X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma wrote:
    Hewa Hihi ja zaczęłam czytać pół roku temu,przeczytałam może 50 stron i odłożyłam. Zaczęłam czytać inne książki i jakoś nie.mogę wrócić,bo czuję ze ta żeś będzie kiepska w porównaniu z tym co napisał Stieg Larsson

    Wiesz co, ja ostatecznie też póki co sobie odpuściłam ta 4cz. Jakoś nie mogę się zebrać. Zaczęłam czytać Camille Lackberg i nawet jest ok, kryminał lekki, przyjemny, wczoraj nie dlugie posiedzenie nad jeziorem i pękło 150 star.

    Karoluś81, Eni_gma lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zainwestowałam w ovarin. Jednorazowo. Starczy na jeden cykl. Może pomoże, jak nie to nie, bo duże tabletki są i aż 2 do łykania dziennie.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KTOSIOWA to zaszalalas :-) ja to teraz przy tym bromku boję się brać coś więcej. A i endokrynolog mi coś pewnie dorzuci. Będę świecić w ciemnościach :-)
    HEWA ja mam nadzieję że z tą moją tarczyca to nic strasznego. A stosunek ft4 do ft3 czytałam że powinien być 3:1 więc u mnie mniej więcej tak jest.

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, na niczym się nie mogę skupić.. tylko siedzę i myślę, co tam się dzieje.. i czuję sie całkiem bezradna, a moje dzieci walczą o życie..
    staram się myśleć pozytywnie i wierzyć, nie poddawać się, ale nie jest to łatwe..

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natasza to naturalne że tak się czujesz. Przyznam się że ja też myślę o Tobie i malenstwach cały czas. Naprawdę mam nadzieję że wszystko z nimi będzie dobrze i będziesz miała szansę w niedzielę.

    A mi ovu przesunelo owulacje na 15 dzień cyklu i teraz nie wiem czy iść na badanie progesteronu w poniedziałek czy we wtorek. Bo ja też uważam że owulacja była jednak we wtorek.

    Greetta lubi tę wiadomość

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś dziękuję za wsparcie :)
    a z owu - chyba bym trzymała się swoich przeczuć, a nie komputerowych wykresów :)

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NATASZA, Wierzę ze czujesz się bezradna, nie masz wpływu niestety na to jak to się wszystko skończy. Teraz pozostaje modlitwa i wiara. My jesteśmy z Tobą i mocno Cię wspieramy, każda jak tylko może: modlitwą, ciepłym słowem. Całuję i ściskam mocno <3

    KAROLUS, jeśli czujesz ze owulka była we wtorek to idź na badania we worek, 1 dzien nie zrobi różnicy, bo czasami ciężko jest wybadać kiedy ten 7dpo jest. Zaufaj swojej intuicji :)

    Karoluś81, Nanatasza, Greetta lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam że wtorek jest lepszy na badanie, tylko minusem jest to, że wynik będzie w środę a ja we wtorek wieczorem mam endokrynologa. Z drugiej strony najwyższej pokażę wynik 13lipca u ginekologa. Z progesteronem to raczej prosta sprawa. Jak za mało to dostanę jakąś luteine czy coś w tym stylu a to gin przepisze.

  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszko ja też myślę tylko o Tobie i maleństwach <3 dlatego śledzę co się dzieje <3
    Modlitwę Kochana masz zapewnioną <3 <3 <3 mogę się tylko domyślać co przeżywasz <3 ściskam mocno <3 <3 <3 wiem, że to co robisz to wszystko z konieczności a nie z wyboru ale ja podziwiam Ciebie za Twoją drogę do macierzyństwa <3 <3 <3

    Hewo ten brzucholek na awatarku to chyba rośnie wraz z upływem ciąży, prawda :D Twój zapewne też już pięknie wyeksponowany :) do tego ruchy maleństwa, coś wspaniałego <3 udanego wypoczynku :D

    Jeśli chodzi o czytanie książek to ja nadal skupić się na tym nie mogę :P

    Pozdrawiam resztę rówieśniczek staraczek <3 dzielne Kochane jesteście w dążeniu do upragnionego celu <3 dzidziolka/dzidziolków maleńkich <3 <3 kibicuję wszystkim :D

    Ps. jeśli chodzi o interpretację jakichkolwiek wyników badań to ja niestety nie pomogę bo "noga" jestem w tym temacie :/ :P


    Karoluś81, Vesper lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, dziekuje za wsparcie
    jeden zarodek przestał się rozwijać
    drugi przeszedł do kolejnej postaci, ale się sfragmentował nieodwracalnie.. jest całkowicie nieprawidłowy. Transferu nie będzie

    to koniec naszej walki
    Trzymam za Was kciuki
    będę pewnie zaglądać

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natasza bardzo mi przykro :(
    Brakuje słów...

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;(

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natasza, cholernie mi przykro :( :( :(
    Tule Cię mocno <3
    Jakie to wszystko niesprawiedliwe ... aż mi się wyć chce ...

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natasza strasznie mi przykro,

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Wiesz co, ja ostatecznie też póki co sobie odpuściłam ta 4cz. Jakoś nie mogę się zebrać. Zaczęłam czytać Camille Lackberg i nawet jest ok, kryminał lekki, przyjemny, wczoraj nie dlugie posiedzenie nad jeziorem i pękło 150 star.
    Camille przerobiłam całą. Dużo lżejsza nic Nesbo ale czyta się super :) Jakoś nie mogę przebrnąć przez Tess Geritsen,może zrobię sobie kiedyś drugie podejście,bo podobno też jest świetna :)

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:
    dziewczyny, na niczym się nie mogę skupić.. tylko siedzę i myślę, co tam się dzieje.. i czuję sie całkiem bezradna, a moje dzieci walczą o życie..
    staram się myśleć pozytywnie i wierzyć, nie poddawać się, ale nie jest to łatwe..
    Kochana wszystko będzie dobrze :*

    Nie zdarzyłam doczytać. Tak mi przykro Nataszko :( Trzymaj się jakoś. Przytulam mocno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2016, 14:24

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszko przykro mi bardzo :( :/ przytulam <3

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dzisiaj jest niedobry dzień.
    Mam wyniki nasienia M i jestem w szoku...

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszko, wróciłam, a tu takie wieści :( mocno przytulam... <3 <3 <3

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszko nie ma chyba słów, ktore ukoiłyby Twoje serce ani żadnych słów pocieszenia, które byłyby na miejscu.

    Tak strasznie mi przykro.

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    Aqga
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ