X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widzę, że się coraz bardziej wkręcacie w temat ;). Co do tego zakończonego leczenia, to chyba we wszystkich ośrodkach jest taki wymóg. Wiadomo można naściemniać tylko, że to jest tak naprawdę dla nas. Dobrze wiemy jaki wyczerpujący jest czas leczenia. Wiadomo, że nie kazda znosi to tak samo, Jedna ochłonie szybciej druga wolniej. Pewnie nie jest tak ze kazdy ma jakąś mega żałobę. Chodzi po prostu o to zeby dac sobie ta chwile oddechu pomiedzy leczeniem a adopcja bo adopcja to zupelnie nowa droga. Warto miec energię by się zaangażować w kurs, bo po to jest by go dobrze przeżyć, no i przede wszystkim dla dziecka. Ono nie bedzie szczesliwe, usmiechniete, rzucające się na szyję od piewszego dnia, a przynajmniej nie musi takie być. Nie be3dzie wam wdzieczne ze jest u was, a moze byc na was wsciekle ze zabraliscie je z dotychczasowego domu, więc po prostu na początku trzeba być wtedy w dobrej kondycji.
    Fajnie że niektore mozecie byc z mezami w trakcie badan i sie wspierac.
    Amygdala my tez mielismy super grupe wiec dobrze ze tak na siebie trafiliscie - bo to taka fajna grupa wsparcia. Udanego kursu :)
    Co do tych deklaracji to nas tez na kazdym etapie pytali i wszyscy zmieniali po 5razy zdanie w trakcie. Moze to wlasnie o to chodzi zeby sie nad tym duzo zastanawiac zeby dobrze wybrac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 19:11

    Agi83 lubi tę wiadomość

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry:)

    jak tam nastroje i humory? ja znowu założyłam różowe okulary i ciesze sie życiem :)

    własnie pisze życiorys..bardzo trudno go napisać, bo jest tak duzo do napisania a trzeba sie zmieścić w limicie stron..jednocześnie tyle rzeczy jest ważnych do przekazania i tak duzo takich pierdołek, które tez są ważne i nie wiadomo co napisać a co nie:)

    pozdrawiam!

    Agi83 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    dzien dobry:)

    jak tam nastroje i humory? ja znowu założyłam różowe okulary i ciesze sie życiem :)

    własnie pisze życiorys..bardzo trudno go napisać, bo jest tak duzo do napisania a trzeba sie zmieścić w limicie stron..jednocześnie tyle rzeczy jest ważnych do przekazania i tak duzo takich pierdołek, które tez są ważne i nie wiadomo co napisać a co nie:)

    pozdrawiam!

    To prawda, dlatego mi wyszło 6 str. ale u nas nie było limitu :) Nawet podobało mi się to pisanie, można było powspominać state czasy :) Powodzenia Zizia ☺


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    dzien dobry:)

    jak tam nastroje i humory? ja znowu założyłam różowe okulary i ciesze sie życiem :)

    własnie pisze życiorys..bardzo trudno go napisać, bo jest tak duzo do napisania a trzeba sie zmieścić w limicie stron..jednocześnie tyle rzeczy jest ważnych do przekazania i tak duzo takich pierdołek, które tez są ważne i nie wiadomo co napisać a co nie:)

    pozdrawiam!
    Ja juz mam napisany. Staralam sie streszczac i wyszly mi 3 strony. Maz na razie ma 1,5 ale mowil, ze cos dopisze. Jakbym sie rozpisala to pewnie wyszloby z 10 :) ppczatkowo mialan na 4 ale skrocilam. Kurcze ja bede pierwsza na tych testach, to juz pojutrze ciekawe jak bedzie.

    Agi83 lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty na testach ja na 1 wizycie :) to szybko i was dzialaja. A zlozylas papiery z testy juz piszesz ?

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag jakby nie było na pewno będzie ciekawie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 11:58

    Mag85 lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu powodzenia na pierwszym spotkanku! Napisz koniecznie czego wymagają I jakie terminy mają. Mag, Yoselyn i Hope tez powodzonka. Niech moc będzie z Wami :)

    Mag85, Agi83 lubią tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Ty na testach ja na 1 wizycie :) to szybko i was dzialaja. A zlozylas papiery z testy juz piszesz ?
    Tak na pierwsze spotkanie jechalam z podaniem, podpisalismy juz papiery. A Wy na ktora macie?

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag a to juz 2 spotkaniu sa testy??

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Mag a to juz 2 spotkaniu sa testy??
    No ja tak zrozumialam, a Wam nie mowili nic? Testy pedagogiczne maja byc.

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no nic nie mówili:)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Opu powodzenia na pierwszym spotkanku! Napisz koniecznie czego wymagają I jakie terminy mają. Mag, Yoselyn i Hope tez powodzonka. Niech moc będzie z Wami :)

    Dzięki- przyda się- my mamy dzisiaj 2 spotkanie z psychologami- boję się jak Cholera tym bardziej że dla mojego męża to ciężki temat :(

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmieję się ze to po moim życiorysie wprowadzili limit stron bo ja miałam 3 strony kratka pod kratka bardzo drobnym pismem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 13:49

    amygdala lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na 16-sta, w srode. U nas panie zycza sobie kompletu dokumentow a nie do oszenia co spotkanie cos tam. Nawet rozumiem. Takze skompletujemy i zlozymy Dopiero.


    A p co chodzi jak pytaja o stan zdrowia ? Mam mowic ze jestem na diecie ?? W sumie na codzien raczej mam luzna diete i jem wszystko ale jak chcialabym naturalnie w ciaze zajsc to musze byc na mega rygorystycznej. Nie wiem czy o tym mowic w ogole.

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dzięki- przyda się- my mamy dzisiaj 2 spotkanie z psychologami- boję się jak Cholera tym bardziej że dla mojego męża to ciężki temat :(

    Hope dacie radę!!! Kciuki :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope to juz ostatnie spotkanie. Potem bedzie z gorki :)
    A na spotkaniu z tymi pedagogami bardzo Was meczyli? Mowilas ze chcesz zdrowe dziecko? Ja jestem malo asertywna i troszke sie boje.

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu powiedz prawde poprostu, to przeciez nie jest nic co by Was wykluczalo.

    7pqmag4.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag pamiętaj, że nic co teraz powiesz odnośnie dziecka nie jest wiążące. Ostateczną decyzję podejmujecie po zakończeniu szkolenia i nawet poźniej można zmienić zdanie. Więc nie obawiaj się, że za przeproszeniem wcisną Ci dziecko, którego nie chcesz.

    Mag85 lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Śmieję się ze to po moim życiorysie wprowadzili limit stron bo ja miałam 3 strony kratka pod kratka bardzo drobnym pismem :)
    Pisalas recznie? Mojego pisma na bank by nie rozczytali, my mamy na komputerze napisane.

    7pqmag4.png
  • Junioer Autorytet
    Postów: 458 639

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla zainteresowanych - w Trójce za moment zaczyna się audycja/reportaż o adopcji.

    Mag85 lubi tę wiadomość

    6 nieudanych IUI, 2 nieudane IVF, 1 IVF z KD koniec w 8tc
    21.10. FET sukces!
    e6l0p2.png

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ