Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie możesz spać Lokokoko?
    Nie myśl tyle wszystko będzie dobrze, powtórzysz test i już będą krechy wyrazniejsze...

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wvmvw wrote:
    To moga byc godziny u mnie tak sie czasem zdazalo wieczorem nic a z ranca piekne krechy. A jakie testy stosujesz? U mnie zadne nie wskazuja owu tylko te z facelle.

    Właśnie Facelle, raz dziennie wieczorem robię.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko tylko pokaz nam od razu zdjęcie rano :)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wvmvw wrote:
    Czemu nie? Tez staram sie nie robic tego zbyt czesto ale za bardzo mnie korci... A sluzu u mnie nic, no prawie odrobina bialego..


    Nie dotyka się szyjki po owulacji, żeby nie doprowadzić do jakiejś infekcji, która może skutkować poronieniem. Najlepiej badać szyjkę do owu :-) tak mi się przynajmniej wydaje, że ogranicza się dostęp bakterii :-)

    Witam się sobotnio :-)

    Skończyło mi się premium, mam szarości :-)

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1724

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie program wkurzył, bo zaczął mi bez sensu przesuwać owulację...

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbee wrote:
    A mnie program wkurzył, bo zaczął mi bez sensu przesuwać owulację...


    To tylko program :-)

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1724

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, ale trochę dziwnie to działa... chociaż w sumie ja i tak nie mam jakiegoś dobrego termometru, więc to moje mierzenie temperatury jest całkowicie orientacyjne tylko.

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • karola391 Koleżanka
    Postów: 84 4

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    ja robiłam na własną rękę, płaciłam za badania
    No wlansie chciałabym zrobić prywatnie. Czyli Poprostu idę i mówię o co mi chodzi i bez problemu robią badania;tak? Nie potrzebuje żadnych skierowan ? Ile kosztują takie badania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2016, 09:33

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/00483d527fb01.jpg.html

    Witam :)
    Dzisiaj sytuacja u mnie wyglada tak kreska blada... ;. Slabsza niz wczoraj. Hormon spada.

    Violet146 lubi tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)

    Wróciłam :)

    Witam nowe koleżanki

    Lokokoko a test jest tej samej firmy co wczorajszy? Chodzi mi o ten co wczoraj pięknie drugą kreskę pokazywał?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2016, 09:34

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbee wrote:
    A mnie program wkurzył, bo zaczął mi bez sensu przesuwać owulację...

    a mnie wkurzają moja tempka bo zamiast utrzymywać się na niskim poziomie to ona od 5dc rośnie do góry, z każdym dniem jest coraz to wyższa, dziś np. 36,77.
    Test owulacyjny wczoraj negatywny, dziś o 16.00 powtórzę. Do tej pory lewy jajnik lekko ćmił ale przestał, za to odczuwam teraz prawy, kuje, momentami dość mocno, że aż w pachwinie czuję.
    Boję się że skoro dziś mam 9dc i tak wysoką tempkę to może będzie to cykl bez owulacyjny. Kurcze poprzedni cykl był piękny, na początku niskie temperatury a potem ewidentny skok + ból prawego jajnika + plamienie w 12dc no wykres bajka, ale cóż jak nie było stranek bo byłam na lekach. Ehh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2016, 09:47

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    hej dziewczyny :)

    Wróciłam :)

    Witam nowe koleżanki

    Lokokoko a test jest tej samej firmy co wczorajszy? Chodzi mi o ten co wczoraj pięknie drugą kreskę pokazywał?

    Hej :) wczoraj mialam bobo tost- ale robilam go z moczu popoludniowego i kreska wyrazna.
    Dzisiaj robilam pink test z moczu popoludniowego i jest bladzioch.

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kobietki!
    Lokoko a moze testy maja inna czulosc? Mnie od rana nieprzyjemnie gniecie/ciagnie w brzuchu az mnie to nieprzyjemne odczucie obudzilo.

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Hej :) wczoraj mialam bobo tost- ale robilam go z moczu popoludniowego i kreska wyrazna.
    Dzisiaj robilam pink test z moczu popoludniowego i jest bladzioch.

    a widzisz dwa różne testy i jak najbardziej mogą być różnice w intensywności drugiej kreski. Także głowa do góry będzie dobrze i proszę się nie stresować bo grochu tego nie lubi.
    Jak chcesz to możesz idź na betę a po 48h powtórzyć ją aby sprawdzić czy jest dobry przyrost.
    Wierzę że jest wsio ok :)

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wvmvw wrote:
    Dzien dobry kobietki!
    Lokoko a moze testy maja inna czulosc? Mnie od rana nieprzyjemnie gniecie/ciagnie w brzuchu az mnie to nieprzyjemne odczucie obudzilo.

    Wiec moze cos sie szykuje...
    Ja pamietam jak raz tez mnie obudzil straszny bol brzucha. :)
    Juz po owulce i zaczelam cos podejrzewac.
    A dzisiaj np zeby bylo ciekawie obudzil mnie straszny bol krzyza i piersi ;)

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Wiec moze cos sie szykuje...
    Ja pamietam jak raz tez mnie obudzil straszny bol brzucha. :)
    Juz po owulce i zaczelam cos podejrzewac.
    A dzisiaj np zeby bylo ciekawie obudzil mnie straszny bol krzyza i piersi ;)
    No i Ty nie wierzysz testom :-). Zrib jak Szatynka radzi to najrozsadniejsze rozwiazanie.

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)
    Lokokoko wrote:
    https://zapodaj.net/00483d527fb01.jpg.html

    Witam :)
    Dzisiaj sytuacja u mnie wyglada tak kreska blada... ;. Slabsza niz wczoraj. Hormon spada.

    Nie ważne, że jest blada ważne jest druga.
    Ja przy pierwszej ciąży nie wytrzymałam i zrobilam test 2-3 dni przed spodziewanym @ i pojawiła się bardzo blada kreska,aż patrzyłam na test kilka razy przyglądając się czy jest na pewno,później robiłam testy jeszcze przez 5 dni podziwiając jak pomału, pomału ale kreska robiła się coraz ciemniejsza. Bedzie dobrze :)

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola391 wrote:
    No wlansie chciałabym zrobić prywatnie. Czyli Poprostu idę i mówię o co mi chodzi i bez problemu robią badania;tak? Nie potrzebuje żadnych skierowan ? Ile kosztują takie badania?
    Żadnych skierowań nie musisz mieć :-) mówisz co chcesz,płacisz. Zależy jakie badania, za hormony tarczycowe to tak od 15-25 zl. Zależy, gdzie

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Szatynko, co u Ciebie?? Jak infekcja?

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Ja przy pierwszej ciąży nie wytrzymałam i zrobilam test 2-3 dni przed spodziewanym @ i pojawiła się bardzo blada kreska,aż patrzyłam na test kilka razy przyglądając się czy jest na pewno,później robiłam testy jeszcze przez 5 dni podziwiając jak pomału, pomału ale kreska robiła się coraz ciemniejsza. Bedzie dobrze :)

    ja przy pierwszej ciąży (2009r) zrobiłam tylko dwa testy, jeden w dniu w którym przypadała @ i jeden dzień po :) do dziś mam oba testy zachowane :)
    Przy drugiej ciąży zrobiłam dokładnie 5 testów, przez pięć dni dzień po dniu je robiłam, na każdym dwie piękne grubachne krechy, niestety ciąża się nie utrzymała a ja dalej te testy mam. Jakoś nie potrafię je od tak sobie wyrzucić do kosza :( czekam na okres grzewczy, wtedy pojadę z nimi do taty i je spalę w piecu.

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
‹‹ 2896 2897 2898 2899 2900 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ