X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki zapierdziel w pracy, wczoraj 10 godzin, dzisiaj moze uda mi sie wreszcie wczesniej wyjsc. Jeszcze wymyslilam sobie, ze kolezanka ktora za dwa tygodnie za maz wychodzi, a na ktorej panienskim bylam dostanie od nas album ze zdjeciami z panienskiego (tzn ode mnie i jeszcze jednej kolezanki). I wczoraj po pracy siedzialam w domu jeszcze na kompie i bawilam sie z tym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, nie przueczytalam jeszcze bloga, nadrobie i wtedy sie wypowiem. A poki co milego dnia Dziewczynki i nie damy sie wrednym ludziom w pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do mnie dzwonili z pracy, że dziś na inny oddział i do tego godzinę wcześniej i pół godziny dłużej... To ze więcej h to nic, że na inny oddział to też nic bo jest tam dużo lżejsza robota... To co gorzej to fakt, że nigdy na tym oddziale nie pracowałam i totalnie nie znam ludzi... No masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to faktycznie, tez nie ucieszylabym sie z takiej "niespodzianki". Ale Ty jestes dzielna, dasz rade.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma jak nowe doświadczenia. Co do bloga niedługo przeczytam lubię też czytać perfekcyjną mamę :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dzwonili jeszcze raz, że wystarczy jak przyjdę tak jak przyjść miałam no ale nowe piętro :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w ten weekend Kirmes! Tak się cieszę... No i pracuję na rano więc popołudniami możemy sobie na niego z mężem wyskoczyć :-D

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :) a co do pracy widzę że są zmienni

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    No to super :) a co do pracy widzę że są zmienni
    no ona odrazu mi mówiła, że jeszcze zadzwoni i mi powie dokładnie co i jak bo czeka jeszcze czy jedna laska oddzwoni i bedzie mogla przyjsc...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no to dobrze że powiedziała to wcześniej

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirmes, fajnie :-) u nas w Bayern nie ma tego slowa, ale znam go ze slyszenia i podoba mi sie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znacie moze Skyline Park? Pewnie nie bo to wlasnie w Bayern jest. Park rozrwki. Chce tam wziac moja siostrzenice gdy przyjedzie. Ja niespecjalnie lubie takie rzeczy ale ona (i maz przy okazji) skorzystaja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh ale mam dobry humor. Juz wlasciwie jestem gotowa z rozliczeniem na ten miesiac. Zawsze musze miec wszystko zrobione tak na 18-tego ale tym razem sie zawzielam by nie miec na koniec stresu z poprawkami. Tak ze ten tego, gotowe, tylko wlasnie kontrola i ewentualne poprawki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, to Ty dzisiaj popoludniu, jutro wolne i od soboty na rano?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie ma tego parku w Mannheim jest Luisenpark i w sobotę jest wejście za darmo bo święto 40lecie będzie festiwal namawiam mojego żebyśmy tam poszli,

    Roxa przeczytalam ostatni wpis w blogu. Ta laska jest dziwna i widać że Tobie zazdrości. Chyba ona nie wie że mialas poronienie i nie możesz się szarżować. Może na nowej zmianie bedzie lepiej.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    U nas nie ma tego parku w Mannheim jest Luisenpark i w sobotę jest wejście za darmo bo święto 40lecie będzie festiwal namawiam mojego żebyśmy tam poszli,

    Roxa przeczytalam ostatni wpis w blogu. Ta laska jest dziwna i widać że Tobie zazdrości. Chyba ona nie wie że mialas poronienie i nie możesz się szarżować. Może na nowej zmianie bedzie lepiej.
    Werni, taka ciekawosc we mnie wzbudzilas tym wpisem, ze mimo, iz planowalam przeczytac blog dopiero w domu to nie wytrzymalam.
    No Roxa, to dziewczyna pokazala klase. Ale to swiadczy tylko i wylacznie o jej kulturze, lub jej braku. Bardzo sie ciesze, ze Twoi przelozeni sa tak w porzadku wobec Ciebie i masz w nich oparcie. Nie daj sie sprowokowac, i mysle, ze ona zrozumie ze zle postapila. Zareagowala pewnie impulsywnie a potem glupio bylo sie jej juz do bledu przyznac. To trzymam kciuki za drugi dzien w pracy! I koniecznie napisz jutro jak minal.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 13:11

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Roxa dokładnie napisz jak było.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Kirmes, fajnie :-) u nas w Bayern nie ma tego slowa, ale znam go ze slyszenia i podoba mi sie :-)
    No a ten u nas jest naprawdę spory jak na nie jakieś super duże miasto więc tym bardziej się cieszę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    znacie moze Skyline Park? Pewnie nie bo to wlasnie w Bayern jest. Park rozrwki. Chce tam wziac moja siostrzenice gdy przyjedzie. Ja niespecjalnie lubie takie rzeczy ale ona (i maz przy okazji) skorzystaja.
    Ja raz byłam w Movie Park, a tak zawsze tylko wyłącznie i nie przerwalnie chociaż raz na rok-dwa Phantasialand <3 kocham poprostu i jak zaszłam w ciążę to powiedziałam do męża "i na kilka lat Phantasialand z głowy"... Gorzej, że właśnie teraz jak tu mieszkamy to nie myślimy o nim za często bo mąż nie jeździ na karuzelach bo zaraz mu źle... A ja znów im bardziej extremalna tym lepiej! Ja dopiero wtedy czuję że żyję!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Roxa, to Ty dzisiaj popoludniu, jutro wolne i od soboty na rano?
    Tak jutro wolne a potem od soboty do poniedziałku na rano

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ