X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może ci po tym owulacja np też ruszyć jak będziesz miała eierspiegelung przy okazji...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez doradzalabym to zrobic, mam kolezanke ktora po tym Spiegelung zaszla w ciaze. Jej gin to tak tlumaczyl, ze poruszali tam troche, przepchali co pewnie bylo zatkane i zaskoczylo. Jak zawsze jest to zabieg ale przynajmniej bedziesz po pierwsze wiedziala, czy tam nie ma jakichs przeszkod a po drugie moze akurat po zabiegu zaskoczy. Ja mialam robione tylko Eileiteruntersuchung, nie pomoglo w zaciazeniu choc i takie przypadki sie zdarzaja. Decyzje musisz sama podjac ale ja zdecydowalabym sie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 12:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam Eileiteruntersuchung i w kolejnym cyklu byłam w ciązy mimo, że były drożne

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Mogę się przyłączyć? I od razu mam pytanie czy tu u ginekologa też robi się betę hcg z krwi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 19:12

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kinga :-)
    No jasne zapraszamy do naszego grona :-)

    Hcg robią, ale tylko na zlecenie gina przynajmniej w moim rejonie nigdzie prywatnie nie ma szans zrobić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, nie znam przypadku aby pojsc do laboratorium i na wlasne zyczenie zrobic bete...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Też miałam Eileiteruntersuchung i w kolejnym cyklu byłam w ciązy mimo, że były drożne
    Wlasnie to mialam na mysli. Lekarz podczas badania powiedzial, ze wszytsto dobrze, jajowody drozne ale moze byly jakies malutenkie zrosty i po przeplukaniu moze zaskoczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie tak było, że jednym jajowodem płynęło odrazu szybko a drugim początkowo trochę wolniej a później już równo z tym pierwszym, tak więc mogło tam coś delikatnie pewnie być jakieś resztki czegoś... W cyklu z drożnością nie zaciążyłam, ale w kolejnym byłam już w ciąży... nie wiem czy to miało znaczenie ale mogło mieć...

    Szykuje sie do pracy a tak mi się nie chce...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie i mojego chlopaka przestrarzylo ze chca mi to pod narkoza zrobic... ale tak jak wy piszecie to naprawde moze pomoc... dodam ze na poczatku 2014 mialam konanizacje szyjki macicy i przez to tez chca mi to zrobic czy cyasem cos sie tam nie posklejalo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kinga :)
    tak gdzie chodzisz powinny ci zrobic jak im powiesz ze chcesz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 13:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzieki dziewczyny za opis hihi wczoraj jak mi powiedziala na czym to polega to az sie wysystraszylam bo w dodatku nie mowie perfekt po niemiecku i niektore slowa byly trudne

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja opuszczam moje miejsce pracy i udaje sie na prawie dwutygodniuowy urlop :-) juhu

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak...
    jejku to odpocznij tez za mnie :) ale masz fajnie. Baw sie dobrze :)

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie szukam na necie testow owulacyjnych i zamowilam sobie te tanie z ebay a teraz zastanawiam sie na kilka z clearblue dla pewnosci.
    A pytanie z innej bajki.. jakie witaminki bierzecie zeby pomoc owulacji?
    Ja jestem troche dziwna bo nie jadam zadnych salatek, jakos od dzieciaka juz tak. Owoce i warzywa malo wiec musze sie jakimis witaminami w tabletkach pomoc.

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślałam. A orientujecie się czy zlecają je w standardzie, czy znów będę się musiała płaszczyć (no i ile wówczas kosztuje 30€ czy więcej?)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mootylkoowa wrote:
    ja wlasnie szukam na necie testow owulacyjnych i zamowilam sobie te tanie z ebay a teraz zastanawiam sie na kilka z clearblue dla pewnosci.
    A pytanie z innej bajki.. jakie witaminki bierzecie zeby pomoc owulacji?
    Ja jestem troche dziwna bo nie jadam zadnych salatek, jakos od dzieciaka juz tak. Owoce i warzywa malo wiec musze sie jakimis witaminami w tabletkach pomoc.
    Ja brałam d3 i kwas foliowy, olej z wiesiołka na śluz. Teraz lekarka zaleciła mi Epa/dha 1000mg (jakaś odmiana kwasów omega).

    Witaminy z warzyw i owoców lepiej się wchłaniają, ale jak ci nie idzie, to bardzo sobie chwaliłam Witamin plus Olimpu. Kiedyś miałam paskudne wyniki (brałam różne rzeczy na receptę i bez, ale dopiero po nich mi się poprawiło, tzn załapałam się na normy laboratoryjne :)Jest też wariant dla kobiet w ciąży, więc jak się w końcu uda, to nie powinny zaszkodzić. Dodatkowo miałam sprawdzany poziom wit. B12 w kontekście starań, więc też pewnie ma jakieś znaczenie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 19:13

    Mootylkoowa lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mootylkoowa wrote:
    mnie i mojego chlopaka przestrarzylo ze chca mi to pod narkoza zrobic... ale tak jak wy piszecie to naprawde moze pomoc... dodam ze na poczatku 2014 mialam konanizacje szyjki macicy i przez to tez chca mi to zrobic czy cyasem cos sie tam nie posklejalo
    no to się zalicza juz pod tak jakby operację więc nic innego jak pod narkoza ci zaproponować nie moga ;-) Ja bym na twoim miejscu zrobiła...

    Mootylkoowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    A ja opuszczam moje miejsce pracy i udaje sie na prawie dwutygodniuowy urlop :-) juhu
    Urlopuj się kochana na całego i wypoczywaj!
    A zamelduj się tutaj od czasu do czasu ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja generalnie nie stosuje żadnych witamin, biorę tylko kwas foliowy (już od ponad roku, no bo przecież zajdę ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Tak myślałam. A orientujecie się czy zlecają je w standardzie, czy znów będę się musiała płaszczyć (no i ile wówczas kosztuje 30€ czy więcej?)
    Jeśli lekarz ci zleci to ci zleci jako jedne z podstawowych badań krwi w pierwszych tyg ciąży, a jeśli nie będzie chciał ci jej zlecić to też nie zrobisz jej nawet płacąc... Ja gdziekolwiek pytałam jak to wygląda to u każdego lekarza (czy gin czy rodzinny) mówili, że tylko jeśli będą ją potrzebować, lub inny lekarz będzie potrzebował a nie będzie miał labo u siebie...

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ