Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania 40+
Odpowiedz

Starania 40+

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bol plecow nie odpuszcza, a od wczoraj bolą nerki tak mocno
    Pije rumianek i pokrzywę. Jutro musze do lekarza koniecznie!

  • Nunia Przyjaciółka
    Postów: 104 60

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akinom 59 wrote:
    Bol plecow nie odpuszcza, a od wczoraj bolą nerki tak mocno
    Pije rumianek i pokrzywę. Jutro musze do lekarza koniecznie!
    Kochana musisz sobie jakoś ulżyć i faktycznie skontaktuj się z lekarzem...
    A miałaś już kiedyś takie incydenty z bólem pleców nerek ? Na pewno wszystko się wyjaśni i jeszcze zaświeci słońce🤗

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nunia wrote:
    Kochana musisz sobie jakoś ulżyć i faktycznie skontaktuj się z lekarzem...
    A miałaś już kiedyś takie incydenty z bólem pleców nerek ? Na pewno wszystko się wyjaśni i jeszcze zaświeci słońce🤗
    Tak miałam juz raz dość bolesne obustronne zapalenie nerek , kupie jeszcze dzis fitolizyne a jutro mus lekarz

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2133 1153

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Moniczko, to Cię wzięło 😢
    Jak dzisiaj się czujesz?

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Oj Moniczko, to Cię wzięło 😢
    Jak dzisiaj się czujesz?
    Mam okropne bole pleców , sikam duzo, lekkie mdłosci , wzrost apetytu a potem znowu mdlosci i ogolnie do du...
    Nie wiem czy sprawdzac w czwartek czy beta i prog juz spadają

  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdź a może się zdziwisz 🙂 i koniecznie do lekarza z nerkami!

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milam wrote:
    Sprawdź a może się zdziwisz 🙂 i koniecznie do lekarza z nerkami!
    Kochana Milam w pustym jaju nic nie urosnie!
    Poza tym nawet pierscienia nie bylo pusto
    No i rozmiar spory , mam tylko nadzieję ze odpuszczą w koncu te objawy bo bo nic nie daje rady zrobic w domu , ledwo xhidze rano a dzieci sie martwią

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2133 1153

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akinom 59 wrote:
    Mam okropne bole pleców , sikam duzo, lekkie mdłosci , wzrost apetytu a potem znowu mdlosci i ogolnie do du...
    Nie wiem czy sprawdzac w czwartek czy beta i prog juz spadają
    Przy tych objawach pewnie jeszcze za wcześnie na badanie spadków...
    życie jest popaprane☹️

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Przy tych objawach pewnie jeszcze za wcześnie na badanie spadków...
    życie jest popaprane☹️
    Tak jest! Czemu ktoś tam u gory daje a potem zabiera?!
    Dziewczynki bedzie dobrze musze tylko to jakos przetrwać

  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie dziewczyny, w tym cyklu cały czas wychodzą mi negatywne testy owulacyjne, w sensie że ta druga kreska w ogóle się nie pojawia albo jakiś delikatny cień. Zwykle na tym etapie (15 dc) to już jest porządnie widoczna druga kreska. Czy to raczej znaczy że testy są trefne - ale wszystkie? Czy że po prostu nie ma owulacji? Testy mam z allegro takie najtańsze

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milam wrote:
    Słuchajcie dziewczyny, w tym cyklu cały czas wychodzą mi negatywne testy owulacyjne, w sensie że ta druga kreska w ogóle się nie pojawia albo jakiś delikatny cień. Zwykle na tym etapie (15 dc) to już jest porządnie widoczna druga kreska. Czy to raczej znaczy że testy są trefne - ale wszystkie? Czy że po prostu nie ma owulacji? Testy mam z allegro takie najtańsze
    Witaj, myślę, że to cykl bezowulacyjny, albo będziesz miała później owulacje, może się przesunąć. Jeśli mierzysz temp, to wykres powinien być na równym poziomie. Pozdrawiam

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras zna sie na wynikach tarczycy

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7bd7599376ed.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b8581e4f3e64.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1e6f1abf929d.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d10a0f2c11f5.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daf833bbd4e9.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9edc36a3346b.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ff8279a311fb.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Czy ktoras zna sie na wynikach tarczycy
    Karolinko, podali Ci normy od-do? Wygląda, po opisach, że masz dobre wyniki.
    Sprawdzałam w internecie ale są w innych jednostkach, w Anglii stosują widać inne.
    🙂

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ