X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 25 października 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa, większą dawkę biorę od miesiąca (co drugi dzień) więc TSH powinno się już ruszyć. Z drugiej strony może po prostu organizm potrzebuje więcej czasu na zmagazynowanie zapasów skoro to jest co drugi dzień, nie wiem :( Niestety w letrox jest mniej dawek do wyboru niż w euthyrox i dlatego muszę brać większą co drugi dzień a nie cały czas taką samą -.- Gin powiedziała, że dawkę zostawiamy ale ona jest ostatnią osobą, której zaufam w tej kwestii. Pamiętam jak byłam u niej przed ciążą i coś powiedziałam o TSH to ona, że leków by mi nie dała (a miałam TSH lekko ponad normę) no śmiechu warte. Uważam, że wiem lepiej co dla mnie dobre i po prostu jak zauważę, że coś jest nie tak to lecę do endokrynologa. Poczekam jeszcze ze 2 tygodnie i powtórzę badania chociaż się zbytnio nie łudzę. 3.12 połówkowe ale to wypada 24 tc (23+4) i sama nie wiem co z tym fantem zrobić. Pytałam się jej czy to nie za późno bo są zalecenia by zrobić do 22tc ale twierdzi, że nie. W internecie znalazłam w wielu poradniach, że zapraszają między 22-24 więc może ok... Sama nie wiem co mam zrobić. Mam jeszcze czas by zapisać się prywatnie no ale wtedy trzeba się liczyć z dużymi kosztami a też nie mam gwarancji, że będę zadowolona idąc do nieznanego mi lekarza. Uh ale się wyżaliłam :)

    Beata super <3 Kiedy wizytujesz? :)


    Abi z niecierpliwością czekam na wieści :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 25 października 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczaczki ale przecież same widziałyśmy te cienie :( W takim razie wszystkie powariowałyśmy. Póki nie ma @ to trzymam kciuki!

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 25 października 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Marcowa, większą dawkę biorę od miesiąca (co drugi dzień) więc TSH powinno się już ruszyć. Z drugiej strony może po prostu organizm potrzebuje więcej czasu na zmagazynowanie zapasów skoro to jest co drugi dzień, nie wiem :( Niestety w letrox jest mniej dawek do wyboru niż w euthyrox i dlatego muszę brać większą co drugi dzień a nie cały czas taką samą -.- Gin powiedziała, że dawkę zostawiamy ale ona jest ostatnią osobą, której zaufam w tej kwestii. Pamiętam jak byłam u niej przed ciążą i coś powiedziałam o TSH to ona, że leków by mi nie dała (a miałam TSH lekko ponad normę) no śmiechu warte. Uważam, że wiem lepiej co dla mnie dobre i po prostu jak zauważę, że coś jest nie tak to lecę do endokrynologa. Poczekam jeszcze ze 2 tygodnie i powtórzę badania chociaż się zbytnio nie łudzę. 3.12 połówkowe ale to wypada 24 tc (23+4) i sama nie wiem co z tym fantem zrobić. Pytałam się jej czy to nie za późno bo są zalecenia by zrobić do 22tc ale twierdzi, że nie. W internecie znalazłam w wielu poradniach, że zapraszają między 22-24 więc może ok... Sama nie wiem co mam zrobić. Mam jeszcze czas by zapisać się prywatnie no ale wtedy trzeba się liczyć z dużymi kosztami a też nie mam gwarancji, że będę zadowolona idąc do nieznanego mi lekarza. Uh ale się wyżaliłam :)

    Beata super <3 Kiedy wizytujesz? :)


    Abi z niecierpliwością czekam na wieści :)
    Wizytę mam 31 października:)

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 października 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widocznie cos poszlo nie tak. Licze ze stymulacja i monitoring przyniesie jakis skutek. Teraz juz czekam na @. Niech będzie jak najszybciej ;-)

    BeataW. lubi tę wiadomość

  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 25 października 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Widocznie cos poszlo nie tak. Licze ze stymulacja i monitoring przyniesie jakis skutek. Teraz juz czekam na @. Niech będzie jak najszybciej ;-)
    Abi90 to bedzie pierwsza stymulacja???

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 25 października 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś 12 dc i pierdolca dostaje sama ze sobą...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • 19iwona90 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 25 października 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuję jutro, okres wg kalendarza ma być we wtorek.

    Iwona
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 października 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata tak pierwszy cykl z Clo. Ja dzisiaj duzo pracy ale moze to dobrze. :-)

    BeataW. lubi tę wiadomość

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 25 października 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:00

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 października 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, ja sie specjalnie nie zalamalam, wiadomo przykro, ale czekam na @ i liczę ze któryś cykl z Clo bedzie szczesliwy :-) dzisiaj nawet nie bylo czasu na myslenie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2018, 17:38

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 25 października 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:00

    7 cykl staran
  • 19iwona90 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 25 października 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kupiłam 4 testy, do poniedziałku po jednym. Też się nie nastawiam bo do tej pory zawsze czekałam na okres. Ale może...

    Iwona
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 26 października 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;)
    Abi no szkoda szkoda, ale widzę że się nie zalamujesz, więc dobrze :) daj znać jak tam sytuacja się rozwija.

    Iwona i jak? Testowalas dziś?

    Ja mam jakieś gorsze dni, przez to ciśnienie chyba. Jak Wasze samopoczucie w taką pogodę? Ja miałam nie jeść słodyczy ale jak tu nie jeść kiedy to tak poprawia humor :D

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 26 października 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta_kwk wrote:
    Dziewczyny dziś 12 dc i pierdolca dostaje sama ze sobą...
    Dziś już 13dc i coraz bliżej ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 26 października 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:00

    7 cykl staran
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 26 października 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziś troche lepiejtym batrdziej że temp skoczyła wyraźnie. Owulacja była chyba dwa dni temu. Brzuch mnie ciągnie boli jak na okres.... Mam nadzieję...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 26 października 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:00

    marta_kwk lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 26 października 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co mnie najbardziej wkurza? Poł roku czekam na konkretnego gina, czekam z nadzieją że moze w koncu ktoś mi pomoże. Wizyta umówiona na 12 października i co? bam wymyślili sobie dzień wolny od pracy, noż kurw*!!!

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 26 października 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:00

    7 cykl staran
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 26 października 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    A wiesz na kiedy Ci teraz przesuna?
    Moja Mama kiedys czekala na wizyte do endokrynologa, 2 lata, a endokrynolog sie rozchorowal :P i jej odwolali wizyte z tydzien przed...czekala kolejne dwa lata :D
    Takie rzeczy to tylko w Polsce ;) nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ