Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rumianek Ekspertka

Wysłany: 25 listopada 2014, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Paula ja tez trzymam kciuki za ten pękniety pecherzyk,
    Aniu fajnie ze u Was tak wszystko sie układa i spokojnie płynie. Zamówiłam ten kupon :)) dzięki za znak!
    Ja juz tez nie moge sie doczekac niedzieli bede miała pozałatwiane wszystkie sprawy które teraz mi zaprzątają głowe i będe mogła się cieszyć zbliżającymi się świętami, szykować mieszkanko, myśleć co ugotować i nadrobić zaległości w pracy :D mam też kilka postanowień noworocznych, które może uda mi się rozpocząć realizować już teraz :))
    Mam wielką nadzieję że kolejny rok okaże się lepszy od tego. Ten nie był zbyt dobry :(
    ja też pomału zbliżam się do owulki :) jeszcze jakies 4 dni. Szybko leci ten czas :)
    Mam już plany na Sylwestra, wybieramy się w góry i już nie mogę się doczekać chociaż trochę mnie jeszcze przeraża wizja zimy śniegu i zimna. Tak juz mi sie nie chce wychodzić z domu. Całkiem sie robię leniwa. Straszne to jest :)

ale najgorsza jest ta ciemnica. no ciemno i ciemno i ciemno.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 11:09

paaulla84 lubi tę wiadomość

• Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2014, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Rumianku!
    No ciemno strasznie! o 16 już zmrok!
    Też uważam, że ten rok nie był zbyt łaskawy, jedyny pozytyw, że mamy swoje mieszkanko, w którym może zamieszkamy na święta.
    Ale w 2015 pokładam większe nadzieje!
    Jedziesz w góry na Sylwestra.... woooooow, zazdroszczę Wam... uwielbiam góry... szkoda, że są tak daleko i że dojazd marny...

83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2014, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Witajcie! W księgowości dziś sądny dzień, więc jestem zatowarowana w kawę, wodę z cytryną, siemię lniane i jogurt :)
    Paula, oby ta owulacja była owocna! Życzę dobrych wieści za ok 2 tyg :)

Ten sądny 25-ty i VAT.. skąd ja to znam. Też jestem księgową :)

Rudziutka7 lubi tę wiadomość

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2014, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie i mała ma 52 cm i waży 3670 g. Poród zapowiada się na trudny, bo brzuch jest większy niż głowa. Mogę w każdej chwili rodzić.

Ania_84, Mamissima, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2014, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia będzie dobrze, wierzę w to i mocno trzymam za Ciebie cały czas kciuki :)

• Walcząca Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2014, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki.

Milcia trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści, że to już:) Na pewno wszystko będzie dobrze i mała szybciutko się urodzi:)

Paulla powodzenia w tym cyklu i również czekamy na dobre wieści.

Ja również mam dość tej pogody już wolałabym śnieg i -2 niż taką pluchę:(

U mnie nastrój Świąteczny wzrasta z każdym dniem (dobrze, może dzięki temu moje myśli poleca w inną stronę). Wczoraj zakupiłam sobie wstążki do robienia bombek metodą karczocha:) Przez internet bardziej się opłaca bo za 32 m wstązki zapłaciłam 4,78 a w pasmanterii za metr 1,70 (zdzierstwo jak nie wiem). Muszę jeszcze tylko kupić szpilki, kule styropianowe, poczekać aż wstążki przyjdą i brać się za robotę:) Uwielbiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Święta:)

Buziaczki dla Wszystkich Staraczek:)

Rudziutka7 lubi tę wiadomość

Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Mamissima Koleżanka

Wysłany: 25 listopada 2014, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia trzymam kciuki za spokojny porod!!! To cudowne doświadczenie, bo bezpośrednio przyczyni się do spotkania oko w oko z upragnionym Malenstwem!!!
    ;)))))Nie martw się brzuszkiem, jest miekki i spokojnie się przecisnie, jak glowka i barki dadza rade to reszta tez spokojnie wyskoczy:))))
    Będzie wspaniale! Zobaczysz!!! A pierwsze spojrzenie w oczy Maluszka wymazuje z pamięci caly dyskomfort i trud staran:)))))))))
    Powodzenia!!!!:))))

8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2014, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Milcie na pewno jak zobaczysz dzidzię o wszystkim zapomnisz :)

• Milcia Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2014, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dzisiaj mam jakąś schize, bo mała mi się mało rusza. Jem teraz słodkie na pobudzenie.

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 listopada 2014, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak słodkie pomogło ?

• Milcia Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2014, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę pomogło. Mała zaczęła się trochę ruszać.

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mamissima Koleżanka

Wysłany: 26 listopada 2014, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia nie martw się! Pod koniec tak już jest - Dzidzi jest już mega ciasno i niełatwo się poruszać:) Ale trochę slodkosci nikomu nie zaszkodzi:)))

8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Milcia, jak zobaczysz oczka maleńkiego cudeńka to cały ból Ci minie :)
    Walcząca, bombeczki będą piękne :)

A ja jestem na urlopie i już 2 dni minęły strasznie szybko... remont się posuwa, ale dziś mieliśmy przestój, takie pierdoły robiliśmy, jakieś drobiazgi, które trzeba zrobić, a po których nie widać jakiejś wielkiej różnicy! Ale drzwi mamy wstawione i wykończone. Jutro dalszy ciąg gładzi i skrobanie sufitu w pokoju.. a mi to idzie jak krew z nosa... ręce mi opadają!

Przyjemnego wieczora!

83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 08:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz. Ja jaj zabrałam się za szpachlowanie ścian, to stwierdziłam, że jakbym miała sama robić, to pół roku. Mąż praktycznie sam wszystko zrobić.

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2014, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Rudziutka ważne, że powoli remont idzie do przodu.
    A jak tam dziewczyny plany Andrzejkowe? Ja jutro świętuje w domku ze znajomymi :)

• Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 22:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!
    Moje plany wyglądają nieco samotnie! mąż na nockę... a ja gdzie mam iść, będę tu :)

83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 22:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, ale jestem padnięta, skrobałam, gruntowałam, namaczałam, skręciłam aż jedną szafkę :) byliśmy odebrać zmywarkę w sklepie i zmarzliśmy ogólnie przez latanie po sklepach!
    Piję herbatkę dla zregenerowania się: rooibos z miętą i melisą! Ostatnio mój ulubiony zestaw :) oczywiście piję z filiżanki, a w dzbanku się podgrzewa, żeby cały czas była ciepła :) Wypas!

83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 listopada 2014, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z herbatką :) co prawda nie taka na wypasie jak u Rudziutkiej, ale najważniejsze że rozgrzewa, bo byłam na zakupach i strasznie zmarzłam.
    Teraz zbieram siły do robienia porządków i obiadu :)

• Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się witam wieczorkiem też przy herbatce :) melisa z miętą i cytryną tym razem... aż siusiu mi się chce od tej ilości :)

Dziś byłam na basenie z teściową :) popływałam sobie troszkę i zobaczymy co będzie mnie jutro bolało :)

Przyjemnej niedzieli :)

83c27385cd.png
  • Walcząca Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2014, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki:)
    Ja już po piątkowej wizycie u Pani Doktor. Torbiele się wchłonęły i zaczynam drugi cykl z clo. Pani Doktor powiedziała, że jeżeli po 6 cyklach z klo nic się nie zadzieje to dostane już skierowanie na in vitro. Postanowiłam sobie, że jeżeli po 4 cyklu nie uda Nam się zajść w ciążę to udam się już do jakiegoś specjalisty w Warszawie żeby spojrzał na mnie innym okiem (może, któraś z Was zna jakiegoś dobrego specjalistę z Warszawy w leczeniu niepłodności?). Czasami Ktoś może zauważyć jakiś problem, którego Ktoś inny nie widzi. Powoli przyswajam myśl, że jednak w naszym przypadku in vitro będzie koniecznością ale dla Dzidzi zrobię wszystko:)

Jak porobię parę bombeczek to na pewno zamieszczę zdjęcie:)

Trzymam kciuki Dziewczynki za narodziny, poczęcia, remonty, imprezy i całą resztę:)

Trzymajcie się cieplutko bo za oknem mróz;)

Ania_84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego