Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 12 września 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chcialam brac castagnusa ale prl wydzla mi w normie wiec nie chcialam mieszac w hormonach...tak wgl to tsh ladnie unormowalam I nadal lipa...wydaje mi sie ze msm chyba ta endometrioze bo nigdy nie mialam problemu z z as jsciem w ciaze a teraz poltora r oku raz sie udalo I poronienie...lekarz rozklada rece bo jak moge byc bezplodna urodzac czworke dzieci...masakra

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 12 września 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za literowki ale mam popekany dotyk.

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 września 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zglupialam 27dc raz morko raz sucho. Sama nie wiem juz

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    Ja tez chcialam brac castagnusa ale prl wydzla mi w normie wiec nie chcialam mieszac w hormonach...tak wgl to tsh ladnie unormowalam I nadal lipa...wydaje mi sie ze msm chyba ta endometrioze bo nigdy nie mialam problemu z z as jsciem w ciaze a teraz poltora r oku raz sie udalo I poronienie...lekarz rozklada rece bo jak moge byc bezplodna urodzac czworke dzieci...masakra
    ciekawe to co piszesz...hm. Może rzeczywiście coś z hormonami? To rzecz zmienna

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 12 września 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa

    trzymam kciuki za jutro! Masz te moc! :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 12 września 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki czy testom facelle mozna wierzyc??


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/14f8c43ba0ba.jpg

    s1985, VillemoVilo, Demsik, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatkaa wrote:
    Kobitki czy testom facelle mozna wierzyc??


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/14f8c43ba0ba.jpg
    Niby nie ale Twoja kreska jest tak wyrazna ze jej wierzę :)

  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 12 września 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Niby nie ale Twoja kreska jest tak wyrazna ze jej wierzę :)

    Lipa bo ja mam jeszcze jeden plytkowy tez facelle i nawet jak jutro powtorze to nie bede pewna. Ehhhh a jeszcze 2 dni temu pink byl bialy jak kreda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatkaa wrote:
    Kobitki czy testom facelle mozna wierzyc??


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/14f8c43ba0ba.jpg
    Wygląda na pozytywny. Nono cosik jest na rzeczy ♡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No takiej kresze to się powinno ufać jest wyraźna :D

    anuschka lubi tę wiadomość

  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 12 września 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no raczej pozytyw :)

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 12 września 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki. Jutro powtorze bo akurat dzisiaj 2 kupilam. A jeszcze 2 dni temu w 10 dpo byla biel vizira. I w sumie wzielam test z rossmana tylko dlatego ze byl w promo bo bylam pewna ze lipa. A tu nawet z wieczornego moczu wyszlo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mm dzis test oowulacyjny mega pozytyw... ciemniejsza jak kontrolna :O

    Morwa, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 12 września 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatka, myślę, że małe szanse, aby była to pomyłka :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • aaandzia Autorytet
    Postów: 252 200

    Wysłany: 12 września 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka mocna krecha to nie może być pomyłka! ;D

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    a ja mm dzis test oowulacyjny mega pozytyw... ciemniejsza jak kontrolna :O
    Dzialajcie miska ♡♡♡

    Demsik, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe 33 dc ;) ale zadziałamy :D aż mi się mordka cieszy na ta myśli :)

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 12 września 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatkaa wrote:
    Kobitki czy testom facelle mozna wierzyc??


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/14f8c43ba0ba.jpg

    Dosc wyrazna ta kreska. Sprobuj powtorzyc np pojutrze. Po cichutku gratuluje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ,co o tym sądzicie??Miałam go robić wczoraj,ale przyszlo krwawienie wiec odpuściłam.Dziś jednak coś mnie podkusiło...
    Co z tego ,ze druga kreseczka wyszla od razu skoro małpa jest...:-(
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a7144de441a5.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też kiedyś na pre-tescie wyszła taka kreska w czasie okresu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 21:01

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ