X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie testowałam i teraz nie mam jak bo jestem w pracy, ale wiem że nic z tego ;) PMSa mam nieziemskiego :/ w jednym momencie mam ochote kogoś ubić, a zaraz po tym wyć mi się chce :p

    Kasiulka szkoda :( ale może następny cykl będzie nasz :D
    Udanej imprezy :* zaszalej :D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tule Was moje kochane Kasiulka to baw się dobrze i szalej do rana Plamka to szkoda... :'( ale w sumie u Was inny plan a dziewczyny kolejny cykl nasz... Musi buziaki dla Was

    Kasiulka90, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    Tule Was moje kochane Kasiulka to baw się dobrze i szalej do rana Plamka to szkoda... :'( ale w sumie u Was inny plan a dziewczyny kolejny cykl nasz... Musi buziaki dla Was

    Maj jest nasz :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Hej :)

    Czy ktoś wie co u Agi ,jaszmurki ,Marudy, Erastel i Gacki bo coś dziewczyny ucichly?

    Ja duphaston jakoś brałam do 17-18tydzien a jakoś od 20 do 27 luteine dopochwo e a do 17tugodnia plamilam, i powiem że dopóki brałam duphaston czy luteine byłam spokojniejsza jak odtsawilam leki to trcohe panikowlam

    Hej Welonka, dziękuję że pytasz :* czytam forum, ale ostatnio za bardzo nie mam o czym pisać. Tak jak Kasiulka pisała pojawił się u mnie jakiś dziwny wyciek z piersi, najprawdopodobniej spowodowany zaburzeniami hormonalnymi, czekam teraz na wizytę u gina, w między czasie będę umawiać K. na ponowne wyniki, żeby sprawdzić czy coś się zmieniło.

    W między czasie wróciłam do dietetyka będę mieć teraz tworzoną specjalną dietę, która pomaga przy zaburzeniach płodności.

    A temperaturę postanowiłam przestać mierzyć póki co. Jeszcze bardziej się denerwowałam, że skacze, że za niska. Chce trochę z tym wszystkim wyluzować.

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Hej :)

    Czy ktoś wie co u Agi ,jaszmurki ,Marudy, Erastel i Gacki bo coś dziewczyny ucichly?

    Ja duphaston jakoś brałam do 17-18tydzien a jakoś od 20 do 27 luteine dopochwo e a do 17tugodnia plamilam, i powiem że dopóki brałam duphaston czy luteine byłam spokojniejsza jak odtsawilam leki to trcohe panikowlam

    Hej, juz mialam jakis czas temu pisac, ale jakos sie nie skladalo a teraz wywolana do tablicy pochwale sie, choc jeszcze nie do konca w to wierze, ze na wizycie 13tego w piatek widzielismy malutkie <3

    gacka89, Skarpeta, Marza89, Ineczka, mi88 lubią tę wiadomość

    thgfugpjfonf59xe.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, Jaszmurka, to cudowne wieści!!! <3 <3 <3 W końcu po tak długiej walce się udało! Trzymam kciuki, żeby dzidzi się zdrowo trzymało :**

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 16:05

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, Ja juz na banicji ale plamien żadnych nie było wszystko ok. Buziaki :*

    Skarpeta, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszmurka wrote:
    Hej, juz mialam jakis czas temu pisac, ale jakos sie nie skladalo a teraz wywolana do tablicy pochwale sie, choc jeszcze nie do konca w to wierze, ze na wizycie 13tego w piatek widzielismy malutkie <3

    Gratulacje! :) Pamiętam, że długo się staraliście, więc teraz tym bardziej pozytywne myślenie i do przodu :) Ale ta wiosna zaczyna obfitować :)
    Obok mnie ostatnio 2 bociany przeleciały, dzisiaj bardzo blisko kolejny, więc sezon płodny rozpoczęty idealnie :)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciółka właśnie mnie poinformowała że jest w ciąży. Miesiąc przed ślubem, w pierwszym cyklu :( Ledwo się od płaczu powstrzymuje

    f1d9680377.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gacka ale możecie staracir się czy czekacie aż wyjaśni się sytuacja z wyciekiem z piersi , i skąd nagle takie zawirowania w hormonach ?myślę że to dobry pomysł odstawić mierzenie temperatury na jakiś czas . Trzymaj się :*

    Jaszmurka gratulacje niech maluszek teraz rosnie , życzę bardzo nudnej i spokojnej ciąży :*

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Jaszmurka!
    JA dzisiaj 44 dzień cyklu, ale nie jestem w ciąży i czekam na @ :/

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Karota045 Koleżanka
    Postów: 139 13

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, od czasu do czasu zaglądam na wasz wątek i mam do was pytanie. Jeśli moglybyscie mi odpowiedzieć bardzo byście mi pomogły :) sytuacja wygląda tak. Mój cykl zaczął się 26.03 zaraz po skończeniu miesiaczki od 7-11 dnia cyklu wypadły by mi dni płodne. Cykl mam 25/28 dni. Więc myślę że nawet jakby się przesunął na te 28 dni to 14 dnia cyklu powinna być owulacja. Ostatnie współżycie było 11 dnia cyklu. Teraz mija mi 26 dzień cyklu. Wg kalendarzyka powinnam mieć @ wczoraj. Ale jak na razie nic nie widać i nie słychać. Z tym że przez cały tydzień pobolewalo mnie po środku podbrzusza, a nie tak jak zwykle jeden jajnik czy drugimi zazwyczaj jak mnie bolało to dzień przed. I tym razem to nie ściskając ból ale takie kłócie. No i nie mam sucho. Sluzu na bieliźnie jest mało. Ale w "środku" jest. Przed okresem zazwyczaj było sucho.Temperatura jest na poziomie 37.0. A zazwyczaj mi spadała do 36.1 albo 36.2.Więc zrobiłam test ciążowy. 25 dnia cyklu. Tylko nie z porannego moczu. Wynik negatywny. Więc moje pytanie, czy mam wierzyć w ten wynik czy powtórzyć test?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2018, 11:57

    30.10.17r.- zaczynamy starania :)
    Ovarin + Dhupaston start :)
    09.2017 stwierdzone Policystyczne jajniki
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Gacka ale możecie staracir się czy czekacie aż wyjaśni się sytuacja z wyciekiem z piersi , i skąd nagle takie zawirowania w hormonach ?myślę że to dobry pomysł odstawić mierzenie temperatury na jakiś czas . Trzymaj się :*

    Jaszmurka gratulacje niech maluszek teraz rosnie , życzę bardzo nudnej i spokojnej ciąży :*
    Welonka byłam narazie tylko u internisty, gina mam niestety dopiero 10 maja. Nie wiem skąd to wynika, bo styczniowe badania wskazały że hormony mam w porządku. Ale starań nie przerywam a nóż widelec akurat się uda.
    A jak ty się czujesz?

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karota045 powtórz test jutro z porannego moczu. Powodzenia :*

    Dziewczyny, ja się zwlekam z łóżka xD Super imprezka była :D

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karota045 wrote:
    Hej dziewczyny, od czasu do czasu zaglądam na wasz wątek i mam do was pytanie. Jeśli moglybyscie mi odpowiedzieć bardzo byście mi pomogły :) sytuacja wygląda tak. Mój cykl zaczął się 26.03 zaraz po skończeniu miesiaczki od 7-11 dnia cyklu wypadły by mi dni płodne. Cykl mam 25/28 dni. Więc myślę że nawet jakby się przesunął na te 28 dni to 14 dnia cyklu powinna być owulacja. Ostatnie współżycie było 11 dnia cyklu. Teraz mija mi 26 dzień cyklu. Wg kalendarzyka powinnam mieć @ wczoraj. Ale jak na razie nic nie widać i nie słychać. Z tym że przez cały tydzień pobolewalo mnie po środku podbrzusza, a nie tak jak zwykle jeden jajnik czy drugimi zazwyczaj jak mnie bolało to dzień przed. I tym razem to nie ściskając ból ale takie kłócie. No i nie mam sucho. Sluzu na bieliźnie jest mało. Ale w "środku" jest. Przed okresem zazwyczaj było sucho.Temperatura jest na poziomie 37.0. A zazwyczaj mi spadała do 36.1 albo 36.2.Więc zrobiłam test ciążowy. 25 dnia cyklu. Tylko nie z porannego moczu. Wynik negatywny. Więc moje pytanie, czy mam wierzyć w ten wynik czy powtórzyć test?

    Powtórz po terminie miesiączki :) po 28 dc :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Gratulacje Jaszmurka!
    JA dzisiaj 44 dzień cyklu, ale nie jestem w ciąży i czekam na @ :/
    U mnie podobnie ;) Masz leczone te długie cykle Kochana?

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Karota045 powtórz test jutro z porannego moczu. Powodzenia :*

    Dziewczyny, ja się zwlekam z łóżka xD Super imprezka była :D

    E to musiało być nieźle jak dopiero z wyra wychodzisz ;D
    Kac gigant jest? :P

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Welonka byłam narazie tylko u internisty, gina mam niestety dopiero 10 maja. Nie wiem skąd to wynika, bo styczniowe badania wskazały że hormony mam w porządku. Ale starań nie przerywam a nóż widelec akurat się uda.
    A jak ty się czujesz?
    Ciekawe skąd nagle takie zawirowania co mogło tak wpłynąć na hormony , a może to po oviarninie ?
    A u nas leci od środy od nowa jak najwiecej leżę bo szyjka skraca się czuje się coraz gorzej i obawiam się że nie wytrzymam do końca . W ogóle nic się nie układa ze wszystkim pod górkę .

    age.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Ciekawe skąd nagle takie zawirowania co mogło tak wpłynąć na hormony , a może to po oviarninie ?
    A u nas leci od środy od nowa jak najwiecej leżę bo szyjka skraca się czuje się coraz gorzej i obawiam się że nie wytrzymam do końca . W ogóle nic się nie układa ze wszystkim pod górkę .
    Wiesz co ovarin to mnie właśnie wyregulował. Gin powiedział że nie będzie mi nic dawać na stymulację bo nie ma takiej potrzeby po nim.

    O kurcze, odpoczywaj jak najwięcej. Trzymam kciuki by wszystko poszło jak należy. :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2018, 14:28

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Karota045 Koleżanka
    Postów: 139 13

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź :) powtórze go :)

    Plamka_92, Skarpeta lubią tę wiadomość

    30.10.17r.- zaczynamy starania :)
    Ovarin + Dhupaston start :)
    09.2017 stwierdzone Policystyczne jajniki
‹‹ 479 480 481 482 483 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ