Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina gratuluje :) kolejna zaciazyla :)
    Ja myslalam ze juz.koniec malpy a tu bam dalej jest :(
    A chcialam stare plemniczki mojego wyproznic :(

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Ewelina gratuluje :) kolejna zaciazyla :)
    Ja myslalam ze juz.koniec malpy a tu bam dalej jest :(
    A chcialam stare plemniczki mojego wyproznic :(
    kochanie mnie czasem tez si edłużyła. Miałam np jeden dzien plamienia a nastepnego powódź :P

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelina gratulacje !!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różowy flaming czemu smutasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2016, 15:56

  • Ewelina17007 Przyjaciółka
    Postów: 225 28

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny czyli za wczesnie isc w srode bo moj ginek przyjnuje w srody a to bedzie poczatek 5 tygodnia :-)

    Ewelina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flaming odezwij się :(
    Mi też smutno...

  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elunia wrote:
    Evelina gratulacje !!!!
    Elunia! ostatnio zastanawiałam się, co się z Tobą dzieje, weszłam w udostępniane przez Ciebie posty i mnie zmroziło.
    chyba domyślasz się, co! to, co napisała Ci margaretka na tamtym wątku. no ja przepraszam bardzo, ale musze to napisać: co, do cholery???? czy ja coś źle zrozumiałam, czy ona po prostu kazała Ci się wynosić?
    własnie zmieniłam zdanie na temat wielu osób. na tamtym wątku nie napisze już ani słowa- przez solidarność z Tobą. kto wie, moze jestem jedną z "nowych staraczek" której obecnośc tam jest niepożądana.

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam jeśli swoją wybuchowością i komentarzem wyżej znów rozgrzałam atmosferę, ale kurcze, takiego chamstwa to nie zniesę.

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Flaming odezwij się :(
    Mi też smutno...
    Zołzunia, uszka do góry. okej, może starania się troszkę wydłużą ale chociaż wiemy, co w trawie piszczy. nie jesteś sama pamiętaj :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina17007 wrote:
    Dzięki dziewczyny czyli za wczesnie isc w srode bo moj ginek przyjnuje w srody a to bedzie poczatek 5 tygodnia :-)
    zdecydowanie kochana coś może zobaczy ale tego co najważniejsze (akcji serca) jeszcze nie . znam ból ja jestem mniej wiecej jak ty :)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    przepraszam jeśli swoją wybuchowością i komentarzem wyżej znów rozgrzałam atmosferę, ale kurcze, takiego chamstwa to nie zniesę.
    podpisuję się pod tym :)

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    Zołzunia, uszka do góry. okej, może starania się troszkę wydłużą ale chociaż wiemy, co w trawie piszczy. nie jesteś sama pamiętaj :)
    :* <3

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina17007 wrote:
    Dzięki dziewczyny czyli za wczesnie isc w srode bo moj ginek przyjnuje w srody a to bedzie poczatek 5 tygodnia :-)
    o kurczę ewelina tez miesiączkę miałaś 13 kwietnia? ja w srode wchodze w 5 tydzien :P

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    Elunia! ostatnio zastanawiałam się, co się z Tobą dzieje, weszłam w udostępniane przez Ciebie posty i mnie zmroziło.
    chyba domyślasz się, co! to, co napisała Ci margaretka na tamtym wątku. no ja przepraszam bardzo, ale musze to napisać: co, do cholery???? czy ja coś źle zrozumiałam, czy ona po prostu kazała Ci się wynosić?
    własnie zmieniłam zdanie na temat wielu osób. na tamtym wątku nie napisze już ani słowa- przez solidarność z Tobą. kto wie, moze jestem jedną z "nowych staraczek" której obecnośc tam jest niepożądana.

    No właśnie zauważyłam ze zamilklas tam ;)
    Smutne że jak ktos po kimś jeździ to jest cisza jak makiem zasial...

  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ludzie...mi też nie zawsze wszystko pasuje, nie wszystkie Was kocham bezgraniczną miłością i potrafię zaakceptowac fakt, że pewnie i część z Was nawet mnie nie lubi. i trudno. do każdej mam szacunek i za każda trzymam kciuki bo wszystkie stoimy po tej samej stronie barykady. nie wyobrażam sobie powiedzieć komuś: wyjdź, nie nadajesz się tu. potrafię zignorować post który mnie wkurza, drażni czy co tam jeszcze. ale wyganiac kogoś? nigdy w życiu.

    kozamonia, nick nieaktualny, Tuliska, Sylwia91 lubią tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołzetko kochanie.. Przepraszam ale zasnęło mi się.. Głowa do góry..
    Szkoda że Progesteronu nie zbadałas bo to z reguły idzie w parze z prolaktyna. Ja w tym cyklu bym się już nie nastawiała..wiem kochanie jak to brzmi ale taka prawda. Ja jak dostałam na zbicie prolaktyny to już w następnym cyklu była w normie więc nie jest źle. A powiedz co dostałaś na to zbicie??

    Tulam <3

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    no ludzie...mi też nie zawsze wszystko pasuje, nie wszystkie Was kocham bezgraniczną miłością i potrafię zaakceptowac fakt, że pewnie i część z Was nawet mnie nie lubi. i trudno. do każdej mam szacunek i za każda trzymam kciuki bo wszystkie stoimy po tej samej stronie barykady. nie wyobrażam sobie powiedzieć komuś: wyjdź, nie nadajesz się tu. potrafię zignorować post który mnie wkurza, drażni czy co tam jeszcze. ale wyganiac kogoś? nigdy w życiu.
    Ja tam Cie loffciam :p
    Taka ze mnie loffciasta Inflantywna zołza ;P

    WaldhauzerM lubi tę wiadomość

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    no ludzie...mi też nie zawsze wszystko pasuje, nie wszystkie Was kocham bezgraniczną miłością i potrafię zaakceptowac fakt, że pewnie i część z Was nawet mnie nie lubi. i trudno. do każdej mam szacunek i za każda trzymam kciuki bo wszystkie stoimy po tej samej stronie barykady. nie wyobrażam sobie powiedzieć komuś: wyjdź, nie nadajesz się tu. potrafię zignorować post który mnie wkurza, drażni czy co tam jeszcze. ale wyganiac kogoś? nigdy w życiu.
    szufladko za babami nie nadążysz :)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    no ludzie...mi też nie zawsze wszystko pasuje, nie wszystkie Was kocham bezgraniczną miłością i potrafię zaakceptowac fakt, że pewnie i część z Was nawet mnie nie lubi. i trudno. do każdej mam szacunek i za każda trzymam kciuki bo wszystkie stoimy po tej samej stronie barykady. nie wyobrażam sobie powiedzieć komuś: wyjdź, nie nadajesz się tu. potrafię zignorować post który mnie wkurza, drażni czy co tam jeszcze. ale wyganiac kogoś? nigdy w życiu.


    Ja i mój groszek Cię kochamy właśnie taką jaka jesteś. I tak zostanie.

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Zołzetko kochanie.. Przepraszam ale zasnęło mi się.. Głowa do góry..
    Szkoda że Progesteronu nie zbadałas bo to z reguły idzie w parze z prolaktyna. Ja w tym cyklu bym się już nie nastawiała..wiem kochanie jak to brzmi ale taka prawda. Ja jak dostałam na zbicie prolaktyny to już w następnym cyklu była w normie więc nie jest źle. A powiedz co dostałaś na to zbicie??

    Tulam <3

    Wiem , już sie przestałam nastawiac. Ginka też mi kazała spisac ten cykl na straty.
    Mam Bromergon

‹‹ 1788 1789 1790 1791 1792 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ