X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się po przejściach - od nowa
Odpowiedz

Starające się po przejściach - od nowa

Oceń ten wątek:
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja szwagierka urodziła niedawno bliźniaki :) byłabym przeogromnie szczęśliwa, ale z jednego dzieciątka jeszcze też skakałabym z radości :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    moja szwagierka urodziła niedawno bliźniaki :) byłabym przeogromnie szczęśliwa, ale z jednego dzieciątka jeszcze też skakałabym z radości :)
    Chyba jak każda z nas :)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Karola oby jednak była to wczesna ciąża, faktycznie beta wszystko by wyjaśniła. Trochę dziwne że jak lekarka podejrzewa ciążę pozamaciczną to każe czekać. Ostatnio u mnie było podejrzenie ciąży pozamacicznej, dodatkowo miałam dużo płynu lub krwi w macicy- pękła torbiel mój lekarz zostawił mnie w szpitalu i pierwsze co robili to właśnie sprawdzenie czy to nie ciąża pozamaciczna. Na szczęście nie, diagnoza pęknięta torbiel, ale wszystko się ładnie wchłonęło. Przy tym ból był niemiłosierny.

    Tinka i agape trzymam kciuki za wasze pęcherzyki. Oby to był dodatkowy piękny prezent na święta :) Jak mi się marzą bliźniaki :)
    witaj mnie własnie nic nie boli już nawet nie plamie tylko mam kremowy sluz cycki nadal sa jakies inne mdli mnie i mam zawroty głowy i strasznie mi burczy w brzuchu mimo że godna nie jestem do tego mam gazy mąż chce mnie z domu wyrzucić hehe no nic trzeba sie zabrać za sprzątanie bo kuchnia pomalowana ale trzeba ja ogarnać do później kobietki :)

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 miejmy nadzieję,że test w niedzielę pokaże II kreseczki. Ps. przy pozamacicznej jest ból i nie sądzę aby lekarz ot tak puścił do domu:)Ciąża pozamaciczna zagraża życiu tego się nie zostawia i nie czeka na rozwój. Idź do swojego sprawdzonego lekarza i nie eksperymentuj już z innymi;)
    Czekamy na wieści oby jak najlepsze :):):)

    A ja w sobotę wybieram się do gin. i zobaczymy co mi powie:) będę w 8dc zazwyczaj ok 11 dnia mam owulację. w 13-14 dniu cyklu kilka razy byłam u gin i już było po. My już działamy a co tam, w tym cyklu dołączyłam żel Conceive Plus a co, nie zaszkodzi a jaki fajny jest :) Nawet jak któraś ma mało śluzu to ten problem rozwiązuje:) u mnie akurat ostatnio jest go mega dużo :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asienka my w tym cyklu pierwszy raz używaliśmy ten żel i ja i mąż zadowoleni jesteśmy ;D
    Mąż mówi że żadnej różnicy że to obce ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Karola0704 miejmy nadzieję,że test w niedzielę pokaże II kreseczki. Ps. przy pozamacicznej jest ból i nie sądzę aby lekarz ot tak puścił do domu:)Ciąża pozamaciczna zagraża życiu tego się nie zostawia i nie czeka na rozwój. Idź do swojego sprawdzonego lekarza i nie eksperymentuj już z innymi;)
    Czekamy na wieści oby jak najlepsze :):):)

    A ja w sobotę wybieram się do gin. i zobaczymy co mi powie:) będę w 8dc zazwyczaj ok 11 dnia mam owulację. w 13-14 dniu cyklu kilka razy byłam u gin i już było po. My już działamy a co tam, w tym cyklu dołączyłam żel Conceive Plus a co, nie zaszkodzi a jaki fajny jest :) Nawet jak któraś ma mało śluzu to ten problem rozwiązuje:) u mnie akurat ostatnio jest go mega dużo :)
    zrobie tak w niedziele rano test sikany jak bedzie pozytywny to jadę w poniedzialek na bete a jak ta bedzie pozytywna to pójde do mojego gina we wtorek ale na NFZ bo już kasy nie mam :( jak na razie nadal mam mdłosci zawroty głowy bolą cycki i swedzą do tego doszły zaparcia a nigdy ich nie miałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wasnie powiedzcie mi jeszcze jedno czy jesli to krwawienie plamienie co miałam teraz bez bóli brzucha i tak dalej mogło oznaczać zagnieżdżenie a czy na usg by to widziała czy nie ma szans na to

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm... zależy kiedy nastąpiło zagnieżdżenie, mogła nie zobaczyć na USG jeszcze nic, może za wcześnie:)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tutaj cisza :)

    Ja dzisiaj ubrałam choinkę, dobrze że już mam to za sobą .. bo w tym roku mój synek miał już się interesować bombkami :(

    Mam przeczucie że w tym miesiącu się nie udało :( Ogólnie zaczynam łapać już doła.

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja też już choinkę ubrałam, ostatnie prezenty pod choinkę kupione.
    Tinka wiem,że Ci trudno i smutno, ale nasze Aniołki są tam gdzie my zmierzamy :) Też Kochana mam chwile zwątpienia, załamki, ale czas jakiś temu postanowiłam skupić się na przyszłości, nie mogę pozwolić aby smutek i gorycz mi zabrało to co przede mną. Czas płynie, co możemy zrobić starać się o maluszka :) i wierzyć pomimo wszystko że w końcu ten dzień nadejdzie,że ujrzymy II kreseczki :)

    Dziś byłam u gin. wszystko ok, owulacji jeszcze nie było,torbieli nie mam, jajniki całe i zdrowe, aaa bo chyba zapomniałam tu napisać mam tyłozgięcie macicy, ale niby w niczym nie przeszkadza, oprócz tego,że plemniki mają trudniejszą drogę, mój gin kazał mi jak nasze babcie wkładać poduszkę i troszkę odczekać aby pomóc bojownikom w dotarciu do celu, w 20-22 dc mam zrobić progesteron i dalej się starać, a jak przez 3-4 mies. nic nie zaskoczy to będzie mi stymulował owulację. Śmiał się,że teraz do niego wrócę po kartę ciąży, oby miał racje.

    Ależ mnie dziś głowa boli, aż mi niedobrze. zakupy zrobiłam ekspresem, mąż był mega zadowolony.

    Tinka a przeczucie to tylko przeczucie :) Nie pozwól aby przeczucie schrzaniło Ci nastrój świąt :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie właśnie uswiadomilam, że nie licze czasu jak "normalny" czlowiek - tygodniami czy miesiącami. Dla mnie istnieje tylko przed owu i po owu :))) No i zmartwienie ze owu wypadnie w święta, a to wykluczy serduszkowanie bo w goscinie bedziemy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2015, 21:09

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no to fakt :)Przed i po owu :)
    Ja właśnie wchodzę w fazę płodną :D zawsze ok 11-13 dc mam owulacje. I mam nadzieję,że na święta już będę w czasie "po" owu :D Bo też będzie kłopot;) Więc 23 grudnia trzeba jeszcze serduszkować, aby starczyło na kilka dni :D:D:D

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cyt wrote:
    Tak sobie właśnie uswiadomilam, że nie licze czasu jak "normalny" czlowiek - tygodniami czy miesiącami. Dla mnie istnieje tylko przed owu i po owu :))) No i zmartwienie ze owu wypadnie w święta, a to wykluczy serduszkowanie bo w goscinie bedziemy...
    cyt a to nie przeszkadza, moje plodne w tym szczesliwym cyklu wypadly akurat jak bylismy na 4 dni u moich rodzicow i tesciow, troche serduszkowania tu, troche tu i oto jest nowa Kropka :) czasem zmiana miejsca daje pozytywny efekt...no i troche dreszczyk emocji jest w tym, bo trzeba robic tak zeby nikt nie uslyszal... :) he he

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas bedzie maly problem bo u rodziny spimy we trojke w lozku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cyt wrote:
    No u nas bedzie maly problem bo u rodziny spimy we trojke w lozku :)
    a no to rzeczywiscie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola testowalas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/a5aca7b5e8f58.jpg.html
    Tak robiłam test w niedzielę rano powtórka 24 a beta 28 tak czy siak musze ją zrobić by miec pewnosc czy mam isc na badania lekarskie do pracy wyszło mi takie coś i nie wiem co myslec to cos wyszło juz na samym poczatku mnie nadal mdli nadam bola mnie cycki mam zgage wieczorami jestem mega rozdrazniona i spiąca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    coś tu cisza się zrobiła, ja dzisiaj rano powtarzałam test bo wczoraj i przed wczoraj wyszły mi bardzo blade, lewo widoczne a dzisiaj jest 2 wyraźna kreska może nie aż taka bo jest jaśniejsza no ale jest na pewno nie muszę jej szukać pod światłem .. tylko strasznie się boję że tak późno dopiero wyszła 17 dpo i przerwałam już leki bo wcześniej nie było nic.. oczywiście do leków wróciłam ale strasznie się boję że coś może być nie tak :(

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tinka serdecznie gratuluję :) Mi cykl mega spłatał figla. trwał tylko 21 dni :( Nie wiem o co z tym wszystkim chodzi. Miałam w tym cyklu zrobić progesteron w 22 dc, zrobiłam go rano ( wyników jeszcze nie mam) a wieczorem przyszła @ . Nie wiem o co chodzi z tak krótkim cyklem, zazwyczaj moje cykle trwały 25-27 dni z przewagą 25 dniowych. Mam dość tego wszystkiego, a najgorsze że kompletnie nie wiem o co chodzi:(

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa a pytałaś gina o tak krótkie cykle ?

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ