X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka jak tam twoje piersi? Moje przez ostatnie dwa dni tylko dawały znać, że są, ale dzisiaj... przeszły same siebie :/

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - widzę, że podobnie podchodzimy do tematu lekarzy ;) tez zawsze staram się wcześniej zrobić max badań, żeby jak najlepiej wykorzystać pierwszą wizytę :)

    Oczywiście życzę Ci, żebyś zwolniła termin u lekarza niepłodności z wiadomych przyczyn ;)

    Jak będę na urlopie też zbadam sobie żelazo, glukozę i wit D :) Za miesiąc znowu mam krótkie wakacje w Pl :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Magda - widzę, że podobnie podchodzimy do tematu lekarzy ;) tez zawsze staram się wcześniej zrobić max badań, żeby jak najlepiej wykorzystać pierwszą wizytę :)
    rozmawiałam z koleżanką, i od niej wiem, że ta lekarka zaczyna od sprawdzenia hormonów :) dlatego uznałam, że skoro i tak je prywatnie robię, to zrobię je wszystkie w jednym cyklu i będzie materiał dla niej czy dla mojej gin jeśli się zainteresuje :) Nawet nie chce liczyć ile kasy mi poszło na te badania... Ale komfort psychiczny jest wart więcej :)

    Co do glukozy, myślałam że do tego badania trzeba łykać jaką tabletkę :P

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje piersi juz mówią ze zaraz okres. Coraz mniej bola. Dzisiaj pojawiło sie plamienie. Chyba @ przyjdzie wczesniej. I już mnie brzuch boli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2016, 10:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka ehh, nie fajnie :/ Ale dalej trzymam kciuki za dobre wieści <3
    U mnie piersi bolą co cykl, ale w tym wyjątkowo poszalały, także zobaczymy za 6 dni jaki z nich jest objaw ;)

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, nooo trzymam kciuki aby to był ten objaw :D. Musi być chodź jeden szczęśliwy koniec.

    Jagah, za Ciebie też trzymam i mocno kibicuje.

    Ja już jestem rozdrażniona, płaczliwa (jak co miesiąc). Mąż ma przerąbane, tym bardziej, że razem pracujemy.


    A dziewczyny, co sądzicie o kawie? Ile kubków dziennie pijecie? Ja uwielbiam poranną kawkę i jest to zdecydowanie mój ulubiony moment dnia. Myślicie, że ma wpływ na płodność?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    A dziewczyny, co sądzicie o kawie? Ile kubków dziennie pijecie? Ja uwielbiam poranną kawkę i jest to zdecydowanie mój ulubiony moment dnia. Myślicie, że ma wpływ na płodność?
    kawa nie zaburzy płodności, no chyba że pijesz espresso w większym kubku :P
    No i wiadomo umiar. Gdzieś czytałam że 1-2 kawy (słabe) dziennie nie mają negatywnego wpływu. Ale czytałam też, że do każdej wypitej kawy, należy wypić szklankę wody :) Ma to znaczenie dla śluzu, bo kawa i herbata nas 'wysuszają' :)
    Ja piję mleko z kawą :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2016, 11:37

    sosenka, Alexiaa lubią tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Alexiaa oto moja żabcia

    j0xn9g.jpg

    Magda87, Ania-nowa, Alexiaa, Jagah, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka śliczna ta Twoja żabcia :-) a gdzie mieszkasz , jak blisko to zapraszamy na wspólną zabawę :-D moja sunia uwielbia wszystko co sie rusza i kocha bieganie podskoki i zabawy <3 pozniej wstawię zdjecie jak wejdę na kompa , ale Twoj piesio widac,ze kochany. A tez taki łobuz był rok temu ? Telli lubi obgryzać wszystko i jak ja wołam to nie chce przyjść do domu .
    A jak Twoje plamienia ?

    sosenka lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane u mnie 1 dzien cyklu. Ale nie jest zle, jestem pozytywnie nastawiona. Płaczu tym razem nie było :). Leżymy na kanapie z piwkiem i oglądamy mecz. Liczne, ze któraś z nas bedzie miała szczęśliwy koniec <3

    Alexiaa, ładne niespotykane imię pieska <3 .jestem spod Wrocławia, chetnie bym zapoznała mojego Bossa z jakas dziewuszka :D. Od małego jest ruchliwy, chętny do zabawy, zaczepny. Potrzebuje dużo ruchu. W domu tam dużo poobgryzał ale cóż. Ale im starszy tym wiecej czuć i widać milosci. Jest przekochany!

  • agniesia19_87 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również rocznik 87;-) staramy się o rodzeństwo dla naszej córki; -) Póki co 4 cykl starań, 2 - ciąże biochemiczne potwierdzone bhcg i czekamy na przebieg kolejnej;-)

    4 próby-2 ciąże biochemiczne. W tym cyklu pełna optymizmu; -)
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia - witaj ;) a ile coreczka ma lat? :)
    Wykres masz ladny, a tutaj mamy szczesliwy watek to dobrze trafilas ;)

    sosenka <3 buziaki na nowy cykl :) a ten piesek to ile wazy? Nasza corka chcialaby pieska, ale ze wzgledu na nasze wyjazdy na trasie PL-NL, musi to byc mala rasa ;)

    Magda - do glukozy z obciazeniem potrzebujesz tabletki ;) Cycuchy pewnie bola, bo progesteron robi swoje, a mialas super wynik :) Oby to byl dobry zwiastun!

    Kiedys pilam codziennie spory kubek kawy, a po laparoskopii - musialam wiele zmienic, wiec kawa poszla w odstawke. Jak jestem bardzo zmeczona albo senna, a dodatkowo wychodze do pracy - to robie sobie mala filizanke, i dostaje mega zastrzyk energii :D

    Milego dnia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2016, 12:43

    sosenka lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka, trzymam kciuki w nowym cyklu <3 Fajny ten Twój psiaczek :)
    Madzia - super wyniki, dobre wieści :)

    Agniesia , witaj. W jakim wieku masz dziecko?

    Dziewczynki ja mam we wt wizytę i czekam jak na szpilkach :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wpadłam zobaczyć co u Was i jak tam moje ciężaróweczki?

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane <3

    Owieczqa daj znać koniecznie po wizycie, z pewnością będzie wszystko dobrze :).

    Jagah, mój piesek waży 8kg, do podróży akurat, jeździ z nami praktycznie wszędzie. Mówimy, że jest kompaktowy. Ale jeśli nie będziecie mieli wystarczająco dużo czasu żeby go wybiegać to odradzam tę rasę. Jeśli dwa dni podrząd nie pójdę z nim na długi spacer to nie wie co zrobić z energią i może wpaść na głupi pomysł, albo zwyczajnie jest niegrzeczny. Ja akurat świadomie wybrałam tę rasę, bo lubię sport, ale często się nie chce ruszać z domu a tu mały piesek, i chcesz czy nie chcesz musisz iść :)

    Witaj agniesia... i przy okazji! Gratulacje! <3

    werni, co u Ciebie?

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka przykro mi z powodu @ :-( a tak byłam pewna,ze Wam sie udało ... Ale głowa do góry i pierś do przodu jest nowy cykl i nowa szansa :-) jakby nie patrzeć to odkąd unormowakas swoje wyniki to nie staracie sie wcale tak długo , ja tak na to patrzyłam u siebie odliczając miesiące jak cos było nie tak to dużo czasu nam nie zajęło ,wiec pomysl w ten sposób i powodzenia :-)
    Nie byłam jeszcze na laptopie bo codziennie padam, ale dzisiaj wejdę i wstawię zdjecie mojej psinki i zgadzam sie z Toba o tym co napisałaś do Jagah . Jagah przemysł dwa razy zanim kupisz jakaś rasę poczytaj o niej dobrze ,bo te psiaki co mamy z Sosenka to prawdziwe urwisy jak maja mniej ruchu niż powinny,sa kochane i mądre ale cały czas musza cos robić. Nasza w sobotę tak nam ciśnienie podniosła , uciekła do sąsiadów 2 razy i za cholerę przyjść nie chciała ja, mój maz , sąsiad jeden ,drugi i sąsiadka wszyscy próbowaliśmy ja złapać a ta uniki robiła i sie swietnie bawiła :-P wlasnie Sosenka jaki masz patent zeby przychodziła jak sie ja wola bo u nas z tym kiepsko nie słucha pod tym względem wcale :-/

    Owieczqa powodzenia na wizycie :-)
    Jagah,Magda ,Sosenka ,Werni powodzenia w tym cyklu :-)
    Witaj Agnesia i trzymam kciuki ;-)

    Dea czuje sie rożnie ogólnie spać mi sie strasznie chce i mnie mdli ,mysle,ze po 3 miesiącu to minie,ale jestem szczęśliwa :-) termin na 18 stycznia ,a jak u Ciebie ? Wiesz juz kogo nosisz pod sercem ? ;-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agnesia :)

    Owieczqa daj znac jak bedziesz po wizycie :-) Ja jutro wizytuje.

    Kochane powodzenia w tym cyklu :-)

    Fajnie ze macie psiaki <3, moj M jest anty :(

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa, dziękuję <3, w tym cyklu jestem pozytywnie nastawiona.
    Ha ha ale mnie rozbawiłaś, co mam powiedzieć? mam tak samo! Ja nawet chodziłam z moim do szkoły tresury i mimo, że był najmniejszy (wśród owczarków, amstafów, nowofundlandów i innych) to był najbardziej roztrzepanym pieskiem i kusił inne psy do nieposłuszeństwa. Taki uczeń z ostatniej ławki. On jest mądry ale swoje wie i swoje zdanie ma, nie jest łatwy do podporządkowania, trzeba być stanowczym i konsekwentnym. Jeszcze jak był mały to mi się to udawało ale im starszy tym bardziej rozpieszczony i bardziej kochany ... Jak nie ma nikogo w pobliżu to się słucha, ale jak zobaczy psa - zapomnij. Można wołać i wołać... Alexiaa my już tysiące razy tak za naszym lataliśmy jak debile hehe. Pamiętny raz jak zabraliśmy go nad morze (jeszcze nie miał roku) i wieczorem na plaży sobie biegał,a jak już się zbieraliśmy to nie chciał do nas przyjść i tak właśnie go łapaliśmy ale on taki sprytny, że ciężko go złapać, i tak nas wkurzył (bo piękne widowisko dla innych ludzi :D), że odwróciliśmy się plecami i poszliśmy. I wtedy wrócił. Moi rodzice wymyślili sobie patent, że się któryś z nich kładzie na ziemi i go woła on wtedy przylatuje na całuski.

    Kamila, dobrze się już czujesz? Mdłości przechodzą? <3

    Jagah, Madzia jak u Was? Trzymam kciuki <3

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, sosenka - Wasze opisy przygod z psiakiem faktycznie wygladaja smiesznie, ale sama pewnie bedac na Waszym miejscu - mialabym cisnienie 200, jakby pies zupelnie nie reagowal na polecenia, uparta rasa ;) 8kg to taka srednia masa, my bardziej sklaniamy sie do jakiegos mini psa, np. york, buldozek francuski, etc ;) Ale oczywiscie, jesli kiedykolwiek sie zdecydujemy to bede sie starac doczytac jak najwiecej info o rasie, zebym potem nie miala niespodzianki, albo czegos nie przegapila w pielegnacji, itd ;)

    Agniesia - gratulacje! <3 zajrzalam dzisiaj na wykres, a tam piekny zielony plus! a widzisz, mowilam Ci ze tutaj jest szczesliwy watek ;) Trzymaj sie cieplo i zdrowo, napisz jak Twoje objawy i ogolne samopoczucie :)

    Kamila - jak wizyta?! serducho bije jak dzwon? ;)

    U mnie ostatnio trudny czas, Maz w tym tyg. zmuszony jest do nadgodzin, bo wspolpracownicy maja urlop albo chorobowe, zyc nie umierac. A ja z kolei chodze jakas zawieszona, pogoda dobija mnie totalnie, spie na stojaco i coraz czesciej siegam po mala filizanke kawy, ale jak zyc?!, gdy na dworze szaro i buro, w domu tez dziecko sie szybciej nudzi, grymasi, ehh.. Lato ukochane, gdzie jestes?! ;)

    Jesli chodzi o moj cykl to dopiero dzisiaj odnotowalam skok temperatury, ktory mnie satysfakcjonuje ;) Reszte objawow - niestety, wynika z pracy, niedospania i ciaglego pospiechu w obowiazkach ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka juz lepiej, milo ze pytasz. Wymiotuje do dwóch razy na dzien takze luksus :D dzis na razie spokojnie ;)

    Jagah ostatnio biło 171 :)

    Dzis wizytuje u swojego gina, bo wrócił z urlopu w koncu. I wreszcie zalozy mi karte ciazy! Oczywiście stres przed wizyta jest.

    Odebrałam dzis wyniki badan i znow mam Ph moczu wysokie. 2 tyg temu 7,5 dzisiaj 8! Poczytałam w necie pisze o wysokim potasie, nerkach, bakteriach ale resztę wynikow mam ok. Doczytałam i osoby na diecie wegetariańskiej i mlecznej maja ph powyżej 6. To by sie zgadzało bo zawsze uwielbiałam miecho, ale od dłuższego czasu go nie jem, odrzuca mnie. Nie wiedziałam ze w moczu to wyjdzie, ciekawe co gin powie.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ