X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Gacka - kiedy więc testujesz? Mocno trzymam kciuki!!! Po duphastonue chyba do 10 dni powinna byc @, ale ja znam tylko przypadki szybszych (2-4 dni) wiec na maska trzymam kciuki
    Wedlug wyliczeń z wykresu za 7 dni :)

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gacka, trzymam kciuki! :-)

    Czekamy na pierwszego forumowego dzidziusia :-)

    agaaa90 lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gacka to wszystkie odliczamy od 7 w dół :D już sobie wyobrażam jak Cię nosi ;D ale z każdym dniem będzie coraz bliżej :)


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Tez uwazam ze nas juz dawno nie bylo dobrych wiesci.
    Ale wierze ze niedlugo sie pojawia;)

    U mnie 11dc temperatura od 4 dni ani drgnie, 36.4 , nie wiem czy to normalne..

    A jak i Was dzien sie zaczął?
    Milego dnia kobietki;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaczął się od nakarmienia mojego głodomora, który teraz wyleguje i wygrzewa się na parapecie ;)
    Niestety wolnego dzisiaj nie mam, ale idę na 5h i to na 16stą więc powinno szybko minąć ;) tym się pocieszam ;] dobrze, że jutro będę miała spokój :D

    A jakie Wasze plany na 2 połowę długiego weekendu ??:)

    SanKwt lubi tę wiadomość


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!!
    Ja dopiero wstałam, nie mam dziś planów niestety. Mielismy z mezem wyjechac na tydzień, ale w czw musielibysmy wrcac, bo w piatek mam zrobic badania o 7 rano (prolaktyna + progesteron) a w sobote zglosić się z wynikami po ewentualną luteine i dostinex. Zostajemy więc chyba w domu.

    Mam natomiast inny problem, noze ktoras tak miala i nie mam sie czym martwic, ale wczoraj po <3 bardzo rozbolał mnie brzuch. Tak jak przy bardzo bolesnej miesiączce, trwao to kilka minut. Potem juz mnie tylko cmilo jak na @, w sumie teraz tez odczuwam bol podobny na @, jakby jajniki. Wiem, ze to nie moze byc objaw ciazy (niestety!) tylko co? Infekcja to raczej też nie jest, a miałam tak pierwszy ra w zyciu wiec watpie ze to jakas przewlekla choroba.

    Teraz bede sie bala z mezem szalec, a wizyte u gin mam tylko kilkuminutowa zeby wziac ew recepty, powinnam ske zapisac na normalna wizyte, czy takie bole sie zdarzaja?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda z tego co ja czytałam to tego typu bóle zdarzają się przy endometriozie ... ale nie ma się co martwić na zapas tylko powiedz wszystko lekarzowi bo w końcu od tego są żeby powiedzieć co nam dolega. Sama osobiście nigdy nie miałam bóli po przytulankach, ale nie bagatelizowałabym tego... mam nadzieję, że to był u Ciebie tylko jednorazowy przypadek i wszystko będzie ok :) tzn.musi być i tyle ;) Na Twoim miejscu zapisałabym się na wizytę.


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enometriozę to ja już sobie wmawiam od dawna :p
    Ale na razie właśnie nie miałam martwic się na zapas, bo objawów za bardzo nie miałam. Oby jednak był to jednorazowy przypdek. Nie wyobrażam sobie tak żyć, żeby za każdym razem odczuwac taki bol, nawet przez pare chwil. :(

    Ile chorób ma nas czyha, naprawdę, czasami chyba niewiedza jest lepsza, tylko wtedy nie można działać i walczyć z dolegliwościami.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Spinka_86 Ekspertka
    Postów: 194 55

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny
    Ja dziś od rana zabieram się za pranie i obiad później muszę coś wymyślić do zrobienia żeby za dużo nie myśleć bo też czekam na test...

    bd2597be3948e47b5b53dd575ebf3622.png
    85993e3kecgcce4m.png
    Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś...
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda a okresy masz długie i bolesne??
    Nie masz co zachodzić w głowę co to jest bo im dłużej będziesz o tym myśleć tym więcej dolegliwości sobie wmówisz ;p znam to z własnego doświadczenia ;)
    Chorób to cz czyha na nas cała masa... widzisz ja też nie spodziewałam się, że po laparo zamiast z 3 dziurkami obudzę się z 4ma bo miałam tyle zrostów na jajniku a w ogóle się tego nie spodziewałam... endomendę tylko mogłam wykluczyć bo u mnie okresy bywają max do 5 dni i są zazwyczaj słabe i bezbolesne


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spinka to może jakaś książka?? ;) zanim się zorientujesz to godziny upłyną ;) a już na pewno wtedy oderwiesz się myślami ;) sama też przed pracą muszę wstawić pranie i poskładać poprzednie ;p


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączki mam rózne. Od 2-3 dniowych, bezbolesnych, po hardkorowe! Przedostatnia mialam taka, ze ryczalam z bolu. Jak pisalam juz kiedys - myslalam ze pekla mi torbiel albo cos, bo nie wierzylam ze to okres tak, ale po kilku godzinach minelo.
    Jak ostatnia miesiaczke mialam - tylko lekki bol sie pojawil i wzielam przeciwnolowe ale na szczescie bylo znosnie :) Nie wiem wiec czy moge powiedziec ze mam bolesne i dlugie. Dlugie mi sie wydaja bo czesto mam plamirnie przed :/ a tak
    To 4 dni samego krwawienia.

    Wiekszosc moich kolezanek ma bolesne miesiaczki. Zawsze jak ma ktoras z nas okres to narzeka, wiec mysle ze to nie jest dobry wyznacznik. Ale mialam tez 2 razy laaproskopie, mysle ze lekarze mogliby zauwazyc, gdybym miala ogniska endometriozy, szczegolnie ze moj nowotwor jajnika - przes chwile byl rozwazany jako torbiel od endometriozy ale sie nia nie okazał.

    Nie martwie sie wiec na zapas, chociaz mysle o tym sila rzeczy. Musze dzis sie czyms zajac!

    Spinka, kiedy test?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Spinka_86 Ekspertka
    Postów: 194 55

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teoretycznie @ powinna przyjść za tydzień ale ja mam czasem @ dzień wcześniej albo później o jeden dzień więc w niedzielę zrobię test...

    bd2597be3948e47b5b53dd575ebf3622.png
    85993e3kecgcce4m.png
    Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś...
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku dziewczyny nawet nie wiecie jak mnie nosi! Ale wytrzymam haha:) Spinka ty chyba jakoś jak ja testujesz?

    Oda ja miałam raz tak, że po wszystkim miałam wrażenie, że boli mnie nie tyle brzuch jak cewka? Ale to był taki impuls i za chwile zaczeło przechodzić. Zapomniałam o tym całkiem.
    Ja też niedawno wstałam, jak mam wolne to nie mogę się zmusić do wstania wcześniej walczyłam z tym nie raz.
    Mój kochany idzie na popołudniu do pracy, więc czeka mnie samotny dzień z kotami, jutro tak samo. Moze sie zmusze dontych okien, pranie nastawie.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda tak czy inaczej zapisz się na wizytę i niech Cię przebadają ... i masz rację, po dwóch laparo szansa na to , że przegapili ogniska endometriozy są małe więc mam nadzieję, że twoje bóle były jednorazowe i nie będą się powtarzały... u mnie większość znajomych również ma bolesne miesiączki i są nie do życia... za to ja oprócz dyskomfortu i pobolewaniu jajników nie czuje zupełnie nic... także nawet nie wiem co to pms nie wspominając już o braniu tabletek przeciwbólowych.... ten okres z duphastonem miałam nieco bardziej obfity, ale bezbolesny i pod koniec 3dnia właściwie mogłam już tylko stosować wkładki....

    Spinka czyli czeka Cię nerwowy tydzień, ale już w niedzielę będziesz mądrzejsza i mam nadzieję, ze razem z Gacką przekażecie nam radosne nowiny :D


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gacka to u mnie odwrotnie ;p ja dzisiaj do pracy a mój M śpi w najlepsze bo siedział na kompie prawie do 2giej xD zazdroszczę mu tego wolnego pon. ale i tak nie mam najgorzej skoro jutro mam wolne ...

    Sama musiałabym umyć okna bo ślady łap mojego kota są wszędzie o zgrozo! a akurat ze wszystkich czynności domowych mycia okien nie lubię najbardziej wrrr... ale jak mus to mus, zwłaszcza, że w sobote przyjeżdżają rodzice Marcina na jego urodzinowy obiad więc trzeba się zmobilizować i ogarnąć mieszkanie :D


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Spinka_86 Ekspertka
    Postów: 194 55

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szalony tydzień... aż mnie korci zrobić wcześniej bo mam kupione już testy ;) kupiłam owulacyjne i były w gratisie ciążowe :P oszaleć idzie... idę potańczyć z odkurzaczem :D

    bd2597be3948e47b5b53dd575ebf3622.png
    85993e3kecgcce4m.png
    Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś...
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tańcz tańcz :D tylko testy zostaw w spokoju :D:D:D:D na nie przyjdzie jeszcze pora ;)))


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, a endometrium masz ok?
    Jak mi pojawiały się skąpe miesiaczki to zwrocil mi lekarz na to uwage. Ale potem mialam juz normalne i to olałam. Teraz też na usg było ok.

    Gacka, Spinka to jeszcze tyfzien prawie! Ja 24 testuje, czyli za 10 dni, zaraz po Was chyba, że nie wytrzymam i zrobie wcześniej, chociaż ostatnio jestem dzikna :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja nie kupuje wcześniej będzie mnie mniej korcić. ;)

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ