X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) we wtorek miałam wizytę kontrolną u mojej gin, wszystko jest wporządku dała Nam zielone światło na starania. Stwierdziła, że nie ma co czekać i tak będę dostawała zastrzyki i już biorę kwas foliowy na receptę i witaminy. Jeszcze wizyta u pani genetyk 17 maja i badania kariotypu i na trombofile, zobaczymy co powie pani genetyk i wtedy ruszamy do działania. Ale dodała mi moja gin skrzydeł. Byłam u niej chyba z 40 min, obojętnie co wyjdzie z badań to i tak będę miała zastrzyki, w sumie to nie ma znaczenia co wychodzi z badań genetycznych to i tak jest uśmiech losu i przypadek. Nawet in vitro nie jest w stanie pomóc i zapobiec jak się rozwija dziecko i jak się dzielą komórki. Trzeba mieć po prostu kupę szczęścia.

    Szarlotka123, Vesper lubią tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Bardzo dziekuje mysle ze w tej sytuacji kciuki sie przydadza :D Chociaz cos mi mowi ze to znow falszywy alarm... Dokladnie Pierzynka, lepiej sie pozytywnie zaskoczyc niż nakręcać a potem nic z tego nie bedzie... Wszakze i ja Tobie kibicuje <3
    TRZYMAM KCIUKASY

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Zuzanna przykro mi :( zrozumiałam że to drugie podejście? Mam tu koleżankę która stara się o maleństwo. Miała z tym problem bo @ co miesiąc, co półtora lub co dwa czyli totalnie rozjechany cykl. Co miesiąc miała nadzieję że to ten miesiąc i nic. A ja jej ciągle powtarzałam że zajdzie w najmniej spodziewanym dla niej momencie, że się nawet nie będzie spodziewała, że straci nadzieję a tu dzidzia ją zaskoczy :) i tak się stało :) teraz jest w 9 tyg :) może i u Ciebie tak będzie :) stracisz nadzieję, nie będziesz się nastawiała że ta próba okaże się owocna i wyjdzie :) tylko się nie poddawaj :( próbować zawsze trzeba! mimo wszystko będę trzymać kciuki za cud w czwartek <3 ale w razie złego co zamierzasz? trzecie podejście?
    ZGADZAM SIE U MNIE TEZ TAK BYLO ODPUSCILAM ZUPEŁNIE STRACILAM NADZIEJE I OKAZALO SIE ZE W NAJMNIEJ SPODZIEWANYM CZASIE ZOBACZYŁAM DWIE KRESECZKI :)

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja swoje polowkowe w szpitalu na Inflanckiej jestem wpisana dopiero 16,06 SKANDAL!!!!!!!!!zapisalam sie od razu prywatnie.W poniedzialek zobacze mojego malucha :)w nocy dostawalam kopniaki hii.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg, bardzo się cieszę :* teraz już będzie wszystko dobrze :*
    Ola, ja prenatalne mam 17 Maja a zapisywałam się tydzień temu, strasznie daleki termin masz. ;/
    Dobrze, ze zapisałaś się prywatnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 14:04

    Meg0809 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to my 18t+5 d 55f29b74efdf07edmed.jpg

    Szarlotka123, Evanlyn, Vesper, Meg0809, Angela* lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki już duży brzusio <3
    Cudowni <3

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 15 maja 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny- wpadłam żeby podzielisc się zla nowina- beta niestety negatywna- czyli 2 IUI bez powodzenia. Zrobilam tez bafdanie TSH- - 3,7 wynik. Chyba to trochę dużo jak na starania? Wczesniej nie miałam z tarczyca problemu. Mialam 1,9. Czy przez stymulacje hormonami moglo się cos pozmieniać?

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Hej dziewczyny- wpadłam żeby podzielisc się zla nowina- beta niestety negatywna- czyli 2 IUI bez powodzenia. Zrobilam tez bafdanie TSH- - 3,7 wynik. Chyba to trochę dużo jak na starania? Wczesniej nie miałam z tarczyca problemu. Mialam 1,9. Czy przez stymulacje hormonami moglo się cos pozmieniać?
    Przykro mi Zuzanna :( trzymaj się i nie poddawaj. Trochę ta tarczyca jest za wysoka, myślę, że stymulacja miała wpływ na poziom hormonów. Skonsultuj wynik z lekarzem.
    Wiem, że Ci ciężko, ale pamiętaj nadzieja umiera ostatnia.

    zuzanna lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jestem po USG na 100 % bedzie dziewczynka :)Amelka ma 14 cm i wazy 260 g :)Cudowne uczucie :)

    Meg0809, Vesper, Evanlyn, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści Olu niech Amelka zdrowo rośnie :)

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, Olu <3
    Trzymaj się, Zuzanna <3!!!

    zuzanna lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Ola, gratuluje <3
    U mnie maluch ma 5,33 na badaniach wszystko ok. Co do płci, coś mu tam wystaje ale nie wiadomo czy zniknie czy zostanie więc jeszcze czekamy czy będzie Bianka czy Mikołaj ;)
    Zuzanna przykro mi :( trzymaj się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2016, 08:43

    Meg0809, Vesper, zuzanna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wczoraj byliśmy na wizycie u pani genetyk. Bardzo sympatyczna i konkretna kobieta. Wszystko Nam wyjaśniła i zrobiła dokładny wywiad. Zdecydowaliśmy się na prywatne badania kariotypu i ja dodatkowo na badanie w kierunku trombofilii. Teraz czekamy ok.3 tygodni na winiki. Jak będą wyniki to na kolejnej wizycie pani doktor wszystko Nam wyjaśni i pokieruje w zależności od wyników. Powiedziała, że jeśli są jakieś problemy zdrowotne to mamy się z nimi uporać, kontrola u dentysty do następnej wizyty. Już nie mogę się doczekać wyników.

    Vesper, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 18 maja 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg, a jakie badania w przypadku trombolifii robiłaś? Byłaś prywatnie czy na NFZ?
    trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło i żebyś doczekała się zdrowego dzieciaczka <3

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie w kierunku trombofilii, takie badanie mi zrobili. Ponoć wystarczy tylko to badanie i nie trzeba robić tej całej reszty ( zespół antyfosfolipidowy, przeciwciała antykardiolipidowe itd.) bo wszystkie te badania są na krzepliwość krwi.
    Robiłam prywatnie bo na NFZ dopiero termin za pół roku.

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 18 maja 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) a wiesz dokładnie jak się nazywa to badanie i ile kosztuje? :P po u mnie krzepliwość podwyższona trochę i sama się zastanawiam, czy się nie zbadać profilaktycznie :P

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nazywa się dokładnie "badanie w kierunku trombofilii" ja płaciłem 450 zł ale osobno jest droższe (my mieliśmy pakiet kariotyp plus trombofilia). W vitalabo kosztuje 572 zł.

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 19 maja 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ups, to faktycznie sporo... Ech...:(
    Kciukam, żeby wyniki dały Wam jasność odnośnie dalszego postępowania <3

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin stwierdziła, że obojętnie co wyjdzie z wyników to i tak będę miała clexan podawany. Kwas foliowy już biorę ten większy.
    A jeśli wyjdzie coś nie tak w kariotypie to i tak starać się będziemy, przecież to ruletka nigdy nie wiadomo jak geny się podzielą i co maluch dostanie od Nas. Za którymś razem się uda i urodzę zdrowego malucha.
    A co u Ciebie Vesper?

    Vesper lubi tę wiadomość

‹‹ 466 467 468 469 470 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ