X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)
Odpowiedz

Rocznik '84 stara się o dzidziusia :)

Oceń ten wątek:
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 25 listopada 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Paula ja tez trzymam kciuki za ten pękniety pecherzyk,
    Aniu fajnie ze u Was tak wszystko sie układa i spokojnie płynie. Zamówiłam ten kupon :)) dzięki za znak!
    Ja juz tez nie moge sie doczekac niedzieli bede miała pozałatwiane wszystkie sprawy które teraz mi zaprzątają głowe i będe mogła się cieszyć zbliżającymi się świętami, szykować mieszkanko, myśleć co ugotować i nadrobić zaległości w pracy :D mam też kilka postanowień noworocznych, które może uda mi się rozpocząć realizować już teraz :))
    Mam wielką nadzieję że kolejny rok okaże się lepszy od tego. Ten nie był zbyt dobry :(
    ja też pomału zbliżam się do owulki :) jeszcze jakies 4 dni. Szybko leci ten czas :)
    Mam już plany na Sylwestra, wybieramy się w góry i już nie mogę się doczekać chociaż trochę mnie jeszcze przeraża wizja zimy śniegu i zimna. Tak juz mi sie nie chce wychodzić z domu. Całkiem sie robię leniwa. Straszne to jest :)

    ale najgorsza jest ta ciemnica. no ciemno i ciemno i ciemno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 11:09

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 25 listopada 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Rumianku!
    No ciemno strasznie! o 16 już zmrok!
    Też uważam, że ten rok nie był zbyt łaskawy, jedyny pozytyw, że mamy swoje mieszkanko, w którym może zamieszkamy na święta.
    Ale w 2015 pokładam większe nadzieje!
    Jedziesz w góry na Sylwestra.... woooooow, zazdroszczę Wam... uwielbiam góry... szkoda, że są tak daleko i że dojazd marny...

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Witajcie! W księgowości dziś sądny dzień, więc jestem zatowarowana w kawę, wodę z cytryną, siemię lniane i jogurt :)
    Paula, oby ta owulacja była owocna! Życzę dobrych wieści za ok 2 tyg :)

    Ten sądny 25-ty i VAT.. skąd ja to znam. Też jestem księgową :)

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie i mała ma 52 cm i waży 3670 g. Poród zapowiada się na trudny, bo brzuch jest większy niż głowa. Mogę w każdej chwili rodzić.

    Ania_84, Mamissima, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia będzie dobrze, wierzę w to i mocno trzymam za Ciebie cały czas kciuki :)

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 25 listopada 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki.

    Milcia trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści, że to już:) Na pewno wszystko będzie dobrze i mała szybciutko się urodzi:)

    Paulla powodzenia w tym cyklu i również czekamy na dobre wieści.

    Ja również mam dość tej pogody już wolałabym śnieg i -2 niż taką pluchę:(

    U mnie nastrój Świąteczny wzrasta z każdym dniem (dobrze, może dzięki temu moje myśli poleca w inną stronę). Wczoraj zakupiłam sobie wstążki do robienia bombek metodą karczocha:) Przez internet bardziej się opłaca bo za 32 m wstązki zapłaciłam 4,78 a w pasmanterii za metr 1,70 (zdzierstwo jak nie wiem). Muszę jeszcze tylko kupić szpilki, kule styropianowe, poczekać aż wstążki przyjdą i brać się za robotę:) Uwielbiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Święta:)

    Buziaczki dla Wszystkich Staraczek:)

    Rudziutka7 lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia trzymam kciuki za spokojny porod!!! To cudowne doświadczenie, bo bezpośrednio przyczyni się do spotkania oko w oko z upragnionym Malenstwem!!!
    ;)))))Nie martw się brzuszkiem, jest miekki i spokojnie się przecisnie, jak glowka i barki dadza rade to reszta tez spokojnie wyskoczy:))))
    Będzie wspaniale! Zobaczysz!!! A pierwsze spojrzenie w oczy Maluszka wymazuje z pamięci caly dyskomfort i trud staran:)))))))))
    Powodzenia!!!!:))))

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Milcie na pewno jak zobaczysz dzidzię o wszystkim zapomnisz :)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 listopada 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dzisiaj mam jakąś schize, bo mała mi się mało rusza. Jem teraz słodkie na pobudzenie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak słodkie pomogło ?

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę pomogło. Mała zaczęła się trochę ruszać.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mamissima Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia nie martw się! Pod koniec tak już jest - Dzidzi jest już mega ciasno i niełatwo się poruszać:) Ale trochę slodkosci nikomu nie zaszkodzi:)))

    8944aa5cc23d4c91186fd8c997dc6697.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Milcia, jak zobaczysz oczka maleńkiego cudeńka to cały ból Ci minie :)
    Walcząca, bombeczki będą piękne :)

    A ja jestem na urlopie i już 2 dni minęły strasznie szybko... remont się posuwa, ale dziś mieliśmy przestój, takie pierdoły robiliśmy, jakieś drobiazgi, które trzeba zrobić, a po których nie widać jakiejś wielkiej różnicy! Ale drzwi mamy wstawione i wykończone. Jutro dalszy ciąg gładzi i skrobanie sufitu w pokoju.. a mi to idzie jak krew z nosa... ręce mi opadają!

    Przyjemnego wieczora!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 listopada 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz. Ja jaj zabrałam się za szpachlowanie ścian, to stwierdziłam, że jakbym miała sama robić, to pół roku. Mąż praktycznie sam wszystko zrobić.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Rudziutka ważne, że powoli remont idzie do przodu.
    A jak tam dziewczyny plany Andrzejkowe? Ja jutro świętuje w domku ze znajomymi :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 28 listopada 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!
    Moje plany wyglądają nieco samotnie! mąż na nockę... a ja gdzie mam iść, będę tu :)

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 28 listopada 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, ale jestem padnięta, skrobałam, gruntowałam, namaczałam, skręciłam aż jedną szafkę :) byliśmy odebrać zmywarkę w sklepie i zmarzliśmy ogólnie przez latanie po sklepach!
    Piję herbatkę dla zregenerowania się: rooibos z miętą i melisą! Ostatnio mój ulubiony zestaw :) oczywiście piję z filiżanki, a w dzbanku się podgrzewa, żeby cały czas była ciepła :) Wypas!

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z herbatką :) co prawda nie taka na wypasie jak u Rudziutkiej, ale najważniejsze że rozgrzewa, bo byłam na zakupach i strasznie zmarzłam.
    Teraz zbieram siły do robienia porządków i obiadu :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się witam wieczorkiem też przy herbatce :) melisa z miętą i cytryną tym razem... aż siusiu mi się chce od tej ilości :)

    Dziś byłam na basenie z teściową :) popływałam sobie troszkę i zobaczymy co będzie mnie jutro bolało :)

    Przyjemnej niedzieli :)

    83c27385cd.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 30 listopada 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki:)
    Ja już po piątkowej wizycie u Pani Doktor. Torbiele się wchłonęły i zaczynam drugi cykl z clo. Pani Doktor powiedziała, że jeżeli po 6 cyklach z klo nic się nie zadzieje to dostane już skierowanie na in vitro. Postanowiłam sobie, że jeżeli po 4 cyklu nie uda Nam się zajść w ciążę to udam się już do jakiegoś specjalisty w Warszawie żeby spojrzał na mnie innym okiem (może, któraś z Was zna jakiegoś dobrego specjalistę z Warszawy w leczeniu niepłodności?). Czasami Ktoś może zauważyć jakiś problem, którego Ktoś inny nie widzi. Powoli przyswajam myśl, że jednak w naszym przypadku in vitro będzie koniecznością ale dla Dzidzi zrobię wszystko:)

    Jak porobię parę bombeczek to na pewno zamieszczę zdjęcie:)

    Trzymam kciuki Dziewczynki za narodziny, poczęcia, remonty, imprezy i całą resztę:)

    Trzymajcie się cieplutko bo za oknem mróz;)

    Ania_84, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ