X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Magdusia a jak sytuacja u Ciebie? Lepiej się czujesz?

    Oj Karolus niestety nie. Jutro ide do lekarza.Moze da mi skierowanie do gina.A jak nie to pojde prywatnie, bo jednak nie chce czekac do konca lutego jak bede w PL.

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macdusia jeśli tak długo masz krwawienie to koniecznie idź do lekarza. Bo się anemii nabawisz. Współczuję :(
    Super się wyspałam, śniadanie było, zaraz idziemy zwiedzać :-) no szkoda jednak że owulacji teraz nie mam, bo nastrój jest dobry :-)

    Dakota lubi tę wiadomość

  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, mój ma świetne nasienie - androlog miał tyko drobne uwagi co do ruchliwości, ale i tak go faszerowałam takim zestawem:
    - Salfazin - 2 x dzień
    - Maca 500 - 2 x
    - wit. E z Selemnem 1000 - 1 x
    - wit. C 1000 1 x
    - l-karnityna (dawki nie pamiętam, ale maksymalna).
    - kwas foliowy 0,4.
    Suplementacja nie zaszkodzi, a może tylko pomóc (ważne, by dawki były dobrane odpowiednio do wagi). Mam jednak na uwadze, że mój facet należy do tych, którzy posłusznie chodzą na badania i sami pilnują swoich tabletek.

    Karoluś, baw się dobrze!

    Miłego piątku dla Wszystkich pięknych Pań i przy okazji witam nowe staraczki z rocznika 1981:)

    Anulka0407, Dakota lubią tę wiadomość

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój małżonek na badania niestety nie chce iść, natomiast posłusznie łyka co mu podsunę.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja może weź męża jakimś sposobem, że np powinien profilaktycznie się badać:), że nie chodzi o samą płodność ale ogólnie o jego zdrowie:)To na pewno nie jest przyjemne dla mężczyzny ja to nawet rozumiem.
    Właśnie wróciłam od ginekologa i oczywiście pęcherzyk rośnie, a nawet dwa, prawdopodobnie owulacja będzie z prawego ale lewy go goni:) Według gin powinna być za 3 dni, postanowiłam powiedzieć mężowi, że albo już jest po albo, że nie będzie:) Nie wiem czy to dobry pomysł, ale pomyślałam, że może go to odblokuje:)
    Poza tym Alicja81 to ten mój mięśniak nadal malutki i znów powiedziała, że to tak jakby go nie było, nie ma on absolutnie wpływu na zajście w ciążę.
    Karoluś81 rozmawiałam o HSG, powiedziała, że teraz mąż musi się zbadać znowu, że jeśli jest jakiś czynnik męski to ona nie kieruje na to bo to badanie jest bardzo inwazyjne i jeśli mąż będzie miał bardzo dobre wyniki to wtedy mam iść na badanie, ale skierowanie mi dała. dodam jeszcze, że ta temperatura coś mi chyba nie idzie, skacze jak głupia chyba coś źle robię:(
    Teraz poczekamy na badanie a raczej wyniki męża.

    Dakota
  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Macdusia jeśli tak długo masz krwawienie to koniecznie idź do lekarza. Bo się anemii nabawisz. Współczuję :(
    Super się wyspałam, śniadanie było, zaraz idziemy zwiedzać :-) no szkoda jednak że owulacji teraz nie mam, bo nastrój jest dobry :-)

    No wlasnie dzisiaj bylam , skierowanie na dea usg, wiec do 10 dni sie okaze co to. Juz nie moge z tym kreawieniem. Dwa tygodnie juz:-( uffff. Baw sie dobrze w tym pieknym kraju!

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja. Przykre, że Twój mąż nie chce się zbadać. Ja też rozumiem, że to nie jest przyjemne, ale tak samo dla nas nie jest przyjemny ginekolog i szereg innych badań jakie wykonujemy przy diagnozowaniu niepłodności. Nie rozumiem dlaczego my mamy się tak poświęcać a faceci nie muszą.
    Mój całe szczęście nie miał nic p-ko badaniu się. Uważam, że to jest bardzo odpowiedzialne.
    Mama nadzieję, że Cię nie uraziłam, ale krew mnie zalewa jak słyszę o facetach, którzy nie chcą się badać.

    Eni_gma lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak my się poświęcamy, biegamy p lekarzach a acy mężowie jak mój zaprą się, że nie i tyle. Narazie czekam i mam wielką nadzieję, że problem leży w tych małych jajeczkach.

    A tak w ogóle to u nas na żuławach piękna dzisiaj pogoda, super słoneczko i w ogóle strasznie przyjemnie.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze żadnych badań dodatkowych nie robiliśmy. Mam teraz wizytę 16/02 to może postękam, że tyle się staramy i nic to dostanę jakieś skierowanie :-)
    U mnie dziś 24 dc, wkręciłam się trochę niepotrzebnie w tym cyklu przez to cholerne plamienie... zrobiłam dziś test, negatywny. Bóle @ się rozkręcają. We wtorek/środę powinnam zacząć nowy cykl.

  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a u mnie kurcze srednie wiadomosci, maz znowu ma ta ruchliwosc slabsza:( poniewaz juz sie pogubilam to napiszcie prosze, czy u was po stronie meskiej tez byly problemy a potem sie to np unormowalo?

    Dakota
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili doskonale wiem jakie to czekanie na @ jest męczace, ale trzymam kciuki, żeby nie przyszla:))))

    MamaLili lubi tę wiadomość

    Dakota
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl jednak nie był szczęśliwy :-( dziś przyszła @, no nic, trzeba działać dalej :-)

  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili ja jestem jeszcze przed owulacją, a już mam tą samą myśl, że "trzeba działać dalej". Byłam dziś na monitoringu, pęcherzyki rosną, owulacja dziś albo jutro więc póki co jest szansa na ciąże dwojaczków. Męża zwodzę, że jeszcze nie będzie, że pod koniec tygodnia dopiero, a on już taki spięty, że aż mnie to zaczyna denerwować. Skoro ja potrafię zapanować nad psychiką to czemu on nie???
    W czwartek mam kolejny monitoring, zobaczymy czy oba pęcherzyki pękną.
    A jak u was wszystkich dziewczyny? Które dc?

    Dakota
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dacota twój mąż zawsze taki spiety twoją owulacją? to tak trochę niezdrowo, ale plan masz fajny :)
    MamaLili powodzenia w nowym cyklu

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81, od jakiegoś roku jest taki spięty. A od 6 miesięcy to już tak na maxa:)

    Dakota
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tak tu spokojnie?
    Karoluś wróciliście już z wyjazdu?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w koncu ktos:) dziewczyny ponawiam pytanie jak starania?

    Dakota
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 1 lutego 2017, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie idzie @ to bardziej niz pewne, ale nic opakowanie clo czeka

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 1 lutego 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 ja mam 2 tyg do @, ale tez śmiało mogę stwierdzić, że idzie, jak co miesiąc. Zawsze tak mam, po owulacji dopada mnie ta myśl, że na pewno się nie udało potem na tydzień przed @ zaczynam doszukiwać się objawów ciąży, a jak już przyjdzie to nie mogę uwierzyć, że przyszła bo przecież miałam tyle dziwnych symptomów hehe a tak na prawdę zawsze wiem, że @ przyjdzie. Okropne, że nie umiem o tym nie myśleć.

    Dakota
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 1 lutego 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobietki :)

    U mnie dzisiaj przyszła dzień wcześniej @ :( a temp. robi mnie w jajo... Mogła przynajmniej jeden dzień wcześniej spaść!!!
    A wczoraj robiłam bete... dzisiaj wieczorem wyniki, nawet po nie nie pojadę :/

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ