X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tu tak cicho?

    ja dziś byłam odebrać cytologie - grupa 2
    i pani doktor przepisała mi jeszcze jeden lek na małą nadżerke.
    mówi" mała ale chciałabym żeby nie było w ogóle"
    i jak ją spytałam o planowanie ciąży to powiedziaieła że najłatwiej zajść nie planując.. mówi: planować wakacje zagraniczne kupno mieszkania xD

  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie póki co znowu cisza. Daje sobie 4 dni jeszcze czasu

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @ ten spada na łeb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    co tu tak cicho?

    ja dziś byłam odebrać cytologie - grupa 2
    i pani doktor przepisała mi jeszcze jeden lek na małą nadżerke.
    mówi" mała ale chciałabym żeby nie było w ogóle"
    i jak ją spytałam o planowanie ciąży to powiedziaieła że najłatwiej zajść nie planując.. mówi: planować wakacje zagraniczne kupno mieszkania xD
    Ludziom łatwo dawać rady...oj łatwo..nie planować? ha ha dobre sobie...dla kobiety pragnącej dziecka to jak strzał w policzek

  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No laski ja nie spełniłam marzenia roku 2016 kończę ten rok zawiedziona z comiesięcznych rozczarowań. No cóż tak musi być.

    A tak z innej beczki dziewczyny była któraś z was osobiście u wróżki?
    Bo ja chyba się wybiorę. Nurtuje mnie fakt że mój K był już kilka razy. I wydaje mi się że wszystko co on się dowiedział powoduje że nic się nie układa w naszym związku

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka309 wrote:
    No laski ja nie spełniłam marzenia roku 2016 kończę ten rok zawiedziona z comiesięcznych rozczarowań. No cóż tak musi być.

    A tak z innej beczki dziewczyny była któraś z was osobiście u wróżki?
    Bo ja chyba się wybiorę. Nurtuje mnie fakt że mój K był już kilka razy. I wydaje mi się że wszystko co on się dowiedział powoduje że nic się nie układa w naszym związku
    tzn? cos zle powiedziała?

  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział mi tylko o tym co się już wydarzyło w jego życiu i niby wrożka mu o tym mówiła. A o tym co ma nastąpić podobno nie można rozmawiać. Podejrzewam że wie coś o czym ja wiedzieć nie mogę.... Szlak może dlatego wszystko się wali... Nie wiem jak te święta przetrwam. :-(

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka309 wrote:
    Powiedział mi tylko o tym co się już wydarzyło w jego życiu i niby wrożka mu o tym mówiła. A o tym co ma nastąpić podobno nie można rozmawiać. Podejrzewam że wie coś o czym ja wiedzieć nie mogę.... Szlak może dlatego wszystko się wali... Nie wiem jak te święta przetrwam. :-(
    masakra :(

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka309 wrote:
    No laski ja nie spełniłam marzenia roku 2016 kończę ten rok zawiedziona z comiesięcznych rozczarowań. No cóż tak musi być.

    A tak z innej beczki dziewczyny była któraś z was osobiście u wróżki?
    Bo ja chyba się wybiorę. Nurtuje mnie fakt że mój K był już kilka razy. I wydaje mi się że wszystko co on się dowiedział powoduje że nic się nie układa w naszym związku

    Ja nie chodze do zadnych wrozek. Po pierwsze uwazam, ze to naciaganie na kase a po drugie dla mnie sa to zwykle manipulatorki. Masz efekt, juz sie martwisz i stresujesz a czy realnie jest czym? Uwazam, ze lepiej ufac i wierzyc, ze bedzie dobrze niz szukac takiego watpliwego wsparcia u innych, nieznanych osob, ktore niekoniecznie musza byc nam zyczliwe.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raz jechałam z dziewczyną która zajmuje się couchingiem i własnie zwiazane coś tam z naszą energią.. i mówiła że jak myślimy pozytywnie i chcemy się obracać wsród dobrych osób itd to tak się dzieje...
    że często sami na siebie ściągamy zło.
    też nie wierzę we wróżki... a nawet gdyby mi miały coś powiedzieć to wolę nie wiedzieć.

    no mi też smutno że kończę rok bez ciąży.
    jak dziś pamiętam jak mąż mi w Swięta życzył bobaska... ehh i znowu to samo życzenie

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka byłam raz u wróżki zresztą to dużo powiedziane. Pani, która wynajmowała nam mieszkanie była wróżka i raz mi i koleżance powróżyła. Nic się nie sprwdziło. To był chyba 2008 rok i przepowiedziała mi np, że jeszcze w tym roku będę w ciąży. Dla mnie to było raczej jak "żart".
    Marcia ja też jestem zdania, że pozytywne myśli przyciągają dobre zdarzenia i ludzi.
    Mi mąż obiecał w poprzednią wigilię, że kolejną na pewno spedzimy już we trójkę...

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w końcu każdy z nas jako materia wytwarza energię xD czysta fizyka ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    w końcu każdy z nas jako materia wytwarza energię xD czysta fizyka ;p
    Z tymi wróżkami też bym była ostrożna, bo kwestia wiary w siebie i dobrego myślenia może być zbawienna :)

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do niespełnionych marzeń w 2016, ale nic.to uda sie w 2017

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane rok 2017 na pewno bedzie dla was pozytywny!
    Makowa dostaniesz w koncu ten cud ktory urodzi sie min po 8 miesiacach! Nie bedzie wiecej strat!

    Su ty juz nie dlugo ujrzysz swoje wymarzone dwie kreski i zadne monitoringi i nakrecanie nie bedzie potrzebne :) urodzisz zdrowego bobaska w wyznaczonym terminie. Na wszystko mamy czas. W koncu dostaniemy to o czym marzymy. Walcz nie poddawaj sie i mysl pozytywnie <3

    Smerfetka wlasnie nic sie nie stalo. To nic, ze teraz sie nie udalo. Uda sie. Uda sie na pewno! Wiara czyni cuda <3

    Marcia dlugo sie nie odzywalas :p co z ta nadzerka? Wiesz mysle ze lekarka troche dobrze powiedziala na temat planowania :) przeciez kazdy wie, ze niespodzianki sa najlepsze <3 a wiec planujmy ale z glowa.

    Aniu mysle ze to zly pomysl z wrozka. Nagada Ci cos ty tego posluchasz i niby nie chcac o tych bzdurach myslec bedziesz miala je za glowa. I zawsze beda ci sie przypominac. :) jestes mloda i piekna. A twoja corcia doczeka sie rodzenstwa tak jak i Ty doczekkasz sie maluskiego bobaska, swojej drugiej pociechy <3

    A wam powiem ze spodobala mi sie taka piosenka :D nie do konca moze moje klimaty ale jak myslalam zle i mialam dola od razu jej sluchalam. :)
    A najbardziej te slowa
    "nikt nie mowil, ze bedzie latwo ale uwierz mi, ze bylo warto."

    https://youtu.be/osKRyq7b-0c wiem moze nie kazdemu sie spodoba i moze nie wasze klimaty ale ja ja uwielbiam. Jakos pozytywnie do mnie dochidzi <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 11:54

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax, no uważam że dobrze
    powiem Ci jak tak nie myślałam o cyklach itd byłam jakoś spokojniejsza
    co do nadżerki dalej mi przepisała jakiś lek.. wykończą mnie te dopchwowe bo po ostatnim np. nie miałam apetytu itd.. a nie mówiąc że nie da się kochać

    Nadżerka jest malutka ale że mooja gin to ginekolog-cytolog to zależy jej na usunieciu tego ; p
    w sumie dobrze byłoby mi znaleźć ginekologa położnika, bo z tą co do planowania ciąży się nie dogadam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 13:39

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam na usg dzis. Jest zarodek, jest serduszko. Wszystko w porzadku. Termin na 19.08 wiec pozniej nieco no ale to sie jeszcze zmieni pare razy.... ;)

    Wesolych Swiat Kochane! Wiem, ze czesci z Was jest ciezko i jestescie rozczarowane ale trzeba w zyciu pamietac, ze naprawde zawsze koniec koncow jest dobrze. Trzeba w to wierzyc. I mowie Wam to ja, troche starsza kolezanka, ktora jeszcze pare lat temu w ogole nie sadzila, ze kiedykolwiek doswiadczy macierzynstwa, radosci z rodziny :) Wszystko sie uklada w odpowiednim czasie, czasami nie wiemy dlaczego akurat nie teraz jak chcemy a po dluzszym czasie z perspektywy widac to inaczej. Wiem, ze mozna tez myslec negatywnie i doszukiwac sie beznadziei etc ale akurat teraz w Boze Narodzenie zycze Wam - wiary i radosci i NADZIEI :) Caluje!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Ja na chwile bo caly czas cos robię ze czasem brzuch daje znać ale odpocznę i jest dobrze.Wiec Kochane moje wszystkiego dobrego w aswieta Bożego Narodzenia.Udanych prezentów,przyszłym mamusią zdrowych bobasków i zero problemów w ciąży natomiast dziewczyna oczekującym dwóch kreseczek itd zycze spełnienia tego marzenia w 2017roku.Trzymam za Wam mocno kciuki.Byly chwile zwątpienia,radości i płaczu ale co najważniejsze zawsze się trzymaliśmy razem mimo wszystko.Mimo ze się w ogóle tego nie spodziewałam to się udalo mimo ze teraz martwię sie o dziecinne czy będzie zdrowa ale wierze ze jest zdrowa.Nie po to udało sie mimo zakazu genetyka żeby cos bylo nie tak.A mamusia ktore juz urodziny życzę jak najmniej trosk,duzo radości z posiadania maleństw i jak najwięcej przespanych dni i nocy.

    zFolwarku, SusannaDean lubią tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Bylam na usg dzis. Jest zarodek, jest serduszko. Wszystko w porzadku. Termin na 19.08 wiec pozniej nieco no ale to sie jeszcze zmieni pare razy.... ;)

    Wesolych Swiat Kochane! Wiem, ze czesci z Was jest ciezko i jestescie rozczarowane ale trzeba w zyciu pamietac, ze naprawde zawsze koniec koncow jest dobrze. Trzeba w to wierzyc. I mowie Wam to ja, troche starsza kolezanka, ktora jeszcze pare lat temu w ogole nie sadzila, ze kiedykolwiek doswiadczy macierzynstwa, radosci z rodziny :) Wszystko sie uklada w odpowiednim czasie, czasami nie wiemy dlaczego akurat nie teraz jak chcemy a po dluzszym czasie z perspektywy widac to inaczej. Wiem, ze mozna tez myslec negatywnie i doszukiwac sie beznadziei etc ale akurat teraz w Boze Narodzenie zycze Wam - wiary i radosci i NADZIEI :) Caluje!
    Kochana gratuluje zobaczenia maleństwa i bijącego serduszka.Ja nastepna wizytę miałam miec 18.01 ale przelozylam bo z Niki od 16.01 do 18.01bede na Oddziale Chorób Rzadkich.Wiec wizyta bedzie 23.01

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owu zaskoczylo staraczke ha ha :* 13 dc u mnie szybko (zazwyczaj 16-17 dc) chwala dong quai i ojcu sroce :)

    Dziewczyny zycze spelnienia marzen, rodzinnych swiat i samych pozytywnych chwil a jiz wkrotce spelnienia najwiekszego marzenia :*

    magroz26 lubi tę wiadomość

‹‹ 1040 1041 1042 1043 1044 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ