X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też zapowiada się piekny dzień :)
    to prawda, najważniejsza rodzina. Ja mam wszystkich "pod ręką", rodzina męża 40 min od nas mieszka. Do Olsztyna mamy 55km (powiedzmy, że większe miasto).
    Mieszkałam 9 lat w Olsztynie, 9 lat w Dąbrowie Górniczej (tam to dopiero aglomeracja), ale tu nam najlepiej :)
    W prawdzie M dojeżdża 60km dziennie do pracy, ale takie rzycie, szybciej mu to schodzi, niż w Olsztynie rano na 2 koniec miasta dojechać.

    Moja miejscowośc ma ~20tys. mieszkańców. Wiele osob się tu zna. Fachowców można znaleźć :D
    A lekarzy, no cóż, myśmy jeździli do Białegostoku 200km w 1 stronę. Ale znam dziewczyny, które jeździły z Lublina do Białego, albo z jeszcze dalszych zakątków, więc nie taki diabeł straszny :)

    Kattalinna najważniejsze, że samopoczucie powraca :) szybko zapomnisz o tym badaniu, jak ja o hsg :)

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się Kattalinna, że wracasz do formy po badaniu, ale podejrzałam, że wredota Cię nawiedziła :( Tuli, tuli <3

    TULIPANKA, jak tam ta Twoja beta??

    A któraś jeszcze będzie testować może jakoś niebawem, bo nie wszystkie można podglądać ;)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) miłego dnia życzę ;)
    Ja z kolei mieszkam między Łodzią a Wawą, co do atrakcyjności miejsca to tchu w piersi nie zapiera :P ale tak jak piszecie tam dom mój gdzie serce moje ;)
    Do stolicy 60km i można w 30min dojechać więc nie ma co narzekać.
    Wróciłam z usg piersi i zadowolona jestem bo pan doktor dokładnie zbadał, zrobił usg i oznajmił że jest wszystko ok. Torbiel się wchłonęła :)

    U mnie również piękna pogoda :) i weekend już się nam zaczyna a więc również miłego weekendu życzę ;)

    Ps. Tulipanka podziel się wiadomościami jak beta się prezentuje :O :)

    hewa81, Nanatasza lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nic nie testuję w najbliższym czasie bo infekcja i bez gumki ani rusz :( dopiero 18 luty się dowiem czy dalej nie muszę czegoś leczyć ;/
    Jeśli chodzi o wykres to go nie ujawniam bo chyba bzdury w nim wypisuje, dopiero uczę się go prowadzić więc wstyd pokazać :P

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się GREETTA, że torbiel się wchłonęła, SUPER!!!!
    A z tą infekcją to wiem co czujesz :( - w grudniu miałam to samo. A teraz póki co czekam na wynik posiewu, więc też się okaże czy i ten cykl nie będzie do dupy :(
    Buziaczki :-*

    Greetta lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki HEWA ;) życzę dobrych wyników :) ja dziś już dobre przyniosłam to tak na początek :) czekamy na Tulipankę jak beta i zapowiadam Wam dziewczyny że to dopiero początek dobrych wieści :) zielony "wirus" krąży po wątku :P a jak wirus to wiadomo zaraz i nas dopadnie :P

    hewa81 lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, tak, Gretta, takiemu wirusowi nie odmówię :D :D :D niech nas dopada :D
    Dzięki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 13:06

    Greetta lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, beta zrobiona, ale wynik wieczorem (niestety). Pielęgniarka przy pobieraniu krwi zawsze do mnie z optymizmem, ze trzeba byc dobrej myśli. A dzis juz nawet nic nie mowila, chyba uznala,, ze to frazesy i sprawa nie taka prosta, jak wygląda z boku.

    Kattalina, zdrowka, Gretta- dobrze, ze wszystko ok na usg, a infekcja sie wyleczy. Choć za to czekanie to sie mozna w tylek ugryźć ze zlosci.

    Greetta, ktosiowa lubią tę wiadomość

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta, super z tą torbielą :)
    Kattalinna, cieszę się, że lepiej się czujesz!
    Hewa, oby wyniki już pozwoliły na działanie ;)
    Tulipanka, trzymam kciuki :)
    Nanatasza, jak tam postępują prace?

    Byłam dziś na kolejnym pobieraniu krwi (pomyśleć, że kiedyś po tym mdlałam ;) ) wyniki dopiero za trzy tygodnie. Wizyta u ginekologa też wtedy.
    W klinice był taki tłum, ludzie w bardzo różnym wieku... Eh.

    Gdzie ten zielony wirus??? :D

    Greetta lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TULIPANKA,
    czekamy na wynik bety - kibicujemy mocno :)
    LIANNA,
    a co za badanie robiłaś, że aż 3 tyg. trzeba czekać?? kciukam mocno, żeby wynik wyszedł pomyślny:)

    Niestety, aż strach pomyśleć ile jest par z takimi problemami :( A ile takich klinik w Polsce jest .....
    Ja podejmując decyzję o wznowieniu starań w życiu bym nie pomyślała, że tak to się wszystko potoczy - tym bardziej, że przy pierwszej (straconej) ciąży udało się nam za 3 razem. Pewnie żadna z nas nie zakładała takiego scenariusza. Ależ to życie jest niesprawiedliwe .....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 13:53

    Greetta lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie - nie miałam pojęcia, że to aż na taką skalę...

    Hewa, na wyniki przeciwciał tyle się czeka. Tym razem przeciw antygenom jajnika i Beta-2 glikoproteinowe, cokolwiek to jest...
    Okazało się, że wyniki nasienia wciąż pozostawiają sporo do życzenia, więc raczej inseminacja nas nie ominie.
    Oficjalnie dołączam, Hewa - hsg zaczyna mi się śnić po nocach ;)

    PWZJp2.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanka daj znać jak beta :) wrzuć nam tutaj zielonego wirusa :P

    hewa81 lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekam na zielone wieści rocznika 81 :)

    Mnie rozkłada przeziębienie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 17:51

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może to nie jest przeziębienie ;)

    hewa81, Lianna lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta wrote:
    A może to nie jest przeziębienie ;)
    Raczej przeziębienie. Pojechaliśmy z przyjaciółmi do Zakopanego. Przyjaciel przyjechał już przeziębiony, następnie sprzedał je swojej zonie i siostrze, a teraz ja jestem następną ofiarą.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc moje miłe Panie - mam wyniki posiewów. I co .... ? Wyszło, że nie mam żadnej infekcji!!! Szok ... Ciekawe, co. Owszem jakies tam bakteria są, ale w ilościach nie dających podstaw wykonania antybiogramów. Więc wszystko jest ok.
    I teraz jest pytanie: co to było? Czyżbym się aż tak przestraszyła HSG,że sobie wmówiłam infekcję? Czy luteina dowcipna wysuszyła mi śluzowkę na tyle ze poczulam dyskomfort? Oczywiscie ciesze sie, ale zachodze w głowę czy przypadkiem nie jestem świrnięta :/

    Lianna, Greetta lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KTOSIOWA,
    zdrówka Ci życzę, tym niedobrym wirusom się nie daj.
    No i oczywiście 3mam kciuki bo zblizasz się chyba do testowania.
    Podglądam i kibicuję <3
    POWODZENIA :)

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, super, że wyniki dobre i nie musisz się męczyć z kuracją. A jak teraz wygląda kwestia hsg? Dasz radę jeszcze w tym cyklu?

    Ktosiowa, w takim razie zdrowiej i niech to będzie mimo wszystko szczęśliwy cykl :)

    Tulipanka... czy już jest wieczór...? :)

    hewa81, ktosiowa lubią tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa, szok, że nic tam nie ma .. kurczę, nie wiem, może do urologa z tym?

    Lianna - teraz cierpliwie trzeba czekać na wyniki..

    Ktosiowa, zdrówka, u nas wirus krąży ale chyba grypa jakaś okrutna, bo ludzie po 39 stopni i po 3-4 dni w łóżkach leżą, gorączki zbić nie mogą

    u mnie mega syf.. kilka godzin tłuczenia cykliniarki, a teraz śmierdzi akier.. jutro od 8 poprawka lakierowania.. no ale cóż
    w końcu będę miała 1 porządnie zrobiony pokój, a nie wszystko "na sztukę".. ale wiadomo, szewc bez butów..

    ja oczywiście czerwone winko i szykuję się na dorwanie M :P
    nie sprawdzam kiedy mamy płodne, kiedy nie, bo to za bardzo stresuje

    wykresu w sumie nie prowadzę, bo jak mierzyłam, to tylko na tym się fokusowałam :)

    miłego wieczoru!!

    hewa81, Greetta, ktosiowa lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanka, już wieczór, gdzie Twoje wyniki? czekamy!! i trzymamy mocno kciuki!

    hewa81, Greetta lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ