X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pogaduchy o dupie Maryni czyli o Wszystkim i o Niczym :P Zapraszam
Odpowiedz

Pogaduchy o dupie Maryni czyli o Wszystkim i o Niczym :P Zapraszam

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie pikne w katowicach mieszkaja matko ale ja blada jestem szok przez tą g.... pogode nie ma sie nawet gdzie opalić u mnie samirko bez zmian cholera mnie trafi za niedługo chyba ze złości chocbym staneła na rzesach nic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 12:22

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    moze w ciąży jesteś :PPPP powinnaś zatestować :PPPP ahahaha albo lepiej beta :PPPPPP żartuje hihi ale tak powaznie to rzomowa rozmową testowanie olane ale moze faktycznie to ciąża

    eee jestem sceptycznie to tego typu rewelacji nastawiona

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    takie pikne w katowicach mieszkaja matko ale ja blada jestem szok przez tą g.... pogode nie ma sie nawet gdzie opalić u mnie samirko bez zmian cholera mnie trafi za niedługo chyba ze złości chocbym staneła na rzesach nic
    a bierzesz progesteron jeszcze

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biore jeszcze dzisiaj juz mnie wszytko boli ale jakos tego nie czuje zadzwonie do gina pod koniec tygodnia niech cos zaradzi jak nic sie nie zmieni chociaz dziwnie mi wyglada ta moja szyjka i wogole pytalam go tydzien temu o bete to jak ci mowil kazal czekac bo ciaze biochemiczne to juz prawie rutyna kazał czekac no iczekam nie kazał mirobic zadnych testow bet nic tylko przyjsc na usg ok 12 lipca wiec nie robie ja tez jestem sceptycznie nastawiona do rewelacji co ma byc to bedzie okaze sie na usg teraz mam nie myslec o tym i sie zrelaksowac :PPP

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 12:32

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    biore jeszcze dzisiaj już mnie wszytko boli ale jakos tego nie czuje zadzwonie do gina pod koniec tygodnia niech cos zaradzi jak nic sie nie zmieni chociaz dziwnie mi wyglada ta moja szyjka i wogole pytalam go tydzien temu o bete to jak ci mowil kazal czekac bo ciaze biochemiczne to juz prawie rutyna kazał czekac no iczekam nie kazał mirobic zadnych testow bet nic tylko przyjsc na usg ok 12 lipca wiec nie robie ja tez jestem sceptycznie nastawiona do rewelacji co ma byc to bedzie okaze sie na usg teraz mam nie myslec o tym i sie zrelaksowac :PPP
    kurcze a może zrób tą betę jednak jutro jak dziś kończysz progesteron jeśli coś jest na rzeczy to powinno wyjść bo do 12.07 to troszkę dużo czasu jeszcze a jak odstawisz a jednak jest ciąża ... ehhh te nasze organizmy są pokićkane

    a beta wyjaśnia wszystko ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 12:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bo jak pojade na usg to gin da mi skierowanie do laborka wszpitalu i tam mi zrobia pozatym ja wyjezdzam na szkolenie do piatku zpracy za jakies 2 godziny test sobie moze kupie nie wiem narazie o tym nie myslalam nic sie nie dzieje cisza totalna wiec ja tez czekam jesli juz to moze test zrobie oile zdaze go kupic ale bede brala liteine po 2x1 do srody wtedy napewno bede miala gdzie kupic test no takie zycie musze jechac i to wtaka dzicz ze jak znajde apteke to sie bede cieszyc az nie zrobie testu luteiny nie odtawie calkiem ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 12:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    nie bo jak pojade na usg to gin da mi skierowanie do laborka wszpitalu i tam mi zrobia pozatym ja wyjezdzam na szkolenie do piatku zpracy za jakies 2 godziny test sobie moze kupie nie wiem narazie o tym nie myslalam nic sie nie dzieje cisza totalna wiec ja tez czekam jesli juz to moze test zrobie oile zdaze go kupic ale bede brala liteine po 2x1 do srody wtedy napewno bede miala gdzie kupic test no takie zycie musze jechac i to wtaka dzicz ze jak znajde apteke to sie bede cieszyc az nie zrobie testu luteiny nie odtawie calkiem ,
    to spokojnej podróży w takim razie i jak będziesz mogła to skrobnij coś tutaj w czasie podróży służbowej :)


    no dobra myśl bo jak ma @ przyjść to przyjdzie nawet przy braniu luteiny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 12:51

    Kasia * lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirko ja laptopa biore internet mam w telefonie wiec bede codziennie na forum

    samira lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i obydwie czerwone torebki <3 ha :) fajnie was widzieć :)
    już teraz bd sb wyobrażać was od drugiej str laptopa/komputera :)

    Kasia *, samira lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    samirko ja laptopa biore internet mam w telefonie wiec bede codziennie na forum
    jak tak to spoko :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizelko czerwone torebki to był znak rozpoznawczy :P

    samira, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    se myślę kasia będzie miała czerwona a też sobie wezmę taką a co ;)

    Kasia *, mizzelka lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehhe dobre :D i od razu było wiadomo :D

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czas obiad robić ale co na ten obiad ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    hehhe dobre :D i od razu było wiadomo :D
    a jak :)

    mizzelko fajna ta lista w tabelce co masz linka w podpisie

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    La ją stworzyła :) ja nawet nie wiem jak ją zrobić hahah :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisaj szybki obiad nalesniki z jagodami i serkiem albo ze szpinakiem na 17 musze byc w firmie w mysłowicach jak widze ta pogode to mi sie zdomu nie chce wychodzic fe zimno i mokro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 13:42

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja dzisaj szybki obiad nalesniki z jagodami i serkiem albo ze szpinakiem na 17 musze byc w firmie w mysłowicach jak widze ta pogode to mi sie zdomu nie chce wychodzic fe zimno i mokro
    to prawda pogoda dobrze nie nastraja ,zonk na cały dzień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ma byc cały taki tydzien na sląsku fee biedne te dzieciaczki które zaczeły wakacje taka pogode pod psem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 13:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wygladacie :)
    Mnie pogoda tez "dobija" jednak wole gorąc niz takie zimno. A od jutra mam wolne i tak sie ciesze :D :D

    samira, Kasia * lubią tę wiadomość

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ