Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    a jak zdrabniacie?
    Cypek ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    tak :) a ską wiesz?

    ja tu od jakiegoś czasu jestem i czytam sobie. Kilkanaście stron wstecz pisałaś coś (nie pamiętam dokładnie) ale użyłaś bodajże słowa "(..)jak się Cypek rodził (...)" i stąd moje pytanie :)
    Powiem Ci, że zwróciłam na to uwagę bo ja sama mam syna o tym imieniu i zdrobniale na niego mówimy Cypek, Cypisek. I to mnie bardzo zaciekawiło, bo nie znam innej mamy aby miała syna o takim rzadko spotykanym imieniu :)

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    ja tu od jakiegoś czasu jestem i czytam sobie. Kilkanaście stron wstecz pisałaś coś (nie pamiętam dokładnie) ale użyłaś bodajże słowa "(..)jak się Cypek rodził (...)" i stąd moje pytanie :)
    Powiem Ci, że zwróciłam na to uwagę bo ja sama mam syna o tym imieniu i zdrobniale na niego mówimy Cypek, Cypisek. I to mnie bardzo zaciekawiło, bo nie znam innej mamy aby miała syna o takim rzadko spotykanym imieniu :)
    aaa no to jesteśmy w domu :) a Twój ma 6 lat? dobrze czytałam..
    bo mój to własnie 6latek :)
    też mówimy na niego Cypisek ;) lub Cypek lub Cypino :D heh

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja1988! wrote:
    Jak tym razem się nie uda to myślimy o adopcji... Tylu specjalistów obeszłam...
    Jutro mam wizytę wieczorem u ginekologa to zobaczymy czy ciąża się rozwija bo ostatnio było za wcześnie jeszcze na serduszko i było widać tylko malusieńki zarodek. Odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży cały czas mam brązowy śluz... Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam tym wyznaniem i nie jesteście brzydliwe?
    Przestań nie takie rzeczy tu przerabiałysmy ;)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Przestań nie takie rzeczy tu przerabiałysmy ;)
    Ufff :-)

  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mój dokładnie 9 czerwca będzie miał swoje 6 urodziny :)
    A imię takie wymyślił mąż :) ja na początku jakoś średnio byłam przekonana do tego imienia a mój tata pamiętam jak prosił abyśmy je zmienili :) No ale został Cyprian i powiem szczerze, że tak patrząc teraz na niego to to imię jak najbardziej do niego pasuje a zwłaszcza zdrobnienie Cypisek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2016, 16:16

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jak staramy się o drugie to powiedziałam mężowi, że jak się uda to znów będzie trzeba jakieś rzadko spotykane imię wymyślić :) aż mnie ciekawi jakie propozycje z ust mojego męża wyjdą :)

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Cypek ;)
    o, ładnie :) wpisuję na listę imion dla mojego możliwego chłopca :P

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    o, ładnie :) wpisuję na listę imion dla mojego możliwego chłopca :P

    wpisuj śmiało :)
    pamiętam jak mój mąż zapisywał go w urzędzie stanu cywilnego to pytał jak zapisać czy przez "i" (Cyprian) czy przez "j" (Cyprjan) :) i jest "i"
    Parę razy miałam taką sytuację że parę osób pytało mnie czy czasem Kamil na drugie ma? :) jak ten poeta Cyprian Kamil Norwid ... nie ma drugiego :)

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    tak mój dokładnie 9 czerwca będzie miał swoje 6 urodziny :)
    A imię takie wymyślił mąż :) ja na początku jakoś średnio byłam przekonana do tego imienia a mój tata pamiętam jak prosił abyśmy je zmienili :) No ale został Cyprian i powiem szczerze, że tak patrząc teraz na niego to to imię jak najbardziej do niego pasuje a zwłaszcza zdrobnienie Cypisek :)
    hi hi mój 30 marca się urodził 2010..
    no i z tym imieniem to była cała historia... bo ja chciałam Tymon, a mąż chciał Kacper... więc kiedy się młody urodził tata ze starszym bratem przyjechali do szpitala i starszy brat losował los i wylosował Tymon... ale jak przyejchaliśmy po 2 dniach do domu i dzwoniły babcie z zapytaniem o imię i się pytały jaki TYMIANEK.. to zaczełam myśleć nad innym imieniem... i przyjechała moja mama... i mój maz mówi to Kacper.. a ja mówię że nie... to mama na to podobne do KACPER - CYPRIAN... hahaha no i tak zostało :D

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    o, ładnie :) wpisuję na listę imion dla mojego możliwego chłopca :P
    prosze bardzo :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    Teraz jak staramy się o drugie to powiedziałam mężowi, że jak się uda to znów będzie trzeba jakieś rzadko spotykane imię wymyślić :) aż mnie ciekawi jakie propozycje z ust mojego męża wyjdą :)
    hi hi mój starszy jest Fabian ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa fajna historia :)
    u mnie było tak,że jak zaczęliśmy się starać to ustaliliśmy od razu jak będzie dziewczynka wybieram ja (miała być Olga) a jak syn to wybiera mąż.
    Parę dni przed spodziewaną @ zwymiotowałam wieczorem, a wtedy mąż powiedział "jesteś w ciąży i będzie syn Cyprian" :) skąd to mu przyszło do głowy. Widocznie był pewny że dobrze zasiał :) a imię skąd mu takie do głowy wpadło on sam nie wie. Od tak mu wpadło. A dodam że w naszym bliższym i dalszym otoczeniu nie spotkaliśmy się z takim imieniem no chyba że w podstawówce na lekcjach z języka polskiego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2016, 16:34

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    hi hi mój starszy jest Fabian ;)

    też rzadko spotykane.
    Mi się strasznie podoba Beniamin ale mojemu nie a dla dziewczynki Iga
    Cypek ostatnio mówi tak "mama urodź mi siostrzyczkę". Pytam go a jak dałbyś jej na imię Ola a chłopcu Franio :) Tłumaczę mu że z urodzeniem dziecka nie jest tak łatwo. Na co on "wiem że to boli ale sprawisz sobie taki ból?" :) a po chwili dodał słodkim głosem "proszę"
    Czasem mnie zaskakuje swoimi wypowiedziami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2016, 16:35

    Allmita lubi tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elunia wrote:
    Ta kariera to chyba w dużym cudzysłowie..
    Lekarze chyba uważają ze baba powinna przy grach w domu siędziec i w wieku 18 dzieci rodzic. A nie za prace zawodową sie brać.

    Elunia ten Twój lekarz to jakiś dziwny jest, albo on z takich który nie chce sobie psuć statystyki troche trudniejszymi przypadkami...ile Ty sie cykli starałas że juz Cie do kliniki wysyła? owszem-iść możesz-ale wydaje mi się że jeszcze masz sporo opcji przed sobą..30 lat! co to jest! we Włoszech podobno większość kobiet rodzi w takim wieku..

    ja w wieku 30 lat jeszcze nie myślałam o dzieciach...mam 34...jak poszłam 3 msc temu do mojej ginki i pytam sie jej czy nie za późno sie zabrałam za to, ona mi powiedziała "PAni to jeszcze jest młoda", hehe.....o dziecku zaczęłam myslec na poważnie w grudniu(wtedy jeszcze miałam 33..;) ), z mężem staralismy sie od stycznia...oczywiście nie mam pojęcia jak to się wszytko u mnie potoczy dalej ale trzeba być dobrej myśli..


    Nadzieja-brak mi słów...strasznie mi przykro i wspieram jak mogę..moze jednak rozważysz naszą grupe na bbf? tam sa tylko dziewczyny stąd..cześc juz znasz...

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    też rzadko spotykane.
    Mi się strasznie podoba Beniamin ale mojemu nie a dla dziewczynki Iga
    Cypek ostatnio mówi tak "mama urodź mi siostrzyczkę". Pytam go a jak dałbyś jej na imię Ola a chłopcu Franio :) Tłumaczę mu że z urodzeniem dziecka nie jest tak łatwo. Na co on "wiem że to boli ale sprawisz sobie taki ból?" :) a po chwili dodał słodkim głosem "proszę"
    Czasem mnie zaskakuje swoimi wypowiedziami :)
    heheh moi też czekają na siostrzyczkę

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to mój mąż się upiera, że ma być dziewczynka Aurelia :P a ja wolę Kornelię! chociaż tak mi się syna zachciało ostatnio :)

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 17 maja 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż seksmisji się naoglądał i stwierdził że jak będzie dziewczynka to Lamia.. Niedoczekanie jego..

    Gaduaaa, Allmita lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dupa. Nie pokazało co ma między nogami :( będę za godzinkę

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    I dupa. Nie pokazało co ma między nogami :( będę za godzinkę
    o kurczaczki... szkoda !

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 1812 1813 1814 1815 1816 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ