X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:

    Roxa przeczytalam ostatni wpis w blogu. Ta laska jest dziwna i widać że Tobie zazdrości. Chyba ona nie wie że mialas poronienie i nie możesz się szarżować. Może na nowej zmianie bedzie lepiej.
    U mnie cały oddział wiedział, że poroniłam tyle tylko, ze nie wszyscy znali jakieś szczegóły konkretne...

    U mnie dziś było całkiem spoko, pracowałam z babką, którą znałam bo do lutego ona pracowała jeszcze na naszym oddziale... chodziłyśmy właściwie popołudniu cały czas we dwie do pokoi, a wieczorem ja zrobilam 3 osoby całkiem sama a reszta też we dwie... i wiecie co roboty tam tyle, ze jak powiedziała tamta że koniec to w szoku byłam bo nawet nie odczułam że coś konkretnie zaczęłyśmy robić... Na moim oddziale jesteśmy zawsze we 3 i czasem ledwo co się do 20:30 wyrabiamy, a tutaj we 2 i to w sumie jak w pojedynkę bo w prawie każdym pokoju byłysmy razem a przed 20 już siedziałyśmy... No i 20 min przed końcem mogłam już iść do domu...
    A jutro wolne i bigosik w planach :-D


    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie weszlam i czytam heh mój szybko dziś usnal. Dobrze że dziś mialas lajt. I nie było krzywych spojrzeń. Tak ma być :)

    Dziś z moim kupilismy skrzydełka już w panierce to jutro się zje :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i witam piatkowo. To dobrze Roxa, ze drugi dzien w pracy przyjemniej minal. Nie potrzeba Ci dodatkowych stresow z kolezankami! Dzisiaj odpoczywasz a na jutro zycze podobnej zmany do wczorajszej :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj wyczekuje bo w nocy siostrzenica zajedzie. Ale sie ciesze :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Moge sie do was doczepic? :) Jakos tak nie mam z kim pogadac a moja milosc ma juz dosyc mojego gadania czy jestem w ciazy czy nie haha ahh faceci :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mootylkoowa wrote:
    Hej dziewczyny. Moge sie do was doczepic? :) Jakos tak nie mam z kim pogadac a moja milosc ma juz dosyc mojego gadania czy jestem w ciazy czy nie haha ahh faceci :)
    Witaj, w towarzystwie razniej. Opowiedz cos o sobie. Gdzie mieszkasz, jak dlugo sie staracie i jesli dlugo, to dlaczego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak :-* no zobaczymy jak przez weekend bo bede juz u siebie... No ale z inna troche zaloga...

    Werni :-*

    Mootylkoowa witaj u nas! Napisz cos o sobie ;-)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 24latka moja milosc 36lat od prawie 5lat mieszkanka Berlina. Od 2013 mniej wiecej nie biore tabletek. A od stycznia tego roku starania pelna para... klinika nieplodnosci i diagnoza brak owulacji i malo sluzu plodnego. Luty pierwszy cykl z CLO od 3 dnia cyklu po jednej tabletce a w 11 dniu zastrzyk na uwolnienie... ciazy brak... zostaly cysty wiec miesiac przerwy... kolejne CLO... 4 duze pecherzyki wiec zastrzyku nie dali bo mogly byc czwroczki... miesiac przerwy bo cysty... miesiac przerwy bo urlop... CLO... Zastrzyk... i teraz 26 dzien cyklu... o 9 BETA a o 18 beda wyniki ale pewnie negatywny bo objawow brak :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby jednak beta była pozytywna!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oh, mimo, ze wychodzisz z zalozenia ze negatyna to ja zycze pozytywnego "rozczarowania" :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wole myslec ze bedzie negatyw to nie bedzie po raz kolejny tak bolalo :( Dziekuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie jestem w pracy i sklep bedzie dzisiaj na blysk hihi musze sie czyms zajac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mootylkoowa wrote:
    Wole myslec ze bedzie negatyw to nie bedzie po raz kolejny tak bolalo :( Dziekuje :)
    Ja jak zaszłam w ciążę to byłam w 100% przekonana, że będzie negatyw bo jak tyle razy był to czemu teraz ma być inaczej... Nawet po powrocie z KWZ odrazu poszłam do KK i normalnego gina załatwiać papiery, które dostałam z KWZ do inseminacji, którą miałam mieć w kolejnym cyklu...Tak więc wiesz, kciuki!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No po tylu negatywnych to juz przestaje sie wierzyc w pozytyw, ale jak sie okazuje, czasem niespodzianka jest :-) I tego nam zycze. Choc ja po prostu nie umiem sobie juz wyobrazic takowej sytuacji. Ciezko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak mi też było ciężko sobie wyobrazić że mógłby być pozytyw... Nawet to że cycki mnie bolały w dzień bety a zawsze ok 2-3 dni przed beta bol zanikał mnie nie zmotywowało do zrobienia testu czy pomyslenia że to może być to... No bo czemu skoro tyle czasu nic... No i zmylił mnie ten brzuch który tak bolał na @ że myślałam w dzień bety ze jak wstanę z łóżka to krew po nogach będzie ciekła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz mialam taki dziwn cykl, to byl cykl gdy mialam robione badanie droznosci, ze pojawilo sie krwawienie ale takie bardzo bardzo skape a cyce caly czas napuchniete byly. No to bylo mega dziwne, mialam wtedy naprawde wrazenie ze chyba zaskoczylo ale testy wychodzily negatywne. Dwa tygodnie pozniej dostalam normalnego okresa. Nadal tweirdze, ze wtedy moglo sie zdarzyc ze zaskoczylo ale dowodu na to nie mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak... Taka sytuacja nastapi tylko trzeba byc cierpliwym :) Iskiereczka nadzieji musi byc ;)
    BETE juz zwlekalam od trzech dni chociaz mam 'skok przez plot'
    roxa... masz juz swoje malenstwo ?
    jeszcze 4h i 30min do wyniku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylkowa, niestety w lipcu straciłam naszego malucha...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 13:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak mogło być coś na rzeczy, ale sie nie utrzymać często się tak zdarza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa... To bardzo mi przykro. A jak dlugo sie staracie?
    3h do wyniku. Juz nie wiem co ze soba robic.

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ