X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 20 listopada 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście wspaniałe :) Mój Mikołaj na pewno się spóźni bo ja owulację najwcześniej będę miała na święta :)

    Owocnego dnia ;)

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane 30latki :) od wielu miesięcy byłam wyłącznie obserwatorem chyba wszystkich forów w sieci, gdzie szukałam szczęśliwych zakończeń dłuuuuugich starań, które dawałyby nadzieję:)
    Staramy się z mężem 29 miesięcy. Wyniki w normie, HSG również. 6 cykli Clo w tym 3 IUI i nic....Nieustanie szukam jakieś dolegliwości-wroga, z którym mogłabym zawalczyć ale konkretnej diagnozy brak. Życzę Wam wszystkim i sobie powodzenia, najlepiej rychłego:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2014, 18:47

    paaulla84, Mg lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Katada ! 29 miesięcy długa droga za Tobą... Super, że się nie poddajesz i walczysz dalej ! A teraz macie jakiś plan, podchodzicie jeszcze do IUI ? Wierzę, ze Ci się uda zajść w upragnioną ciążę, mocno Ci tego życzę !

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki:)

    Ostatnio zapracowana jestem ale staram się posty czytać na bieżąco:)

    Witam Katada nam z mężem w Listopadzie minie 26 miesięcy odkąd postanowiliśmy postarać się o Dzidziusia ( w tym prawie półtora roku leczenie z tokso).

    Milcia czekamy na dobre wieści.

    Buziaczki Dziewczynki

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za dobre słowo :) na zmianę poddaję się i rozbudzam nadzieję:) na razie nie myślimy o dalszych próbach IUI. Próbuję skupić się teraz na wzmocnieniu płodności choćby na wykluczeniu cukru i czekolady z diety (pomoże w odkwaszeniu organizmu czy zlikwidowaniu ewentualnych stanów zapalnych) Ach, jak ciężko z tego zrezygnować ;) Więc zostawiłam sobie to na koniec ;)
    Ja również z całych sił życzę abyś została mamą!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Walcząca
    Jak te miesiące się dłużą... Siły dodaje mi fakt, że nasi rodzice (a przynajmniej miażdżąca większość)takich trudności nie mieli i to pomimo różnych chorób z których istnienia często nie zdawali sobie sprawy.
    Mam nadzieję, że to co kiedyś wydawało się takie naturalne i nas będzie wkrótce dotyczyć :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Katada! Staracie się 29 miesięcy to może ten 30ty cykl by Bóg dał Wam? Bardzo Wam tego życzę!
    Ja wcinam śledzika, też generalnie zrezygnowałam ze słodyczy, z mąki, chleba, makaronu itd. i jem dużo warzyw. Wierzę, że to pomoże!

    83c27385cd.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 21 listopada 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny co słychać. Mi trochę smutno bo mąż wyjezdza na weekend :( ale mam mnóstwo do zrobienia jesli tylko mi się zechce więc mogę produktywnie spędzić te dni :)
    Rudziutka nie mogę się doczekać Twoich starań i efektów po kuracji :) Musi być dobrze.
    Ania84 a co u Ciebie??
    Witaj Katada, długie starania za Tobą. Mam nadzieję, że już niebawem się zakończą pozytywnie :)

    Ja w tym cyklu miałam zawierzyć intuicji i nie mierzyć temperatury ale chyba nie wytrzymam :)) potem bede sie zastanawiala kiedy owulacja i liczyla na 100 sposobów dni po :)

    Niedługo święta! Nie moge sie doczekać. mikolaj2.gif Szukam już prezentu na Mikołajki dla chrześnicy :)

    Miłego weekendu kochane. Jakie macie plany?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) 20 min temu zakończyłam nieudany 29 cykl, a właściwie zaczęłam 30.... może tym razem szczęśliwy. Rudziutka 7 a czytałaś książkę Williama Davisa "dieta bez przenicy"? czyta się jak gastronomiczny horrror ;-)

    Ja też jestem przekonana, że dieta i tryb życiu może być rozwiązaniem zagadki. Czytałam kiedyś fascynującą historię dziewczyny, która wiele lat zmagała się z PCO, dużą otyłością, trądzikiem, a przede wszystkim z okresem, który miała 3 razy do roku. Każdy lekarz, każdej specjalności, którego odwiedziła miał jedno rozwiązanie - tabletki antykoncepcyjne. Ona jednak się zawzięła i wprowadziła- metodami prób i błędów- diametralne zmiany w swoim życiu. Połączyła całą swoją wiedzę, zdobytą przez ostatnie lata z działu dietetyki, medycyny chińskiej, endokrynologii i chronobiologi. I po 9 miesiącach straciła na wadze, cera wróciła do normy a przede wszystkim odzyskała regularną miesiączkę i owulację.

    Rumianek ja też odpuściłam sobie mierzenie tempki. Niech żyje żywioł ;) ;) ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Katada trzymamy kciuki za 30 cykl !
    Ja też odpuściłam mierzenie temp. w tym cyklu, w poniedziałek idę do gin żeby dowiedzieć się, czy owulka była, więc to będzie dla mnie najcenniejsza informacja :)
    A co do weekendu, ja zamierzam powoli rozglądać się również za prezentami, uwielbiam święta i kupować innym prezenty :)

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 22 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)

    Oj tak Święta coraz bliżej i atmosferka Świąteczna też już się zaczyna. Ja co roku rodzince robię jakieś upominki sama (np. bombki z tasiemek, choinki z makaronu i z wikliny papierowej lub gwiazdki z tasiemek). W tym roku miałam ambitny plan na bobki robione na szydełku ale to wymaga sporo czasu i wprawy wiec będę musiała coś innego wymyślić.

    Ja za 13 dni kończę Orgametril i kolejny przedświąteczny cykl zaczynamy przed Świętami. O ile wchłonęły się torbiele to cykl będzie z clo. Jejku tak bym chciała aby się udało:)

    Ok Dziewczynki ja zmykam gotować obiadek mężusiowi. Trzymam za Nas Wszystkie kciuki:)

    papa

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 listopada 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    witam nowe twarzyczki :)

    Rumianku dziekuje ze pytasz :) u nas spokoj .. wewnetrzny :) czekamy jak dalej sprawy sie potocza :)
    wyhaczylam dla meza pakiet w diagnostyce badan zamiast 200 zl plci sie 60 a sa tam wszytski potzrbne badania jak bedziecie chcialy oto podam wam link :) bo naprawde czesc z tych badan sie oplaca zrobic :)
    a wazny bon jest do 31.12 :)
    http://www.kobieta.diagnostyka.pl/#!lpmt/cyz3
    piszecie dlaczego dbacie o sowjego faceta i dostajecie bon badania w cenie bonu zamiast 200 zl placicie 60 : PSA, Lipogram, glukoza, proby watrobowe m morfologia, testosteronm TSH Kreatyninam CEA CPR ilosciowy i kwas mocznaowy

    my zrobimy z tego bonu po 6 tyg badania :) dodamy LH i FSH :) i grupe krwi i bedzie akurat do biopsji :)

    ja ciagle praca...zajmuje mi to mysli maz doskonali swoje umiejetnosci probuje nowych rzeczy teraz beirze sie powoli za kuchnie :)

    powoli zapominam ze czas leci :)
    pewnie na tydzien przed wizyta bede sie stresowala.. a juz nie mowie jak dojdzie do biopsji chyba zwariuje :)

    mamnadzieje ze rpzynajmenij czesc z Nas te swieta bedzie swietowac w powiekszonym skladzie :)

    trzymam za Was wszytskie mega mocno kciuki :)
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2014, 15:23

    Mg lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny !
    Fajnie Aniu, że zajrzałaś do nas :)
    U mnie sobota dziś mija na sprzątaniu i gotowaniu, ale dzięki temu jutro będę odpoczywała :) właśnie gotuję rosołek z kurki :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 22 listopada 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Ja wlasnie wracam do domu, mezu robil sufit w kuchni a ja od rana bylam na warsztatach z robienia ozdob swiatecznych, mam 2 bombki styropianowe ozdobione tasiemkami, koralikami I cekinami I reniferka z filcu z czerwonym ose bo to w koncu Rudolf :) moj reniferek zrobil furrore, wszystkim sie podobal ale nie oddalam nikomu! Taka jestem dumna z niego :)

    przykemnego wieczoru I caly czas trzymam kciuki!

    Mg lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka reniferek na pewno super :) Ja czekam na natchnienie, żeby również coś na choinkę zrobić :)

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

  • Mg Przyjaciółka
    Postów: 113 68

    Wysłany: 22 listopada 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mg - sprzątanie, gotowanie. A chciałabym tu z Wami "poklachać" :)

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj598syim3.png

    O spem miram...
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 23 listopada 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Rudziutka reniferek na pewno super :) Ja czekam na natchnienie, żeby również coś na choinkę zrobić :)
    Ja jeszcze nie wiem jaką choinkę będę miała, bo nie wiem czy wyrobimy sie z remontem i pójdziemy na nowe, czy spędzimy w święta w starym mieszkanku, czyli mega 23 m2 :)

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Wróciłam od ginekologa. Potwierdził owulację z prawego jajnika, pęcherzyki pękły, ale zaniepokoił go mój lewy jajowód, podejrzewa wodniaka :( wystawił mi drugie skierowanie na hsg i w nim zaznaczył podejrzenie wodniaka, ciągle coś :(

  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 24 listopada 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Nie było mnie kilka dni, a tu tyle do nadrobienia:) Mialam berdzo intensywny weekend, bo w końcu zostałam oficjalnie trzydziestka:)
    Witam Nowe koleżanki:))) Fajnie spotkać kolejne staraczki:) Choc mam nadzieje, ze stopniowo nasze grono staraczek zacznie się kurczyć;))) na korzyść forów ciążowych:)
    Paaulla to bardzo dobre wieści, ze pęcherzyki pekly! Trzymam kciuki żeby ten cykl trwal u Ciebie kolejne 9 miesięcy:) Nie martw się tym jajowodem, ja miałam podejrzenie wodniaka w poprzednim cyklu... okazało się to jakims wysiękiem zapalnym o nieznanej przyczynie...ale na wizycie kontrolnej jajowod wygladal znacznie lepiej. Oby ta historia się już nie powtorzyla. Mam nadzieje, ze u Ciebie tez będzie ok, ale zycze Ci zebys nie mogla zrobić tego HSG zbyt szybko;)
    Pachnie tu u Was dziewczyny swietami :))) Fajnie poczytać o Waszych przygotowaniach. Może sama tez się za cos wezme:) W końcu już najwyszy czas zarobić ciasto na pierniki:))

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 25 listopada 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! W księgowości dziś sądny dzień, więc jestem zatowarowana w kawę, wodę z cytryną, siemię lniane i jogurt :)
    Paula, oby ta owulacja była owocna! Życzę dobrych wieści za ok 2 tyg :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ