X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka - witaj na pokładzie ;) Trzeci cykl to pełen luzik, duży plus dla Ciebie za juz rozpoczęte badania tarczycowe. Pamiętam, że pierwszego stresa miałam po pół roku nieudanych starań, także spokojnie, nie każda zdrowa para zaskakuje od razu :)

    Magda - u mnie test wypadnie tydzień po dniu Ojczulka, ale to wszystko jest mało istotne ;) wiem, że wtedy będzie się liczyć tylko ciążunia :D A co czytasz ciekawego? Chyba poszukam jakiegoś kryminału albo romansu :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah będę testować 22.06 (dzień przed "dniem ojca"), ale to tylko dlatego, że wtedy mamy oboje wolne :) To będzie 14 dpo/30 dc, więc myślę, że wynik będzie jednoznaczny :)

    Co do książki, to czytam "Pod czujnym okiem" Chevy Stevens
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/228584/pod-czujnym-okiem
    Mam za sobą 94 strony, no i niestety pupy nie urywa :P

    Osobiście polecam do przeczytania:
    - Tess Gerritsen (cykl o Rizzoli)
    - Constance Briscoe Brzydula. Historia niekochanej
    - Sharon Bolton (cykl o Lacey Flint)
    - Lisa Gardner (cykl o Detektyw D.D. Warren)
    :)

    Jagah lubi tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie po nieobecności. Ostatnio byłam bez sił i nie wchodziłam na forum. Zmęczenie i czeste wymioty mnie wykańczały. Sam widok jedzenia kończył sie tuleniem porcelany, a jak juz cos zjadlam to, to samo. Ale juz jest lepiej ograniczyłam sie do max 2 razy dziennie tulenia wc :D Z dnia na dzien jest lepiej ;)

    Trzymam kciuki za pozytywne testowanie :)

    Witam nowe przyszłe mamusie ;)

    sosenka, Owieczqa, Alexiaa lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, Magda87, TRZYMAM ZA WAS KCIUKI! Do mnie @ ma przyjść w tę sobotę, i chyba się zjawi. Piersi już inne, mniejsze i mniej czułe niż przez ostatni czas. Dodatkowo jestem mega nerwowa.

    Nie wiem czy czytałyście "Dziewczynę z pociągu" (Paula Hawkins), ja osobiście nie przepadam za kryminałami, wole lekkie, relaksujące dziewczęce książki do poduchy, ale ta mnie wciągnęła.

    Kamila, oooo rany, to się wymęczysz, oby szybko przeszło. Chociaż nawet takich objawów można zazdrościć <3

    Holibka, witaj :), wow! pełen podziw, że już badałaś tarczycę, ja na początku nie wiedziałam co i jak. Po 3 miesiącach starań dopiero odnalazłam of, i tak samo jak Jagah po pół roku zaczęłam się obawiać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Jagah, Magda87, TRZYMAM ZA WAS KCIUKI! Do mnie @ ma przyjść w tę sobotę, i chyba się zjawi. Piersi już inne, mniejsze i mniej czułe niż przez ostatni czas. Dodatkowo jestem mega nerwowa.
    Dziękuję <3 Trzymam kciuki żebyś się miło zaskoczyła w sobotę :)
    sosenka wrote:
    Nie wiem czy czytałyście "Dziewczynę z pociągu" (Paula Hawkins), ja osobiście nie przepadam za kryminałami, wole lekkie, relaksujące dziewczęce książki do poduchy, ale ta mnie wciągnęła.
    Jest na mojej liście, ale czekam aż stanieje :P
    Jestem maniak książkowy, co miesiąc-dwa kupuję po 4-5 książek, ale (na szczęście dla budżetu) na stronach z tanimi książkami/ wyprzedażami :)

    U mnie dziś 7dpo, temperatura 37, więc super :) Byłam na badaniach progesteronu i testosteronu. Jutro odbiorę wyniki, bo dziś do pracy na 14 :/

    Miłego dnia dziewczyny!

    Alexiaa, sosenka lubią tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka Kochana u mnie było tak samo piersi w 22dc nagle zrobiły sie miękkie i takie jak na @ nawet tu pisałam o tym i wtedy straciłam nadzieje ,ale był 28 dc 15 dpo i zrobiłam test a tu niespodzianka :-) i pozniej piersi znów zrobiły sie większe :-) wiec nic nie jest przesadzone ;-* jak chcesz to mozemy sie wymienić zdjęciami psiaków naszych bo w sumie rasa ta sama i w podobnym wieku sa ;-)

    Owieczqa ,Kamila współczuje wymiotów ,mnie mdłości męczą i senność ...

    Witam nowe dziewczyny ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2016, 10:46

    sosenka lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka - dla mnie wyznacznikiem ciąży miały być piersi i wodnisto kremowy śluz ;) z czasem jednak dotarło do mojej głowy, że każda ciąża jest inna, i teraz nadzieja opuszcza mnie wraz ze znacznie spadającą T oraz @ ;) Nie przesądzaj na zapas, bo jeszcze wszystko się może zdarzyć.

    A ja - miałam dostać wyniki badań telefonicznie, a dziś zadzwonił lekarz, 15:40 omówienie badań. I teraz delikatnie się denerwuje, skąd taka nagła zmiana planów.. odezwę się zapewne po wizycie ;)

    sosenka lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah powodzenia :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah powodzenia! Nie martw się na zapas.

    Alexiaa :*, Dziękuję <3, podtrzymujesz mą nadzieję. A co do pieska, chętnie nawet udostępnię zdjęcie, tylko nie wiem jak :(. Mój parsonek jest szorstowłosy i trikolor, z dnia na dzień coraz kochańszy. Mąż mówi, że zwariowałam na jego punkcie ale cóż, zawsze kochałam psy, i są dla mnie nie tylko zwierzęciem ale i członkiem rodziny :D

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87, miłego dnia również dla Ciebie! Trzymam kciuki za dobre wyniki :D. Ja mam już kartę stałego klienta w Diagnostyce i wyniki dostępne są również on-line.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah będzie dobrze!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Ja mam już kartę stałego klienta w Diagnostyce i wyniki dostępne są również on-line.
    ja robię badania w szpitalu, widocznie za mało tych badań że zniżek nie mam :P

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za kciuki <3

    Wyniki z początku cyklu - całkiem dobre; a kolejna seria z krwi - potwierdziła ładną owulacje. Marker CA125 = 20 /w normie 35- także bajka :)

    Kolejne 3 miesiące starań naturalnych, bez monitoringu. W międzyczasie zastanowić się nad IVF, przygotowanie trwa około 1,5 miesiąca. IUI - całkowicie odpada ze względu na endometrioze.

    Pozostaje mi tylko wiara, nadzieja i całodobowe bzykanie ;) Jak pani doktor wspomniała o codziennych zastrzykach - od razu zrobiłam się blada jak ściana. Wciąż czuję niepewność, czy to dobra droga dla mnie, dla Nas.

    :/

    Alexiaa, Magda87, sosenka, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah to dobre wieści :-) teraz bierzcie sie do roboty nogi do góry i zachodzcie, wierze,ze uda Ci sie w te 3 miesiące ;-)

    Jagah lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, ja też trzymam kciuki! <3, widzę, że obie mamy przerwę 3 miesięczną :).

    Jagah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki i jestem przeszczęśliwa! <3 progesteron bardzo ładny a testosteron w normie mimo nadwagi :-D
    962db5dcbe06869cmed.jpg

    Wczoraj jak byłam w laboratorium, to obsługiwała mnie mama koleżanki. jako darmowe badanie chciałam żelazo, a mam :-D
    6b8d92e11e264ebcmed.jpg
    Muszę zadbać o swój cholesterol :-P

    Jagah super z wynikami :) Teraz tylko czekać na efekt w postaci ciąży <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2016, 09:40

    Jagah, sosenka, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio tutaj same dobre wiadomości i wyniki ;)

    Magda - ale miałaś szczęście z tymi dodatkowymi badaniami :D Zacny progesteron, a czemu badany z testosteronem?

    Dziś i jutro idę do pracy to oczywiście zapowiadają słońce, a jak siedzę w domu z dzieckiem to na dworze chłód i ściana deszczu ;)

    sosenka lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda progesteron piękny <3 moze bedzie z tego fasolka :-)

    Magda87 lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, pięknie <3. Teraz tylko czekamy na szczęśliwe zakończenia.

    ....Jak miło czytać pozytywne wieści :D

    Magda87, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Magda - ale miałaś szczęście z tymi dodatkowymi badaniami :D Zacny progesteron, a czemu badany z testosteronem?
    co do dodatkowych badań, sama byłam zdziwiona, jak w laboratorium dali mi dwie kartki :P Miło ze strony mamy koleżanki :) Dzięki temu wiem, że muszę popracować nad cholesterolem :)

    Co do testosteronu, to ostatni hormon jaki mi został do zbadania, dlatego go zrobiłam.
    W sierpniu mam wizytę u lekarza od niepłodności i zamiast zaczynać od szukania przyczyny w hormonach, to je wszystkie pokaże :) a chciałam żeby wszystkie były z jednego cyklu. Martwiłam się o testosteron, ponieważ mam nadwagę, ale widzę że niepotrzebnie :)

    Jagah lubi tę wiadomość

‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ