Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zwykly termometr elektroniczny dla dzieci z rosmanna za 9 zl i jest ok

    Evanlyn lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn.katsuyoshi mam nadzieje ze my tez nie dlugo do was dolaczymy na fioletowa strone.:)najwyzej bedziemy sie wymieniały rzeczami ktroe nam zostały przy dzieciach hee ja tak mialam z kolezanka wymienialam sie rzeczami np pieluszkami ktore mi zostaly a ona mi dawal chusteczki albo sliniaki hee

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    ja mam zwykly termometr elektroniczny dla dzieci z rosmanna za 9 zl i jest ok
    Ja wczoraj zamowilam jakis z allegro zobaczymy czy sie sprawdzi ;) Kiedys mialam taki w zestawie z jakimis witaminami to mi padl po paru uzyciach :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Evanlyn.katsuyoshi mam nadzieje ze my tez nie dlugo do was dolaczymy na fioletowa strone.:)najwyzej bedziemy sie wymieniały rzeczami ktroe nam zostały przy dzieciach hee ja tak mialam z kolezanka wymienialam sie rzeczami np pieluszkami ktore mi zostaly a ona mi dawal chusteczki albo sliniaki hee
    Licze na to ze do nas dołączycie dla mnei to nie ważne ze bedziecie np sierpnióweczki :)
    Dla mnie najwazniejsze aby trzymac sie razem :) Bo to tylko miesiące wiec licze ze jak zafasolkujecie to do nas tam na forum wpadniecie :)

    anusia24, Evanlyn, madziarella88, Ola_85, Vesper lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, nie ma znaczenia czy z lipca czy z sierpnia :) możecie wpadać i pisać kiedy wam się podoba :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Licze na to ze do nas dołączycie dla mnei to nie ważne ze bedziecie np sierpnióweczki :)
    Dla mnie najwazniejsze aby trzymac sie razem :) Bo to tylko miesiące wiec licze ze jak zafasolkujecie to do nas tam na forum wpadniecie :)

    oczywiscie ze w naszym gronie łatwiej ja przynajmniej ze swojej strony zapewniam ze bede stałym bywalcem fioletowej strony jesli mi sie tylko uda.

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Dziewczyny co myslicie o prezentacji?

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/lipcoweczki,8803,1.html?sd=1

    Zmieniłybyscie cos ?
    Bo nie wiem czy jest ok :)
    Mi się podoba :)

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorka

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/lipcowe-mamusie-2016,8804.html

    zmienilam nazwe :) na Lipcowe mamusie 2016

    teraz.

    co myslicie o prezentacji i co byscie zmieniły?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 11:50

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajne :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Mi się podoba :)
    Dzieki :)


    PS usun wpisy ze starego forum z pierwszego linka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 11:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    fajne :)
    dzieki :)

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Dzieki :)


    PS usun wpisy ze starego forum z pierwszego linka :D
    Done ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Done ;)
    widziałam :D
    hihi teraz wydaje mi sie ze nazwa jest lepsza no i ten dodany :)

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    widziałam :D
    hihi teraz wydaje mi sie ze nazwa jest lepsza no i ten dodany :)
    Lepsze, lepsze :) brakowało mi roku w nazwie :P

    Dziewczyny ja wrócę później jak nie umrę do tej pory :/ tragedia normalnie... Ani leżeć ani stać :/

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Kat, założyłaś nowy wątek? :)

    Dziewczyny, melduję się, żebyście sie nie martwily, ze gdzies zniknelam, ale na jakis czas musze sobie zrobic przerwe od forum, bo siedze mysle o tych objawach i w ogole za duzo mysle :) Bede do Was zagladac, ale narazie troszeczke mniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 12:07

    nick nieaktualny, Evanlyn, Ola_85, Vesper, missy83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Hej :)

    Kat, założyłaś nowy wątek? :)

    Dziewczyny, melduję się, żebyście sie nie martwily, ze gdzies zniknelam, ale na jakis czas musze sobie zrobic przerwe od forum, bo siedze mysle o tych objawach i w ogole za duzo mysle :) Bede do Was zagladac, ale narazie troszeczke mniej.
    tak
    bo na lipiec 2016 odkad pojawilo sie stado kobiet zaczeli tworzyc swoja grupe i ignorowac inne..

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Hej :)

    Kat, założyłaś nowy wątek? :)

    Dziewczyny, melduję się, żebyście sie nie martwily, ze gdzies zniknelam, ale na jakis czas musze sobie zrobic przerwe od forum, bo siedze mysle o tych objawach i w ogole za duzo mysle :) Bede do Was zagladac, ale narazie troszeczke mniej.
    Cześć Karolla :) jak się czujesz?

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, ciezko jest odnalezc sie w nowej grupie, tym bardziej jesli tworza kolko zamkniete na innych. Ja osobiscie tez najlepiej sie czuje w Waszym towarzystwie :) Mam nadzieje ze na tym fiolecie tez uda mi sie kiedys do Was dolaczyc :)

    Evanlyn, missy83 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    To prawda, ciezko jest odnalezc sie w nowej grupie, tym bardziej jesli tworza kolko zamkniete na innych. Ja osobiscie tez najlepiej sie czuje w Waszym towarzystwie :) Mam nadzieje ze na tym fiolecie tez uda mi sie kiedys do Was dolaczyc :)
    Dlatego właśnie tu wypisuje :P tam było trochę tłoczno ;P

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ten lipiec to sie na bogato zapowiada :)

    p19uskjoxacp4928.png
‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ