Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    albo nie, Kaśkę to ochrzanię... bo az zerknęłam na Twoj wykres laska, i zaraz dostaniesz w dupe! co Ci się w nim nie podoba?? sama napisałas, że test z rossmanna juz troszkę, troszeczkę pozytywny, więc przestań tu marudzić. gdyby owulka nie czekała za rogiem, to by wyszedł całkiem negatywny. już nie długo sie pojawi, koniec mazania!!!

    No dobra dobra :P
    Ale jak nie wyjdzie pozytyw w najbliższych dniach to Twoja wina bo mi obiecałaś :D:D (ja lubię na kogoś zwalić, pewniej się czuję, jak ktoś mi coś obieca :P)

    szuflada lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co.. Ja idę wziąć coś na gardło i kładę się bo brzuch boli..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    No dobra dobra :P
    Ale jak nie wyjdzie pozytyw w najbliższych dniach to Twoja wina bo mi obiecałaś :D:D (ja lubię na kogoś zwalić, pewniej się czuję, jak ktoś mi coś obieca :P)


    No Kasia.. Na kogoś być musi..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do testow owulkowych.... robilam. W pierwszym cyklu pieknie pokazaly owulke. 4dni byly negatywne, 5 pozytywne. A pozniej robilam kolejne 2 miesiace i caly czas wychodzily negatywne. Juz ani razu nie pokazaly pozytywu. Wiec juz nie robie.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Aha, tak pije 3 mieszanke Sroki. Juz nie wiem czym mam sie wspomagac.... co jeszcze mogloby nam pomoc. Zastanawiam sie nad zrobieniem badan hormonalnych. Ostatnio znalazlam informacje ze 2dniowe plamienia przed okresem moga swiadczyc o zlym stężeniu progesteronu. Nie wiem czy zrobic badania czy poczekać na efekty picia ziół. Ponoc normalizuja hormony w organizmie....
    Badanie hormonów to dobry pomysł.
    A mierzysz temperature?
    Mi to dużo dalo. Podobno temperatura to najbardziej wiarygodny domowy sposób, że owulka była :)

    3500 g 54 cm <3
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije ziolka juz od 10 dni i jestem krolikiem doswiadczalnym poki co :p

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Podcipcie to doopa?:D
    Tak to dupa :p

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Ja pije ziolka juz od 10 dni i jestem krolikiem doswiadczalnym poki co :p

    Pij pij :P

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, chcialam mierzyc temperature. Ale mam kiepski termometr. Taki elektroniczny. I w ogóle nie jest wiarygodny. Mierzylismy z mezem i za kazdym razem pokazuje co innego. Najlepsze byly te rteciowe. A teraz te alkoholowe tez nie sa miarodajne. Juz sama nie wiem. A wy jaki macie?

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Kurcze, chcialam mierzyc temperature. Ale mam kiepski termometr. Taki elektroniczny. I w ogóle nie jest wiarygodny. Mierzylismy z mezem i za kazdym razem pokazuje co innego. Najlepsze byly te rteciowe. A teraz te alkoholowe tez nie sa miarodajne. Juz sama nie wiem. A wy jaki macie?
    Ja mierze elektronicznym, ale dowcipnie. Do tej pory miałam taki zwyczajny z 1 miejscem po przecinku, ale od wczoraj mam taki owulacyjny z dwoma miejscami. A jak mierzylas? tzn gdzie? :P

    3500 g 54 cm <3
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie mierzylismy pod pacha. Ale cuda pokazywal... Raz 35,6, raz 36, raz 36,3. Mi i mezowi za każdym razem co innego.... dziadostwo to jest. Musze zainwestowac w cos lepszego. W aptece dostalas owulacyjny ? Ile kosztowal?

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukiwaczki dzioba!
    Oto mała ściąga o szyjce na jaką trafiłam, może nauczymy się w końcu tego:

    PRZED OKRESEM: nisko, twarda, lekko otwarta (żeby umożliwić wypływ krwi)
    OKRES: nisko, twarda, lekko otwarta
    ZARAZ PO OKRESIE: nisko, twarda, zamknieta
    PRZED OWULACJĄ: idzie do góry, jest coraz bardziej miękka
    OWULACJA: bardzo wysoko, miękka, przypomina usta (może się wydawać, że znika, bo jest tak miękka, ze zlewa się ze ściankami pochwy)
    PO OWU: opada, twardnieje, jędrna się robi (jak końcówka nosa), zamyka się
    JESLI JEST ZAPLODNIENIE: nie schodzi na dól, pozostaje w górze, jest miękka, szczelnie się zamyka

    Piszą, żeby nie badać za często bo jest delikatna i łatwo można uszkodzić. Wskazane krótkie pazurki.

    Nats, Caro lubią tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tej ściągi wynika, ze jestem przed owu..

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Normalnie mierzylismy pod pacha. Ale cuda pokazywal... Raz 35,6, raz 36, raz 36,3. Mi i mezowi za każdym razem co innego.... dziadostwo to jest. Musze zainwestowac w cos lepszego. W aptece dostalas owulacyjny ? Ile kosztowal?
    Polecam mierzyc dowcipnie, bo pod pachą mi też cuda wychodzą :) aha i ważne jest, żeby zawsze o jednej porze i rano jeszcze przed wstaniem.
    Pani z apteki specjalnie dla mnie sprowadzila z hurtowni.
    Zapłaciłam jakieś 19 zl także bardzo tanio.

    3500 g 54 cm <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Z tej ściągi wynika, ze jestem przed owu..
    No to spokojnie wysiaduj tam jajko i czekaj :)))

    3500 g 54 cm <3
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Z tej ściągi wynika, ze jestem przed owu..
    no mówiłam Ci ciapku jeden kochany

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście niedrogi. Musze sie dokrztalcic o co chodzi z tymi temperaturami, kiedy wzrastaja i w ogole. I od następnego cyklu bede mierzyc. Bo to sie chyba mierzy od 1dnia ? Czym sie wspomagacie dziewczyny jesli chodzi o poprawe plodnosci?

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    no mówiłam Ci ciapku jeden kochany

    Ale wynika również że nie czuję różnic aż tak, nie czaję jak się to zmienia :P
    Moja nigdy nie jest zbyt nisko.. I nie pamiętam, żeby była aż taka miękka, jak to piszą.

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie Szuflada jutro skoczy pewnie tempka :)

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Tobie Szuflada jutro skoczy pewnie tempka :)
    co do tej tempki wlasnie, nie biore jej zbytnio pod uwage bo mam taka prace ze niestety czasami śpię mniej niż pięć godzin, czesto tez nie mierze o tej samej godzinie. A w ogole to zawsze mierzylam w buzi i mialam dośc niską temperature, a teraz z ciekawości zmierzyłam dowcipnie i...37,2. nie kumam :P

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
‹‹ 1200 1201 1202 1203 1204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ