X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 8 października 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny dawno tu nie zaglądałam :)

    Joanien trzymam mocno kciuki za Ciebie! :* Aby wszystko dobrze się ułożyło, informuj nas na bieżąco <3

    U nas remont słuchajcie 4 dzień i ja już chodzę wściekła. Pył kurz, masakra, siedzę w sypialni zawalonej rzeczami z całego mieszkania i jak wracam z pracy to już się stamtąd nie ruszam. MASAKRA! :D
    Ale cały czas zyje tym, że zaraz będzie ładnie i będziemy mogli dalej odświeżać już sami bo powiedziałam, że ja sama będę malować nie mam zamiaru kolejny dzień żyć w tym bajzlu :P

    Martek powiem Ci, że też mnie to niebawem czeka i jestem ciekawa jak u mnie będzie po obciążeniu. A jak wychodziła Ci wcześniej normalna glukoza?

    W czwartek mamy połówkowe, już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z maluszkiem i będzie współpracował :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 8 października 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki były takie:
    92,6 mg/dL
    163,8 mg/dL
    142,8 mg/dL

    więc początkowa glukoza ciutke za duża, środkowa dobra a z ostatnią nie wiem (chyba też za wysoka bo miałam ją pogrubioną jako wynik nieprawidłowy)

    Wcześniej glukozę miałam jakieś 89... a przed ciążą (dwa miesiące przed zajściem w ciążę) nawet 63 ... a tak dobrze się czułam na i po badaniu glukozy ;)

    no i jeszcze ta infekcja :/

    ja dzisiaj zaliczę spotkanko z moim kropeczkiem kochanym <3

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 8 października 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Fajnie jest czytać dobre wiadomości od Was. Ja miałam wszystko odpuścić i niech się dzieje co chce. Ale wiecie że pilnowałam dofinansowania in vitro na mazowszu i zgłosiłam nas do niego. Myślałam że nic z tego nie wyjdzie a jednak w poprzednim tygodniu zadzwoniła pani koordynator i jesteśmy wstępnie zakwalifikowani, wizyta w klinice za tydzień. Zebrałam dokumenty od lekarzy u których się leczyłam i jeśli wszystko będzie OK i nas nie odrzuca to podpisujemy wtedy też dokumenty :) Życie potrafi być przewrotne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 12:34

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 8 października 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanien to dobre wieści!! Teraz leżę i odpoczywaj, żadnych stresów i dużo spokoju. Lepiej to przelezec i odpocząć niz potem żałować. A te krwawienie to też może być wynikiem tego że zarodek się wgryzal i jakiś mały krwiak mógł tam powstać i zaraz Ci przejdzie. A te zastrzyki nie wspominam dobrze. Na początku było ok ale potem zaczęli mnie już wszystko od nich boleć tzn miejsce wklucia. Ale bedzie dobrze stosuj się do zaleceń i czekamy na wieści po kolejnej wizycie.

    Martek niestety cukrzyca ciążowa to nic dobrego. Trzeba się pilnować z dietą i ciągle mierzyć cukier po jedzeniu. Myślę że i tak powinnaś się zaopatrzyć w glukometr żeby sprawdzać sobie poziom cukru i kontrolować czy wszystko jest ok.
    I jeszcze ta infekcja. Mnie na początku ciągle lapaly infekcje co wizyta to infekcja. Wkoncu Pani Doktor dała mi chyba jakiś antybiotyk monural się nazywał i po tym wkoncu przeszło mi. Ale na wizycie lekarz pewnie coś Ci mądrego doradzi i zobaczysz swojego bobaska :-)

    Zuzi Ty lepiej tam nie małym sama te wdychania tych oparów nie jest najlepsze teraz dla Ciebie. Męża zgon A Ty odpoczywaj :-D i też masz niedługo spotkanie z dzidzia Już polowkowe jak to szybko leci :-)

    Abi trzymam kciuki aby wszystko poszło dobrze i żebyście podpisali umowę <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 8 października 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor powiedział ze sam cukier na czczo mam podwyższony i nie jest złe bo minimalnie.

    Generalnie plan działania jest taki ze mam spróbować wyrównać posiłki (jeść co 3h) i unikać totalnie tych zakazanych produktów (mąka pszenna, białe makarony, biały ryż, słodycze, cukrzyce produkty, soki i ograniczyć owoce niestety :( ) i za miesiąc zrobić kontrole glukozy na czczo. Jak nadal będzie podwyższona to weźmie mnie na jeden dzień do szpitala żeby jeszcze raz tam zrobić badanie i będę mieć spotkanie z tamtejszym diabetologiem.

    A my mamy już cały kilogram <3
    A buziaczek mamy taki <3 <3 <3
    573275c16db4.jpg
    Zakochana jestem <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 19:50

    Rubii lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 9 października 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki!

    Abi super wieści :) Mocno trzymamy kciuki, wpadaj do nas! Właśnie widziałam Cię na wątku staraczek z 2018 i bardzo się ucieszyłam, ze coś ruszyło <3 czasem warto odpuścić nawet na momencik.

    Martek ale masz cudnego chłopaka dalej w to nie wierzę, że już taki duży!

    Rubii... coś Ty ja nie siedzę tam w trakcie :) Prychodzę z pracy jak ich już nie ma więc bez tragedii bez przesady :D malcowi nic się nie stanie

    Jutro mam wolne i w końcu połówkowe, już się nie mogę doczekać!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 9 października 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek jaki śliczny maluszek!! <3
    Ta dietą w ciąży jest najgorsza ale dasz radę. Najgorzej jest wtedy kiedy na nic się nie ma ochoty a tu jeszcze dietę trzeba trzymać.

    Ja mam ostatnio jakiś brak apetytu. Nic mi nie smakuje, nic mi się nie chce jeść i wmuszam w siebie jedzenie. Jakbym miała jeszcze stosować dietę to pewnie ciężko by było.

    Zuzi to dobrze :-) martwię się o Was :-D :-D to jutro zobaczymy Twojego maluszka :-)
    Mój mąż jak tylko zobaczył zdjęcie usg buźki malca to od razu mówił że do niego podobny :-D i jaka tu sprawiedliwość? My 9 miesięcy nosimy A dziecko podobne do tatusia :-D :-D oczywiście się śmieje cieszę się bo bedzie przystojnym dżentelmenem :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 10:49

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 9 października 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ewidentnie nosek po tatusiu ale usteczka po mamie :D reszta wyjdzie w praniu :p

    hihi

    patrzę na to zdjęcie i się napatrzyć nie mogę <3

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 października 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek bo to taki mały cud. Ja też nie mogę uwierzyć że tam w brzuszku jest bobas no gdyby nie to że trenuje karate nonstop to bym nie uwierzyła :-)

    Zuzi a jak tam Twoja wizyta? Na którą masz? A może już po jesteś? Masz jakieś ładne zdjęcie bobaska? :-D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 11 października 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzień dobry!

    My po wizycie, wczoraj byliśmy o 16 :) Wszystko super, piękne normy także jestem spokojna. Wariował i kręcił się zasłaniał rączkami :D Ale jedno zdjęcie mamy, oczywiście wszyscy uważają, że podobny do mojego męża, ja nie mam takich zdolności porównawczych ale super zobaczyć taka małą buziunię :D <3

    Super uczucie! No i jak zwykle starszy wg USG o tydzień i waży 375g. Termin porodu bez zmian :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 11 października 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi super wieści!! Najważniejsze że dzidzia zdrowa :-) Twój waży 375 g A mój to już pewnie że 3kg. Jutro mamy wizytę to się okaże. U mnie też bobas starszy wychodził wg usg A termin porodu się nie zmieniał bo na tym etapie już się na to nie patrzy bo każde dziecko rośnie swoim tempem.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 11 października 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Zuzi super wieści!! Najważniejsze że dzidzia zdrowa :-) Twój waży 375 g A mój to już pewnie że 3kg. Jutro mamy wizytę to się okaże. U mnie też bobas starszy wychodził wg usg A termin porodu się nie zmieniał bo na tym etapie już się na to nie patrzy bo każde dziecko rośnie swoim tempem.

    Zgadza się, chociaż na prenatalnych również już nie zmieniał :) Chociaż u mnie i tak będzie CC więc :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 11 października 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie więc i tak będziesz miała wcześniej wyznaczony termin i dokładnie będziesz wiedziała kiedy się dzidzia urodzi :-) A ja muszę zdać się na los :-D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 października 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanien co tam u Ciebie? Jak wygląda sytuacja? Z tego co kojarzę miałaś wczoraj mieć wizytę? Mam nadzieję że wszystko jest dobrze. Daj znać co u Ciebie :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Domi90 Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 16 października 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Jak wstawić tutaj zdjęcie żebyście je zobaczyly. Robiłam dzisiaj test i nie wiem czy już zwariowalam czy widzę ta blada druga kreskę.

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 października 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi przez stronę zapodaj.net wybierasz zdjęcie które chcesz dodać i potem wklejasz nam tu link który Ci się wygeneruje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2019, 15:25

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Domi90 Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 16 października 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki dzięki 😊
    Już wklejam link i oceńcie bo mi to się może różnie wydawać a nie chce nakręcać męża bo bardzo to przeżywa że jeszcze nie mamy bejbika.
    https://zapodaj.net/f3138f4ba308d.jpg.html

    Rubii, Martek&M lubią tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 października 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi kreska jest ewidentnie. Nawet nie trzeba się przyglądać żeby ją zobaczyć :-) idź jutro rano na betę i będziesz już miała pewność :-) ale kreseczka jest :-) bedzie kolejna dzidzia na forum :-D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Domi90 Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 16 października 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff dzięki bo myślałam że już wariuje od tego wszystkiego. Już się szykowalam na @ bo piersi mnie bolą sakramencko i ogólnie nastrój i samopoczucie nie bardzo. Jutro pojadę na badania krwi . Czy wynik bety jest w tym samym dniu czy na drugi dzień ?

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 października 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi a który masz dziś dc? Ile dni po owu jesteś?
    Ja jak robie u siebie badania to wyniki mam tego samego dnia po 2-3h wynik już jest na stronie jeśli masz możliwość odbioru online A jak nie to u mnie po 15 się odbiera wyniki. Ale musisz zapytać jak jest u Ciebie w laboratorium. To proste badanie więc powinno być tego samego dnia

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 329 330 331 332 333 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ