X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 września 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia gratulacje a jaki wynik bety ? Ale super wiadomosc :)

    Kuzyn mial bc dluzej ale ze nie ma pracy to chce juz jechac.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, ja kompletnie nic nie wiem. Ta kobieta do mnie mówiła a ja tak tylko słuchałam i na końcu zapytałam czy mowi do mnie poważnie? Ale juz jestem w drodze to zapytam osobiście.

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet chciałam sobie jeszcze siknąć na testa przed wyjściem ale mi sie siusiu nie chciało ;) siknę z rana. Przez to ze to jest 58dc jakos tak przez palce na to patrze. Bede sie cieszyć gdy kolejne wyniki to potwierdza...

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    No ja nie wiem.... Właśnie dzwoniłam do KWZ i beta pozytywna. Kurczę, jakoś nie umiem tego sobie poukładać. Muszę tam zaraz znowu podjechać bo mam brac progesteron a już nie mam w domu nic i muszę iść po receptę. Dziewczyny ja to pisze tak głupio bo jakoś to do mnie nie dociera.... Czwartek mam iść powtórzyć betę.
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Krysiaczku no i co ja mowilam ze z takiego sexu nie wiadomego ze nawet nie wiesz w jakie dni to bylo piekny czlowieczek moze juz tam rosnie! Matko jaka cudowna wiadomość! Az mi sie pysk smieje! Ciesze sie jakby to moja beta byla!!! Mowilam ze ja tez czulam w ciazowym cyklu @ jak nigdy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Nawet chciałam sobie jeszcze siknąć na testa przed wyjściem ale mi sie siusiu nie chciało ;) siknę z rana. Przez to ze to jest 58dc jakos tak przez palce na to patrze. Bede sie cieszyć gdy kolejne wyniki to potwierdza...
    Krysiak a myslisz ze beta pozytywna by ci wyszla z niczego tylko dlatego ze dlugi cykl? JESTES W CIAZY!!! Wiem ze to ciezko dociera ale jednak!

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! Chyba sie juz na pracy nie skupie tylko bede co chwila zagladala tutaj czy cos Krysiaczku napisalas...
    Injak dobrze ze wzielas to wolne dzis bo w pracy takie emocje to dopiero masakra...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 16:27

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze Wam gdy tylko dowiem sie jaka beta. Bo naprawde nic nie wiem :) dzięki Dziewczyki, kochane jesteście. Ta pani tez mi powiedziała ze w ciazy jestem, tak jakby to takie oczywiste było :)

    werni, makota lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo to jest oczywiste!
    Beta sie z nieba kochana nie bierze i jesli jest powyzej konkretnej granicy to jest to oczywiste ze to ciaza...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 22 września 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak moje gratulacje ;)
    Sorry, że z małym poślizgiem, ale ciężki dzień. Mój chłop niczego sie nie dowiedział dzisiaj dla mnie. Za dużo zadań do wykonania mu dalam na ten dzień wolny... i stwierdził, że on juz zna odpowiedź. Musimy być chajtnieci i koniec. A ja uważam, że jeśli to tylko mnie najpierw mają przebadać (mówię o KWZ) to co ma nasz status do tego. Ale dowiemy się jak w końcu tam zdzwonimy. A tu u nas sprech stunde mają do 12. Wiec musze czekać kolejne dni aż w końcu któreś z nas wolne mieć będzie w tyg. Grrr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 20:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mialyscie ze forum nie funkcjonowalo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec dopiero teraz moge napisac, bo nie moglam wejsc na stronke... :-(
    Troche i moj entuzjazm ostygl, beta 5,cos ale juz oczywiscie nie dosluchalam ile za przecinkiem i juz nie pamietam. Zgadzaloby sie z tempka i wykresem, ze to dopiero taki mega poczateczek. Martwie sie, ze tylko tyle ale z drugiej strony to naprawde przypadek, ze akurat dzisiaj bylam u gina i akurat dzisiaj zrobilismy bete. Bo wedlug moich jakichs tam obserwacji to owulka byla tydzien temu. Sama Roxa pisalas, ze pewnie nic nie wyjdzie a jednak cos malutkiego sie pojawilo. Zobaczymy w czwartek czy cos sie bedzie dzialo. A znacie sie w ogole na tym? Staram sie nie czytac za duzo po necie by sie nie dolowac. a no i dostalam progestan 2 razy dziennie 200mg, troche sie boje bo ostatnio po 1 raz dziennie 200mg mialam mdlosci no ale zniose wszystko :-) Oby tylko szlo to w dobrym kierunku.

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 22 września 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana możesz mi rozwinąć skrót beta? Domyślam się jedynie co może oznaczać. I na co się bierze progestan?ooo widzę, że jeszcze wiele przede mną. Krysiak a mi czasem testy ovu wychodziły pozytywne dzień przed okresem. Juz sie cieszyłam, że podwyższone to ciąża a tu dupa i tak parę razy. Nie wiem czy to w ogóle nawiązuje do Twojego tematu bo nie wiem dokładnie co to beta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak kochana napisze jak bede w domu, tez mi forum nie dzialalo i po scianach chodzilam ze nie wiem co u ciebie... ale jest dobrze! Wiecej ci napisze jak wroce do domu kolo 21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Kochana możesz mi rozwinąć skrót beta? Domyślam się jedynie co może oznaczać. I na co się bierze progestan?ooo widzę, że jeszcze wiele przede mną. Krysiak a mi czasem testy ovu wychodziły pozytywne dzień przed okresem. Juz sie cieszyłam, że podwyższone to ciąża a tu dupa i tak parę razy. Nie wiem czy to w ogóle nawiązuje do Twojego tematu bo nie wiem dokładnie co to beta
    Beta to nazwa taka potoczna, chodzi natomiast o HCG (pełna nazwa to - gonadotropina kosmówkowa) jest to hormon, na jego podstawie stwierdza sie ciaze. Do tego potrzebne jest badanie krwi.
    A progestan to progesteron. Moj organizm za malo go produkuje, wiec by utrzymac ciaze trzeba go sobie dodatkowo aplikowac. Bo sam hormon progesteron potrzebny jest, by byla ciaza.

    werni, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak kochana napisze jak bede w domu, tez mi forum nie dzialalo i po scianach chodzilam ze nie wiem co u ciebie... ale jest dobrze! Wiecej ci napisze jak wroce do domu kolo 21
    Oki Roxa, juz czekam z niecierpliwoscia :-) Tylko spokojnie, nie zrywaj sie z pracy :-) ja ide wziac kapiel bo ten dzien to po prostu pelen emocji :-) Zagladne tutaj troche po 21-szej :-)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 22 września 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znów mądrzejsza o kilka informacji, dzięki krysiak. I naprawdę trzynam kciuki!

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 22 września 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni i zapomniałam Ci odpisać. W Ludwigshafen pracuje mój chłop i zastanawiałam się czy tam do kliniki nie pójść, lub Worms bo pod nosem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 20:44

    werni lubi tę wiadomość

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 22 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju tak Ci Krysiaczku gratuluję. To teraz uważaj na siebie... A i jak beta wyszła Ci 5, to prawdopodobnie test sikany nic nie wykaże.
    Ps. nie wiem jak ten progesteron zażywasz (ale doustny na dłuższą metę "niszczy żołądek", a ten dopochwowy robi nieco mniejsze spustoszenie

    Ps. Była jakaś awaria serwera :(

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 22 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Kochana możesz mi rozwinąć skrót beta? Domyślam się jedynie co może oznaczać. I na co się bierze progestan?ooo widzę, że jeszcze wiele przede mną. Krysiak a mi czasem testy ovu wychodziły pozytywne dzień przed okresem. Juz sie cieszyłam, że podwyższone to ciąża a tu dupa i tak parę razy. Nie wiem czy to w ogóle nawiązuje do Twojego tematu bo nie wiem dokładnie co to beta
    Tak nie powinno być. To był twój pierwszy pik lh czy kolejny? i czy miałaś kiedyś sprawdzany poziom progesteronu po owulacji? jeśli prowadzisz obserwacje ( to faza lutealna jest u ciebie tej samej długości (+/- 2 dni) w kolejnych cyklach?

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 22 września 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. Faza lutealna tzn pomiędzy okresami tak? Bo jestem nowa w tych "fachowych " nazwach. Moja trwa od 28 do 32 dnia. Idąc do zwykłego gin(a bylam u 2 tutaj) uznają, że u mnie wszystko w porządku. Ponieważ sa regularne miesiączki, a testy to "kupa" i mamy robić, robić ,robić. .. myslalam, że ją uderze...pik ih? Co oznacza? Progesteronu mi także nie sprawdzili. Jedynie tarczyce. ..a jak po niemiecku Progesteron się nazywa?tzn to badanie?

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ