X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 2 maja 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No od razu im powiedzialam, ze musza teraz byc grzeczne i o mnie dbac haha :D
    Przez wymioty schudlam 2kg, ale powoli wracam do swojej startowej wagi...
    Tez bylam zawsze szczupla :D zobaczymy jak to bedzie, jak zaczne przemycac arbuzy :D

    Nastepna wizyta pod koniec maja, mam ustalony termin na 24, ale chyba zmienie, na troche pozniej :) dam znac :D

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 2 maja 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostalam wiadomosc z labo, ze sa wyniki moich badan genetycznych z krwi, ale ze zostaly przeslane do mojego lekarza (wiedzialam, ze tak bedzie, taka procedura...).

    Teraz bede czekac kilka dni czy dr zadzwoni czy nie.
    Jak nie zadzwoni to wszystko ok, jak zadzwoni, to albo albo...

    Niby na usg genetycznym wszystko bylo super, ale stresik jest...

    Musialam sie podzielic z Wami ...


    Bonne soirée et bonne nuit :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 2 maja 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) co u Was slychac? Ja duzo pracuje, jak na zlosc wczoraj dostalam @. Tak sie meczylam wczoraj i dzis w pracy :( zalewalo mnie jak nigdy, bol bezucha straszny a do tego taka migrena. Myslalam ze nie dam rady. Ale juz teraz krwawienie sie zmniejszylo i bol puscil. Lepiej sie czuje. W sobote ide na badania, jezeli vedzie wszystko wporzadku to chyba zaczniemy kolejne starania :)
    Evli trzymam kciuki mocno zeby wkoncu sie udalo. Tez jestem tego zdania zebys odstawila termometr i poprostu na luzie do teho podeszla :) ams jak tam dzidzia? Jak sie czujesz?

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 2 maja 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams a to dziwne że wyniki przesyłają do lekarza a Ty nie masz wglądu :( Nie wiedziałam że tak jest.
    Napewno jest wszystko ok :)

    olciaja podzielę Twoja dole pewnie jutro.. brzuch już mnie pobolewa, zaopatrzyłam się już w doliprane...niech już w sumie przychodzi, zaczęłabym staranka :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 3 maja 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Evli na froncie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 21:44

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 3 maja 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam lekko plamić. Także jutro 1 dzień wojny :D
    Normalnie nie mogę się doczekać @ żeby w końcu rozpocząć staranka ;) Jeszcze dwa tyg temu płakałam że koniec a teraz się doczekać nie mogę.. heh chyba mam chorobę dwubiegunową :P
    Przypuszczałam, że w tym mc mój cykl będzie lekko dłuższy, bo owu była później.
    Zawsze pozytywa miałam w 11-12dc, a teraz w 13.

    Także jutro jak mi brzucha nie rozerwie to będę się delektować piwkiem wieczorkiem. Trzeba opić koniec antybiotyków no i..... ostatni cykl starań :P :P :P :P ;D a co!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 22:37

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 5 maja 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejuuu najgorsze u nas jest to czekanie :((

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 5 maja 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, współczuje :(
    Ja chociaż mogę się starać co miesiąc i łudzić że może się udało. A Ty musisz czekać :/

    U mnie dziś w końcu 1dc. Długi ten cykl mi się trafił. Brzuch mi rozwala a tu taka ładna pogoda ..
    Pojechalabym do Normandii nad morze no ale niestety mecze się z wredotą. Innym razem.

    A Wy dziewczyny jakie macie plany na weekend ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 5 maja 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli i jak, bylo wczoraj piwkowanie? :)

    Faktycznie pogoda fantastyczna :) az chce sie wyjsc :) ja sie dzisiaj nachodzilam az mnie nogi bola :)

    teraz sie chyba poloze na hamaku i bede odpoczywac... :)

    jutro sie chyba wbiore na shopping :D bo musze pokupowac troche wiecej ciuchow :D tymbardziej jak lato idzie.

    Milej soboty :*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 5 maja 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było :) mimo że mnie brzuch rozbolał jak na złość ale popiłam nospe 1664 blanc i przeszło ;D :P

    Ja jeszcze nie wyszłam, ale chyba wyciągnę męża na spacer nad Sekwanę, bo aż wstyd przy takiej pogodzie w domu siedzieć.
    Zazdroszczę hamaka, ja ani balkonu ani ogródka :/

    Miłego weekendu :*

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 5 maja 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam dosyc duzy balkon i tak go zaaranzowalam, ze mamy hamak :D

    Smigajcie nad Sekwane i na lody ! Taka pogoda, ze trzeba korzystac :)

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 6 maja 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak week-end?

    Ja wczoraj bylam pelna energii i duzo spacerowalam itp itd i dzisiaj przeplacam mega zmeczeniem i bolem glowy...

    Bylam w Paryzu, chcialam sobie sukienke kupic na Komunie do Chrzesniaka i oczywiscie nic jeszcze dla mnie nie wyprodukowali...
    Jak zwykle haha



    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 6 maja 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki jak mija weekend? U mnie wkoncu cieplo, bylam dzisiaj nad oceanem na rowerach z narzeczonym. Powiem wam ze ciesze sie ze wrocilam do pracy, poszlam miedzy ludzi i odzylam. Evli skonczylas leczenie? Widze nowy wpis- 3 mam mocno kciuki :) u mnie plan na czxerwiec :) jezeli nic sie nie przeciagnie i nie zmieni, na same wakacje w Polsce bedzie owulacja :) i zaczynamy starania.

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 6 maja 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !

    ams często tak jest że jak chcesz coś kupić to nic oczywiście nie ma..
    Teraz do tego jeszcze masz wyższy level żeby dopasować na brzuszek ;D

    olcia antybiotyki skończyłam w czwartek, teraz jeszcze muszę iść na wymaz (trzeba odczekać tydzień) i się okaże czy bakteria znikła.
    W każdym razie jak narazie wyszłam z dołka i jakoś próbuje z uśmiechem podejść do tych długich i męczących starań.. :/
    I w związku z tym ustawiłam sobie taką optymistyczna stopkę :P a co! Popłacze później :P :P :P

    My wczoraj spacerowaliśmy nad Sekwana a dziś wstaliśmy rano, wsiedliśmy w samochód i znaleźliśmy się w Normandii ♥️
    Fajna taka odskocznia :) Pogoda super, mule zjedzone, spacer brzegiem morza ..hmm cudo :)


    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 6 maja 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to mi sie podoba! Superrr :) cieszy mnie takie nastawienie :) ja tez czekam na wyniki badan, i jeszcze w 22 dc ide zrobic reszte. Czekam az moj lekarz wroci z urlopu i ide po skierowanie na wymaz. Jezeli bedzie wporzadku, w czerwcu zaczynamy :) nie ma co czekac i zwlekac.

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dlugo jechaliscie do Normandii ? :) my sie chcemy w wakcje wybrac...
    Mieszkam tutaj juz 5 lat, a jeszcze mnie tam nie bylo !!!

    No ja tak zawsze mam, ze jak nic nie szukam, to wtedy trafiaja mi sie same smaczki, a jak cos chce kupic 'na gwalt' to nie ma !

    Dziewczynki trzymam kciuki za Wasze starania <3

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 7 maja 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia daj znać jak będziesz miała wyniki.

    ams zależy do którego miasta się jedzie. Ale tak 2 ~2,5 godzinki się jedzie (200~250km).
    My już kilka razy byliśmy, ale zawsze zmieniamy miasto żeby zobaczyć coś innego :) Fajna taka odskocznia od Paryża. 2 godzinki i hop masz nogi w morzu ♥️
    Mi marzy się pojechać zwiedzić Le Mont-Saint-Michel.. ale tam aż ze 4 godz się jedzie :/ to przydałoby się zostać na noc..

    Miłego dnia dziewczyny !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 10:14

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 7 maja 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) weekend piękny ja akuratnie miałam pracowity weekend koleżanka się przeprowadzała z Paryża az za bordeaux takze pracowity weekend:) ale jak tam pięknie cisza spokoj dom zielono cisza ptaki spiewaja ehh aż się poczułam jakbym była w polsce u nas na dzaiłce bo aktualnie budujemy domek ( tzn juz wybudowany teraz wykonczeniówka) Czeamy z Mężem na badanie w nastepnym tygodniu no i pozniej jak na szpilkach na wyniki no i na spotkanie z lekarzem... co Nam powie czy są jeszcze jakies szanse dla Nas .. ?
    Ja skończyłam prace w restauracji w grudniu na potrzeby in vitro .. teraz jestem na chomage i "odpoczywam" ale juz to odpoczywanie mi bokami wychodzi... ale mam czas zeby w koncu zaczac cwiczyc takze 3 tydzien z chodakowska mi leci hehe

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 7 maja 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrezygnowałam ale też juz miałam dośc praca 2 razy dziennie ;/ konczyłam po 24 w nocy i tak przez 3 lata... "odpoczynek" tylko w sierpniu i to nie zawsze całe 4 tyg czasem tylko 2 ;/ a dla nas wakacje w polsce to nie wakacje bo staramy się zrobić wtedy jak najwiecej w domku

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa mi Mąż karze ciągle odpoczywac hehe :) kochany dba o mnie jak może :) ale ciągle się obwinia ze to jego wina...

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ