X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    A co Ty taka agresywna?

    Każde leki stymulujące, leczące mogą zwiększać zachorowania na raka piersi, raka endometrium lub raka szyjki. Część z nich z początku pomaga, zabezpiecza,ale stosowane długo szkodzą, jak wszystko w nadmiarze.

    A naukowcy są w stanie udowodnić wszystko.
    Nie wiesz o mnie nic, nie wiesz co brałam, co biorę i co brać będę i nie życzę sobie takich komentarzy od Ciebie.
    mozesz sobie nie zyczyc, ale to sie wypowiadaj merytorycznie, a nie ze stosowanie lekow do stymulacji powoduje raka, bo nawet jezeli wzrasta to po paleniu tez wzrasta i nie kazdy choruje na raka. Poza tym z takim podejsciem to po co sie w ogole leczysz skoro leki powoduja raka? A jak czytam głupoty to okreslam to jak ma byc, najpierw jak chcesz udawac eksperta to posługuj sie badaniami. Poza tym jakbys nie zauwazyla, leki do stymulacji sa rozne akurtat w badaniach nie ma letrozolu a go tez sie stosuje do owulacji -jednak w badaniach go nie wykazali, zamiast siac ciemnogorod to najpierw troche poczytaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 12:12

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    no to czekamy na wieści od Livii..

    tak Aguś ja od tygodnia znów przeziębiona :(


    Monia wiem co czujesz, na porodówce byłam mega przeziebiona.te wszystkie syropki dla ciezarnych głowno daja, zreszta cenbula i czonek yez....ja chorowałam chyba 3 tyg :(

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:45

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    mozesz sobie nie zyczyc, ale to sie wypowiadaj merytorycznie, a nie ze stosowanie lekow do stymulacji powoduje raka, bo nawet jezeli wzrasta to po paleniu tez wzrasta i nie kazdy choruje na raka. Poza tym z takim podejsciem to po co sie w ogole leczysz skoro leki powoduja raka? A jak czytam głupoty to okreslam to jak ma byc, najpierw jak chcesz udawac eksperta to posługuj sie badaniami.

    Kobieto, nie udaje eksperta, tylko piszę o swoim podejściu do swojego leczenia.

    NIC nie wiesz o jednostkowym przypadku, na co choruję, na co chorowała moja rodzina i CO zwiększa u mnie szanse na zachorowanie! Pisałam o sobie, nie ogólnie, rozumiesz?

    Jeśli chcesz mi dokuczać, obrażać i się wyżywać, proszę bardzo. Przecież lepiej wiesz, przez co przechodzę, lepiej wiesz o czym pisze do dziewczyn i lepiej wiesz, co mi mój lekarz o moim przypadku i moim leczeniu powiedział.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Kobieto, nie udaje eksperta, tylko piszę o swoim podejściu do swojego leczenia.

    NIC nie wiesz o jednostkowym przypadku, na co choruję, na co chorowała moja rodzina i CO zwiększa u mnie szanse na zachorowanie! Pisałam o sobie, nie ogólnie, rozumiesz?

    Jeśli chcesz mi dokuczać, obrażać i się wyżywać, proszę bardzo. Przecież lepiej wiesz, przez co przechodzę, lepiej wiesz o czym pisze do dziewczyn i lepiej wiesz, co mi mój lekarz o moim przypadku i moim leczeniu powiedział.
    ok jak ogolnie to nie ma sprawy, ale tez miej na uwadze ze i w tym watku dziewczyny wspomgały sie na owulacje roznymi lekami, a wypowiadajac jednoznacznie ze lek do stymulki powoduje raka powodujesz niepotrzebne zaburzenie informacji. Wystarczy sobie poczytac ulotke apapau ile ma skutków ubocznych, teraz 100% leków ktore były stosowane dawniej w trakcie ciazy ma zapis zeby ich nie stosowac, nawet zwykłe pukanki do zebow z alko nie sa zalecane bo producenci obawiaja sie ryzyka FAS u dziecka czyli zespolu poalkoholowego. Poza tym nie pisze do Ciebie personalnie, ale powtarzam twiuerdzenie ze leki do stymulki powoduja raka jest głupota, bo mozna z domu tez nie wychodzic bo mamy zanieczyszczone powietrze a nim oddychamy itd itp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 12:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, mam do Was pytanie. Wiem, że to nie ten wątek, ale na innych dziewczyny milczą, może tutaj ktoś podpowie? Znajdą się dobre duszyczki?:D

    słuchajcie, prawdopodobnie 14 dc miałam owulację. Prawdopodobnie. Chciałabym poraz pierwszy wykonać badanie progesteronu i prolaktyny. O ile z prolaktyną nie mam problemu, bo wiem, że dzień przed nie można współżyć i trzeba być na czczo, tak pojawia mi się pytanie co z progesteronem. Gin kazał mi brać lutkę po owulacji ( nie badając wcześniej poziomu progesteronu we krwi). Jako, że przypuszczam, że jestem po owu, musiałabym zacząć ją brać. Tylko teraz jak ją wezmę to nie ma sensu robić badania, bo wynik będzie zaburzony, prawda? Mogłabym jej nie brać do czasu badania, ale zaś boję się, że jeżeli stałaby się rzecz, o której już nie śmiem marzyć to tak długie nie branie lutki może spowodować niezagnieżdżenie się zarodka itp...

    jak myślicie, co począć?

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka słow do nowych tu osób!!!

    Słuchajcie, jeśli przyszłyscie tutaj na wątek tylko po to, zeby nas obrazać, wszczynać awantury to darujcie sobie i zmieńcie lokal! Forum jest dla wszystkich wiec załóżcie sobie nowy wątek i tam sie udzielajcie, Wpierniczylyscie sie miedzy wódke i zakąske, gdzie my tu juz jestesmy od roku, znamy sie bardzo dobrze,wiemy co któej dolega itp i nie mamy zamiaru wypowiadac sie o problemach po raz setny to po pierwsze, a po drugie jeszcze komus cos udowadniać, kłóćic sie itd !
    Mam nadzieje, ze za chwilke sie to uciszy bo inaczej po prostu bedziecie ignorowane przez nas i tyle. Wasze wpisy obejda sie bez odpowiedzi bo ileż można, Ile Wy macie lat!

    przedszkolanka:), Madziulka, Sury, Anutka, mizzelka lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159, ja Ci nie pomogę bo nie brałam zadnych leków, nigdy tego nie badałam, nie obserowałam itd:) ale sa tu dziewczyny , ktore brały Lutke, badały sobie te hormony wiec pewnie pomoga tylko cierpliwośći :) bo wiekszość z nas ma już dzieciaczki a np Livka, ma Męża który dopiero wrócić z delegacji, wiec jak sie pojawi to CI na pewno odpisze :) poczekaj a pomożemy na pewno :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    hej dziewczyny, mam do Was pytanie. Wiem, że to nie ten wątek, ale na innych dziewczyny milczą, może tutaj ktoś podpowie? Znajdą się dobre duszyczki?:D

    słuchajcie, prawdopodobnie 14 dc miałam owulację. Prawdopodobnie. Chciałabym poraz pierwszy wykonać badanie progesteronu i prolaktyny. O ile z prolaktyną nie mam problemu, bo wiem, że dzień przed nie można współżyć i trzeba być na czczo, tak pojawia mi się pytanie co z progesteronem. Gin kazał mi brać lutkę po owulacji ( nie badając wcześniej poziomu progesteronu we krwi). Jako, że przypuszczam, że jestem po owu, musiałabym zacząć ją brać. Tylko teraz jak ją wezmę to nie ma sensu robić badania, bo wynik będzie zaburzony, prawda? Mogłabym jej nie brać do czasu badania, ale zaś boję się, że jeżeli stałaby się rzecz, o której już nie śmiem marzyć to tak długie nie branie lutki może spowodować niezagnieżdżenie się zarodka itp...

    jak myślicie, co począć?

    Chyba nie można brać lutki jak się ma badać progesteron, bo będzie zaburzony wynik. Ale może ktoś Ci to jeszcze na 100% potwierdzi, bo ja nie jestem pewna.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:45

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Monia wiem co czujesz, na porodówce byłam mega przeziebiona.te wszystkie syropki dla ciezarnych głowno daja, zreszta cenbula i czonek yez....ja chorowałam chyba 3 tyg :(
    ja choruje od początku ciąży .. nie wiem co sie dzieje... 2 tyg choroby, tydzień przerwy i znów :(
    to jest niemożliwe ... i cały czas to samo ... katar, kaszel, gardło.. kaszląc czuje ropę , z nosa też leci ... już nie mam siły .. boje sie o malucha i o szyjkę, póki co dzięki Bogu na razie jest ok ... ale sie boje..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta, owszem luteina może lekko zawyżyć wynik ;)

    Ja po każdej owulce, brałam luteinę i badałam progesteron .. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Kilka słow do nowych tu osób!!!

    Słuchajcie, jeśli przyszłyscie tutaj na wątek tylko po to, zeby nas obrazać, wszczynać awantury to darujcie sobie i zmieńcie lokal! Forum jest dla wszystkich wiec załóżcie sobie nowy wątek i tam sie udzielajcie, Wpierniczylyscie sie miedzy wódke i zakąske, gdzie my tu juz jestesmy od roku, znamy sie bardzo dobrze,wiemy co któej dolega itp i nie mamy zamiaru wypowiadac sie o problemach po raz setny to po pierwsze, a po drugie jeszcze komus cos udowadniać, kłóćic sie itd !
    Mam nadzieje, ze za chwilke sie to uciszy bo inaczej po prostu bedziecie ignorowane przez nas i tyle. Wasze wpisy obejda sie bez odpowiedzi bo ileż można, Ile Wy macie lat!
    ja tu pisalam od poczatku przewin sobie i sprawdz, a poza tym ignoruj jak Ci sie cos nie podoba. Poza tym forum nie jest Twoja osobista strona www i kazdy moze pisac, a wypraszac to mozesz siebie. I pytanie ile Ty masz lat jak nie potrafisz odroznic zwyklej dyskusji o obrazaniu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 12:27

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka pisałaś a potem sto lat CIe nie bylo...Ty sobie sprawdz wpisy. Wiec sie nie awanturuj itd...Bede igonorować jak bedzie mi sie podobać i bede czytać takie durne wpisy i obrazanie siebie nawzajem!

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Aszka pisałaś a potem sto lat CIe nie bylo...Ty sobie sprawdz wpisy. Wiec sie nie awanturuj itd...Bede igonorować jak bedzie mi sie podobać i bede czytać takie durne wpisy i obrazanie siebie nawzajem!
    i co z tego ze nie było? Nie musze codziennie wszedzie pisac. A durne wpisy to polecam sprawdzic w słowniku co to znaczy. Wypraszac to ze swojego domu mozesz.

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka prosze Cie jak chcesz coś skomentować to przemyśl i zachowaj do siebie uwagi a nie siej nam tu zamętu bo to bez sensu... kazda siebie zna a wcale sie nie dziwie bo wiadomo po tylu lekach a końca nie widać każdy ma obawy np o raka... więc koniec tego tematu !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 12:29

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:45

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Aszka prosze Cie jak chcesz coś skomentować to przemyśl i zachowaj do siebie uwagi a nie siej nam tu zamętu bo to bez sensu... kazda siebie zna a wcale sie nie dziwie bo wiadomo po tylu lekach a końca nie widać każdy ma obawy np o raka... więc koniec tego tematu !!!
    obawy obawami ale twierdzenie ze po kazdej stymulacji sie ma raka to przegiecie :)

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spokój proszę, bo mi się już ręce strzęsą z nerwów, tak mnie Aszka doprowadziła. Nie denerwujcie się, jak coś się nie podoba, to olać i nie komentować.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam u lekarza 3 razy ... mam brać wapno , wit c , czosnek itp nic innego mi nie przepisze ... fajnie tylko to nie pomaga ...
    już skombinowałam bioparox bo u nas nie można go kupić a jest bezpieczny w ciąży ale ani on jakoś nie pomaga.. nie wiem co robić już ..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 2269 2270 2271 2272 2273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ