X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)
Odpowiedz

Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)

Oceń ten wątek:
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój rano bierze Androvit a na wieczór Salfazin, jutro się okaże czy coś pomogło. ..

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda a jakie miał wcześniej wyniki Twój mąż?
    i do kogo chodzisz teraz na wizyty? zadowolona jesteś?

    też wierzę, że 2015 będzie dla nas szczęśliwszy niż mijający rok ;)

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mam pytanie czy jak beta spadnie to czy tem też?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam tzn. Gdzie? Czytalam, że jak beta spada to oznacza ciążę biochemiczną...
    Fablous ja od lutego 2014 lecze się właśnie u tego samego co Ty tylko, że prywatnie. Chodziłam "za młodu" do różnych lekarzy i wydaje mi się, że jest on bardzo kompetentny i zawsze potrafi mnie troszkę przystopować i uspokoić. Leczenie podjęte przez niego sądzę, że jest stopniowe i przemyślane. On zdiagnozował od razu co dolega mojemu M., później diagnoza potwierdzona przez dwóch innych lekarzy-radiologa i androloga. Mam nadzieję, że leczenie przyniesie efekty. Mam dobre przeczucie:) a chodzi o obniżoną ilość plemników o dobrej jakości.

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam bardzo dobre zdanie o doktorze, ufam mu i wierzę, że prowadzi mnie dobrą drogą. Czasem tylko wkurza mnie już jego mrukowatość i to, że wiele rzeczy trzeba z niego wyciągać. Ale w końcu nie przychodzę na pogaduszki tylko na wizytę lekarską ;)
    Prywatnie przyjmuje na Jana Pawła? Jak tam wyglądają wizyty? Długo się czeka na termin? Są kolejki? Bo tak już przyszłościowo myślę, że jak kiedyś uda mi się zajść w ciążę to chyba chciałabym aby to on ją prowadził ale wtedy już nie będę chodzić do poradni leczenia niepłodności.
    Mogę zapytać z ciekawości ile bierze za wizytę u siebie w gabinecie?

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmuje na Jana Pawła II a płacę tyle samo co w poradni. Kolejki są i to duże nieraz opóźnienie 2h:( to jedyny minus. Odnośnie małomówności to prawda, ale powiem Ci, że miałam "cudowną" lekararkę, która dużo mowila, ale już sobie tego nie zspisywała i przy każdej wizycie było wiele nieporozumień a skończyło się na tym, że dzieci mieć nie będę bo mam pco- była to moja ostatnia wizyta. Zaznaczę tylko, że moje pójście do "najlepszej w okolicy" było po to aby wyregulować cykle-ponad rok przed ślubem.... od dr nigdy czegoś takiego nie usłyszałam, zawsze powtarza że damy radę tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość itp. To naprawdę podnosi na duchu :)

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to w takim razie trzymam kciuki za to aby nam obu doktor pomógł zajść w ciążę :)
    Słyszałam, że bardzo dba o swoje pacjentki w szpitalu. Moja znajoma leżała na Kościuszki po laparoskopii i opowiadała mi, że zaglądał do niej kilka razy dziennie, cały czas sprawdzał jak się czuje i czy wszystko jest ok. Inne pacjentki były w szoku i aż pytały czy ona nie jest z rodziny przypadkiem. Także to dobrze o nim świadczy :)

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak słyszałam, ale jak ja byłam to do mnie nie zaglądał. Może jak coś poważniejszego no bo w końcu laparoskopia to już operacja a Hsg tylko zabieg... koleżance pomógł zajść?

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem bo dawno się z nią nie widziałam, ale mam nadzieję, że tak bo wiem, że długo się już starają i życzę im tego z całego serca.
    Ale innej koleżance pomógł zajść niedawno w drugą ciążę :) Z pierwszą też miała problemy ale udało się również dzięki niemu.

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Męża wyniki super! Od rana miałam dobre przeczucie i się sprawdziło! Po 2 miesięcznym leczeniu wzrost ilości razy 5! Miescimy się w dobrej normie :))))) teraz tylko w poniedziałek moja wizyta eh tego się obawiam, że teraz znowu u mnie coś nie tak :((

    fablous lubi tę wiadomość

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdab wrote:
    Męża wyniki super! Od rana miałam dobre przeczucie i się sprawdziło! Po 2 miesięcznym leczeniu wzrost ilości razy 5! Miescimy się w dobrej normie :))))) teraz tylko w poniedziałek moja wizyta eh tego się obawiam, że teraz znowu u mnie coś nie tak :((

    Myśl pozytywnie, dobra passa musi trwać i wierzę, że na Twojej wizycie okaże się, że wszystko jest tak jest trzeba :)
    Super, że wyniki męża się poprawiły! A co brał na poprawę? Mój idzie za tydzień na badanie, tak bardzo chciałabym, żeby u niego też były dobre wyniki...

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z suplementów: rano Androvit, na wieczór Salfazin+kwas foliowy+magnez z wit.B6 (wieczorem lepiej te leki się wchłaniają). Do tego zmiana diety i aktywność fizyczna. 2 miesiące i widać różnicę :)
    Ale mnie dzisiaj jajniki bolą jak nigdy (10dc) :/

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bolące jajniki - wróżę owulację ;)
    Możesz napisać coś więcej na temat zmiany diety? Kierowaliście się jakimiś określonymi zasadami czy po prostu wyeliminowaliście tłuste i ciężkie produkty? Do aktywności fizycznej nie mogę mojego małżonka przekonać :/

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalecenia dla kobiet starających się jak i mężczyzn jest takie same.
    Aktywność: codziennie minimum 30 min, nie mogą to być ćwiczenia obciążające, wymagające dużego wysiłku bo wtedy podnosi się adrenalina a to jest niewskazane; ) najlepsze i najtańsze: marszo-spacery, pływanie, jazda na rowerze, łyżwy. Cokolwiek byle by się ruszać! :)
    A jeśli chodzi o dietę: przeanalizowałam nasze żywienie i okazało się, że za często pizza, piwko, mięso (!) (O słodyczach już nie wspominam bo byłam uzależniona od nich.. popadam ze skrajności w skrajność. Od pół roku nie miałam w ustach krówki, ciasta kupionego, czekolady. Zamieniłam na suszone i świeże owoce i czekoladę 85%. I własne wypieki)
    Mięso? Mój M. Wychodzi z założenia "obiad bez mięsa to nie posilek".. ja zaczęłam gotować. Przegotowuję 5 zbilansowanych posiłków dla siebie i dla niego. Mięso owszem ale tylko 2 razy w tygodniu pod postacią indyka lub wołowiny.
    Ryby(morskie), orzechy, warzywa, owoce.
    Mój kierunek studiów poniekąd był bardzo bliski dietetyce także obce mi nic nie jest tylko lenistwo brało górę zawsze ZAWSZE! Po co coś robić skoro już to ktoś wyprodukował? To myślenie jeszcze sprzed 3 miesięcy. ..
    Żeby nie było pracuję 6 dni w tygodniu i dopiero teraz mogę powiedzieć, że jestem zorganizowana; ) a wszystko cieszy jeszcze bardziej kiedy są wyniki :))))))

    Frozen lubi tę wiadomość

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wizyta. Jajniki pykają na zmianę od 5 dni. Trzymajcie kciuki! Boje się. .. :(

    _analiza lubi tę wiadomość

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdab wrote:
    Dzisiaj wizyta. Jajniki pykają na zmianę od 5 dni. Trzymajcie kciuki! Boje się. .. :(

    mocne kciuki dla Ciebie!
    daj znać jak będziesz już po wizycie :) będzie dobrze na pewno!

    magdab lubi tę wiadomość

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy idziesz na HSG?

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • aasik Znajoma
    Postów: 21 22

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniesiack wrote:
    Hej Dziewczyny:)

    CZy któraś z Was miała w Kielcach robioną histeroskopię? Muszę zrobić jak najszybciej! Jesteśmy przygitowywani do IVF i okazało się na monitoringu, że chyba mam na macicy polipa i jesteśmy do tyłu o kolejny miesiąc:/

    aniesiack, my w końcu też zdecydowaliśmy się na IFV, ale wybieramy się do kliniki parens w krakowie, tak nas skierował nasz lekarz, pierwszą wizytę mamy 9 stycznia, więc zobaczymy co nam powiedzą

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdab wrote:
    Kiedy idziesz na HSG?

    Idę jutro. Stresuję się trochę, nie tyle samym badaniem co wynikiem. boję się, że jajowody okażą się niedrożne... :(
    Pamiętasz może o której Cię wypisali ze szpitala jak robiłaś HSG?

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 17 wypuszczają. Wcześniej nie chcą. Pielęgniarka mówiła, że mogą zostawić jeszcze na drugi dzień, ale to w jakichś cięższych przypadkach...

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ