X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 3 września 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    wiesz, ja jak miałam pierwszy cykl z grejpfrutem to pierwszy raz mialam tak wczesnie ovu
    No ja tez własnie mam pierwszy cykl z Grejpfrutem :PP

    Vesper, Mochjito lubią tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 3 września 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeeo wrote:
    Ja myśle że wiekszosc starajacych się wmówiło sobie ze to im pomoże dlatego tak biorą.
    Uważam że kobieta jak ma zajść to zajdzie bez żadnych leków tylko trzeba sobie psychike przestawic i nie napinac tak :)
    Troche wyluzować i pozwolic się uniesc emocjom i chwili w trakcie seksu.Ciąłe myślenie o zaciążeniu w niczym nie pomoże a wręcz przeciwnie może spowodować to zablokowaniu się.
    Przejżałam także nie które wykresy i muszę napisać że nie rozumiem dlaczego nie którzy kochają się tylko w dni płodne? Zamiast kochać się wtedy kiedy ma się na to ochote.
    Ja takim podejsciem osiągnełam 4 dzieci a teraz staramy sie o ile można to tak nazwac o 5 dzidzie.
    Tylko że my się nie napinamy.. dni płodne jest sex a jak nie ma plodnych sexu nie ma :) Aby nie myslec tak o zajsciu radziłabym wam isc na spontan, kochajcie sie kiedy macie ochote aby byla w tym przyjemnosc a nie dzialanie zaciążające tylko :)

    Tylko nie zawsze tak jest bo jak ma sie cos nie "halo" z hormonami itp. to trzeba to wyregulować , samo sie nie wyreguluje ... wiec zalezy tez o czym mowimy :) .

    Vesper lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 3 września 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety, każda z nas ma różne najróżniejsze objawy przed owulacją, okresem i ciążą. Jedna będzie miała milion objawów druga żadnych. Nie mamy na to wpływu. Musimy nauczyć się funkcjonowania organizmu i już. Glupia sytuacja dziś, przeczytałam na forum że dziewczyna ma śluz biały wodnisto-kremowy i sie okazało że jest w ciązy, po czym inna miala taki sam i fasolki nie było. Niestety nie ma reguły. A szkoda...

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bedac w ciązy przez pierwsze 2 miechy miałam sucho :D a mówią że ma się bardzo mokro ^.^

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 3 września 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak chce ktoś znać moje zdanie to zapraszam do przeczytania tych kilku zdań :)

    może Zeeo po części ma rację - czasem laski chcą przedobrzyć i zażywają różne suplementy które twierdzą, że im pomogą. A wcale nie. ALE !!! czasem to działa jak placebo. Nasz mózg się uaktywnia na to, że przecież zażywam to i to to teraz musi być ok. Czasem to nie ma znaczenia.

    Palma i Ev też mają racje - dziewczyny z problemami hormonalnymi jakby nic nie brały to raczej by sobie nie pomogły...

    Ja jednak jestem zdania, że nie można mówić "jak byś nie brała tych suplementów, to też byś zaszła" Nigdy nie wiadomo jak na dany organizm zadziała przyjmowanie leku (nawet zwykłej witaminy c - jak sie wmówi osobie która ją zażywa że to witamina na płodność) nasz mózg to jedna wielka zagadka! Tak więc Zeeo Twoja teoria jest jak najbardziej bardziej Twojsza niż mojsza i nie dokońca się z nią zgodzę.

    Vesper, Demeter lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 3 września 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeeo wrote:
    Witajcie.
    Tak czytam co piszecie i się zastanawiam po co bierzecie te leki wspomagające zajscie.
    Moim skromnym zdaniem branie u zdrowej kobiety czego kolwiek w niczym nie pomoże.
    Mało tego bywają takie przypadki że przez branie nie mogą zajsc a jak tylko porzuciły te leki zaszły bez problemowo.
    Tak wiec mam swoją teorię na temat brania tych wspomagaczy ;p

    myślę, że suplementy czy kwas foliowy nie są zwykle powodem do obaw, a inne leki i tak głównie zaleca lekarz.
    Jeśli się coś łyka, to raczej nie dlatego, że się jest w 100% zdrowym :P

    Bobitta, Ev lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 3 września 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeeo wrote:
    Ja myśle że wiekszosc starajacych się wmówiło sobie ze to im pomoże dlatego tak biorą.
    Uważam że kobieta jak ma zajść to zajdzie bez żadnych leków tylko trzeba sobie psychike przestawic i nie napinac tak :)
    Troche wyluzować i pozwolic się uniesc emocjom i chwili w trakcie seksu.Ciąłe myślenie o zaciążeniu w niczym nie pomoże a wręcz przeciwnie może spowodować to zablokowaniu się.
    Przejżałam także nie które wykresy i muszę napisać że nie rozumiem dlaczego nie którzy kochają się tylko w dni płodne? Zamiast kochać się wtedy kiedy ma się na to ochote.
    Ja takim podejsciem osiągnełam 4 dzieci a teraz staramy sie o ile można to tak nazwac o 5 dzidzie.
    Tylko że my się nie napinamy.. dni płodne jest sex a jak nie ma plodnych sexu nie ma :) Aby nie myslec tak o zajsciu radziłabym wam isc na spontan, kochajcie sie kiedy macie ochote aby byla w tym przyjemnosc a nie dzialanie zaciążające tylko :)


    jak masz problemy z hormonami, to możesz łatwo zajść i łatwo stracić dziecko. fantastycznie, że masz czwórkę zdrowych dzieci i zaciążyłaś bez problemu, ale to nie znaczy, że inni tak mają :P

    Bobitta, Demeter, Ev lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 3 września 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u was?jak sie czujecie?

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 3 września 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mochjito wrote:
    Jak tam u was?jak sie czujecie?
    hej hej :) a spoko:P a mogę Cię o coś zapytać ?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 3 września 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    hej hej :) a spoko:P a mogę Cię o coś zapytać ?


    Pewnie ze tak

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 3 września 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mochjito wrote:
    Pewnie ze tak

    po co robisz już testy owulacyjne ?

    znaczy nie odbierz mnie źle (bo w sumie możesz robić co chcesz i nic mi do tego), ale bardziej mnie interesuje czy kieys już tak wczesnie Ci wyszły pozytywne? sprawdzasz/ uczysz się ? czy po co - bo najzwyczajniej w swiecie mnie to ciekawi :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 3 września 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    po co robisz już testy owulacyjne ?

    znaczy nie odbierz mnie źle (bo w sumie możesz robić co chcesz i nic mi do tego), ale bardziej mnie interesuje czy kieys już tak wczesnie Ci wyszły pozytywne? sprawdzasz/ uczysz się ? czy po co - bo najzwyczajniej w swiecie mnie to ciekawi :)

    Tak sprawdsza sie to jak bylam w ciazy tak zawsze wyedszalam ze mam owulacje myszle ze to jest dobrze bo wiesz kedy jest owulacje sprubuj

  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 3 września 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mochjito wrote:
    Tak sprawdsza sie to jak bylam w ciazy tak zawsze wyedszalam ze mam owulacje myszle ze to jest dobrze bo wiesz kedy jest owulacje sprubuj

    Chczalam napisac jak zaszlam w ciazy dzienki testu bo wciesnej nikdy nie trafilam

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 3 września 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaj, czekaj bo piszesz chaotycznie i nie kapuje...

    to, że testy owulacyjne wykazują owulacje to wiem - tyle, że ja je stosuje dopiero od około 10dc... Ty w 2/4/6dc i jeszcze te testy ciążowe - po prostu nie kumam zwłaszcza, że zaznaczyłaś krwawienie

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 3 września 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no, ja też nie kumam :P

    Bobitta lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 3 września 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    czekaj, czekaj bo piszesz chaotycznie i nie kapuje...

    to, że testy owulacyjne wykazują owulacje to wiem - tyle, że ja je stosuje dopiero od około 10dc... Ty w 2/4/6dc i jeszcze te testy ciążowe - po prostu nie kumam zwłaszcza, że zaznaczyłaś krwawienie

    Prepraszam ze zle pisze jestem Czeskom tak moze nie jest rozumniec dokladnie moze zle zaznaczylam tak dlatego

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 3 września 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha ok :) dalej nie rozumiem :) nie ważne

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 3 września 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Já tam sobie zaznaczam kazdy dzien tak sie to robi nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mochjito wrote:
    Já tam sobie zaznaczam kazdy dzien tak sie to robi nie?

    Tak :)
    Zaznacza sie kazdy dzien .
    Ale nadal nie rozumiem takze tego dlaczego robilas test owu w trakcie krwawienia?

    Bobitta lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 3 września 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej można do Was jeszcze dołączyć?? U nas minęło 5 lat starań z przerwami zaczynam kolejną serię badań na pewno siedzi we mnie Hashimoto i podobno PCOS ale nie potwierdzone przez badania tylko na jednym Usg doktorek widział niby to PCOS.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ