X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Tak tak, ten WĄTEK niestety jedzie samym jadem MAMUSIEK i tych Wielce CIĘŻARNYCH, które przecież kiedyś jak I Wy nowe staraczki szukały pomocy po przeróżnych forumach hahahaha.
    Podczytuję i naprawdę śmieszy mnie traktowanie nowych dziewczyn bo żadna nowa nie ma prawa się w tym jadowicie kąśliwym wątku udzielić, nie ma mieć po prostu swojego zdania lub swojej opini??

    Kiedyś ONE też szukały pomocy, wielce się udzielały a jak im się w cyklach nie udawało to panie obrażone uciekały bo słabe psychicznie były. Znam tu takie....
    A teraz Co?? Konszą jadowicie bo one już nie potrzebują pomocy!
    Niewyrozumiałe BABY hahaha
    ja sie udzialam od poczatku, kibicowałam dziewczynom, ale wszystkie zaszły i pisały o ciazy to sie nie udzialam, bo nie bede nikomu głowy zawracac, ale fajnie tak sobie od czasu do czasu poczytac bo widze dzieciaczki i to miło :) ale jak czytam jakies posty z ktorymi sie nie zgadzam to pisze i tyle. Kazdy ma prawo do własnej opinii, jak sie pomyle to tez umiem sie przyznac do błędu..

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    obawy obawami ale twierdzenie ze po kazdej stymulacji sie ma raka to przegiecie :)
    ja tego stwierdzenia nie zauważyłam tylko ogólną obAWĘ .. ... daj spokój temu wątkowi i po prostu ochłoń a przemyślenia zostaw dla siebie ...

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 11:11

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Tak tak, ten WĄTEK niestety jedzie samym jadem MAMUSIEK i tych Wielce CIĘŻARNYCH, które przecież kiedyś jak I Wy nowe staraczki szukały pomocy po przeróżnych forumach hahahaha.
    Podczytuję i naprawdę śmieszy mnie traktowanie nowych dziewczyn bo żadna nowa nie ma prawa się w tym jadowicie kąśliwym wątku udzielić, nie ma mieć po prostu swojego zdania lub swojej opini??

    Kiedyś ONE też szukały pomocy, wielce się udzielały a jak im się w cyklach nie udawało to panie obrażone uciekały bo słabe psychicznie były. Znam tu takie....
    A teraz Co?? Konszą jadowicie bo one już nie potrzebują pomocy!
    Niewyrozumiałe BABY hahaha

    Laura jeszcze TY tu jestes potrzebna..opanuj sie Kobieto, Pisałam wyzej jak Wam sie coś nie podoba to na ovy jest tysiące innych wątków, Idzcie tam gdzie sa wyrozumiałe i niekąśliwe Baby, jak to ujęłaś. A swoją drogą to Baba jest na wsi...tyle w temacie!

    Dziewczyny, które zamierzają pogadać, nie tylko jak ktoś tu napisał o ciążach i mamuśkach, moze założymy zamkniete forum, bo jakoś nie uśmiecha mi sie, zeby ktoś czytał to co piszemy, po ciula maja wiedziec co u nas, jak sa tak bardzo "zainteresowane" wątkiem. Widze ze tylko sianie zamętu im w głowie!

    mizzelka lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Tak tak, ten WĄTEK niestety jedzie samym jadem MAMUSIEK i tych Wielce CIĘŻARNYCH, które przecież kiedyś jak I Wy nowe staraczki szukały pomocy po przeróżnych forumach hahahaha.
    Podczytuję i naprawdę śmieszy mnie traktowanie nowych dziewczyn bo żadna nowa nie ma prawa się w tym jadowicie kąśliwym wątku udzielić, nie ma mieć po prostu swojego zdania lub swojej opini??

    Kiedyś ONE też szukały pomocy, wielce się udzielały a jak im się w cyklach nie udawało to panie obrażone uciekały bo słabe psychicznie były. Znam tu takie....
    A teraz Co?? Konszą jadowicie bo one już nie potrzebują pomocy!
    Niewyrozumiałe BABY hahaha
    ZNÓW ZACZYNASZ ????????????

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za expresową odpowiedź :))

    tak gin podeszła do tematu na zasadzie, proszę brać ją od 12 dc, kiedy to owu mam zazwyczaj 14-15 dc... więc bez badań po prostu kazała brać, nie biorę jej wg jej zalecen bo po 3 wyzszej temp dopiero...a badanie sama dla siebie chciałam zrobić.

    Lena więc jest jakiś sens robienia tego progesteronu? Za jednym kłuciem chciałam odbębnić kilka badań :))

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Laura jeszcze TY tu jestes potrzebna..opanuj sie Kobieto, Pisałam wyzej jak Wam sie coś nie podoba to na ovy jest tysiące innych wątków, Idzcie tam gdzie sa wyrozumiałe i niekąśliwe Baby, jak to ujęłaś. A swoją drogą to Baba jest na wsi...tyle w temacie!

    Dziewczyny, które zamierzają pogadać, nie tylko jak ktoś tu napisał o ciążach i mamuśkach, moze założymy zamkniete forum, bo jakoś nie uśmiecha mi sie, zeby ktoś czytał to co piszemy, po ciula maja wiedziec co u nas, jak sa tak bardzo "zainteresowane" wątkiem. Widze ze tylko sianie zamętu im w głowie!

    Popieram :)

    Madziulka lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 11:11

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ja tego stwierdzenia nie zauważyłam tylko ogólną obAWĘ .. ... daj spokój temu wątkowi i po prostu ochłoń a przemyślenia zostaw dla siebie ...
    ale jak ja jestem ochłonieta, po to jest forum zeby rozmawiac a nie zeby zgadzac sie ze wszystkim. Jak ktos ma racje niech poda x badan to wtedy przynajmniej czlowiek sie wszystkiego dowie...sama bylas na stymulce to chyba powinans rozumiec ze lepiej sie upewnic niz myslec ze moze rak bedzie.

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    ja sie udzialam od poczatku, kibicowałam dziewczynom, ale wszystkie zaszły i pisały o ciazy to sie nie udzialam, bo nie bede nikomu głowy zawracac, ale fajnie tak sobie od czasu do czasu poczytac bo widze dzieciaczki i to miło :) ale jak czytam jakies posty z ktorymi sie nie zgadzam to pisze i tyle. Kazdy ma prawo do własnej opinii, jak sie pomyle to tez umiem sie przyznac do błędu..


    Aszka, ja pamietam jak tu byłas z nami...i oczywiscie zaszłysmy w ciaze ale nie wszystkie, np Złota dalej sie stara i nikt jej stad nie wyrzucił, nadaj\l jej pomagamy, kibicujemy i czekamy na sukces :) wiec jęlsi chodzi o Was to dlaczego macie nie pisać...Owszem wiekszośc z nas jest mamusiami i moze wątek sie troche przekształcił juz w Mamy ale co to przeszkadza, czy wywalamy CIe..nie..tylko nie chcemy tu zamętu itd! pisz do nas i my bedziemy odpisywać, no ale nie dziwcie sie tez nam ze jest temat o kupkach i zupkach jak juz wszystkie mamy albo prawie wszystkie, no tak sie złozylo. Ja sie nie leczyłam itd wiec na wasze skomplikowane pytania niei odpowiadam bo nie wiem jak, to wszystko! dlatego moze zostaje to bez echa. ale sa dziewczyny ktore na pewno pomoga!

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    dzięki dziewczyny za expresową odpowiedź :))

    tak gin podeszła do tematu na zasadzie, proszę brać ją od 12 dc, kiedy to owu mam zazwyczaj 14-15 dc... więc bez badań po prostu kazała brać, nie biorę jej wg jej zalecen bo po 3 wyzszej temp dopiero...a badanie sama dla siebie chciałam zrobić.

    Lena więc jest jakiś sens robienia tego progesteronu? Za jednym kłuciem chciałam odbębnić kilka badań :))
    prol robiłam i jest tak jak piszesz .. nie można sie dzień przed badaniem przesilać ..
    a co do progesteronu to nie pomogę bo nie robiłam i nie wiem :/

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    ale jak ja jestem ochłonieta, po to jest forum zeby rozmawiac a nie zeby zgadzac sie ze wszystkim. Jak ktos ma racje niech poda x badan to wtedy przynajmniej czlowiek sie wszystkiego dowie...sama bylas na stymulce to chyba powinans rozumiec ze lepiej sie upewnic niz myslec ze moze rak bedzie.
    ale ja sama miałam obawy czypo latach jakiegoś świństwa nie wyprodukuje mój organizm więc rozumiem strach ..

    Złota lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:

    Lena więc jest jakiś sens robienia tego progesteronu? Za jednym kłuciem chciałam odbębnić kilka badań :))

    Jeśli masz monitorowany cykl, to wiesz że doszło do owulki ..
    Oczywiście warto by było zrobić progesteron przed braniem lutki ale to już masz około 7 dni za przeproszeniem w dupce ;)
    Myślę, że Twoja Gin chce tylko dla formalności wiedzieć jaki wynik będzie nawet podczas brania Luteiny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 12:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    Aszka, ja pamietam jak tu byłas z nami...i oczywiscie zaszłysmy w ciaze ale nie wszystkie, np Złota dalej sie stara i nikt jej stad nie wyrzucił, nadaj\l jej pomagamy, kibicujemy i czekamy na sukces :) wiec jęlsi chodzi o Was to dlaczego macie nie pisać...Owszem wiekszośc z nas jest mamusiami i moze wątek sie troche przekształcił juz w Mamy ale co to przeszkadza, czy wywalamy CIe..nie..tylko nie chcemy tu zamętu itd! pisz do nas i my bedziemy odpisywać, no ale nie dziwcie sie tez nam ze jest temat o kupkach i zupkach jak juz wszystkie mamy albo prawie wszystkie, no tak sie złozylo. Ja sie nie leczyłam itd wiec na wasze skomplikowane pytania niei odpowiadam bo nie wiem jak, to wszystko! dlatego moze zostaje to bez echa. ale sa dziewczyny ktore na pewno pomoga!
    Rudasek ja mam taki styl, ze lubie sie dowiadywac, moze sie nie zrozumiałysmy moze faktycznie troche za emocjonalnie napisałam, ale po to zeby po prostu sie dowiedziec bo sama jestem na stymulce. I dlatego prosilam o badania, moze Złota faktycznie napisała swoje obawy, ja odczytałam inaczej, pamietajcie ze to jest forum nie widzisz człowieka i nie czytasz jego emocji...ja to odczytałam tak ze kazdy lek powoduje raka...a z tym sie zgodzic nie mozna, bo tak naprawde wszystko moze spowodowac raka a najczesciej genetyka.

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to livia zadowolona pewnie zobaczymy ją dopiero w poniedziałek jak się mężem nacieszy :D:D

    Monia masakra z tym Twoim przeziębieniem a najgorsze że nic nie pomaga :/

    Dziewczynki bez nerwów Wam już nie można pamiętajcie że dzieciaki to czyją :D
    Złota ja mimo wszystko ciągle się za Ciebie modlę może akurat jeszcze ten cykl Ci zaskoczy :) Na to liczę :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki, ja tam nie wiem bo nie interesowałam sie tym, nie potrzebowałam, takze sie nie wypowiem. Najwazniejsze to to zeby sie nie kłoćić :):) a o leczeniu wczesniej czy pozniej ktoras z nas odpisze, ta która sie leczyła czy nadal leczy :) ja moge tylko w grypie pomóc i to nie bardzo :):)


    Kurna teraz mi Maly spi jak ja musze GO budzić :(:(

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka rozumiemy ale każda ma obawy i piszemu tu swoje przemyślenia, czasem człowiek jest tak zdesperowany tym wszystkim , że wszystkie myśli już mu chodzą ... bo kolejna stymulacja, kolejny lek a co ulotka to więcej świństw pisze.. więc ja rozumiem obawy..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    oki, ja tam nie wiem bo nie interesowałam sie tym, nie potrzebowałam, takze sie nie wypowiem. Najwazniejsze to to zeby sie nie kłoćić :):) a o leczeniu wczesniej czy pozniej ktoras z nas odpisze, ta która sie leczyła czy nadal leczy :) ja moge tylko w grypie pomóc i to nie bardzo :):)


    Kurna teraz mi Maly spi jak ja musze GO budzić :(:(
    nie budz go niech spi, taki przystojniak :) :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita Monia, a jak to jest z bańkami na plecach ? są jakieś przeciw wskazania ?

    Może akurat to by pomogło ..;)

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do baniek nie mam pojęcia :O nigdy nie stosowałam tego cudeńka :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 2270 2271 2272 2273 2274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ