X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają
Odpowiedz

STARACZKI Z 2017 r., które dalej się starają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :D

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Super :D
    Sung, testujesz w tym cyklu? Jak tak, to kiedy?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja we wtorek byłam u endokrynologa i jestem zadowolona ze swoich wyników

    TSH 1,77 nIU/L :)
    ft3 3,76 pmol/L :)
    ft4 17,16 pmol/L :)

    a najbardziej właśnie z:
    anty TPO 252,90 IU/mL :D rok temu było 400! (norma do 34 u zdrowej osoby ;) )

    Pierwszy lekarz lata temu powiedział, że z wysokim anty tpo nic nie zrobimy, bo ono właśnie mówi o Hashimoto. A obecna gin twierdziła, że różne składniki w diecie mogą imunologię polepszać lub pogarszać. Czyli jednak da się coś poprawić :)

    Ale owulacji na razie na horyzoncie nie widać - 17 dc.

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    Hej, ja we wtorek byłam u endokrynologa i jestem zadowolona ze swoich wyników

    TSH 1,77 nIU/L :)
    ft3 3,76 pmol/L :)
    ft4 17,16 pmol/L :)

    a najbardziej właśnie z:
    anty TPO 252,90 IU/mL :D rok temu było 400! (norma do 34 u zdrowej osoby ;) )

    Pierwszy lekarz lata temu powiedział, że z wysokim anty tpo nic nie zrobimy, bo ono właśnie mówi o Hashimoto. A obecna gin twierdziła, że różne składniki w diecie mogą imunologię polepszać lub pogarszać. Czyli jednak da się coś poprawić :)

    Ale owulacji na razie na horyzoncie nie widać - 17 dc.


    Zmartwię Cię. Poziom przeciwciał nie ma większego znaczenia. Tzn jesli są to wiadomo, ze hashi, ale czy 200 czy 400 to nic nie znaczy.
    Właśnie dziś do mnie przyszła książka o deicie przeciwzapalnej. Postaram się stosować ;)

    Magda, no właśnie nie wiem kiedy... może 10 dpo. To będzie wtorek. W zeszłej ciąży 9 dpo mi wyszło już, a 10 zaczęłam plamić, więc może wtedy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja dobrze pamietam, że komuś test wyszedł 7 dpo?

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Czy ja dobrze pamietam, że komuś test wyszedł 7 dpo?
    Chyba Grzechotce na ogólnym....

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung, jak się masz?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, zaczęłaś już nast. cykl? Ja już dziś 4dzień, ale nie zanosi się na szybki koniec @

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja? Dziś kijowo. Psychicznie.

    Kal co u Ciebie?

    Jak widzę pierwszy post nowej forumki, że pierwszy cykl i raz sex i ciąża... dziś mnie to boli... taki dzień...

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Ja? Dziś kijowo. Psychicznie.

    Kal co u Ciebie?

    Jak widzę pierwszy post nowej forumki, że pierwszy cykl i raz sex i ciąża... dziś mnie to boli... taki dzień...


    Ja też widziałam ten post, ja też mam dzisiaj taki dzień :( dzisiaj jak wyszłam z pracy to się popłakałam :( nie potrafie sie z tym pogodzić boje się że zostaniemy sami.

    Sung lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi, ściskam!

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo obfity okres po tej cb. Nie chce się skończyć, kiedy powinnam iść do lekarza jak coś? Czy po prostu czekać, aż samo zejdzie wszystko?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja krwawiłam normalnie 5 dni jak zawsze. A że tak napiszę, spóźniony był o tydzień. Jeśli towarzyszą Ci przy tym silne skurcze , albo nie daj Boże, masz stan podgoraczkowy to dzwon do gina. Jak nie to ja bym dodczekała do 7/8 dni krwawienia i się kontaktowała. Może miałaś grube Endo? I musisz się oczyścić po prostu ?

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Magda ja krwawiłam normalnie 5 dni jak zawsze. A że tak napiszę, spóźniony był o tydzień. Jeśli towarzyszą Ci przy tym silne skurcze , albo nie daj Boże, masz stan podgoraczkowy to dzwon do gina. Jak nie to ja bym dodczekała do 7/8 dni krwawienia i się kontaktowała. Może miałaś grube Endo? I musisz się oczyścić po prostu ?

    Okres spóźnił mi się tylko 2 dni, ale miałam szybko owu, bo w 13dc, a okres dostałam w 31dc. Możliwe, że to endometrium, bo ja zawsze mam dość grube, z tego co mówi mój gin. Czuje się dobrze, skurczy nie mam. :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    KAL, zaczęłaś już nast. cykl? Ja już dziś 4dzień, ale nie zanosi się na szybki koniec @

    Hej...

    Odpuściłam sobie trochę forum, ostatnio :) Nie mam czasu :) Robie przetwory zimowe :) i korzystamy z ostatnich dni słonca wakacyjnego :)

    okres dostałam dzisiaj... i mam mega bolesny ehhh cykl trwał 33 dni :) w tym miesiący będziemy działać ale tak się zastanawiam podpowiedzcie mi... skoro miałam ciąże biochemichną to po jakiego grzyba lekarz wysyła mnie na HSG? Bo nie kumam skoro doszło do próby zagnieżdżenia a się nie dusało to znaczy, ze jajowody a przynajmniej jeden są drożne?

    Powiem Wam szczerze od serca że takie ciśnienie na dziecko mi już przeszło ja tak mam, ze jak coś nie jest po mojej myśli długo to się do tego przyzwyczajam i mimowolnie spycham w otchłań czeluści... ale z tyłu głowy mi siędzi to, ze chce mieć jeszcze jedno dziecko przeżyć to wszystko raz jeszcze i wydać na swiat nowe życie no ale zobaczymy .

    Ja z pierwszą ciążą miałam tak 1cs i bach ciąża i idealne książkowe 9 msc, urodzona dokładnie w dniu terminu a teraz mocna nauka pokory....

    Magda ja po cb miałam trochę bardziej obfity okres i moze 1 dzień dłuzej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2018, 08:59

    Akceptacja!
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci że nie wiem dlaczego lekarz chce wysłać Cię na HSG,

    Powiem Ci że mnie też życie nauczyło pokory, wszystko w życiu jak trochę popracowałam to prędzej czy później miałam, ciekawe czy kiedykolwiek będzie nam dane mieć dziecko ?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Powiem Ci że nie wiem dlaczego lekarz chce wysłać Cię na HSG,

    Powiem Ci że mnie też życie nauczyło pokory, wszystko w życiu jak trochę popracowałam to prędzej czy później miałam, ciekawe czy kiedykolwiek będzie nam dane mieć dziecko ?

    Myslę, ze trzeba czasu i trochę pomóc naturze... niestety u jednych jest tak że pomyślą o ciąży i już są a inne hmmm muszę się mocno napracować... i moze przestać myśleć wiem, że się nie da ehhh
    Trzymam kciuki za każdą z Nas by w końcu zobaczyć upragnione kreski a po 9 msc usłyszeć najgłośniejszy krzyk życia :)

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal, ja też nie wiem... raczej histero bym zrobiła. A jak Twoje cukry teraz?

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Kal, ja też nie wiem... raczej histero bym zrobiła. A jak Twoje cukry teraz?
    Chyba ok... nie robiłam na razie badań ale czuję się sto razy lepiej i nie mam spadków jak kiedyś...

    Co u Was? Magda chyba na wakacje wyjeżdża niebawem może co tam zmajstrują :)

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja jestem w wirze przygotowań, lecę w piątek :)

    KAL, Sung, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ