X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Planujące starania na 2018 rok...
Odpowiedz

Planujące starania na 2018 rok...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Hej dziewczyny u nas plany się pozmieniały i niestety musimy o rok przełożyć staranka :(
    evik wykreśl mnie z pierwszej strony jak będziesz miała czas :)
    Ale wam dziewczynki powodzenia i oby jak najszybciej się udało :) trzymam kciuki !!


    Dzięki,poukładajcie sobie tam wszystko i wracaj do nas;-)

    sallvie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Bo po owulacji nie wychodzą... a jak mi 4dc się skończyło krwawienie to nie przyszło mi do głowy 5dc testować :P



    Czyli ovulację miałąś zaraz po miesiączce???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to nawet by mnie to nie zdziwiło,podobno moja babcia zachodziła w ciąże zawsze podczas okresu;-)

  • eViK_90 Koleżanka
    Postów: 60 8

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się też zdarzyła ostatnio owulacja dzień po okresie, pierwszy raz w życiu tak miałam. Tzn, wszystko na to wskazywało, pewności nie mam. Okres miałam długi, bo 9 dni, a 10 dc owulka chyba...

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eViK_90 wrote:
    Mi się też zdarzyła ostatnio owulacja dzień po okresie, pierwszy raz w życiu tak miałam. Tzn, wszystko na to wskazywało, pewności nie mam. Okres miałam długi, bo 9 dni, a 10 dc owulka chyba...


    Ja miałam 6 dc a okres 4 dni :P nieźle nie ? też byłam w szoku i nie wierzyłam, bałam się,że sobie wkęcam ale jednak już nauczyłam się na tyle swojego ciała :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • eViK_90 Koleżanka
    Postów: 60 8

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja miałam 6 dc a okres 4 dni :P nieźle nie ? też byłam w szoku i nie wierzyłam, bałam się,że sobie wkęcam ale jednak już nauczyłam się na tyle swojego ciała :)

    Heheh jeszcze lepiej! Ja zawsze miałam szybko owulację, ale zaraz po okresie wydawało mi się dziwnie :D

    Seli trzymam kciuki za ten cykl! :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już 2dpo :D to jeszcze z 14 i testować można :P
    Śmiesznie, bo wcześniejszą miałam 21 dpo czyli blisko siebie były. Nie chce się nastawiać, chcę wyluzować :) Jak jest dobrze to jest dobrze :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • eViK_90 Koleżanka
    Postów: 60 8

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    No już 2dpo :D to jeszcze z 14 i testować można :P
    Śmiesznie, bo wcześniejszą miałam 21 dpo czyli blisko siebie były. Nie chce się nastawiać, chcę wyluzować :) Jak jest dobrze to jest dobrze :P

    No wiadomo, nie ma się co nastawiać, ale trzeba też być dobrej myśli :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ;) stwierdzilismy, ze jak sie w tym miesiacu nie uda... To sobie odpuszczamy. Bo psychicznie mnie to wykanczalo i najwyzej wpadniemy ;p bo nie chce wracac do anty a porobie tylko wykresy

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim!!!
    My od roku z mężem się staramy i nic
    Ja po badaniach krwi i jest ok. Mąż po bafaniach nasienia 2%plemników o prawidłowej budowie
    Jestem w trakcie monitorowania pęcherzyka i w sobotę idę sprawdzić czy pęknął.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 22:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to mi ovu wyznacza w tak różnyc dniach albo mi zmienia po tygodniu czasu na inny dzień że już się aż tak prognozy nie słucham tylko staram się współżyć choć co 2dni od 12dc

  • eViK_90 Koleżanka
    Postów: 60 8

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie no tak wiele z nas tutaj kieruje się pracą. Ja mam na szczęście umowę na czas nie określony, ale co z tego jak ciągle mi coś staje na drodze... :/

    katrina różnie z tym wyznaczeniem owulki bywa, ale trzymam kciuki za dalsze staranka :)

  • kasienka1188 Przyjaciółka
    Postów: 80 23

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja miałam 6 dc a okres 4 dni :P nieźle nie ? też byłam w szoku i nie wierzyłam, bałam się,że sobie wkęcam ale jednak już nauczyłam się na tyle swojego ciała :)

    A jakie miałaś objawy tej owulacji? Śluz płodny? Temperatura podskoczyła zaraz po owulacji czy później?

    29 lat, starania wstrzymane na kilka miesięcy

    fc6fd5c0d922ecc4903d1293fd003df1.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasienka1188 wrote:
    A jakie miałaś objawy tej owulacji? Śluz płodny? Temperatura podskoczyła zaraz po owulacji czy później?

    Miałam śluz rozciągliwy, przejrzysty, szyjka była bardzo wysoko, a zawsze po okresie mam ją nisko. Temperatura mnie zawiodła... Bo zawsze miałam wykres dwu fazowy a tym razem mam jakiś ogromny spadek... Choć w dzień owu miałam tempkę taką jaką na owulkę miałam i potem wzrosła ale nie tyle co trzeba. Nie wiem, może to nerwy... Dziś mi się ciężko spało i ogólnie przemęczona jestem.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • _magda87_ Autorytet
    Postów: 263 149

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    Witam w 1dc:)@przyszla tak jak miala przyjsc co do dnia,oby przyszla owulacja byla mega plodna:):)mam jeszcze kilka testow owulacyjnych,zawsze robie w popoludniowych lub wieczornych godzinkach,2h przed pije mniej,zawsze przed ovu wychodzily dwie grube krechy.Dzis zakupie jeszcze wit D.Moj maz powiedzial ze teraz nawet piwka sie nie napije przez najblizszy czas,bede mu tez podawac kwas foliowy,mowi zebym go tylko nie otrula:)odpowiedzialam mu,ze zeby otruc takiego potwora,to potrzebowalabym kg trucizny

    [link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

    29.09.2018❤️
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :) Życzę wszystkim dwóch kreseczek w 2018 roku i powodzenia :) Zaglądam na inne wątki i przypominam sobie jak to przez 9 cykli było ja swoją przygodę zaczęłam rok temu w styczniu :) W skrócie miałam wysoka prolaktyne , tsh prawie 3, długie cykle w związku z tabletkami anty, które długo brałam trochę trwało zanim wszysyko wróciło do normy, ale się udało czego i Wam życzę :) Jak chcecie poczytać jakie badania kiedy warto zrobić w opisie mam link do pamiętnika tam pisałam jakie badania robiłam i kiedy muszę się zebrać w sobie i dopisać dalszy ciąg :) Będę sobie zaglądać co u was a może uda mi się komuś pomoc moim doświadczeniem i zdobyta wiedza ;)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • _magda87_ Autorytet
    Postów: 263 149

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :) Życzę wszystkim dwóch kreseczek w 2018 roku i powodzenia :) Zaglądam na inne wątki i przypominam sobie jak to przez 9 cykli było ja swoją przygodę zaczęłam rok temu w styczniu :) W skrócie miałam wysoka prolaktyne , tsh prawie 3, długie cykle w związku z tabletkami anty, które długo brałam trochę trwało zanim wszysyko wróciło do normy, ale się udało czego i Wam życzę :) Jak chcecie poczytać jakie badania kiedy warto zrobić w opisie mam link do pamiętnika tam pisałam jakie badania robiłam i kiedy muszę się zebrać w sobie i dopisać dalszy ciąg :) Będę sobie zaglądać co u was a może uda mi się komuś pomoc moim doświadczeniem i zdobyta wiedza ;)

    chetnie do Cb zajrze:)wlasnie popijam kawke i ciezko ruszyc tylek,to poczytam:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

    29.09.2018❤️
  • Baylee Ekspertka
    Postów: 207 56

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli to dobrze ze mialas owulacje
    a mi sie jednak krwawienie nie rozwinelo
    nie wiem skad te rozowe plamienie wczoraj rano
    moze od nadmiaru seksu w Sylwestra bo naprawde poszalelismy i duzo tego bylo
    od dzisiaj od nowa biore duphaston i tym razem 10 dni czyli do 12 stycznia
    czy ktoras z Was orientuje sie czy mozna jednak dostac okresu jeszcze podczas brania duphastonu lb luteiny? czy zawsze tylko po odstawieniu?

    16uddqk30vgif7kq.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _magda87_ wrote:
    chetnie do Cb zajrze:)wlasnie popijam kawke i ciezko ruszyc tylek,to poczytam:)
    Jak się dzisiaj zbiorę to może napisze coś o mojej przygodzie z prolaktyna :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baylee wrote:
    Seli to dobrze ze mialas owulacje
    a mi sie jednak krwawienie nie rozwinelo
    nie wiem skad te rozowe plamienie wczoraj rano
    moze od nadmiaru seksu w Sylwestra bo naprawde poszalelismy i duzo tego bylo
    od dzisiaj od nowa biore duphaston i tym razem 10 dni czyli do 12 stycznia
    czy ktoras z Was orientuje sie czy mozna jednak dostac okresu jeszcze podczas brania duphastonu lb luteiny? czy zawsze tylko po odstawieniu?
    Może podczas seksu coś się zadziało. Z tego co tutaj czytałam dziewczyny raczej po odstawieniu tych leków maja okres w trakcie jeszcze się nie spotkałam,A długa masz fazę lut?Moze masz niski progesteron i stad plamienie obserwuj zobacxymy co dalej :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ