X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 13 września 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ania u nas! :)
    Ola wspaniale wiesci! Duzo duuuuuzo zdrowka Wam zycze <3 :) Noo z tym metrem to sie nie dziwie :D Chociaz powiem Ci szczerze ze troche za nim tesknie :) Fakt, moj ostatni przejazd nie byl zbyt ciekawy bo doszlo do awarii jak bylismy w tunelu... -.- ale ogolnie jak sobie przypomne to lezka w oku sie kreci :D To byl moj ulubiony srodek transportu, wszedzie szybko mnie dowozil :P

    Meg w takim wypadku trzymam kciuki za Twoj powrot, napewno bedzie dobrze :) wiadomo na poczatku zawsze jest ciezko, ale napewno dobrze to na Ciebie wplynie :)

    Palma noo ja sie nie dziwie ze wpadlas w wir zakupow :) Ja juz na samym poczatku ciazy na widok rozowych ubranek sie rozplywalam i chcialam wszystko :) Juz blizej niz dalej i zycze Ci jak najspokojniejszych tych ostatnich miesiecy :)


    A u mnie wyobrazcie sobie ze zaczelo sie rozkrecac... Wczoraj myslalam ze umre caly dzien mialam okropne bole, skurcze, duzo duzooo wszystkiego. W nocy bol zaczal ustepowac i dzisiaj byl juz o wiele slabszy. Nie wiem czy poszlo to co mialo pojsc bo ciezko mi bylo to wszystko ogarnac, ale krwotokiem poki co bym tego nie nazwala. Nie wiem czy juz najgorsze za mna czy to cisza przed burza, ale czuje sie jakos lepiej. Moze to dziwne ale tez czuje sie troche lepiej psychicznie. Jakos wrocila mi nadzieja ze bedzie dobrze i wrocily mi checi do staran (oczywiscie po doprowadzeniu sie do porzadku bo teraz jestem totalnie rozbita pod kazdym wzgledem). W piatek mam ten szpital, jestem ciekawa co w zwiazku z tym ze mna bedzie, mam nadzieje ze obedzie sie bez lyzeczkowania. Trzymajcie kciuki :) Milego wieczorku <3

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Aagusia Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 16 września 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też się dołączam... To już 10 dni po utracie mojego maleństwa, czas płynie i leczy rany. Pisze bo jakoś nie mogę wszystkiego dusić w sobie. Mam nadzieję że doczekamy się z mężem upragnionego maleństwa ... pozdrawiam xx

    Aga
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aagusia wrote:
    Cześć dziewczyny, ja też się dołączam... To już 10 dni po utracie mojego maleństwa, czas płynie i leczy rany. Pisze bo jakoś nie mogę wszystkiego dusić w sobie. Mam nadzieję że doczekamy się z mężem upragnionego maleństwa ... pozdrawiam xx
    Aagusia przykro mi :( dusić w sobie nie można emocji, bo to najgorsze co można zrobić. Dusząc emocje krzywdzi się tylko siebie. Pamiętaj, że nadzieja umiera ostatnia, a zawsze jest. Dla Twojego maleństwa (*)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Daj znać co z Tobą. Mam nadzieję, że obejdzie się bez zabiegu. Z każdym dniem jest lepiej. Rana będzie zawsze ale się zabliźnia z czasem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dopadła angina i na dodatek pani doktor słyszała jakieś szmery na płucach :/ No cóż kolejny cykl z głowy. Moja próba trwa bardzo długo. Ciężkie trzy lata za nami, oby w końcu się skończyła sukcesem :)

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 17 września 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dzis wyszlam ze szpitala. Okazalo sie ze juz praktycznie po wszystkim, zostal tylko jeden 1cm skrzepik ale uznali ze juz sam odpadnie i obylo sie bez zabiegu :) Za co dziekuje Bogu bo strasznie sie tego obawialam. Obawialam sie tez samego szpitala, ale personel jak najbardziej byl przygotowany na takie przypadki, polozyli mnie na izolatce z dziewczyna z podobnym problemem, byli bardzo wyrozumiali a do tego zapewnili opieke psychologiczna. Byli troche w szoku ze tyle czekalam, ale akurat w tym przypadku sie oplacalo... Musieli tez mi udroznic szyjke bo troche materialu zalegalo, nie powiem zeby to bylo bezbolesne ale oszczedze Wam opisu :/ Cala noc bolal mnie przez to mocniej brzuch ale teraz jest juz lepiej. Ogólnie jest ciezko nie powiem, ale powoli zaczynam sie z tym wszystkim godzic i mam nadzieje ze kolejna ciaza bedzie miala szczesliwe zakonczenie <3 Jak tylko dojde do siebie to od razu wezme sie za swoje zdrowie kompleksowo.
    I bardzo baaaardzo dziekuje za wsparcie! Powiem szczerze ze to wlasnie to forum najbardziej mi pomoglo jakos to wszystko zniesc i totalnie sie nie zalamac. Niech teraz dzieja sie tu same dobre rzeczy!!! <3

    Ojeeej Meg duzo zdrowka Ci zycze! Wychodz szybko z tego chorobska! teraz taki nieciekawy okres przelom lata i jesieni;/ Mnie tez caly czas cos zaczyna lapac ale u mnie to juz pewnie kwestia ogolnego oslabienia bo juz 2 miesiace leze w lozku... Nie martw sie, nie ten cykl to moze nastepny <3 Baaaaardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki! Wierze w to ze juz teraz los sie do Was usmiechnie, musi!

    Aagusia bardzo mi przykro :( Tez jestem wlasnie po poronieniu :( Musimy z nadzieja patrzec w przyszlosc!


    Milego dnia! :) <3

    Meg0809, martta lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 17 września 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety mam pytanie. Byłam ostatnio na becie w 8 dniu po owu. Wynik 0,142mlU/ml. Czy za wcześnie zrobiłam i czy taki wynik może być wczesną ciążą??

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 02:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia cieszę się, że obyło się bez zabiegu. To najważniejsze, teraz na spokojnie dojdziesz do siebie i wszystko się jakoś ułoży. Grunt to się nie poddawać i mieć pozytywne nastawienie.

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 02:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaa26 wrote:
    Hej kobiety mam pytanie. Byłam ostatnio na becie w 8 dniu po owu. Wynik 0,142mlU/ml. Czy za wcześnie zrobiłam i czy taki wynik może być wczesną ciążą??
    Każde laboratorium ma swoje normy. Na pewno pod wynikiem miałaś je podane.
    Poniżej 5mlU/ml jest od 7 dnia po owu do 3 tyg. od miesiączki i to jest mowa o wczesnej ciąży. Lepiej poczekać i zrobić w dniu spodziewanej miesiączki betę.

  • karola391 Koleżanka
    Postów: 84 4

    Wysłany: 19 września 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was ma może do odstapienia luteine?bardzo pilnie potrzebuje ,mieszkam w Uk a tu niestety tkich rzeczy nie uświadczys

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 22 września 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola391 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was ma może do odstapienia luteine?bardzo pilnie potrzebuje ,mieszkam w Uk a tu niestety tkich rzeczy nie uświadczys
    ja odsprzedam

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 22 września 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka ur 16.09.2016 g 16.58 waga 2780,50 cm 36,6 tyg

    anusia24, Meg0809, Evanlyn, palma, martta lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 września 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeej to juz??? :) Malutka sie chyba troche pospieszyla? <3 Zycze Wam duzo duuuzo zdrowka!

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Amelka ur 16.09.2016 g 16.58 waga 2780,50 cm 36,6 tyg
    Gratulacje Olu :* zdrówka dla Was dziewczyny :)

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 23 września 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Amelka ur 16.09.2016 g 16.58 waga 2780,50 cm 36,6 tyg
    Ola serdeczne gratulacje!!! <3 mam nadzieję że u Was wszystko ok :) napisz w wolnej chwili jak wrażenia :)

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 23 września 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej Ola gratulacje <3 <3 <3

    u mnie sie troche popsulo, wczoraj na wizycie lekarz powiedział ze szyjka miękka i rozwarcie 2 cm(na jeden palec), dostałam luteine i mam nakaz leżenia :(

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 23 września 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odsprzedam luteine jasli jakas z was chetna i witaminy ciazowe

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 23 września 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    porod był CC z partyzanta odeszły mi wody pojechalam na IP i juz zostałam nawet nie wziełam torby z rzeczami,pomyslalam eee tam pewnie to nic wielkiego a tu psikus mała zrobiła.Od razu zaczeli przygotowania podali antybiotyk zeby zakarzenia nie było,zrobili ktg nie było skurczy ale jak mnie złapały po ok 7 h to wygladałam na łozku jak by mi ktos nade mna egzorcyzmy odprawiał heee teraz sie smieje jak to pisze ale wtedy wyłam z bólu i darłam sie.Po chwili byłam juz na stole i znieczulona od pasa w dół,z maska na nosie i głupim jasiem.Mała jest wczesniakiem ale dostała 10 pkt.

    palma, anusia24, Evanlyn lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 23 września 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale Wam mała niespodzianke zrobiła :d dobrze ze wszystko ok ;) duzo zdrówka dla Was <3

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 23 września 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Ola no to faktycznie mieliscie niespodzianke :D Ale najwazniejsze ze wszystko dobrze! Gratuluje corci! :) <3

    Palma!!! Oczywiscie nie musze Ci mowic ze od teraz jestes krolowa ktora nie rusza sie z lozka! I nie martw sie napewno bedzie dobrze! Zakazuje sie zamartwiac! I trzymam za Ciebie kciuki ze zdwojona sila! <3 Duzo zdrowka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 19:58

    p19uskjoxacp4928.png
‹‹ 477 478 479 480 481 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ