X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Zaraz wyrzuce swoje dziecko przez okno, od 8 rano nie spi, jest marudna i senna, nie moze zasnac, ciagle chce jesc albo byc na rekach. Co sie dzieje ??
    Nigdy takich cyrkow nie odstawiala


    ja mam dziś tak niestety :(:( ciezko GO uspać a ewidentnie mu sie chce:(

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 3 marca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza... aż dziwnie :O

    Byłam dziś u endokrynologa na kontroli - euthyrox zwiększony do 75 i ostatnia wizyta w ciąży 14 maja. Później dopiero po porodzie. Lekarz stwierdził, że jestem nudnym przypadkiem bo wszystko książkowo idzie, nawet przytyłam ile trzeba :D

    Zaraz obiadek będziemy wcinać (miałam zachcianke na zupkę ogórkową i makaron z białym serem), później z córą do stadniny koni jedziemy i zaczynamy dzisiaj chyba remont sypialni - zdzieramy tapety ;-)

    Tomcio ładnie kopie, kochany mój ale zlośliwy trochę bo jak tatuś przyłoży rekę to cicho siedzi a tylko podniesie tu łup kopniak :D MÓJ SYN! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 13:37

    mizzelka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka wrote:
    Dzień Dobry :)

    Mizzy jak tam u Ciebie,rozkręciło się coś czy cisza :)

    Miłego Dnia :)
    coś ty heheh :D miałam cichą nadzieję że coś już pyknie po tam tej nocy a dziś to aby podbrzusze bolało.. może dziś wieczorkiem?
    bo byłam na zakupach i trochę wysiłek był..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka wrote:
    Moja znajoma też mi mówiła, że możliwe, że zbyt późno wieczorem coś zjadłam i piłam. i dlatego ta glukoza w moczu.
    W krwi mam w normie, nawet mąż mówił, że niebawem to będę miała za nisko bo norma jest od 70 - 99 ja mam 72 mg/dl
    Troszkę się tym martwię. Nie powiem, że nie. Teraz 12.03 mam wizytę u swojego prowadzącego i wcześniej skierował mnie znów na badania moczu i morfologii (w ciąży częste badania), więc okaże się jak teraz wynik wyjdzie.. Postaram się przed dzień nie jeść późnym wieczorem, bo słodyczy i tak mało jem.. Jak znów się pojawi to od razu będę pytać.. :)
    musiałabyś po godz 19 nie jeść już żeby mieć idealny wynik :P tak jak na glukozę albo zjadłaś coś słodkiego :) ale dla kobiet w ciąży to już całkiem inne normy są według PTD 2014 :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    musiałabyś po godz 19 nie jeść już żeby mieć idealny wynik :P tak jak na glukozę albo zjadłaś coś słodkiego :) ale dla kobiet w ciąży to już całkiem inne normy są według PTD 2014 :)


    Czyli sugerujesz, zebym się tak mocno nie martwiła? I ze możliwe wlasnie ze cos zjadłam pozno ?? :)
    No mi się zdarza cos chrupnąć nawet o 22 :D

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka wrote:
    Czyli sugerujesz, zebym się tak mocno nie martwiła? I ze możliwe wlasnie ze cos zjadłam pozno ?? :)
    No mi się zdarza cos chrupnąć nawet o 22 :D
    to na pewno efekt późnego posiłku :)
    mi gin przed badaniem na krzywą cukrową to zakazał jedzenia po 19 i zero słodkich napojow potem, tylko woda do picia jak bym np chciala sie napic o 22 :D
    także na pewno to jest to :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia ty nudny przypadku ahhaha :D dobre :D no ale endo duzo nie zarobi na wizytach :D też dobrze :)

    Synuś z charakterkiem :)
    tak jak moja.. w poniedzialek mnie wystraszyla a teraz cicho siedzi :P

    livia30 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 3 marca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    to na pewno efekt późnego posiłku :)
    mi gin przed badaniem na krzywą cukrową to zakazał jedzenia po 19 i zero słodkich napojow potem, tylko woda do picia jak bym np chciala sie napic o 22 :D
    także na pewno to jest to :)


    NIECH CI PAN W DZIECIACH WYNAGRODZI :):):):)
    Uspokoilas mnie..naprawdę dziekuje.. bo balam się ze nerki ze cos, bo mowie wcześniej przed ciaza nie miałam glukozy w moczu a tu szok do tego krew wlasnie w normie... uff

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 15:22

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 3 marca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki tu spokój na na...

    Nic się nie dzieje na na... :P



    relgh371ly1mtto9.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 3 marca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie..wszystkie pouciekały :(
    Madziulka co tam?
    Jak tam Mały ?
    U mnie spi od 2h..oby jeszcze z 1h :)
    zamierzamy jesc obiad wiec pewnie sie obudzi bo tak lubi..wtedy obiad sie przesuwa na 19 :(:( wiec mam nadzieje, ze jeszcze pospi :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka wrote:
    Jaki tu spokój na na...

    Nic się nie dzieje na na... :P


    Madziulka wysłałam Ci zaproszenie kilka dni temu, ;)

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 3 marca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Zaraz wyrzuce swoje dziecko przez okno, od 8 rano nie spi, jest marudna i senna, nie moze zasnac, ciagle chce jesc albo byc na rekach. Co sie dzieje ??
    Nigdy takich cyrkow nie odstawiala
    skok rozwojowy :) witaj w świecie macierzyństwa gdzie wszystko się skokiem tłumaczy :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 3 marca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka dziewczynki są zazwyczaj w terminie albo przenoszone tydzien-dwa. Mój Olek urodził się w 38t3d :) i już wtedy marzyłam o porodzie :) A zaczęło się w nocy o 3, po wieczornym spacerze i zabawie z chrześniakiem na placu zabaw - kilka przysiadów, skłonów, zrobiło swoje :) także może wieczorny spacerek pomoże przyspieszyć sprawę :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 3 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    dokładnie..wszystkie pouciekały :(
    Madziulka co tam?
    Jak tam Mały ?
    U mnie spi od 2h..oby jeszcze z 1h :)
    zamierzamy jesc obiad wiec pewnie sie obudzi bo tak lubi..wtedy obiad sie przesuwa na 19 :(:( wiec mam nadzieje, ze jeszcze pospi :)
    mój do 2 miesiąca zawsze się budził jak miałam jeść hahah i do tej pory jest żarłoczek, a zaczęło się już w szpitalu :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka wrote:
    NIECH CI PAN W DZIECIACH WYNAGRODZI :):):):)
    Uspokoilas mnie..naprawdę dziekuje.. bo balam się ze nerki ze cos, bo mowie wcześniej przed ciaza nie miałam glukozy w moczu a tu szok do tego krew wlasnie w normie... uff
    aby nie za dużo tych dzieci.. żebym ogarnęła hahah :D
    eee martwiłabym się jakby krzywa cukrowa licho wyszła a tu to wiesz.. ma prawo się wahać bo wszamasz coś wieczorkiem i już inny wynik :) najwazniejsze że w moczu nie ma białka itp :P a to to pikuś :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    mizzelka dziewczynki są zazwyczaj w terminie albo przenoszone tydzien-dwa. Mój Olek urodził się w 38t3d :) i już wtedy marzyłam o porodzie :) A zaczęło się w nocy o 3, po wieczornym spacerze i zabawie z chrześniakiem na placu zabaw - kilka przysiadów, skłonów, zrobiło swoje :) także może wieczorny spacerek pomoże przyspieszyć sprawę :)
    dziś przyszalałam na zakupach więc mam nadzieję że to ogarnę :D dzięki :) :)
    no ja urodziłam sie 6 dni po terminie :D ale mam nadzieje że moja córka nie bd mnie trzymać długo.. bo już pewnie 3500 wazy... ehh.

    pomęczę i męża w gratisie dzisiaj :D aby zjem śledziówkę swoją ukochaną ;D :D :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    A zaczęło się w nocy o 3, po wieczornym spacerze i zabawie z chrześniakiem na placu zabaw - kilka przysiadów, skłonów, zrobiło swoje :) także może wieczorny spacerek pomoże przyspieszyć sprawę :)
    a to czułaś jakiś mocny ból? bo ja właśnie boję się że nie odróżnie tego.. gin mówi że na pewno odróżnię...
    ale to moje pierwsze dziecko.. i jestem zielona..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 3 marca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    aby nie za dużo tych dzieci.. żebym ogarnęła hahah :D
    eee martwiłabym się jakby krzywa cukrowa licho wyszła a tu to wiesz.. ma prawo się wahać bo wszamasz coś wieczorkiem i już inny wynik :) najwazniejsze że w moczu nie ma białka itp :P a to to pikuś :D

    Nie białka nie ma, reszta wyników moczu jest w normie.. Tylko ta glukoza która się pojawiła.. :) mam nadzieje, że w przyszłym tyg. potwierdzą się Twoje słowa i jak zrobie badanie wyniki będą pozytywne.. No ale oczywiście w przed dzień oddania próbki jem do 19stej, później woda jedynie do picia :)

    Co do odróżniania..
    Moja przyjaciółka powiedziała tak (przy pierwszym dziecku) - "Ty nie masz zielonego pojęcia co jest co, ale organizm wie co robić i dzięki temu Twoją podświadomość też wie kiedy reagować, dlatego uważam, że szkoła rodzenia to bzdura bo natura zna swój rytm" :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 19:10

    mizzelka lubi tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. A u mnie tak-poszłam zrobić makijaż permanentny brwi, a zrobiłam ust :) Brwi wyglądały fatalnie, miałam żywy przykład... Wyglądała jak stara lalka odrysowana od szklanki. Usta bolą, pieką, puchną, ale jak wyglądają :) Po makijażu nadeszła @, i co lepsze w 24dc!!! Jak nigdy. Było tylko na papierze COŚ zabarwionego i od paru godzin nic. Dla pewności przed zabiegiem zrobiłam jeszcze test-jedna krecha. I bądź tu mądry...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 20:38

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 4 marca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka to super że wyniki są ok, czyli olać glukozę :D

    no mam nadzieje ze intuicja mnie nie zawiedzie i to ogarnę :D
    bo jak na razie mam aby pojedyncze sygnały i dalej nic... :D uspokaja się, córka robi mnie w bamboka :D

    Sarenko czyli małpa przylazła.. ehh a rozwinęła się?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 2287 2288 2289 2290 2291 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ