X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 1 lutego 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri impreza 😍 boziu kiedy to było... Najpierw byłam w ciąży potem karmiłam i znowu jestem w ciąży..brakuje mi troszke dawnych czasów 😝 Czasów kiedy byłam młoda,piękna i szczupła i o dzieciach jeszcze nie myślałam 🤣 wybaw się 🌯🍸🍻🍷 bo Już niedługo 👣👧🏼👶🏻🍼 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2020, 16:48

    Neytiri lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri a to jak co sie robia krwiaki i mini torbile to rzeczywiscie moze bolec. Wybaw sie milej imprezy baw sie dobrze bez wyrzutow sumienia a zaraz nowy cykl wiec korzystaj :D

    Neytiri lubi tę wiadomość

  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 4 lutego 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri - odespałaś już imprezkę? ;)

    Nathalie - Mila, bardzo ładne imię.

    Mimi - znacie płeć? Bo nie mogę sobie przypomnieć co będzie u Was... 🤔

    Evli - kiedy kolejne wizyty I podglądanie fasolki?

    Françoise i eM80- podczytujecie nas jeszcze?

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe w czwartek prenatalne 😉 Już świruje 🙄 Nawet mi się już śniło ze @ przylazła 😖
    A Ty jak tam, brzuszek już duży?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe u nas na genetycznych był chłopak doktorek i maż sa przekonani w 100 % ja jakoś szczególnie nie zwracałam uwagi nie mam zdjecia ale maż mówił że widać gołym okiem ja tylko przyjełm do wiadomości nie skupiałm sie za bardzo wiec w sumie wiem ze niby chłopak ale czekam na potwierdzenie na połówkowym czy by przypadkiem sie coś nie zmieniło ;p Imie mamy wybrane i dla chłopca i dziewczynki.

    Wczoraj dzwonił doktorek bo przyszły mu badanie testu pappa i powiedział że u nas ryzko t21 jest bardzo małe nawet nie mieszcze sie w tych ich szarym polu i ze test wolnego płodowego DNA moge zrobić jak bardzo chce oczywiście nie bedzie refundowany bo nie łapie sie na zadne kryteria do refundacji ale jego zdaniem nie ma potrzeby. No i teraz sama nie wiem niby miałam robić ale skoro to ryzyko jest minimalne to nie wiem czy jest sens. Mężowi wystarczy ten test podwojny ale jak ja chce to decyzja nalezy do mnie i tak siedze i myśle.
    I dotego mnie rozłożyło leże przeziebiona.

    EllaDe a ty masz teraz jakieś wizyty ?

  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - będzie dobrze :) co do świrowania, to rozumiem. Ja do tej pory analizuję papier toaletowy po każdej wizycie w toalecie, czy aby na pewno nie ma śladów krwi 😄 taki los kobitek po przejściach...

    Mimi - jak nie mieścisz się w szarym polu, to znaczy że ryzyko jest poniżej 1:1000. Faktycznie, pewnie nie ma sensu bulić 400euro... Przeziębienia współczuję. :(

    Mam jedną wizytę kontrolną w przyszłym tyg u lekarki prowadzącej. Potem za 3 tyg mam maraton w szpitalu (położna, kontrola usg i anastezjolog) à potem już tylko czekanie na odejście wód ;) no i zostały mi jeszcze 3 wizyty u położnej.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte :)

    2 dni odchorowywalam sobotnia impreze ;) to juz jednak nie na moje stare kosci ;)
    Dostalam w koncu @, prawie 4 tygodnie po zaprzestaniu stymulacji. Naczekalam sie.. obyśmy mogli ruszyc w kolejnym cyklu!

    EllaDe, Evli lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 6 lutego 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri - no, po trzydziestce to z imprezowaniem już ciężko, kondycja nie ta 🤣 swoją drogą, to nawet nie pamiętam, kiedy ostatnim razem zaliczyłam taka imprezkę 🤔 chyba w sylwestra 2 lata temu... 😂😂

    Evli - powodzenia dzisiaj! Czekamy na super nowiny!

    Dziś mam położną - temat: jak i kiedy przeć. 😜

    Evli, Neytiri lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 6 lutego 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli kciukasy za dziś !

    Neytiri haha no to poszalałaś ale przynajlniej dobrze sie bawiłaś i myśli były zajete czym innym. Super że wkońcu okres sie pojawił bo wy ten cykl czekacie tzn sprawdzacie czy sie po poprzedniej nie porobily torbiele ? a na kiedy masz wizyte ?

    EllaDe ja podczas porodu nawet nie myślałam o tym co mi w szkole rodzenia mówili ;p Ale napewno przed pierwszym porodem fajnie jest posłuchać i oswoić sie z myśla jak to wyglada i idac do porodu być przygotowanym. Swoja droga te spotkania z położna sa obowiazkowe ? bo ja jakoś nie widze sensu aby mi drugi raz tlumaczyła jak poród wyglada wolałabym sie skupić na sprawach organizacyjnych. Bo później w trakcie i tak ci mówi kiedy masz przeć i jak dlugo.

  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 6 lutego 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi - te spotkania nie są obowiązkowe. Ale są refundowane. :) niektóre położne mają w swojej ofercie np. Zajęcia z jogi, czy stretching, i wtedy te 6h można wykorzystać w ten sposób, zamiast tradycyjnej szkoły rodzenia :)

    ams lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 6 lutego 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to super moze to w ten sposob wykorzystam zobacze bo mnie do konca ciazy prowadzi moj gin i do szpitala mam sie zglosic dopiero jakos po 30 tyg wlasnie aby spotkac sie z polozna (z nia wole pogadac tak na luzie jak to wyglada wszytko w ich szpitalu ) i anestezjologiem ( a z tym to nie wiem bo i tak nie chce znieczulenia chyba ze w naglym przypadku jak przygotowanie do cc gdyby bylo konieczne)

  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 6 lutego 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wizycie!
    Tym razem szykuje się wielkolud, z pomiarów wychodzi 12+3, NT 1.3, krew na pappe oddana.
    Pozostaje czekać na wyniki :)

    EllaDe, ams lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 6 lutego 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli super ze genetyczne wporzadku i przezierność też a pappa bedzie tylko formalnościa. U mnie też z usg maleństwo wieksze o 4 dni A lekarz i tak patrzy według OM z córka było to samo urodził sie 4 dni przed terminem i miała oznaki przeniszenia plus wagowo ponad 3500 kg. A u ciebie niema co sie dziwić skoro ty wysoka jesteś to i dzidziuś wagowo może nie być az taki duży ale długi dobrze że tym razem jest dobrze i nie wyszły zadne nieprawidłowości ☺️

  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 6 lutego 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi mi z Alice na usg prenatalnym też nie wyszły żadne nieprawidłowości, ale fakt że juz w tym momencie była mniejsza.
    Z terminu @ nie mam jak liczyć bo nie pamietam dokładnie kiedy była 🤦🏻‍♀️
    Narazie tu z dzieckiem wychodzi ok, ale żeby nie było do końca kolorowo, to lekarz znalazł „coś” w mojej macicy...co to jest ? Według niego i 2 innych lekarzy to wyglada to na przegrodę lub krwiaczka 🙄 zawsze coś..nie można cieszyć się w pełni ;)
    W pierwszej ciąży i na histeroskopie nikt nic nie mówił o żadnej przegrodzie 🤔
    Może tez tak być że na następnym usg nie będzie już nic widać i tego się trzymam 🙏🏻
    A i wg wagi szpitalnej to kilogramowa jestem na 0, +1kg 😁😁 chyba zupki działają cuda 😅

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 6 lutego 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri a Ty kiedy masz wizytę u lekarza?

    Co do imprez to niestety po 30 to już nie ta kondycja :/
    Uwielbiam wspominać moje noce z procentami nad Sekwaną ♥️ eh to były czasy...Teraz to ani chęci a siły, pozniej 2 dni człowiek dochodzi do siebie 😅

    Ams co u Ciebie?

    Olcia Ciebie tez nam wcięło ?

    EllaDe spotkania z położna interesujące?

    Mimi, Nathalie kiedy następne wizyty?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 6 lutego 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - położną znalazłam naprawdę fajna i sama niedawno rodziła w szpitalu, który wybrałam. Zajęcia z nią to jak prywatne zajęcia że szkoły rodzenia. Fizjologia porodu, techniki oddychania i parcia, pozycje, które mogą pomóc przy skurczach etc. Mąż był że mną na dwóch zajęciach, na 2 byłam sama. Jeszcze dwa przed nami - w tym najważniejsze z perspektywy meza: 'kiedy jechać do szpitala' :D

    To twoje 'coś' pewnie zniknie do kolejnego usg. Kciuki za to trzymam, żebyś mogła odetchnąć.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 6 lutego 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    „Z tym kiedy jechać do szpitala” napewno bardzo pomocne dla męża 😆
    Niech pamięta że trzeba mieć dzwonki w tel zawsze włączone 😅

    Mój oczywiście miał wyłączone, wstał zobaczył że nr nieznany, wzruszył ramionami,ubrał się, wypił kawę i wychodząc do pracy odsłuchał pocztę że miałam w nocy cesarkę 🙈🤦🏻‍♀️

    A co do pappy to widzę że mam wpisana historie Alice, to pewnie wyjdzie źle 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 21:57

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 7 lutego 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli bardzo sie ciesze, ze wszystko z dzidzi w porzadku, mam nadzieje, ze to « cos » w macicy szybko zniknie.
    EllaDe, nie moge uwierzyc, ze twoj porod juz zaraz.. tyle lat staran uwienczonych taka nagroda :)
    Mimi, myslicie juz nad imieniem dla synka?

    Ja mam wizyte u gina 17 lutego i juz nic nie kalkuluje i na nic sie nie nastawiam, bo ostatnio wyliczalam kiedy bedzie punkcja i transfer, a wyszlo jak wyszlo ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 7 lutego 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli to dobrze ze teraz twoj maluszek do przodu jest a te przegrody/ krwiaczki lekarz zbadal ci czy jest w nich zywa krew ?Z tym ze ty to masz od poczatku ciazy i to sie nie zmniejsza/ powieksza ? czy to ci dopiero teraz wyszło ? Przy twoim wzroscie 1 kg to niezauwazalna roznica a ty tu nam pisałaś o 4 hehe ;p

    Twój maż dobry jest pewnie po odsluchaniu wiadomości już nie był taki spokojny , ale raczej sie nie spodziewał takiej wiadomości.

    A test pappa wyjdzie dobrze nie martw sie, za tydzien lekarz zadzwoni z dobrymi info.

    EllaDe fajnie ze masz super położna to naprawde dużo zmienia w nastawieniu sie psychicznie ja trafiłam na stara babe ktora jak tlumaczyla o karmieniu piersia to do dzis mam uraz i nigdy nie zapomne jak mi powiedziała"ze wy polki macie tendencje do naduzywania laktatorow" przez co nie wzielam swojego do szpitala i to byl blad .Co do techniki oddychania to faktycznie pomaga taka wiedze.
    I Evli ma racje niech ma w tel glosnik wlaczony ubranie naszykowane co by po domu nie biegał i spodni nie szukł. Pamiętam jak mi na ostatnim usg położna powiedziała zebym tak do szpitala sie nie spieszyła tylko dopiero wtedy kiedy przy skurczach bedzie brakować mi powietrza ,tym razem pojedziemy juz przy regularnych odstepach miedzy skurczami ;p


    Nathalie ty to pewnie masz zaraz połówkowe daj znać jak tam twój maluszek ?

    Ja wizyte mam w poniedziałe.

  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 7 lutego 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri dobre podejscie nie ma co wyliczać przy staraniach zawsze wychodzi nie tak jak zakładalismy i wszystko samo sie weryfikuje.
    Imie mamy wybrane -Louis

    EllaDe, Evli, Neytiri lubią tę wiadomość

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ