X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nie ma tej apteki niestety a normalnie w jakiej jest cenie?

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kumpela mówiła mi, że kupowała w rossmannie za ok 25 zł. Ceny na serio się wahają, bo sprawdzałam i znalazłam czasem za 30 zł, a na necie np. 15-16 zł.

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, aż boję się cieszyć... Beta 6,7 co wg legendy oznacza 3 tydzień ciąży... Bardzo nisko chyba jeszcze, ale to może dlatego, że jest dopiero 10 dpo... :)

    uszczypnijcie mnie proszę, bo nie mogę w to uwierzyć!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! (czy w ogóle mogę się już cieszyć???)

    Demsik, MissHania, misia_, marzymisie, anuschka, m@rtynka lubią tę wiadomość

    f2w343r82gqzimgw.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagladam tu od 20.30 kiedy napiszesz ale przeczucia mialam dobre :-) zrob za dwa dni koniecznie i zobacz jak rosnie i uwazaj teraz na siebie :-) gratuacje wisienko :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłam tylko po to aby sorawdzic!!! Gratulacje!! M&Ms dbaj o siebie, trzymam kciuki:-*

    M&Ms lubi tę wiadomość

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kochana ! :*

    M&Ms lubi tę wiadomość

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!! Ciesz się, jasne ;)

    M&Ms lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 lipca 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiu, u Ciebie tez będzie zielono. Zobaczysz ;) masz piękny wykres

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 5 lipca 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms suuuper!! :* :* każdy wynik powyżej 5 to ciąża :) oszczędzaj się i odpoczywaj :D

    M&Ms lubi tę wiadomość

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 lipca 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuschka, jak się czujesz? Męczą Cię jakieś dolegliwości?

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 lipca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wczoraj powiedział, żebym kupiła test ciążowy bo na pewno jestem.

    Stwierdził ze jestem nie do wytrzymania.

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 5 lipca 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się dobrze, tylko często boli mnie brzuch jak na @ i zaczynają mnie boleć piersi :) staram się dużo leżeć, ale tak naprawdę odpocznę dopiero jak wrócę do domu :D

    Marzymisie to kiedy robisz test? :D kiedy trzymać kciuki?<3

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 5 lipca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms gratulacje! Powtórz sobie bete jak coś :-)) :-))

    Z tymi testami owulacyjnymi to chyba prawda, bo mi pokazało 2 kreski, a już nie czekałam na owulacje. Wtedy nawet pisałam, że chyba mnie w błąd wprowadziły :-)


    Widzę grono "ciężarówek" się powiększa :-)) :-))

    M&Ms lubi tę wiadomość

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 5 lipca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chyba jeszcze do mnie nie dotarło co się dzieje. Ale plan jest taki że jutro pójdę powtórzyć bete i sprawdzić czy jest przyrost (bo taka jakaś niska ta wartość).

    No i dziękuję Wam pięknie za gratulacje, ale najpierw muszę być 100% pewna że wszystko ok, więc poczekajmy jeszcze troszeczkę. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 09:15

    f2w343r82gqzimgw.png
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 5 lipca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania wrote:
    Rozumiem :) Daj proszę znaka jak poszły Twoje wyniki progesteronu w tym miechu, bo jestem ciekawa, że miałaś dość niski w zeszłym cyklu, a w tym cyklu monitoring.

    daję znaka :P progesteron 8 dni po monitorowanej owu, w dniu spadku tempki równy 16.09 ng przy normie do 23. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 09:49

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 5 lipca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms, spkojnie Kochana. Teraz to pewnie jeszcze do Ciebie nie dociera i doskonale Cie rozumiem. ;) ciesze się bardzo i raz jeszcze gratuluję.

    Misia, progesteron całkiem całkiem ;)mówię Ci będzie zielono :)

    Martynka, faktycznie ciężarówek przybywa szybko :) fajnie;)

    Anuschka, ja dopiero 7dpo więc niestety musze czekać cierpliwie. Nic mi nie dolega niby ale liczę, że temperatura będzie piąć się w górę; )
    A jeśli Mężus sprawdzi się w roli wróżki to każe mu grać w lotka skoro taka z niego świetna zgaduj zgadula ;)
    Póki co wydaje mi się że więcej siusiam i co dziwne wczoraj było mi cały dzien gorąco a jestem zmarźluchem od zawsze,to tez męża zdziwiło że narzekam że mi gorąco. Aż temp zmierzyłam po pracy. Było 37.23. Staram się podchodzić sceptycznie do tego wszystkiego., bo znów się okaże że wszelkie objawy były a ciąży nie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 09:55

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie szkoda że nie masz wykresu, siusianie dobry znak kibicuje żeby zafasolkowało :D

    u mnie jutro ostateczne testowanie, dziś nie robiłam bo spieszyłam się do pracy, ale może to i lepiej :P

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms wrote:
    Cześć dziewczyny, chyba jeszcze do mnie nie dotarło co się dzieje. Ale plan jest taki że jutro pójdę powtórzyć bete i sprawdzić czy jest przyrost (bo taka jakaś niska ta wartość).

    No i dziękuję Wam pięknie za gratulacje, ale najpierw muszę być 100% pewna że wszystko ok, więc poczekajmy jeszcze troszeczkę. :)

    Kochana bete powtórz dopiero w czwartek :) ona podwaja się co 44h więc będziesz widzieć czy prawidłowo przyrasta <3


    Marzymisie ja testowałam 12dpo i była piękna kreseczka :D więc jeszcze kilka dni

    Edit. Nie wiem czemu, ale myślałam że bete robiłaś dziś :D to oczywiście jutro powtórz :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2016, 10:17

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ładny ten progesteron :-) czyli ewidentne mogłaś wtedy miec np cykl bezowulacyjny. To teraz jestem ciekawa siebie, obiecałam sobie, że odpuszczam lipiec jesli chodzi p badania, ale w sierpniu zrobie monitoring i powtórzę progesteron. Pytanie czy mam wtedy brać duphaston czy nie? Skąd bede wiedziała że była owulka a nie że progesteron urósł przez duphaston?

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania wrote:
    Misia ładny ten progesteron :-) czyli ewidentne mogłaś wtedy miec np cykl bezowulacyjny. To teraz jestem ciekawa siebie, obiecałam sobie, że odpuszczam lipiec jesli chodzi p badania, ale w sierpniu zrobie monitoring i powtórzę progesteron. Pytanie czy mam wtedy brać duphaston czy nie? Skąd bede wiedziała że była owulka a nie że progesteron urósł przez duphaston?

    myślę że to musisz skonsultować z gin, ale wydaje mi się ze jak będziesz miała monitoring i będzie pęcherzyk który później na usg zniknie to owulka na 100% :)i wtedy Ci lekarka zaleci brac tego dupka.
    a zresztą może być tez tak przy badaniu tego progesteronu że np. bez monitoringu można samemu źle określić dzień owulki i później wykonać badanie niby 7dp a w rzeczywistości to nie jest 7 dp tylko wcześniej lub później. Dlatego najlepszy jest ten monitoring bo wiadomo dokładnie co i jak,

    zud3vfxmupr3rb8d.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ