X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 15 marca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    A jakie długie? Ja zawsze miałam ok 28 dniowe a teraz jakieś krótsze 25,26 dni.
    Agus zawsze miałam 28-30( góra) A teraz 32 33 ostatnio 34 :/ niedługo dojdzie do 40

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 15 marca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus brałaś tego castagnusa ?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 15 marca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Agus zawsze miałam 28-30( góra) A teraz 32 33 ostatnio 34 :/ niedługo dojdzie do 40
    O kurde! A czemu to Tak? Dość spora różnica.
    Co do castagnusa to pamiętam że też to kiedyś kupiłam ale nie zdążyłam wziąść bo zaszłam w ciążę. Z tego co wiem bardzo dużo dziewczynom pomógł zajść w ciążę. Ale jego właśnie stosuje się jak się ma długie cykle więc u mnie odpada i podobno zbija prolaktyne więc u mnie tym bardziej się teraz nie sprawdzi. Dużo czytam znów o ziołach ojca Sroki nr 3. Też bardzo dużo dziewczyn po nich zaciazylo.

    5cs.
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 15 marca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wspomagaczy to ja biorę Ovarin, witaminę b6, magnes, olej z wiesiolka do owulacji, omega3 i jeszcze myślę żeby kupić witaminę D3.
    Zastanawiam się nad tymi ziołami. Podobno pobudzają jajniki do lepszej pracy

    5cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam castangusa i trzy cykle temu wzięłam ale moze z 7 tabletek i jak mnie rozbolal jajnik później az chodzic nie mogłam i spekalam i przestałam brac do tego jak okres zawsze miałam 5 dni tak wtedy pond 7,8 dni i konca nie widac. ja czytałam ze tez on zaszkodził kilku dziewczynom poprzestawial cykle niby ziołowy ale zaszkodzic tez może. Lepiej sie gin zapytac.
    Mazia bo juz nie pamiętam Ty miałaś robione hormony ?

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez brałam castagnus ale mega bole miałam po Nim tak jak Paulka :/
    Paulka chce ta Twoja „chorobę” zaraz mnie kochana :*
    No u mnie juz trochę zeszło ale tak sobie teraz myśle to ja chyba sie mijałam z moja owulacja ponieważ zakładałam, ze ona zawsze zbliża sie gdy jest duzo sluzu a tu soe okazuje, ze ten sluz często występuje nawet po owulacji bo on jest tam w środku a pozniej wychodzi na zewnatrz wiec teraz gdy mam pewność kiedy bedzie owu to będę na pewno działać, mąż na pewno dzisiaj nie wróci wiec mam nadzieje, ze owu nie bedzie dzisiaj :P


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    O kurde! A czemu to Tak? Dość spora różnica.
    Co do castagnusa to pamiętam że też to kiedyś kupiłam ale nie zdążyłam wziąść bo zaszłam w ciążę. Z tego co wiem bardzo dużo dziewczynom pomógł zajść w ciążę. Ale jego właśnie stosuje się jak się ma długie cykle więc u mnie odpada i podobno zbija prolaktyne więc u mnie tym bardziej się teraz nie sprawdzi. Dużo czytam znów o ziołach ojca Sroki nr 3. Też bardzo dużo dziewczyn po nich zaciazylo.
    Agus nie wiem dlaczego tak jest..Ale lekarz twierdzi że to nic takiego bo niby mieszcze się w normie. Na przestrzeni roku najkrótszy mój cykl trwał 26 dni A najdłuższy 34.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka nie miałam robionych hormonów miałam mieć z powodu torbieli ale sama pękła i jak narazie nie wraca. Miałam tylko tsh.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z castagnusem trzeba uważać, bo jak się ma prawidłowe wyniki w hormonach to można sobie zaszkodzić. Jak zapytasz lekarza to wątpię że Ci powie że masz je brać bo to ziołowe leki.
    Ja np w styczniu miałam 30 dniowy a miesiąc później 25 dniowy. Też niby mieszczą się w normie. Mnie już brzuch pobolewa więc pewno za kilka dni @ przyjdzie. I kolejny miesiąc z monitoringiem. Tylko że akurat na święta wypadnie więc nie wiem jak to będzie.

    5cs.
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Z castagnusem trzeba uważać, bo jak się ma prawidłowe wyniki w hormonach to można sobie zaszkodzić. Jak zapytasz lekarza to wątpię że Ci powie że masz je brać bo to ziołowe leki.
    Ja np w styczniu miałam 30 dniowy a miesiąc później 25 dniowy. Też niby mieszczą się w normie. Mnie już brzuch pobolewa więc pewno za kilka dni @ przyjdzie. I kolejny miesiąc z monitoringiem. Tylko że akurat na święta wypadnie więc nie wiem jak to będzie.
    Ja też mam dzwonić do lekarza jak przyjdzie @ żeby umówić się na monitoring ale w między czasie chce zrobić te hormony i myślimy o tym badaniu nasienia

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cykle po 24 dni. Faza lutealna 8 dni. Ekstremalnie do dupy.
    Zobaczymy w poniedziałek co powie Endo. A na razie nie poprzestajemy w staraniach. Tyle zabawy a może się coś odmieni i zaskoczy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz katharina moze dlatego nie wychodziło bo ze tak powiem było po ptokach , tak ze teraz sie pilnuj rób te testy (staraj sie nie pic tak dwie godziny przed) i wierze ze teraz zaskoczysz !!!✊✊✊✊zacznij od jutra mierzyć temperature proponuje i zaloz tutaj konto na ovufriend i bedziesz wpisywać.
    Mazia to moze zrób sobie teraz akurat jestes po owulce to mozesz iść na prolaktyne i progesteron zrób sobie co Ci szkodzi wynik chyba w ten sam dzień a jakby sie nie udało to idz na reszte między 3 A 5 dc czyli na to LH I FSH .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie z innej beczki ;) za trzy miesiace mam komunie męża kuzynki i juz pomału się rozglądam za jakas kiecka albo cos ;) A WIEC JAKIE MACIE PROPOZYCJE ;) POKAZCIE JAKIES ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9fa7fb57484f.png

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e9695a5f3cf7.png

    Takie zwykle proste i narazie takie mam dwie ;)???

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Paulka, tak robię, nie pije na dwie godziny przed, wiesz co z ta temperatura sobie odpuszczę bo ja nie ogarnę tego, o różnych porach wstaje itd, jeśli miało by nie zaskoczyć to zastanowię sie w następnym cyklu ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sukienki zobacz sobie na allani.pl, nowa kolekcje sukienek na ten rok wrzucili może akurat cos Ci sie spodoba ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    No właśnie pytałam wcześniej o jakies wspomagacze, ale utonęło gdzieś w czeluściach dyskusji. Myślałam, ale nie wiem co wybrać i nie wiem od czego zacząć.
    Paula musisz sobie cofnąć kilka stron my juz na ten temat rozmawiałyśmy jakie bierzemy wspomagacze itd ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze by było jakby nowe dziewczyny tak z grubsza zapoznawały sie z Naszym tematem co juz było poruszane itd nie mowię żeby wszystko czytać śle żeby właśnie co kilka stron nie powtarzały sie te wspomagacze itd ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2018, 14:21


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na tej stronce to jest wysylka za granice ? Wiesz moze

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 15 marca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    A na tej stronce to jest wysylka za granice ? Wiesz moze
    Oj tego nie wiem, musisz sprawdzić i sie upewnić ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ