X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 14 września 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    JoHanna to będziemy balować razem:) Wypije Wasze zdrowie :D
    A ja Wasze :) a jakże!!

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 15 września 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczęłam lamettę, w tym cyklu jak bedzie odpowiedniej wielkości pęcherzyk to podamy zastrzyk na pęknięcie :) może dzięki temu w końcu zaskoczy :)

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 15 września 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:34

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 15 września 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też jestem ciekawa tej Lametty :-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 15 września 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lametta to letrozol - niektórzy stymulują cykl letrozolem, zamiast klomifenu. Też miałam już brac, ale wyszły inne sprawy do załatwienia po drodze, więc jeszcze nie miałam stymulacji.

    Lekarze różnie przepisują - ja, gdybym miała wziąć, miałam w drugim lub trzecim dniu cyklu wziąć raz kilka tabletek na noc i to wszystko.

    Letrozol podobnoż na chwilę blokuje wydzielanie niektórych hormonów (estrogenów?), oddziaływując bodajże na przysadkę. Po tym jednym uderzeniu organizm ma zadziałać "na przekór" i wyprodukować ich więcej, niż zazwyczaj to robi.

    Letrozol, w przeciwieństwie do Clo i jemu podobnych, nie powinien upośledzać rozrostu endometrium i produkcji śluzu. No i być może ma trochę mniej skutków ubocznych. Ale nie wiem, nie stymulowałam się niczym, nie powiem, jak to jest z tymi "działaniami niepożądanymi" ;)

    ewelinka2210, emaj, Vesper, miluszka lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 15 września 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    Lametta to letrozol - niektórzy stymulują cykl letrozolem, zamiast klomifenu. Też miałam już brac, ale wyszły inne sprawy do załatwienia po drodze, więc jeszcze nie miałam stymulacji.

    Lekarze różnie przepisują - ja, gdybym miała wziąć, miałam w drugim lub trzecim dniu cyklu wziąć raz kilka tabletek na noc i to wszystko.

    Letrozol podobnoż na chwilę blokuje wydzielanie niektórych hormonów (estrogenów?), oddziaływując bodajże na przysadkę. Po tym jednym uderzeniu organizm ma zadziałać "na przekór" i wyprodukować ich więcej, niż zazwyczaj to robi.

    Letrozol, w przeciwieństwie do Clo i jemu podobnych, nie powinien upośledzać rozrostu endometrium i produkcji śluzu. No i być może ma trochę mniej skutków ubocznych. Ale nie wiem, nie stymulowałam się niczym, nie powiem, jak to jest z tymi "działaniami niepożądanymi" ;)
    Super wszystko wyjaśniłaś :)
    No ja właśnie zaczęłam stymulację letrozolem, bo przy clo nie mialam śluzu, pęcherzyki rosły po dwa, ale endometrium słabiutkie, dlatego lekarka zadecydowała, że trzeba zmienić.

    Maczek lubi tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 15 września 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:34

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 15 września 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Towarzyszki chciałabym do Was dołączyć :) prawdopodobnie gdzieś na koniec października, ale szczegółów nie znam, to wszystko zależy od moich cykli :D ciężko je przewidzieć...

    Zaczynamy właśnie starania po naszej stracie w lipcu... Także oby szybko się udało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 16:17

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 września 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Towarzyszki chciałabym do Was dołączyć :) prawdopodobnie gdzieś na koniec października, ale szczegółów nie znam, to wszystko zależy od moich cykli :D ciężko je przewidzieć...

    Zaczynamy właśnie starania po naszej stracie w lipcu... Także oby szybko się udało.
    Będę cierpliwie czekać aby wpisać Cię na listę :) wiem coś o stracie i wierzę w to że ciąg złych wydarzeń kiedyś musi się skończyć i wierzę w to ,że to będzie właśnie w miesiącu Październik :) tego życzę Ci z całego serca :) także do boju Towarzyszko :D

    kate55, Vesper, pepsunieczka, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 15 września 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońce82 wrote:
    Fajnie tu u Was :) To mój 26 cykl starań, jeżeli można to mnie zapiszcie na 02 października, cykle mam różne między 25 a 31 dni, obecnie czekam na owulację.

    To testujemy razem :) ja ovu spodziewam się koło piątku ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

    atdc15nmjt4tk663.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 15 września 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Morwa! Tobie oraz innym Towarzyszkom też życzę szybkiego zajścia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 18:48

    Morwa, Vesper, pepsunieczka lubią tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 15 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene wrote:
    To testujemy razem :) ja ovu spodziewam się koło piątku ;)
    Ja dzisiaj zrobiłam już 5 test owulacyjny i znowu negatywny, chociaż wydaje mi się, że śluz jest bardziej wodnity, może jutro test będzie pozytywny, wówczas byśmy mogły razem testować :)
    Który to twój cykl starań?

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 15 września 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie chce 14.10?????
    Imieniny Gaudencjusza, Kaliksta, Parascewy i Witalii????? 1009. rocznica urodzin Godfryda II Martela, hrabiego Andegawenii i 923.rocznica śmierci Nizama al-Mulka, uczonego i wezyra w państwie Seldżuków?
    Och nie! B-)
    Poproszę zatem dla siebie!!! :-D
    Bo w sumie precyzyjny termin testowania, to u mnie i tak rzecz nieosiągalna ;)

    Morwa, Vesper, myshka84 lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 września 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Nikt nie chce 14.10?????
    Imieniny Gaudencjusza, Kaliksta, Parascewy i Witalii????? 1009. rocznica urodzin Godfryda II Martela, hrabiego Andegawenii i 923.rocznica śmierci Nizama al-Mulka, uczonego i wezyra w państwie Seldżuków?
    Och nie! B-)
    Poproszę zatem dla siebie!!! :-D
    Bo w sumie precyzyjny termin testowania, to u mnie i tak rzecz nieosiągalna ;)
    A tam testowanie, sprawdzaj odrazu termin porodu i zobacz kogo masz szansę spłodzić, mi się nie udało z Hitlerem ani Napoleonem teraz stawiam na Polskę i będę się starała o Zygmunta III Waze ;) haha a tak na serio, serio to już Cię zapisałam :D

    Bratek, kattalinna, Vesper, pepsunieczka, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 15 września 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm....
    2.232. rocznica rozgromienia armii rzymskiej przez kartagińskie wojska Hannibala w bitwie nad Jeziorem Trazymeńskim... 177.rocznica urodzin Jana Matejki... I imieniny Symplicjusza...
    No dobra! Przekonałaś mnie B-) ;)

    P.S. Ale obiecaj, że jak mi się uda, to oprócz Lenin-cata, dostanę w bonusie Super-Lenin-Mana .... ;))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 23:15

    Vesper, pepsunieczka, wróżbitka lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 września 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Hmmm....
    2.232. rocznica rozgromienia armii rzymskiej przez kartagińskie wojska Hannibala w bitwie nad Jeziorem Trazymeńskim... 177.rocznica urodzin Jana Matejki... I imieniny Symplicjusza...
    No dobra! Przekonałaś mnie B-) ;)

    P.S. Ale obiecaj, że jak mi się uda, to oprócz Lenin-cata, dostanę w bonusie Super-Lenin-Mana .... ;))))
    A masz jakąś ikonkę bo nie kojarzę;p

    Vesper, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 15 września 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę Cię, już zapomniałaś o Super-Hiper-Kurde-Balans-Sierpie-I-Młocie????? B-)

    http://iv.pl/images/74396191658369031646.jpg

    kattalinna, Morwa, Vesper, pepsunieczka, Impresja, wróżbitka lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 września 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Hmmm....
    2.232. rocznica rozgromienia armii rzymskiej przez kartagińskie wojska Hannibala w bitwie nad Jeziorem Trazymeńskim... 177.rocznica urodzin Jana Matejki... I imieniny Symplicjusza...
    No dobra! Przekonałaś mnie B-) ;)

    P.S. Ale obiecaj, że jak mi się uda, to oprócz Lenin-cata, dostanę w bonusie Super-Lenin-Mana .... ;))))
    Symplicjusz... chyba się zakochałam :D

    Bratek, Morwa lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 15 września 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:34

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 września 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek ,kochana u nas rządzi teraz Lenin Cat ;) nie wiem czy widziałaś pierwszą stronę :D on ma większą moc niż Stalin:D

    Vesper, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ