X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Roxa, na która do pracy? Życzę Ci udanego startu pochorobowego!
    :-* dziękuję! Jutro mam popołudnie więc do pracy na 14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i chciałam tylko oznajmić, ze ja tez poprasowalam. I paczka tez już w domu. Czyli dzisiaj wszystko nadgonilam ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj poprasowalam, lodówkę ogarnelam, dziś luźniej, lazienke ogarnekam,jutro chce poodkurzac muszę bulki zetrzeć na bułkę tartą.

    Roxa będzie dobrze. Taki szef który sie martwi to rzadkość.

    Na mypolacy.de poznalam ostatnio trzy dziewczyny, dwie okazały się nauczycielkami niemieckiego ale nie pracują w swoim zawodzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 11:00

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry! Jak nastroje? Ja zbieram sily i motywacje do pracy....

  • marjotka Autorytet
    Postów: 422 277

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas źle. przez kolejne przynajmniej 4 lata jestesmy w dup/e...
    refundowane in vitro jest dopiero po 25 roku zycia...
    mam doła.

    Żyje swoim życiowym mottem<" Dopóki oddycham, nie tracę nadziei..." > ,
    74dii09ks5ackuu5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No patrz, a o tym kompletnie nie myslalam, ze jest ten wymog.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja Wam powiem, ze te moje starania to tez kaza na siebie czekac.... Po ostatniej wizycie u gina zadzwonilam do KWZ do ktorego dal mi skierowanie i dostalam termin na 2 wrzesnia. Dopiero pozniej zoientowalam sie, ze na skierowaniu jest nazwisko innego lekarza niz ten, u ktorego mam termin. Bo moj gin wydaje takie skierowania z nazwiskiem... No i zadzwonilam tam dzisiaj i termin u tego lekarza ze skierowania mam 3 wrzesnia. Cale szczescie tylko jeden dzien poslizgu. Ale zadzwonilam dzisiaj do mojego gina tez, bo potrzebowalabym skierowanie tez do tego drugiego KWZ gdzie tez sobie termin zrobilam. Pani powiedziala, ze tak chyba nie mozna, bo to jest ten sam kwartal i oni dali mi juz jedno ale zapyta jeszcze lekarza i mam oddzwonic. Powiedziala ze jak cos to mam isc do tego, do ktorego mam skierowanie a jesli bede niezadowolona to dostane w przyszlym kwartale nowe skierowanie.... A mnie nie o to chodzilo. No coz, jak sie inaczej nie da to tak zrobie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majotka popatrz dokladnie po Krankenkassach bo nie we wszystkich maja wymogi wiekowe ;-) ale tez nie we wszystkich refunduja wiec musialabys dobrze przejrzec te ktire refunduja 100% i popatrzec ktora bylaby warunkowo najlepsza dla was i sprobowac zmienic...


    Krysiak to faktycznie kiepsko z tym skuerowaniem :/ dobrze ze w razie czego niwy kwartal juz w pazdzierniku jakby ci sie ten lekarz nie widzial i chcialabys zobaczyc jak jest w tym drugim KWZ...


    A ja ogarniam troszke, zaraz kawka i niedlugo do pracy...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też ogarniam a później do sklepu i może gulasz zrobie

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i juz wiem, nie dostane dwoch skierowan. Wiec odwolam ten inny termin. Jeszcze pania od mojego gina wypytalam przez telefon czy ona slyszala cos zlego o tym, do ktorego sie wybieram ;-) heheh, troche wredna jestem... Trzeba brac co jest.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby wszystko dobrze poszło :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stwierdzilam, ze nie bede kombinowac. Ostatniego endo gina mi moj gin super polecil, ten tez jest z jego polecenia wiec wierze, ze dobra decyzja. W ostatecznosci jak Roxa mowi, pazdziernik tuz za rogiem wiec bede sie wtedy martwic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, dobrego nowego startu w pracy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    stwierdzilam, ze nie bede kombinowac. Ostatniego endo gina mi moj gin super polecil, ten tez jest z jego polecenia wiec wierze, ze dobra decyzja. W ostatecznosci jak Roxa mowi, pazdziernik tuz za rogiem wiec bede sie wtedy martwic.
    I to jest właściwe podejście! Mi tez mój gin polecił konkretnie tego lekarza z kliniki (nawet nie tyle polecił co powiedział, że najlepiej jak zrobię termin u tego i tego lekarza haha) i to był strzał w 10! No a tego mojego endo-gina u którego byłam przed kliniką i będę po klinice już w ciąży polecił mi lekarz polak u którego byłam na pierwszej rozmowie jak szukałam tutaj lekarza i nie wiedziałam do kogo się wybrać... a ten z pl tylko w szpitalu przyjmuje i nigdzie nie praktykuje indziej... i on właśnie powiedział, że zrobi mi termin u swojego bardzo dobrego kolegi... A wiedziałam że dobry wybór bo jak teraz ktoś pyta u jakiego gina tak normalnie jestem i mówie to każdy mówi, że naprawdę dobry lekarz (ze znajomych co już tu lata albo od zawsze mieszkają)...

    Tak więc trzymam kciuki, zeby ta klinika u ciebie tez okazała się rewelacja i żeby szybko przyniosła rezultat!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Roxa, dobrego nowego startu w pracy!
    :-* dzieki! Właśnie wyszłam spod prysznica, ogarniam się i za godzinę wyruszam do pracy, bo chcę chwilkę wcześniej tam dziś dojechać a nie tak na ostatnia chwilę...
    Najbardziej mnie wkurza, że nawet nie wiem z kim dziś pracuję więc nie wiem czego się spodziewać...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Roxa i jak było w pierwszy dzień w pracy? Stres minął?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowilam że do końca tego cyklu będę brała tabsy i od nowego starania.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Dzień dobry :)
    Roxa i jak było w pierwszy dzień w pracy? Stres minął?
    Dzięki:-* początkowo było super ale niestety jedna z pracownic skutecznie zepsuła mi humor :/ Opisałam wszystko na blogu...

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogóle to mam teraz taki maraton w pracy, że to jedna wielka masakra...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz mialam przygotowany poranny tekst a kolezanki mnie ubiegly :-)

    werni lubi tę wiadomość

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ