X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Planujące starania na 2018 rok...
Odpowiedz

Planujące starania na 2018 rok...

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę i tempkę i śluz i szyjkę a nie mam pewności co do tego czy ta owulacja jest, niby wszystko wskazuje na tak... Zobaczę co mi dziś ginekolog powie :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po szyjce sie zupelnie nie orientuje
    wyczuwam tylko ze jest otwarta a czy nisko i wysoko to juz nie
    wiec wole na to nie patrzec
    to powodzenia, zebys miala owulacje:)

    16uddqk30vgif7kq.png
  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze temperaturę, obserwuje śluz i przy owulacji zawsze mam kłucie w jajnikach. W tym cyklu śluz beznadziejny, temperatura jeszcze nie podskoczyła w górę, czyli owulacji nie było, ale te jajniki troszkę czułam przedwczoraj, nie kuły mnie ale były takie wrażliwe, nie wiem jak to określić ;) no i sama nie wiem o co chodzi ;)

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baylee wrote:
    ja po szyjce sie zupelnie nie orientuje
    wyczuwam tylko ze jest otwarta a czy nisko i wysoko to juz nie
    wiec wole na to nie patrzec
    to powodzenia, zebys miala owulacje:)
    Jak jest wysoko to nie mogę jej praktycznie dotknąć, a jak jest nisko... To czuję tylko jej ścianę i nie mogę dotknąć otworu :P bo mam tyłozgęcie i jest ona... "zagrzebana" nie wiem jak to nazwać, było ciężko rozpoznawać ale teraz już bardziej się orientuje.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki;-)

    I jak tam Seli na którą się wybierasz do tego ginekologa?

    U mnie dzisiaj 13dc,na teście ovu coś się tam pokazało,jakaś słaba kreseczka wiem że to nie pozytyw ale ostatnie 3 dni nie było nic,same bladziuchy więc może coś się tam rozkręca.A i cycki jakieś takie pełniejsze,może w tym miesiącu szybciej bedzie ovulacja bo w zeszłym gdzieś w 26dc chyba była.

    Za to od wczoraj cukry mi skaczą najgorzej nad czczo brrrrrrrr i trochę wściekła jestem przez to,bo już tak ładnie było

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przestałam badać szyjkę bo i tak nic z tego nie wiedziałam;-)a wole tam nie grzebać haha

    także u mnie tylko,temperatura,śluz i testy ale jak nic nie wyjdzie w tym cyklu to umówię się na monitoring na następny cykl

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszerka89 wrote:
    Hej dziewczynki;-)

    I jak tam Seli na którą się wybierasz do tego ginekologa?

    U mnie dzisiaj 13dc,na teście ovu coś się tam pokazało,jakaś słaba kreseczka wiem że to nie pozytyw ale ostatnie 3 dni nie było nic,same bladziuchy więc może coś się tam rozkręca.A i cycki jakieś takie pełniejsze,może w tym miesiącu szybciej bedzie ovulacja bo w zeszłym gdzieś w 26dc chyba była.

    Za to od wczoraj cukry mi skaczą najgorzej nad czczo brrrrrrrr i trochę wściekła jestem przez to,bo już tak ładnie było

    Na 18 :) mi nie wychodzą testy...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Na 18 :) mi nie wychodzą testy...

    a masz takie z apteki czy z allegro? może jeszcze za wcześnie i dopiero będziesz miała ovulacje,daj znać co Ci tam lekarz ciekawego powie

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszerka89 wrote:
    a masz takie z apteki czy z allegro? może jeszcze za wcześnie i dopiero będziesz miała ovulacje,daj znać co Ci tam lekarz ciekawego powie

    wszystkie :) 3 różne firmy robiłamm na raz :P akt desperacji.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    wszystkie :) 3 różne firmy robiłamm na raz :P akt desperacji.


    Haha no chyba,że tak;-)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że raczej miałam albo mam teraz owulację... Zobaczymy. Ja też czytałam o moczu, że jak jest słomkowy, bardzo jasny to jest w ciągu cyklu przed okresem i po... A jak się zbliża owulacja to ciemnieje, a jest bursztynowy jak owulacja jest w szczycie. I powiem, że w tamtym cyklu tak było i w tym na samym początku, aż się zdziwiłam, teraz mam bardzo jasny... :P nie wiem na ile to prawdy.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mi się wydaje, że raczej miałam albo mam teraz owulację... Zobaczymy. Ja też czytałam o moczu, że jak jest słomkowy, bardzo jasny to jest w ciągu cyklu przed okresem i po... A jak się zbliża owulacja to ciemnieje, a jest bursztynowy jak owulacja jest w szczycie. I powiem, że w tamtym cyklu tak było i w tym na samym początku, aż się zdziwiłam, teraz mam bardzo jasny... :P nie wiem na ile to prawdy.


    O kurcze,to u mnie by się to nie sprawdziło,ja wypijam ponad 2 litry wody dziennie i kolor mojego moczu jest zawsze bardzo jasny,a z rannego podobno się nie robi testu bo może wyjść negatywnie pozytywny

  • eViK_90 Koleżanka
    Postów: 60 8

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff zadgoniłam Was :)

    Ale już jesteście wkręcone w obserwacje, suple itd.

    Wielkie zazdro dla tych, które już zaczynają się starać i trzymam kciuki, żeby wszystko poszło według planów :)

    Mam nadzieję, że moja cierpliwość zostanie nagrodzona i jak już będę mogła rozpocząć staranka to uda się dość szybko :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszerka89 wrote:
    O kurcze,to u mnie by się to nie sprawdziło,ja wypijam ponad 2 litry wody dziennie i kolor mojego moczu jest zawsze bardzo jasny,a z rannego podobno się nie robi testu bo może wyjść negatywnie pozytywny

    no ja nie z rannego :)

    U mnie potwierdziła owulację 2 dni temu, jest miejsce po pękniętym pęcherzyku ale tylko tyle bo płyn podobno już się wchłonął i to tak 2 dni temu było :)

    Mi powiedziała, że teraz to się reguluje organizm jeszcze, na leki które biorę to dopiero zaczną działać za 3 msc ale to niczego nie wyklucza :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mi się wydaje, że raczej miałam albo mam teraz owulację... Zobaczymy. Ja też czytałam o moczu, że jak jest słomkowy, bardzo jasny to jest w ciągu cyklu przed okresem i po... A jak się zbliża owulacja to ciemnieje, a jest bursztynowy jak owulacja jest w szczycie. I powiem, że w tamtym cyklu tak było i w tym na samym początku, aż się zdziwiłam, teraz mam bardzo jasny... :P nie wiem na ile to prawdy.



    I jak tam po wizycie?widziałam,że już się gdzieś udzielałaś;-)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja była 2 dni temu, jest ślad po pękniętym pęcherzyku :) Ogólnie nie mam jajnika policystycznego no i powiedziała, że co by nie było to leki jakie biorę dopiero efekty ich będą za 3 msc. A że mam owulację, regularny cykl nawet to nie ma co się bardzo niczym przejmować, dała mi dupka na wzmocnienie cyklu.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Owulacja była 2 dni temu, jest ślad po pękniętym pęcherzyku :) Ogólnie nie mam jajnika policystycznego no i powiedziała, że co by nie było to leki jakie biorę dopiero efekty ich będą za 3 msc. A że mam owulację, regularny cykl nawet to nie ma co się bardzo niczym przejmować, dała mi dupka na wzmocnienie cyklu.


    To super wiadomość,dziwne że te testy Ci nie wychodziły.Kurcze to jak serduszkowałaś z mężem to może coś z tego będzie;-)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszerka89 wrote:
    To super wiadomość,dziwne że te testy Ci nie wychodziły.Kurcze to jak serduszkowałaś z mężem to może coś z tego będzie;-)

    Bo po owulacji nie wychodzą... a jak mi 4dc się skończyło krwawienie to nie przyszło mi do głowy 5dc testować :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • eViK_90 Koleżanka
    Postów: 60 8

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wykreślam...

    Co się stało jeśli można zapytać? :(

  • eViK_90 Koleżanka
    Postów: 60 8

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli to dobre wiadomości :) Super :)

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ