X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezsensu te kolejne miesiące są zakladane tak wczesnie, potem skaczę po tych wątkach jak głupia.
    W tym miesiącu moje testowanie nie ma sensu więc tylko podczytuje.

    Zobaczę czy gin będzie miał na mnie jakiś plan, wyniki męża wg mnie bardzo dobre więc skupimy się chyba na wywolaniu owulacji. Dam znać jutro wieczorem jeśli coś ustalę.

    Słoneczko12, Nona, Wik89, Biegającą-mama lubią tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wytrzymam, jutro sikam...

    Beti82, Sasanka5, Słoneczko12, Nona lubią tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Nona - dawaj znac po wizycie!

    Meggs - super, ze owulak pozytywny! Jak skonczycie dzialac, to daj znac ile masz serduszek :) Jesli idziecie na rekord, to moze byc ciekawie :D

    Dziekuje za slowa uznania co do serduszkowania hihi. To zasluga meza, bo kilka razy chcialam odpuscic, ale rozkrecal atmosfere i namawial, bo przeciez musi wpisac serduszko do aplikacji, to jego nowa pasja :d Mialo byc co 2 dni do konca cyklu, ale juz odpuszczamy, niech sie spokojnie zagniezdza fasola. Dzisiaj rano do niej gadalismy tak jak Lami radzila :)
    Niee na rekord nie idziemy, my nie z tych :) po prostu chcemy przez caly cykl jakoś tak fajnie podziałać , a nie tylko celować w płodne.

    Nona lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,ja już po wizycie,pojechałam pocałowałam klamkę i teraz idę spać ,zła jestem na maxa ,w dodatku dzwonię do gina to nie odbiera,wiem że może coś się stać,no ale powinien napisać że dzisiaj nie może . No i teraz muszę znowu się umawiać,mam nadzieje że w tym tygodniu jeszcze są terminy,pozatym u mnie nadal @ brak 48 dc normalnie szlag mnie trafi dzisiaj



  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi dziewczyny kiedy lepiej się wybrać na wizytę żeby sprawdzić czy pękł pęcherzyk w piątek czy w poniedziałek ? Zakładając że owu będzie dzisiaj czyli we wtorek?

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:41

    Meggs lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs - oczywiscie ten „rekord” to byla taka... przenosnia? :D Chodzilo mi o Wasz wlasny „rekord”, czyli intensywne starania :) My chcielismy zwiekszyc ilosc serduszek, bo w poprzednich miesiacach kochalismy sie na samym poczatku cyklu, pozniej byla przerwa az do plodnych i od dnia owulacji az do konca cyklu spokoj. Za kazdym razem mialam wrazenie, ze przeoczylismy moment. A tak poza tym, to czytalam historie wielu dziewczyn, ktore pisaly, ze starania o dziecko zepsuly im zwiazek, ze seks stal sie mechaniczny... bardzo sie balam, ze u nas tez tak bedzie, a jednak okazalo sie, ze jeszcze bardziej sie do siebie zblizylismy, a seks jest jeszcze fajniejszy niz wczesniej. Bardzo sie z tego ciesze, bo nie wyobrazam sobie, ze mialabym sie do czegos zmuszac i kochac sie tylko po to, zeby „zrobic” dziecko :)

    Krew oddana, nowa pielegniarka tak mi ja pobrala, ze lalo mi sie po reku i juz widze, ze robi sie siniak :/

    Meggs, Nona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem kiedy ja mam tego proga badac w tym cyklu..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - kurcze, ciezka sprawa u Ciebie przez ten pozytywny test z domowego lab. A kiedy zazwyczaj mialas skok temperatury?
    Dzien po owulacji?

    Meggs lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy progesteron 21,95ng/mL w 4,5tydz ciazy jest jest okej? Czy trzeba sie wspomoc czyms?:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 12:16

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Meggs - oczywiscie ten „rekord” to byla taka... przenosnia? :D Chodzilo mi o Wasz wlasny „rekord”, czyli intensywne starania :) My chcielismy zwiekszyc ilosc serduszek, bo w poprzednich miesiacach kochalismy sie na samym poczatku cyklu, pozniej byla przerwa az do plodnych i od dnia owulacji az do konca cyklu spokoj. Za kazdym razem mialam wrazenie, ze przeoczylismy moment. A tak poza tym, to czytalam historie wielu dziewczyn, ktore pisaly, ze starania o dziecko zepsuly im zwiazek, ze seks stal sie mechaniczny... bardzo sie balam, ze u nas tez tak bedzie, a jednak okazalo sie, ze jeszcze bardziej sie do siebie zblizylismy, a seks jest jeszcze fajniejszy niz wczesniej. Bardzo sie z tego ciesze, bo nie wyobrazam sobie, ze mialabym sie do czegos zmuszac i kochac sie tylko po to, zeby „zrobic” dziecko :)

    Krew oddana, nowa pielegniarka tak mi ja pobrala, ze lalo mi sie po reku i juz widze, ze robi sie siniak :/
    Mieliśmy bardzo podobnie do was z tymi staraniami. I również czulam ze czasami nietrafiamy. A jeszcze jak przez 2 cykle nic nie sprawdzałam a owu sie o tydz przesuneła a tam zadnych starań to masakra. Dlatego od tego cyklu intensywniej i wróciła dawna radość i spontaniczność :) jakby to jeszcze poskutkowało ciążą to pełnia szczęścia :)
    Nikodemko kciuki za wyniki! Daj znac koniecznie!

    Moj mąż dzisiaj mówi do mnie "czy to nie jakiś znak że gotujesz fasolke w owulke?" Hahaha my na bejbisie w brzuchu mówimy zawsze że to fasole :) rozbawił mnie tym.

    Nikodemka lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko ciezko powiedziec bo monitoringu nie mialam a nie czulam owu nigdy. Tylko teraz czulam podbrzusze przy inofemie 2x. Ide testowac owulaka. Dzis juz chyba bedzie blady. Mam ostatni z dom lab.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Intensywne kreski ale juz nie pozytyw. Uff. Tylko ktorymi sie sugerowac:0
    Allegrowe nie wiem jak czule ale pisze tylko czule pokazywaly pozytyw jak co miesiac przez 2 dni z rzedu a z domowego laboratorium pozytywy 4 dni pod rzad. Czule 30. I badz tu madry.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cień... Nie pokażę Wam zdjęcia, bo jak nie dojrzycie, to będzie mi głupio i przykro. Na początku był ledwie widoczny, teraz zrobił się różowiutki, ale to po czasie. Dalej jest jednak cieniem. Nie mam jak iść dziś na betę, bo mam teściową w domu. Wieczorem powtórzę, mam zapas 10 z Allegro.

    Słoneczko12, przedszkolanka:), Pestkaa, Lami, Beti82, Nona, Wik89, patuniek86, Biegającą-mama lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f94dd82a99a6.jpg

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowe pole dajesz zdjecie. My tu specjalistki zelaszcza od cieni :) super :)
    U was byl problem meski o ile pamietam niee? Dajesz nadzieje :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole - mega!!!

    Monia - bedac na Twoim miejscu chyba sugerowalabym sie allegrowym, domowe lab sa bardzo czule, przynajmniej u mnie tak jest, a te z allegro chyba wykrywaja pik a potem bledna.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f94dd82a99a6.jpg

    Monia, u Ciebie sytuacja nadzwyczaj dziwna. Ale może przez ten stres, który ostatnio miałaś, jajeczko zbierało się kilka dni do owulki? Może to jest przyczyna tych ciągle pozytywnych testów?
    Trzymam kciuki za || kreseczki niedługo na ciążowym :-)

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Rzepakowe pole dajesz zdjecie. My tu specjalistki zelaszcza od cieni :) super :)
    U was byl problem meski o ile pamietam niee? Dajesz nadzieje :)
    Proszę, aby komentowały tylko te z Was, które zobaczą cokolwiek.

    https://zapodaj.net/a58bdf4d0eff2.jpg.html

    przedszkolanka:), Słoneczko12, speakyourmind93 lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Rzepakowe pole dajesz zdjecie. My tu specjalistki zelaszcza od cieni :) super :)
    U was byl problem meski o ile pamietam niee? Dajesz nadzieje :)

    Nie, u nas nie było diagnozy żadnej do tej pory.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ