

    M&Ms!!! To normalne, że sie stresujesz skoro tyle czekałaś, ale pamiętaj że stres szkodzi! Beta jasno wskazuje na ciąże, zrelaksuj sie, uśmiechnij sie i myśl pozytywnie. Marzymisie ma racje ciesz sie i oszczędzaj! Twoja historia jest bardzo podbudowujaca dla innych dziewczyn :-) trzymam kciuki

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 5 lipca 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy chava;) ja próbuję przez okres wakacyjny jeszcze naturalnie przy monitoringu ale we wrześniu inseminacja, a tak miała być już w czerwcu, a ile się staracie?

    M&Ms- bo cię kurde zjem!!!!!!fliudy ciążowe tu nam słać i się nie zamartwiać bo przyjade i zadek skopie!!!!!;)))

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 5 lipca 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania wrote:
    Cześć Chava! Czemu tak lekarz sugeruje?

    Czas mnie goni. Zmierzam w kierunku przedwczesnej menopauzy.

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 5 lipca 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jak najbardziej trzeba działać!;)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava, a skąd ta diagnoza? Robiłaś AMH ?

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 5 lipca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście super! Czytam Was i uśmiech mi sie ma twarzy maluje :) jest ok. Zajmuje sie bratankami dzisiaj wiec nie mam czasu myślec ;)

    Wam tez sie uda! Trzeba próbować i sie nie poddawać. Mam nadzieje ze wiecie ze trzymam kciuki za każda z was!!! <3

    f2w343r82gqzimgw.png
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 5 lipca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi się w końcu udać!!! Najlepiej jak najszybciej haha
    Ja też za Was trzymam kciuki i za Ciebie M&Ms, za przyrost bety !!!!

    justi
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ