X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka wrote:
    Mizzy nic jeszcze,ale musze coś wkońcu zamówic zeby doszło do chrzcin.

    Na razie sobie wynalazłam taki naszyjnik :)
    http://allegro.pl/modny-naszyjnik-kolia-krysztalki-srebrny-zarka-c37-i4966890149.html
    przepiękny!
    a ja nie wiem czy do tej mojej kiecki warto jakiś naszyjnik zakładać :D

    ja to jeszcze planuje do tej figurki od tortu zamowic kilka bajerów na babeczki np :) takie gwiazdki różowe czy coś :) fajnie bd wygladac :)

    tez sie zbieram jak sójka za morze, ale po dzisiejszej akcji-wpadce to mi sie odechciewa allegro :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily moja taka sama była! gin z pol godz musial smigać tym sprzętem żeby w ogóle buzie zobaczyc :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 27 maja 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzy ja zamówiłam to
    http://allegro.pl/podziekowania-dla-gosci-na-chrzest-ze-zdjeciem-i5050842278.html

    I jeszcze mysle nad tym,tylko musze zadzwonic i zapytac czy sie wyrobia do przyszlego tyg bo czas realizacji maja 5 dni

    http://allegro.pl/dwie-foto-czekoladki-w-celafonie-kokarda-bilecik-i5200682883.html

    mizzelka lubi tę wiadomość



    relgh371ly1mtto9.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 maja 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łoo cholera to i ja sie musze pośpieszyć!
    czekoladki jednak są najlepsze :)

    pamietam jak sis meza mi pkazywala z wesela jak dostali to widac ze jej sie podobalo to, bo znow co tu wymyslac :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 27 maja 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzy na fb zobacz projekt tych moich podziekowan



    relgh371ly1mtto9.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 maja 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro z rana na badania..
    brzuch mega twardy , jakoś mnie na kibelek na 2 bierze już po raz 3 ale co zasiądę to nic z tego ...
    byłam u mamy , jak zaczełam jeść kolacje to zrobiło mi sie mega duszno i apetyt mi odszedł i niedobrze i bolało mnie podbrzusze troche miesiączkowo ...
    mąż idzie na nockę i nic sie dziś nie może wydarzyć :P
    przychodze do domu i teściowa zauważyła, że trzymam sie za brzuch i czy mnie boli pyta, mówię, że tak a ona : aaaaaaaaaaa to jeszcze miesiąc :O bo jej córa miała bóle a za miesiąc urodziła ...
    czyli mam prywatnego wróżbite macieja w domu jak która chce poady to wbiajć śmiało bo mnie jej przewidywania nudzą już ...
    a wystarczy jej tylko wbić do świadomości, że każdy organizm jest inny :) ale nie każdy to czai :)
    dobranoc , ide sie wykąpać :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj o 7 rano po raz 12 urodziłam Majkę! :D Nie spałam od 6:30 i wspominałam sobie. A w moim brzuszku fikał Tomuś, który za niedługo też się pojawi :)

    Miłego dnia Laski ;)

    przedszkolanka:), Madziulka, Maniuś, potforzasta, Z. lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia to gratulacje po raz 12-sty :D

    ja byłam na badankach , dziś o dziwo nie rozlałam moczu w torebce:P :D

    kurde brzuch mnie boli dokładnie poniżej pępka a nad spojeniem łonowym :O
    już nic nie rozumiem :O

    no i witam sie w 37 tygodniu :)
    w kalendarzu belly pisze , że ciąża donoszona ale im chodzi o koniec tego tygodnia czyli zostało mi równo tydzień i zabieram sie za wyganianie córki :D

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czeeeść :)

    a mi dziecko wczoraj padło o 19.30 i wstało o 1 na butle i dalej spała :D
    zaraz drzemka a matka turbo spalanie zaliczyć :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i Livia sto lat dla Majki! :)
    a Monia z okazji prawie donoszonej ciąży ;)

    XxMoniaXx, livia30 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :)

    Miałam super faceta rano w łóżku,świetnie nam się razem spało,takie aksamitne ciałko i ponad 7 kg zywej wagi :)

    100Lat dla córy Livia,Monia gratuluje donoszonej,już coraz bliżej :)A jeszcze pamiętam jak dopiero co bylyście na początku ciąży a teraz juz rodzić będziecie :O

    livia30, XxMoniaXx, LillaMy, Z. lubią tę wiadomość



    relgh371ly1mtto9.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    mi gin kazal liczyc dopiero po 29 tyg ciąży ruchy :) także spokojnie, Synuś leniuchuje :)
    a brzuszek moze jeszcze wyskoczyc :D :D najbardziej w ostatnich miesiacach :)


    Ja mam nadzieje, że leniuchuje.. Mam nadzieje.. a ja zaczynam się czuć coraz gorzej, żebra mnie bolą, do tego dochodzi brak wysypiania się bo żadna pozycje nie jest już dobra, na lewym mało wygodnie, na plecach ciężko oddychać, na prawym troszkę i też łapie jakiś brak komfortu i tak 3 - pozycje w nocy sa co jakiś czas zmieniane. Jakieś dziwne ciągnienie w podbrzuszu czuję jak się poruszam, a szczególnie pojawia się jak wstaje z łóżka mam wrażenie jak bym zakwasy miała..

    Mizzy jak dodać foty ? Bo to jakiś skomplikowany wyczyn się dla mnie robi ? :)

    A i mam pytanie do mamuś, gdzie mogę kupić kombinezon "zwierzak" dla noworodka? :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomaranczko sprobuj na zapodajnaforum.net ja dodaje tak nawet z telefonu zdjecia...

    Miala ktoras z Was cukrzyce ciazowa???

    Witam w III trymestrze :)

    Z. lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Dostalam się w końcu na usg, bo takie gdybanie co mi jest, że ta @ nie przychodzi już mnie męczyło. No i okazało się, że ciałko żółte jest dość duże a w nim jakby mała torbiel (powiedziała jakby bo nie widać dokładnie bo jest to otoczone jeszcze jakąś błoną), później doktor zapytała sprawdzałam pod kątem ciąży no i wysłała mnie na jeszcze jedną bete a robiłam jak pisałam Wam 26.05 i pokazało 0,71 czyli nie jestem. Ale jak wróciłam do domu to zrobiłam test z ciekawości co wyjdzie i wyszła druga kreska bledsza niz kontrolna ale widoczna bez szczególnego przyglądania się. Czekam do jutra na wynik bety. Ale chciałam zapytac czy może ktoraś z Was miała coś takiego jak doczytalam na innym forum, że jak jest torbiel to też testy wychodzą pozytywne?

    Pozdrawiam Was :)

  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu wysyłam zdjęcie dzisiejszego testu z 3 moczu.

    Na zdjeciu i tak jest ciut bledsza

    http://i58.tinypic.com/s45sb7.jpg

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka kreska jest bardziej wyraźniejsza niż w tym wcześniejszym teście ..
    Chodź masz rację przy torbieli może też wyjść pozytywny wynik ..

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka przy torbielach tak jak wyczytałaś mogą wychodzić pozytywne testy, jeśli beta będzie nadal negatywna to powinnaś chyba dostać leki na wywołanie miesiączki i wchłonięcie się torbielki (np. luteinę)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • miśka905 Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 28 maja 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tak myślałam, bo w luteinę jestem zaopatrzona, także w razie coś to jestem przygotowana.

    Dzisiaj chyba u mnie nadszedł kryzys, ale to przez dobitkę od p. doktor, powiedziała że moge się dalej starać, ale jak już uda mi się zajść w ciążę to mogę umrzeć, od samego początku zdaje sobie z tego sprawę, bo choruje na rzadką chorobę genetyczną która prowadzi do wylewów, ale powiem Wam, że to tak jak dostać cios prosto w serce, ale co za babsko żeby zamiast mnie wesprzeć to takie rzeczy wrr! ze nie wyobraza sobie tego u mnie ale jesli chce ryzykować to proszę bardzo. No i chcę ryzykować.. dla takiego cudu :)

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Pomaranczko sprobuj na zapodajnaforum.net ja dodaje tak nawet z telefonu zdjecia...

    Miala ktoras z Was cukrzyce ciazowa???

    Witam w III trymestrze :)

    Gratuluję III trymestru ;) Z cukrzycą niestety Ci nie pomogę - ja nie mam ;)

    Maniuś lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale Ci powiedziała miśka :/

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
‹‹ 2337 2338 2339 2340 2341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ