X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 31 maja 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea dziękuje :-* a Ty jak sie czujesz ? Wiesz juz co nosisz pod sercem za cuda ?

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety Owieczka ten cykl bez starań.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, a czemu odpuszczacie? Tak czy siak, prędzej, czy później będą u Was dwie kreseczki <3 Alexia, co u Was, jak się czujesz? Mówiłaś już coś Liwii?

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni czemu odpuszczacie?
    Byłam wczoraj u pani endokrynolog, stwierdziła, że moje wyniki są bardzo dobre, więc póki nie będę w ciąży, to zostaję z nią w kontakcie emailowym.
    Dziś byłam zapisać się do dr od niepłodności (na NFZ). Wizytę mam 11 sierpnia.
    Według strony "znanylekarz" ma opinie 5/5, przyjmuje również w Gyncentrum (Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej) w Katowicach.
    Do tego czasu, pozostaje mi się uzbroić w cierpliwość :/

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety odpuszczamy bo ja jestem w pl a mój w de.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa jeszcze nic nie mówiłyśmy Liwce czekam tak do 12 tc :-) a Ty cos mówiłaś Tobiemu?
    A czuje sie rożnie ogólnie mdłości mam codziennie raz większe raz mniejsze ,piersi duże , mecze sie szybko i spać mi sie chce , w środę wieczorem pojechałam do gina bo sie zdenerwowałam , niektóre objawy ustały , ale zrobił usg i z maleństwem wszystko dobrze pływało sobie grzecznie i serduszko biło <3 wiec teraz spokojnie czekam do 15stego i planowanej wizyty :-) wtedy założy mi juz kartę ciąży :-D a Ty jak sie czujesz ? Kiedy masz pierwsza wizytę ?

    Dziewczyny cały czas trzymam za Was mocno kciuki ,wiem, ze wkrótce uda sie Wam :-) <3

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po dzisiejszej wizycie. Jest baaardzo wcześnie, ok 5t. widać 5ćm kropeczkę, więc na serduszko za wcześnie. Ale wszystko jest w porządku. A czuję podobnie jak Ty Alexia, co prawda mdłości dopiero nadejdą, ale jestem senna, czasami bardzo nerwowa, miewam zawroty głowy czasami. Ale daję radę, wszystko może dopiero nadejść.

    Dziewczyny, ślemy Wam silne wirusy, pogoda sprzyja, więc trzymamy mocno kciuki u rąk i nóg <3

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze,ze wszystko ok. Kiedy teraz masz kolejna wizytę ? Oj nadejdą spokojnie :-) pamietam jak ja niedawno byłam w 5 tc a tu juz ponad 7 :-) i objawy codziennie sa ,w pierwszej ciąży miałam dopiero po 8 tc mdłości ,jednak każda jest inna ;-) mówiłaś juz synkowi ?
    Dziewczyny pamiętajcie,ze ciepłe miesiące sprzyjają zielonym kropeczką :-D

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie obawiam o objawy, bo z Tobim miałam dużo później. Ale mój gin. mi dziś powiedział, że w 2 ciąży objawy są zwykle bardziej uciążliwe. Tobiaszowi mowiłam, bo on jest bardzo ruchliwym dzieckiem. Potrafi na mnie wchodzić, bawić się w jakieś gilgoty - typowy chłopiec. Powiedziałam mu, że musi uważać na mamy brzuch, bo tam jest dzidzia. Kolejna wizyta 21.06

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 02:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz 6 dni po mnie wizytę :-) my córci chcemy po tej wizycie powiedzieć . Mysle,ze sie ucieszy ,bo tak bardzo chce siostrę w domu a nie na cmentarzu :-( gorzej jak bedzie brat bedzie musiała sie przyzwyczaić ;-) narazie jej tłumaczyłam ,ze mogę kiedyś byc w ciąży i moze byc chłopiec ,a ona ze chłopca nie bedzie mogła w spineczki czesać hehe i nie chce i taka rozmowa ;-) A jak Twoj maż Owieczqa ucieszony ? Bo mój bardzo :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, mój mąż bardzo ucieszony, bardzo chce córcię, choć twierdzi, że i synuś dobrze, byle zdrowy. Ja też po cichu chciałabym tych kokardek, księżniczek i kiteczek :D
    Ja miewam jakieś obawy. Dostałam luteinę zapobiegawczo, dopochwowo, bo w poprzednim cyklu skróciła mi się szyjka w 17tyg. Niby nic takiego się nie wydarzyło, bo samoczynnie doszła do siebie, co lekarz uznał za cud, ale obawy były. Głównie chodzi o to, że jestem bardzo drobna i obciążenie swoje robi. Ale jak czasami czuję, że coś tam mi się robi mokro, to boję się, że zobaczę czerwien. Sama nie wiem czemu, bo nie mam za sobą zadnych poronień ani komplikacji, ale tyle się naczytałam na ovu o różnych przypadkach, że czasami mnie napada taka obawa.

    Dziewczyny, co u Was? Jak starania, jak badania? Zaciskam kciuki.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa wrote:
    Dziewczyny, co u Was? Jak starania, jak badania? Zaciskam kciuki.
    ja mam jutro usg :)
    testy LH na razie negatywne, więc czekam :) Owu powinna być środa/ czwartek.
    Na razie wszystko jest tak jak zawsze, także nie wiem, co mi hormony "psuły" :/

    Owieczqa lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa <3, wiadomo, że są obawy. A na ovu co kobieta to inna historia. Będzie dobrze, nie stresuj się.

    Magda87, i jak wizyta? Ja też byłam na monitoringu wczoraj, i owulacja została potwierdzona, prawdopodobnie była w sb lub w nd gdzie u nas nie było serduszek, bo coś po ostatnim okresie humory nie dopisywały. Moim zdaniem była czw-pt. Ale nie mierzę temp więc nie mam jak potwierdzić. Teraz na co najmniej 3 miesiące mam wolne od ginekologa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Magda87, i jak wizyta?
    Dzięki że pytasz <3
    Jest pęcherzyk na lewym jajniku, wynosi 19 mm. Endometrium prawidłowe.
    Według gin owulacja będzie w ciągu 2-3 dni. W przyszłym tygodniu nie sprawdzimy, bo niestety pracuję :(
    Ale jestem już zapisana na lipiec :-D od razu dwie wizyty, tuż przed i po owulacji :-)
    No i prawdopodobnie wyszedł mi pozytywny test LH :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2016, 12:57

    Owieczqa, Jagah lubią tę wiadomość

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przecież nie trzeba się wstrzrlić dokładnie w dzień szczytu. Będzie dobrze. Trzymam za Was kciuki!

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa wrote:
    Dziewczyny, przecież nie trzeba się wstrzrlić dokładnie w dzień szczytu.
    no ja się akurat nie wstrzelę, bo już nie mam śluzu :/
    Przedwczoraj był rozciągliwy przejrzysty...
    Wczoraj kremowy, lekko rozciągliwy...
    A dzisiaj nic... :(

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa bedzie dobrze <3 nic sie nie martw ,ja tez biorę dupka i jestem spokojniejsza do 13 tc pobiorę. Córci chyba za tydz. Powiemy :-) do kiedy będziesz pracować ?

    Magda ja tez z tym śluzem miałam Meksyk od stycznia , raz był taki potem znów inny i mnie to martwiło i dlatego tez kupiłam zel i mimo ,ze śluzu było bardzo mało i tylko przez chwile to sie udało wiec spokojnie :-)

    Sosenka a Ty rozejm z mężusiem i działajcie :-* trzymamy za Was wszystkie mocno kciuki no i za Jagah tez oczywiście ;-) Jagah daj znać co u Ciebie?

    sosenka lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, czekam na wizyte z lekarzem i omowienie wynikow badan z poczatku cyklu. W piatek mam monitoring, a licze na weekendowa owulacje ;)

    Alexiaa, sosenka, Owieczqa lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, czekam na wizyte z lekarzem i omowienie wynikow badan z poczatku cyklu. W piatek mam monitoring, a licze na weekendowa owulacje ;)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weekendowe owulacje najlepsze :-) powodzenia <3 i fajnie,ze masz ten monitoring przynajmniej masz pewność cd.owulki ;-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ