X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ginekolog najbliższy termin ma na 16.02 zrobię więc posiew w tą sobotę w novum, oczywiście po wizycie u androloga, żebym nic nie przegapiła. Myślicie, że dostaniemy bana na starania ? Przypuszczam, że bez antybiotyków się nie obejdzie...i wyobraźcie sobie teraz, że mielibyśmy czekać rok, zaczeliby od podstawowych badań, podstawowych leków i kiedy by doszli do tych bakterii ? Pewnie nie prędko załamać się idzie :( tak się boję tego co usłyszymy na tej wizycie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 11:06

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim nie bój sie ..macie diagnoze teraz pozostaje działac :) jelsiidziecie do dr Wolskeigo .. to nie masz co sie bac :D jest the besciak :)
    i naparwde dobrze prowadzi..nie bojcie sie go pytac .. na wszytskie pytania odp :)

    Fatim lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dr Wolskiego idziemy dopiero 12.02 teraz na szybko zapisałam go do dr Szymańskiego żeby już zacząć działać tymi antybiotykami chociaż. Nie wiem już sama o co się pytać :/

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś zaaplikowałam sobie ostatnia globulke na tą moją wredotę :-/ mam nadzieję że się jej pozbylam

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zrobiłam posiew, ma być w przyszłym tygodniu. Mąż dostał antybiotyk na 7 dni, później po mniej więcej 10 dniach powtórka posiewu, badanie nasienia (teco mamy jest niekompletne) no i mamy nie robić przerwy w staraniach :D do czasu wyleczenia się zabezpieczać się by się ewentualnie naprzemiennie niz zarażać jeśli ja też mam, ale do kolejnych dni płodnych powinno być już wszystko wyleczone :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEj kochane ! ja coraz bardziej boje sie poniedzialku i tego co powie androlog... naczytałam sie o tym testosteronie cudów ze to moze byc genetyczne, ze moze byc uszkodzenie gonad... boje sie strasznie bo naczytałam sie ze jak dostanie testosteron to ze moze nam wybic plemniki:(


    puki co od wczoraj bierze Buzdyganek ziemny – Tribulus terrestris(podobno naturalnie podnosi poziom test...
    http://rozanski.li/?p=439


    zastanawia mnie ta prolaktyna u niego bo jest na gornej granicy normy a wyczytałam tez ze wlasnie ona jak jest wysoka moze obnizac test

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 13:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:53

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mana - badanie nasienia komputerowe z morfologia :) koszt okolo 150 zl :)

    Ania nie zamarwtaiaj sie .. gdyby to bylo genetyczne to FSH i LH bylyby do dupska.. wiem co mowie bo moj M ma genetyke dodatkowy chromosom.. i to wtedy sa niewyksztalcone gonady obj jader jest poniezj 3 ml..

    Ania tylko ostroznei tez tym specyfikiem..bo chlopaki tobiora - mezowie dziewczyn na bocianie.. ale tez rownolegle z terapia hormonalna .. z tamoxifenen.. normlanym test plus to..

    Ania1986, mana lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Mana - badanie nasienia komputerowe z morfologia :) koszt okolo 150 zl :)

    Ania nie zamarwtaiaj sie .. gdyby to bylo genetyczne to FSH i LH bylyby do dupska.. wiem co mowie bo moj M ma genetyke dodatkowy chromosom.. i to wtedy sa niewyksztalcone gonady obj jader jest poniezj 3 ml..

    Ania tylko ostroznei tez tym specyfikiem..bo chlopaki tobiora - mezowie dziewczyn na bocianie.. ale tez rownolegle z terapia hormonalna .. z tamoxifenen.. normlanym test plus to..
    Aneczko ja własnie o tym specyfiku przecztalam na bocianie ze pare chłopakow brało to własnie z dynia+cynk i ze była poprawa niby test nie wzrosł jakos ale armia wzrosła jednemy to z 1,5mln/ml w pol roku zrobiło sie 30mln
    my kupilismy ta nasłabsza wersje 60% ekstraktu

    http://allegro.pl/olimp-tribusteron-60-120-kaps-wzmocnienie-24h-i4932949702.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Sport+i+Turystyka-3919_Siłownia+i+fitness-19626_Suplementy+i+odżywki-19655_ZMA+i+Tribulus-19667 mamy taki i taki własnie stosowali na bocianie

    http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=70&t=63903&start=75

    w poniedziałek wezmiemy go ze sobą zobaczymy co androlog powie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu 84, do Ciebie się zwracam, bo jesteś ekspertką :)- mąż dziś odebrał wyniki nasienia. Patrząc na normy, to uważam, że ma dobre wyniki. Nie chcę tutaj przepisywać wyników, bo jest tego dużo, ale na co szczególnie mam zwrócić uwagę?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, pokladana nadzieja na dobre leczenie, dobrego lekarza legia w gruzach, gościu totalnie nas olal, męża zbadał tylko palpacyjnie, nie zrobił usg żeby żylaki wykluczyć bo o postacie nie wspomnę... Do tego przepisał mojemu czysty testosteron, którego pierwszym negatywnym skutkiem jest to ze może wybić do reszty te plemniki co mamy, przy testosteronie prosiłam go dodatkowo o ten boloker mówiąc ze chcemy podejść do iui ale stwierdził że nie ma potrzeby blokerow brać, a w necie aż huczy o tym żeby broń boże nie brać samego testosteronu. Oczywiście powiedział ze po odstawieniu leczenia plemniki znów się pojawia, ale jest wiele przypadków gdzie one się już nie pojawiają wcale:( Mój świat się zawalił :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 10:34

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja bym tego testosteronu nie brała ..

    Sory , że sie wtykam tu ..

    naprawde .. mój brał understor długi czas który i tak nic nie poprawił, podobno lepszy jest proviron.

    Ja na Twoim/ Waszym miejscu nie btałabym tego testosteronu i skonsultowała się z innym lekarzem jeśli macie możliwość.

    Pozdrawiam i życzę szczęścia <3

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja :Mąż dzwonił dziś do niego i powiedział o naszych obawach, to powiedział ze jeśli naprawdę się boimy to żeby dać sobie spokój z tym testosteronem i brać nadal suplementacje bo jest.ona skuteczna i bardzo dobrze dobrana po 3 miesiącach zrobić badanie i przyjść do niego jeśli będzie sukcesywna poprawa to super jeśli nie to wystawi nam takie papiery ze przejdziemy przez kwalifikacje do rządowego ivf. My postanowiliśmy ze za miesiąc m powtórzy nasienie i testosteron i wtedy zadecydujemy co z przyjmowaniem tego cholerstwa
    On daje nam gwarancję że nie ubije nam on wszystkich plemników, może jedynie obniżyć parametry ale przy tak potężnej suplementacji niby nic nie powinno się stać. A i wytłumaczył się dlaczego nie zrobił usg, powiedział ze nie było potrzeby ponieważ u męża następuje wzrost plemników a jeśli cy coś było nie tak czyli uszkodzenia czy żylaki to nie było by żadnej poprawy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia a wiesz jak działa ten proviron? Bo dostaniemy recepte na niego od znajomych którym nie jest on już potrzebny.

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój brał od nowego urologa.. młody szczyl , ale wszystko sie wypytał męża , bardzo dokładny, dokładne badania .. dał proviron, który mąż brał razem z clo (niby to dla lepszego działania podaje sie w komplecie) do tego androvit i fertimen i co najważniejsze zapewnił mnie , że zostaniemy rodzicami ..

    w dniu w którym mąż miał iść na ponowne badania nasienia do klinki zobaczyliśmy na teście II .

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i powiedział , że jeśli tego testosteronu nie podniesie ten lek w co wątpi to mąż będzie brał zastrzyki 1 na2 tyg chyba i one dają praktycznie gwarancję poprawy testosteronu u większości pacjentów

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wy robiliscie u męża cały profil hormonalny? Jeśli tak to jak on wyglądał? W jakiej dawce brał ten proviron i clo?

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tsh, fsh , lh , prl robiliśmy . Wiesz dawki niestety nie pamiętam ale chyba proviron 2xdz a clo 1 raz, ale pewności nie daje .

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, a clo to cała tab? I jakie miał fsh lh? Bo u nas fsh powyżej 5 a lh powyżej 6...Ten wasz urolog miał specjalizacje w leczeniu niepłodności męskiej? Nie wiem moze tez byśmy się wybrali do jakiegoś urologa:-/ aby skonsultować to..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 11:19

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ